lucrari de diploma

nemeleditpas
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Fri Oct 23, 2009 3:47 pm

Re: lucrari de diploma

Postby nemeleditpas » Sun Feb 26, 2012 8:21 pm

Intr-o societate civilizata, fiecare student isi face singur lucrarea de diploma.

User avatar
mihai_525
elite
elite
Posts: 8403
Joined: Sat Aug 02, 2008 12:14 pm

Re: lucrari de diploma

Postby mihai_525 » Sun Feb 26, 2012 9:15 pm

da dar noi traim intr-o societate necivilizata
un fel de ferma animalelor daca vrei
wake up

@dr_anca daca ai nevoie de bani ===>>> zi-i lu trid€nt
America first

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: lucrari de diploma

Postby Chingachgook » Mon Feb 27, 2012 12:33 am

[edit]


Tocmai scriai pe alt topic ca ai stagiul de radio si cautai pe cineva sa iti duca pontajul ca tu nu vrei sa te duci pe acolo. Mie asta mi se pare dovada de neseriozitate. Asa faci si cu lucrarile de diploma? Ce incredere sa aiba cineva in tine.

Si b) lucrarea de diploma e o formalitate. Trebuie sa fii tampit sa dai altuia bani sa ti-o faca
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Lysthenon
junior
junior
Posts: 91
Joined: Mon Jul 04, 2011 6:34 pm
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby Lysthenon » Sun Mar 25, 2012 8:03 pm

Buna seara! Poate cineva sa imi dea un sfat legat de LD pe ATI...toxicologie sau medicina urgenta? As vrea sa fac pentru la anul lucrarea pe una din aceste trei optiuni si m-ar interesa niste sfaturi de la cei care au sustinut deja lucrarea pe asa ceva.

dinu1989
Posts: 3
Joined: Thu Mar 29, 2012 8:04 pm

Re: lucrari de diploma

Postby dinu1989 » Thu Mar 29, 2012 9:19 pm

Irys wrote:
ionelia wrote:Buna!
A facut sau face cineva lucrare de diploma la reumato la sf maria? dc da, cu cine si cat de mult s-a implicat?


Imi spun si eu parerea, chiar daca poate e cam tarziu, dar de... rezi a fost de vina :D Medicii de reumato de la Sf. Maria sunt in general foarte de treaba. Cand am avut eu stagiul, ne-au pus sa facem prezentari de caz (ne mai dadeau 1 punct in plus la nota finala si bineinteles s-au ingramadit toti). Eu am facut cu dna dr. Daniela Opris. Foarte de treaba... La fel cum spunea si WWF, am primit toti materiale de la dansa si statea cu noi peste program sa ne verifice prezentarile. Si am fost destui... Nici ceilalti colegi din serie n-au avut probleme cu asistentii lor. Cam toti i-au laudat. Asa ca, daca s-au implicat atat de mult pentru o banala prezentare de caz, imi inchipui ca pentru o LD s-ar implica si mai mult. Multa bafta! :wink:


Eu am facut cu kelu (Constantinescu) si era sever la prezentari. Incearca la Abobului sau confa Balanescu.

crazy_neverland
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Mon Feb 27, 2012 7:28 pm

Re: lucrari de diploma

Postby crazy_neverland » Fri May 11, 2012 11:52 am

Vreau sa-mi fac lucrarea de diploma pe oftalmo, sunt in anul 5 si vreau s-o incep de-acum. Nu stiu cui sa ma adresez ca indrumator si la cel spital. Este cineva care si-a facut/ isi face ld in domeniul asta si imi poate raspunde la aceasta intrebare? Multumiri anticipate! (am mai adresat intrebarea asta dar n-am primit raspuns, sorry daca am deranjat pe cineva)

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Sun Jun 03, 2012 1:31 pm

ld pe reumato, colentina..ceva informatii proaspete?
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

Cameron
junior
junior
Posts: 56
Joined: Thu Oct 07, 2010 3:23 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cameron » Sat Jun 30, 2012 11:12 pm

stie cineva, asa orientativ, cam cand trebuie predata lucrarea de diploma?
merci!

Cactus
senior
senior
Posts: 285
Joined: Wed Sep 08, 2010 2:13 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cactus » Sun Jul 01, 2012 1:32 pm

Cameron wrote:stie cineva, asa orientativ, cam cand trebuie predata lucrarea de diploma?
merci!

undeva in jur de 20 august

Cameron
junior
junior
Posts: 56
Joined: Thu Oct 07, 2010 3:23 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cameron » Tue Jul 03, 2012 6:25 pm

stiti cumva daca se mai poate schimba titlul lucrarii asa pe ultima suta de metri..din motive tehnice...? adica e vreo problema daca nu corespunde cu cel din cerere?
merci!

Cactus
senior
senior
Posts: 285
Joined: Wed Sep 08, 2010 2:13 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cactus » Tue Jul 03, 2012 10:20 pm

Cameron wrote:stiti cumva daca se mai poate schimba titlul lucrarii asa pe ultima suta de metri..din motive tehnice...? adica e vreo problema daca nu corespunde cu cel din cerere?
merci!

din cate am auzit eu nu e o problema. noi trebuie sa dam titlurile alea ca sa isi faca ei o idee cate lucrari sunt la fiecare comisie.

mihootza
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Mon Oct 25, 2010 4:05 pm

Re: lucrari de diploma

Postby mihootza » Sat Jul 07, 2012 4:09 pm

imi poate spune cineva cum este comisia la oncologie?

crazy_neverland
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Mon Feb 27, 2012 7:28 pm

Re: lucrari de diploma

Postby crazy_neverland » Mon Jul 09, 2012 10:27 am

Salutare! Imi poate spune va rog frumos cineva cum este comisia la oftalmo? multumesc!

ascaris31
Posts: 2
Joined: Sun Jul 22, 2012 5:21 pm

Re: lucrari de diploma

Postby ascaris31 » Wed Jul 25, 2012 10:04 am

a facut cineva LD la IOB la Bratucu cu Daha?
ca eu astept de 3 sapt sa imi trimita corectarea pe mail si nu mai vine
sunt extrem de stresat
daca intra amandoi in concediu ce ma fac?

oanam.duca
Posts: 3
Joined: Mon Sep 24, 2012 4:30 pm

Re: lucrari de diploma

Postby oanam.duca » Mon Sep 24, 2012 4:45 pm

Buna,
Ma poate lamurii si pe mine cineva,cum sta treaba cu temele pentru licenta? Stiu ca unii profesori iti dau ei sa alegi dintr-o lista mai mult sau mai putin lunga,de subiecte,dar sunt unii care te pun pe tine sa iti alegi tema.
Se poate alege orice tema?! Sau exista o tematica ceva? Pentru a.t.i m-ar interesa,ce e drept.
Multumesc anticipat,si sper sa ma lumineaza si pe mine cineva!

durere de cap
senior
senior
Posts: 222
Joined: Fri Nov 17, 2006 4:18 pm

Re: lucrari de diploma

Postby durere de cap » Mon Sep 24, 2012 10:30 pm

oanam.duca wrote:Buna,
Ma poate lamurii si pe mine cineva,cum sta treaba cu temele pentru licenta? Stiu ca unii profesori iti dau ei sa alegi dintr-o lista mai mult sau mai putin lunga,de subiecte,dar sunt unii care te pun pe tine sa iti alegi tema.
Se poate alege orice tema?! Sau exista o tematica ceva? Pentru a.t.i m-ar interesa,ce e drept.
Multumesc anticipat,si sper sa ma lumineaza si pe mine cineva!


de regula au ei niste teme in functie de patologia dominanta pe sectia respectiva. daca-ti zic sa vii tu cu o lista din care sa-ti aleaga una, mai intai intereseaza-te ce predomina acolo: de neuro/cardio etc...

oanam.duca
Posts: 3
Joined: Mon Sep 24, 2012 4:30 pm

Re: lucrari de diploma

Postby oanam.duca » Tue Sep 25, 2012 1:38 pm

durere de cap wrote:
oanam.duca wrote:Buna,
Ma poate lamurii si pe mine cineva,cum sta treaba cu temele pentru licenta? Stiu ca unii profesori iti dau ei sa alegi dintr-o lista mai mult sau mai putin lunga,de subiecte,dar sunt unii care te pun pe tine sa iti alegi tema.
Se poate alege orice tema?! Sau exista o tematica ceva? Pentru a.t.i m-ar interesa,ce e drept.
Multumesc anticipat,si sper sa ma lumineaza si pe mine cineva!


de regula au ei niste teme in functie de patologia dominanta pe sectia respectiva. daca-ti zic sa vii tu cu o lista din care sa-ti aleaga una, mai intai intereseaza-te ce predomina acolo: de neuro/cardio etc...



Am inteles,multumesc frumos!

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby Doddy » Wed Oct 17, 2012 8:24 pm

durere de cap wrote:
oanam.duca wrote:Buna,
Ma poate lamurii si pe mine cineva,cum sta treaba cu temele pentru licenta? Stiu ca unii profesori iti dau ei sa alegi dintr-o lista mai mult sau mai putin lunga,de subiecte,dar sunt unii care te pun pe tine sa iti alegi tema.
Se poate alege orice tema?! Sau exista o tematica ceva? Pentru a.t.i m-ar interesa,ce e drept.
Multumesc anticipat,si sper sa ma lumineaza si pe mine cineva!


de regula au ei niste teme in functie de patologia dominanta pe sectia respectiva. daca-ti zic sa vii tu cu o lista din care sa-ti aleaga una, mai intai intereseaza-te ce predomina acolo: de neuro/cardio etc...

Sunt si eu in perioada de lamurire cu privire la lucrarea de diploma.
Care este treaba cu comisiile care asculta... sunt "standard" sau se schimba de la an la an?

Eu as vrea sa-mi fac lucrarea pe Ortopedie sau pe Gastro... pe care din cele doua ar fi mai ok?
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

Cactus
senior
senior
Posts: 285
Joined: Wed Sep 08, 2010 2:13 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cactus » Wed Oct 17, 2012 10:20 pm

Doddy wrote:
durere de cap wrote:
oanam.duca wrote:Buna,
Ma poate lamurii si pe mine cineva,cum sta treaba cu temele pentru licenta? Stiu ca unii profesori iti dau ei sa alegi dintr-o lista mai mult sau mai putin lunga,de subiecte,dar sunt unii care te pun pe tine sa iti alegi tema.
Se poate alege orice tema?! Sau exista o tematica ceva? Pentru a.t.i m-ar interesa,ce e drept.
Multumesc anticipat,si sper sa ma lumineaza si pe mine cineva!


de regula au ei niste teme in functie de patologia dominanta pe sectia respectiva. daca-ti zic sa vii tu cu o lista din care sa-ti aleaga una, mai intai intereseaza-te ce predomina acolo: de neuro/cardio etc...

Sunt si eu in perioada de lamurire cu privire la lucrarea de diploma.
Care este treaba cu comisiile care asculta... sunt "standard" sau se schimba de la an la an?

Eu as vrea sa-mi fac lucrarea pe Ortopedie sau pe Gastro... pe care din cele doua ar fi mai ok?

Anul asta s-au schimbat fata de anul trecut pentru ca multi profi au fost nevoiti sa iasa la pensie. Foarte probabil nu o sa fie schimbari majore la comisiile de anul viitor decat daca anumiti profi/confi au vreo problema si nu pot fi prezenti. In mod normal de la anumite spitale trebuie sa fie cate unul.
in legatura cu orto sau gastro nu pot sa iti zic nimic pt ca nu stiu pe nimeni care sa isi fi ales asta. dar incearca pe cat poti sa iti alegi o tema cat mai putin laborioasa pentru ca nu merita efortul. Intreaba ce coordonatori sau indrumatori sunt mai dispusi sa te ajute. Pentru ca poate la inceput unii sunt dornici apoi fug de tine. Eventual pe la fosti asistenti de grupa cu care te-ai inteles mai bine. Nu esti inca anul 6 presupun, asa ca straduieste-te sa scrii lucrarea de pe acum (sau macar partea generala) pentru ca in anul 6 nu o sa ai timp/chef/rabdare sa faci asta.
succes!

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby Doddy » Wed Oct 17, 2012 10:55 pm

Dap, sunt anul 5 si vreau sa ma apuc de acum de ea, preferabil sa o termin anul acesta.
Iar in legatura cu coordonatorii, alegerile le-am facut tocmai pe principiul pe care mi l-ai spus tu, m-am gandit in functie de stagiile care mi-au placut cel mai mult, si de asistentii de la ele pe care i-am simpatizat mai mult.
Ortopedia este posibil sa o urmez ca specialitate, asa ca as avea un argument in plus sa fac pe ea.

Poate imi spune cineva care a facut pe ortopedie daca merita.
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

User avatar
Lysthenon
junior
junior
Posts: 91
Joined: Mon Jul 04, 2011 6:34 pm
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby Lysthenon » Thu Oct 18, 2012 2:23 pm

LD pe ATI...Urgente? Pareri?

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Fri Oct 19, 2012 3:35 pm

Doddy wrote:Dap, sunt anul 5 si vreau sa ma apuc de acum de ea, preferabil sa o termin anul acesta.
Iar in legatura cu coordonatorii, alegerile le-am facut tocmai pe principiul pe care mi l-ai spus tu, m-am gandit in functie de stagiile care mi-au placut cel mai mult, si de asistentii de la ele pe care i-am simpatizat mai mult.
Ortopedia este posibil sa o urmez ca specialitate, asa ca as avea un argument in plus sa fac pe ea.

Poate imi spune cineva care a facut pe ortopedie daca merita.


COMISIA NR. 16 – 17 lucrări
ORTOPEDIE ( PANTELIMON + S.U.U.B. + FLOREASCA + FOIȘOR),
RADIOLOGIE (COLȚEA + FUNDENI)

1. Prof. Univ. Dr. Constantin Zaharia - președintele comisiei
2. Prof. Dr. Ștefan Cristea
3. Conf. Dr. Ioana Lupescu
4. Conf. Dr. Radu Rădulescu
5. Conf. Dr. Gheorghe Popescu

la ortopedie presedinte este in general prof. constantin zaharia - radiologie coltea care e mai special asa.. :twisted:
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby Doddy » Fri Oct 19, 2012 9:44 pm

Si pentru Gastro? Deja m-am cam dezumflat vazandu-i pe cei de la radio... :p
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Fri Oct 19, 2012 10:09 pm

am si eu o intrebare pt adminul forumului: de ce primesc acest mesaj " you have been permanently banned from this board.a ban has been issued on your IP address" ???
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

Cactus
senior
senior
Posts: 285
Joined: Wed Sep 08, 2010 2:13 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cactus » Fri Oct 19, 2012 10:18 pm

Doddy wrote:Si pentru Gastro? Deja m-am cam dezumflat vazandu-i pe cei de la radio... :p

CARDIOLOGIE FUNDENI, GASTROENTEROLOGIE (FUNDENI + MILITAR), ONCOLOGIE, HEMATOLOGIE S.U.U.B
1. Prof. Univ. Dr. Carmen Ginghină - președintele comisiei
2. Prof. Univ. Dr. Ana Maria Vlădăreanu
3. Prof. Univ. Dr. Mircea Diculescu
4. Prof. Univ. Dr. Rodica Anghel
5. Prof. Univ. Dr. Anca Lupu
6. Șef Lucr. Dr. Mariana Jinga

Asta e comisia de gastro daca asta intrebai :)

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby Doddy » Fri Oct 19, 2012 10:23 pm

OK, multumesc ! :)
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Sun Oct 21, 2012 10:57 pm

Doddy wrote:Si pentru Gastro? Deja m-am cam dezumflat vazandu-i pe cei de la radio... :p

la gastro e parfum :) :allright:
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

veronika19
junior
junior
Posts: 43
Joined: Fri Jul 18, 2008 12:15 pm

Re: lucrari de diploma

Postby veronika19 » Fri Nov 30, 2012 2:27 am

La radio/ortopedie a fost o supercomisie!!!

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Sat Dec 01, 2012 6:33 pm

veronika19 wrote:La radio/ortopedie a fost o supercomisie!!!

poti detalia ? a avut prof. zaharia o zi foarte buna sau ce ? :)
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

annoe
Posts: 1
Joined: Tue Dec 04, 2012 9:15 pm

Re: lucrari de diploma

Postby annoe » Tue Dec 04, 2012 9:17 pm

Buna seara!
Stie cineva ceva despre comisiile la Chirugie Generala Spital Elias si la Chirurgie Toracica Filaret (Marius Nasta)?
Multumesc!

User avatar
LiveTogetherDieAlone
newbie
newbie
Posts: 24
Joined: Mon Sep 22, 2008 11:55 am

Re: lucrari de diploma

Postby LiveTogetherDieAlone » Fri Dec 14, 2012 9:35 pm

Salutare! Daca exista cineva care si-a facut lucrarea de diploma alegand disciplina Diabet, Nutritie si Boli Metabolice (in prezent persoana care e practic in fruntea catedrei e Conf C. Serafinceanu... :) ) il/o rog din toata inima sa imi dea si mie informatii din perspectiva sa: cine coordoneaza direct studentul (se implica sau e doar o impresie de inceput), cum se ocupa (colaborare eficienta sau muuult timp pierdut etc). Orice parere, impresie e bine venita. Multumesc frumos.

pee1
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Sat Dec 29, 2012 6:28 pm

Re: lucrari de diploma

Postby pee1 » Tue Feb 12, 2013 5:59 pm

imi poate spune si mie cineva cum e comisia la cardio?

pee1
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Sat Dec 29, 2012 6:28 pm

Re: lucrari de diploma

Postby pee1 » Tue Feb 12, 2013 6:17 pm

am citit pe aici despre cardio si aproape m-am razgandit..insa despre gastro ce imi puteti spune?eu am facut la Elias..stie cineva daca se ocupa cineva de mine? sau pediatrie Marie Curie?

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Tue Feb 12, 2013 8:32 pm

pee1 wrote:am citit pe aici despre cardio si aproape m-am razgandit..insa despre gastro ce imi puteti spune?eu am facut la Elias..stie cineva daca se ocupa cineva de mine? sau pediatrie Marie Curie?

am colegi care fac LD la Elias, pe gastro. coordonatorii se ocupa, deci e o alegere buna. iar in comisie o sa fie si Diculescu, care e super om.
Pediatrie - ai ceva mai mult de lucru, dar si cei de acolo sunt f draguti, incepand cu prof.Balgradean(care este in comisie), Dr.Sfrijan, Dr.Stanciu si restul.te ajuta ei cu arhiva. adica primesti dosarele (nu stai sa cauti tu prin teancuri), trebuie doar sa iei de acolo ce te intereseaza. Comisia e ceva mai heavy.
* daca vrei neaparat cardio, ar tb sa afli ca sunt 2 comisii; poti face cu cei de la Fundeni (CARDIOLOGIE 1 FUNDENI, GASTROENTEROLOGIE (FUNDENI + MILITAR), ONCOLOGIE, HEMATOLOGIE S.U.U.B ) si astfel eviti cealalta comisie, adica : CARDIOLOGIE 2 (S.U.U.B. + FLOREASCA + COLENTINA + COLȚEA) care e mai...e mai. In principiu comisiile raman la fel in fiecare an.
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

Cactus
senior
senior
Posts: 285
Joined: Wed Sep 08, 2010 2:13 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cactus » Tue Feb 12, 2013 9:14 pm

pee1 wrote:imi poate spune si mie cineva cum e comisia la cardio?

eu am dat pe cardio anul trecut si a fost foarte ok comisia. Au fost intr-adevar 2 sau 3 note de 9, in rest numai 10. Nu au fost intrebari dubioase sau ceva, iar intrebarile care s-au pus nu au scazut punctajul in cazul unui raspuns gresit. Depinde si cat de mult iti place cardio.

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Tue Feb 12, 2013 9:35 pm

Cactus wrote:
pee1 wrote:imi poate spune si mie cineva cum e comisia la cardio?

eu am dat pe cardio anul trecut si a fost foarte ok comisia. Au fost intr-adevar 2 sau 3 note de 9, in rest numai 10. Nu au fost intrebari dubioase sau ceva, iar intrebarile care s-au pus nu au scazut punctajul in cazul unui raspuns gresit. Depinde si cat de mult iti place cardio.

de curiozitate, ce comisie ai avut ?
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

pee1
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Sat Dec 29, 2012 6:28 pm

Re: lucrari de diploma

Postby pee1 » Tue Feb 12, 2013 11:31 pm

eu am facut cardio cu prof.Ginghina, deci mi-as face Ld la ea..asta inseamna ca o s prind comisia ei? mai departe vreau sa fac ceva medcina interna..cardio sau gastro,insa ma mai gandeam si la cardio pediatrie...de aia intrebam de pedi

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby dr.tm » Tue Feb 12, 2013 11:51 pm

pee1 wrote:eu am facut cardio cu prof.Ginghina, deci mi-as face Ld la ea..asta inseamna ca o s prind comisia ei? mai departe vreau sa fac ceva medcina interna..cardio sau gastro,insa ma mai gandeam si la cardio pediatrie...de aia intrebam de pedi

faci la ea, esti la comisia de la Fundeni
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

Cactus
senior
senior
Posts: 285
Joined: Wed Sep 08, 2010 2:13 pm

Re: lucrari de diploma

Postby Cactus » Wed Feb 13, 2013 5:22 pm

dr.tm wrote:
Cactus wrote:
pee1 wrote:imi poate spune si mie cineva cum e comisia la cardio?

eu am dat pe cardio anul trecut si a fost foarte ok comisia. Au fost intr-adevar 2 sau 3 note de 9, in rest numai 10. Nu au fost intrebari dubioase sau ceva, iar intrebarile care s-au pus nu au scazut punctajul in cazul unui raspuns gresit. Depinde si cat de mult iti place cardio.

de curiozitate, ce comisie ai avut ?

comisia cu dan gheorghe

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: lucrari de diploma

Postby Doddy » Tue Feb 26, 2013 9:13 pm

Despre LD si comisia de diabetologie ce-mi puteti spune?
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea


Return to “Anii 4-6”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests