abonamente telefon si internet

User avatar
gargaritza
senior
senior
Posts: 170
Joined: Thu Jan 19, 2006 5:32 pm
Location: Bad Wildungen, Hessen
Contact:

Re: abonamente telefon si internet

Postby gargaritza » Thu Feb 21, 2013 5:52 pm

Ioio wrote:Gargaritza, Kindle-ul tau ce memorie are? Vreau s aimi cumpar si eu ceva pt cartile de medicina, sa le am cu mine in garzi, si ma tot chinui sa aleg intre tableta si kindle. Imi surade ultimul pt ca tine bateria foarte mult, dar daca are doar cativa G memorie nu are rost.....


Kindle-ul meu are memorie de 4Gb (maximul pt un Kindle). Este un model ceva mai vechi, noile modele au doar 2Gb.
O precizare: pe Kindle nu poti citi pdf-uri (de fapt poti dar e mai mare chinul), nu poti vedea color (scheme, desene) deci nu se preteaza pt cartile de medicina. Tocmai de aceea mi-am luat si tableta. Kindle-ul este pt lectura (beletristica). O carte in format Kindle ocupa cativa kb, deci in 2-4 Gb iti incap sute de carti, autonomia e buna (vreo luna intre incarcari daca nu citesti foarte multe ore pe zi).

User avatar
metalu
senior
senior
Posts: 117
Joined: Tue Jun 24, 2008 11:25 am
Location: undeva departe....

Re: abonamente telefon si internet

Postby metalu » Sat Mar 30, 2013 2:19 am

again... fuck Telekom, scumpi ca derq si mere si porst netu din cand in cand de iti vine sa joci fotbal cu routerul vietii....
putin spus incompetenti.

User avatar
Iepurita
elite
elite
Posts: 3692
Joined: Sat Dec 12, 2009 1:28 pm

Re: abonamente telefon si internet

Postby Iepurita » Wed Apr 03, 2013 8:27 pm

Pana acum mie mi-a mers neasteptat de bine Telekomul
obstetrix wrote:in anul I nu poti face cezariana mana 1, sunt multe care trebuie sa le stii:tipuri de incizii, cum sa tii pensele, cum sa le desfaci, sa iti folosesti ambele maini in orice mom, sa stii nodurile in orice conditii, ce sa ceri de la instrumentara

User avatar
george.nero
senior
senior
Posts: 111
Joined: Wed Mar 30, 2005 3:09 pm
Contact:

Re: abonamente telefon si internet

Postby george.nero » Tue Sep 03, 2013 9:59 pm

Cei mai tari la Internet sunt Unity-Media.


Return to “Germania”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests