fiziopat si imuno

panteraalbastra
newbie
newbie
Posts: 10
Joined: Wed Aug 15, 2012 2:50 pm

fiziopat si imuno

Postby panteraalbastra » Wed Oct 01, 2014 5:22 pm

cateva informatii va rog despre Doamna dr Berghea ,dl dr Bara(imuno) si dl. dr. Serban (fiziopat) ?cum sunt in timpul anului si la examene ?Multumesc frumos ! :allright: :allright:

User avatar
Lizzie
junior
junior
Posts: 60
Joined: Sun Dec 04, 2011 5:33 pm

Re: fiziopat si imuno

Postby Lizzie » Wed Oct 01, 2014 9:46 pm

Despre prof Bara: face niste cursuri dragute, cu foarte multe desene, scheme, explicatii, se straduieste sa para totul cat mai friendly - recomand sa mergeti la curs si sa invatati din cursurile lui, pentru ca la examen va da detalii de acolo. Anul meu a fost primul in care a dat grila si notele au fost asa si asa - inainte dadea 4 subiecte din care studentul isi alegea 3 si erau note foarte mari in general.

Mihnea Serban - am ramas cu mixed feelings; cursul e foarte succint, structurat cu subpuncte si liniute si foarte multe clasificari; la fel, notitele sunt singurul suport de curs si absolut toate grilele de la examen sunt din informatiile respective. Proful nu va tine mai mult de 1h jumate, isi tine cursul, sa nu va asteptati la intrebari sau ceva interactiv, ba chiar ii place sa vorbeasca cu spatele la voi. Sa luati nota mare la examenul lp, pentru ca il considera 50% din nota finala, si nu ezitati sa va duceti la contestatii daca aveti vreun dubiu. La fel, a fost primul an cand s-au dat grile si au fost destul de urate (multa lume la mariri in toamna).

Succes!

panteraalbastra
newbie
newbie
Posts: 10
Joined: Wed Aug 15, 2012 2:50 pm

Re: fiziopat si imuno

Postby panteraalbastra » Thu Oct 02, 2014 12:53 am

Multumesc !!

Chris.05
junior
junior
Posts: 82
Joined: Wed Jun 08, 2011 6:23 pm

Re: fiziopat si imuno

Postby Chris.05 » Fri Oct 03, 2014 11:18 am

Despre Dr Cherciu Laura (fiziopat lp-Spitalul 9) ce stiti ? Multumesc

Doctapper
junior
junior
Posts: 93
Joined: Wed Aug 13, 2014 1:12 pm

Re: fiziopat si imuno

Postby Doctapper » Sat Oct 04, 2014 5:56 pm

Despre dr. Stoia de la Obregia, imuno ?


Return to “Anii 1-3”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests