poze proiect de licenta

valutza
Posts: 2
Joined: Wed Dec 02, 2009 10:14 pm

poze proiect de licenta

Postby valutza » Wed Dec 02, 2009 10:32 pm

buna seara..abia m am inscris in site si nu prea stiu regulile pe aici.dar as avea nevoie de un sfat daca ma puteti ajuta.sunt in ultimul an la postliceeala CAROL DAVILA,si caut niste poze cu cordul pentru a le atasa la proiect,dar nu prea gasesc.este vreau site special cu imagini?

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: poze proiect de licenta

Postby b3 » Wed Dec 02, 2009 10:33 pm

cauta pe google, in engleza de preferinta.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42638
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: poze proiect de licenta

Postby Calico » Wed Dec 02, 2009 11:24 pm

si eventual cauta pe "images" cand dai search pe google.
http://images.google.com/images?hl=en&r ... 10&start=0

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: poze proiect de licenta

Postby Chingachgook » Thu Dec 03, 2009 12:44 pm

haoleo vai de capul nostru

sunt de acord sa ii ajutam pe aia care nu stiu dar sa fii aproape asistenta si sa nu stii sa folosesti un google images e cam nasol

ia cauta heart
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21992
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: poze proiect de licenta

Postby Melania » Thu Dec 03, 2009 12:56 pm

valutza wrote:buna seara..abia m am inscris in site si nu prea stiu regulile pe aici.dar as avea nevoie de un sfat daca ma puteti ajuta.sunt in ultimul an la postliceeala CAROL DAVILA,si caut niste poze cu cordul pentru a le atasa la proiect,dar nu prea gasesc.este vreau site special cu imagini?

Image

valutza
Posts: 2
Joined: Wed Dec 02, 2009 10:14 pm

Re: poze proiect de licenta

Postby valutza » Mon Dec 07, 2009 6:21 pm

stiu sa folosesc google images,nu era vorba de asta..ca nu stiu sa folosesc google,dar ma gandeam ca poate gasesc ceva mai bun la voi decat pe net...dar in fine..multumesc oricum de ajutor.


Return to “Anii 4-6”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests