PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie2010

next generation
User avatar
adso1977
senior
senior
Posts: 114
Joined: Fri Jul 25, 2003 11:23 pm
Location: Cuba
Contact:

PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie2010

Postby adso1977 » Tue Mar 22, 2011 8:43 am

Buna ziua !

Pentru toti cei interesati de plata supravehetorilor vreaus a va informez ca in acest an cei care fac plata nu mai sunt SNSPMS ci MS/Directia Buget
telefon de contact:021/3072654

Platile pentru 2010 nu au fost facute inca. Am fost sfatuit de functionarii de la Minister sa revin cu un telefon in 2-3 sapt.

Avand in vedere ca platile pentru 2009 au fost realizate cu o intarziere de 7 ( sapte ) luni, va rog sa sunati si voi la numarul de mai sus pentru clarificarea problemei, deoarece acesti bani au fost deja alocati in fila de buget /2010 si orice intarziere nu este justificata legal.

Multumesc anticipat si va rog sa postati pe acest forum informatiile nou aparute referitoare la acest subiect
Patria or muerte!Venceramos!

gigi2309
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Mon Nov 24, 2008 3:53 pm

Re: PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie

Postby gigi2309 » Wed Apr 06, 2011 12:09 pm

Buna, am sunat azi la acel nr de telefon si m-a rugat Dna de acolo sa transmit ca respectivii rezidenti, platiti de SUUB nu au trimis codul IBAN: Mihaila Flavia Cristina, Ivancov Florentina, iar Olaru Virgil(copie buletin). Daca ii cunoasteti sa le transmiteti.

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 11102
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie

Postby pc7 » Wed Apr 06, 2011 3:14 pm

sper ca ai acordul lor sa le pui numele pe imed!
Life's not fair, get used to it

User avatar
adso1977
senior
senior
Posts: 114
Joined: Fri Jul 25, 2003 11:23 pm
Location: Cuba
Contact:

Re: PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie

Postby adso1977 » Mon Apr 18, 2011 12:28 pm

gigi2309 wrote:Buna, am sunat azi la acel nr de telefon si m-a rugat Dna de acolo sa transmit ca respectivii rezidenti, platiti de SUUB nu au trimis codul IBAN: Mihaila Flavia Cristina, Ivancov Florentina, iar Olaru Virgil(copie buletin). Daca ii cunoasteti sa le transmiteti.

sa inteleg ca se pregatesc sa vireze si banii? informatii suplimentare? doar o singura persoana este interesata de aceste plati?
e bine atunci. ne place munca voluntara pentru MS
Patria or muerte!Venceramos!

flowermint
junior
junior
Posts: 44
Joined: Mon Nov 16, 2009 10:51 am

Re: PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie

Postby flowermint » Tue Apr 19, 2011 6:42 am

adso1977 wrote:
gigi2309 wrote:Buna, am sunat azi la acel nr de telefon si m-a rugat Dna de acolo sa transmit ca respectivii rezidenti, platiti de SUUB nu au trimis codul IBAN: Mihaila Flavia Cristina, Ivancov Florentina, iar Olaru Virgil(copie buletin). Daca ii cunoasteti sa le transmiteti.

sa inteleg ca se pregatesc sa vireze si banii? informatii suplimentare? doar o singura persoana este interesata de aceste plati?
e bine atunci. ne place munca voluntara pentru MS


Nu se pregatesc de nimic...am sunat eu si doamna de la minister a spus ca nu se stie nimic de bani...luna asta sa-ti iei gandul ca sigur nu...aluzia era din luna mai incolo ..si acum ma gandesc la timpul irosit aiurea...

chiromf
senior
senior
Posts: 149
Joined: Fri Jan 01, 2010 6:42 pm
Location: Bucuresti

Re: PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie

Postby chiromf » Wed May 11, 2011 6:37 pm

hello!
am primit pe card banii de la supravegere rezidentiat. nu stiu de ce, dar scrie ca e avans pe mai...cred ca e o greseala. suma nu-mi prea da de gandit ca ar mai o transa...(desi mi-ar placea sa mai iau o data "avansul" asta.....sau o lichidare...care teoretiv ar putea fi mai mare.... asta e la capitolul cu vrabia si cu "malaiul"!!!!!!!!!! :lol: 8) :peace: )

User avatar
ovidiu99
junior
junior
Posts: 90
Joined: Mon Nov 10, 2003 10:08 pm
Location: bucuresti

Re: PLATA Supraveghetorilor la rezidentiatul din 21Noiembrie

Postby ovidiu99 » Wed May 11, 2011 7:34 pm

acum am verificat si eu si sunt 210 lei


Return to “Rezidentiat 2011”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests