Licenta!!! ajutor

Elah
Posts: 4
Joined: Wed Apr 04, 2018 6:01 pm

Licenta!!! ajutor

Postby Elah » Wed Apr 25, 2018 6:14 pm

Buna, am o problema cu licenta si am nevoie de ajutor. Sunt in anul 6, si profu (coordonatorul) tot nu vrea sa ma ajute!!! am terminat partea generala dupa niste modele gasite pe google si dupa o schita pe care profu mi-a facut-o cand m-am dus prima oara la el, ca de atunci imi tot spune cazuri sau copiaza de acolo ca nu are treaba lumea :)))). Tema este bronsita cronica astmatiforma (tratament si diagnostic), dar culmea este ca dupa ce mi-a spus ca imi da cazuri, mi-a spus sa ma duc la spitalul Marius Nasta sa gasesc ca el nu are despre asa ceva:))))...in fine m-am dus si dupa zile de cautat imi spune ca ei nu mai folosesc acest termen de bronsita cronica astmatiforma ci doar de BPOC :(..si zic eu pai si de mi-a dat (profu) tema asta daca nu e corecta...au zis ca nu stiu si sa incerc sa vorbesc cu el si sa o schimb...intrebarea mea : chiar asa este diagnosticul acesta numai exista??? m-au intrebat de unde am scris si le-am spus ca din harrison si gherasim si ce am mai gasit in engleza/net. Si inca o intrebare poti sa inventezi niste cazuri???

sper sa ma puteti ajuta, multumesc....

dimanastir
newbie
newbie
Posts: 6
Joined: Thu Oct 04, 2018 1:11 pm

Re: Licenta!!! ajutor

Postby dimanastir » Thu Oct 04, 2018 1:25 pm

Facultatea de medicina.
Profesor universitar, medic primar, doctor in stiinte medicale, cu experienta didactica, coordonez pregatirea individuala pentru studenti de la facultatea de medicina generala din anul V-VI pentru examenele de licenta si rezidentiat.
Bonus indrumare in realizarea si redactarea lucrarii de licenta, indiferent de subiect/disciplina.
Tel.0722945577 E-mail – dimanastir@yahoo.com


Return to “Anii 4-6”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests