Inveti limba germana si mergi la interviuri in Bavaria

Job_Connect
Posts: 1
Joined: Mon Jun 04, 2012 2:11 pm
Location: Sibiu, Romania
Contact:

Inveti limba germana si mergi la interviuri in Bavaria

Postby Job_Connect » Mon Jun 04, 2012 4:31 pm

Buna ziua, stimati medici!

Am parcurs o parte de topic-urile de aici si ma bucur ca am permisiunea sa ma aflu printre dumneavoastra. Noi suntem Job Connect si facem posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna. Ne pasioneaza sa ajutam persoane care au un tel / obiectiv profesional. Facem recrutare din 2007 pentru piata interna si din 2009 si pentru clinici si spitale din Germania. Majoritatea clinicilor cu care lucram sunt din Bavaria.

Lucram atat cu medici care au A2 sau B1, cat si cu cei care au deja un Certificat de B2, cu mentiunea ca ar fi de preferat ca acel Certificat sa fie obtinut prin OSD, Goethe sau Fides (cu astfel de certificate am obtinut Approbation-ul pentru mai multi medici). Cateva dintre proiectele noastre actuale sunt descrise aici: http://xxx

Suntem bucurosi sa va cunoastem si sa va raspundem la intrebari.

Datele mele de contact se gasesc in semnatura.

Ganduri bune!


Catalin VACON
Senior

Edit

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Inveti limba germana si mergi la interviuri in Bavaria

Postby Chingachgook » Mon Jun 04, 2012 7:41 pm

[quote="Job_Connect"]
Am parcurs o parte de topic-urile de aici si ma bucur ca am permisiunea sa ma aflu printre dumneavoastra. /quote]

nu le-ai parcurs pe alea care trebuie.



ce contract se semneaza cu voi?
platiti drum spre germania?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...


Return to “Germania”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests