Intrebari anul 2

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Tue Jul 20, 2010 9:29 am

Cat ma plangeam eu de info, a fost ok pana la urma. Desi a fost probabil cea mai chinuitoare materie din anul 2, in final a fost bine, am luat majoritatea, note bune... In fine, asta nu scuza structura si desfasurarea LP-urilor in timpul anului, dar oricum, "macar atata"...

Am si eu trei intrebari:
1. Cum e la marire la microbi la domnul Gabriel Ionescu? Am nota mica la microbi, 6, pentru ca nu am invatat cum trebuie pe semestrul 2 (si nici la partial nu aveam o nota foarte mare), si acum as vrea sa dau marire. Marirea presupun ca se poate da pentru ambele semestre (la partial am facut cam de 7, la examen in vara cam de... 5 probabil, deci as vrea sa dau amandoua semestrele). Se iau note mari (9, 10) ?
2. Are sens sa dau marire la Ispas la anato2 in conditiile in care nu am avut niciodata note mari la dumnealui? Am 5, credeti ca este posibil sa imi dea 7 (daca-i stiu bine, evident), in conditiile in care nu am mai mult de 7 la nici un examen al lui? Sau imi va spune ceva de genul: "Dom' doctor, vad ca v-ati mai pregatit acum, nu foarte stralucit ce-i drept, apreciez totusi ca ati invatat, dar vad aici ca nici la celelalte examene nu ati invatat, deci nu va pot acorda marirea..." :roll:
3. Cererile pentru mariri cand trebuiesc depuse?
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intrebari anul 2

Postby rox » Tue Jul 20, 2010 9:46 am

Doddy wrote:2. Are sens sa dau marire la Ispas la anato2 in conditiile in care nu am avut niciodata note mari la dumnealui? Am 5, credeti ca este posibil sa imi dea 7 (daca-i stiu bine, evident), in conditiile in care nu am mai mult de 7 la nici un examen al lui? Sau imi va spune ceva de genul: "Dom' doctor, vad ca v-ati mai pregatit acum, nu foarte stralucit ce-i drept, apreciez totusi ca ati invatat, dar vad aici ca nici la celelalte examene nu ati invatat, deci nu va pot acorda marirea..." :roll:
3. Cererile pentru mariri cand trebuiesc depuse?


2. asta nu cred ca o sa iti zica vreodata prof Ispas, chiar daca asa ar gandi.... :D in general apreciaza eforturile, oricat de mici, si e un om bun; despre marire nu stiu exact ca nu am fost niciodata, dar am avut un coleg care luase 7 (in anul 2) si a fost la marire si i-a dat 9, si respectivul zicea ca "a fost ok", deci....
3. in septembrie, probabil ceva de genul 5-10 septembrie.
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Tue Jul 20, 2010 1:38 pm

Mda, nu stiu ce sa zic... sesiunea asta chiar nu mi-a placut Ispas, nu stiu de ce, am impresia ca la nervos a avut cele mai mari pretentii de pana acum (DESI si el, si asistentii ne-au spus ca nu are atat de multe pretentii la sistemul nervos). Ma rog, e o impresie pana la urma, posibil alimentata si de faptul ca a fost ultimul examen din sesiune (d'oh), si ca materia este foarte nesuferita...
De incercat voi incerca sa dau marire (chiar daca nu mi-a placut deloc materia), nu vreau sa ma trezesc ca sunt fix sub linie la top450 (sau cat avem noi), si ca daca as mai fi avut 0.05 la medie as fi ramas la buget.

Despre microbi cu domnul Ionescu sa-mi zica cineva... Cum este? Tot grila (presupun ca 100 de grile pentru ambele semestre), sau oral / subiecte? Aici sigur voi da marire, are multe credite si simt ca imi va folosi (foarte) mult materia pe viitor, si astfel am si ocazia sa o invat "mai cum trebuie"!
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

User avatar
Virgin.Black
junior
junior
Posts: 79
Joined: Sun Sep 14, 2008 10:09 am
Contact:

Re: Intrebari anul 2

Postby Virgin.Black » Wed Jul 21, 2010 6:13 pm

Doddy wrote:Mda, nu stiu ce sa zic... sesiunea asta chiar nu mi-a placut Ispas, nu stiu de ce, am impresia ca la nervos a avut cele mai mari pretentii de pana acum (DESI si el, si asistentii ne-au spus ca nu are atat de multe pretentii la sistemul nervos). Ma rog, e o impresie pana la urma, posibil alimentata si de faptul ca a fost ultimul examen din sesiune (d'oh), si ca materia este foarte nesuferita...
De incercat voi incerca sa dau marire (chiar daca nu mi-a placut deloc materia), nu vreau sa ma trezesc ca sunt fix sub linie la top450 (sau cat avem noi), si ca daca as mai fi avut 0.05 la medie as fi ramas la buget.

Despre microbi cu domnul Ionescu sa-mi zica cineva... Cum este? Tot grila (presupun ca 100 de grile pentru ambele semestre), sau oral / subiecte? Aici sigur voi da marire, are multe credite si simt ca imi va folosi (foarte) mult materia pe viitor, si astfel am si ocazia sa o invat "mai cum trebuie"!

Nu cred ca se prea merita sa dai marire la anato 4 decat daca ti-a placut deosebit materia si simti ca ai avut ghinion la subiecte. La medie nu inseamna decat 0,58 (daca ai 10, cu 5 se injumatateste). Mai bine da la microbiologie.
Lol, si mie mi s-a parut ca la nervos a fost destul de exigent poate mai exigent ca in sem 1 anul 2. Chiar a dat 8 unui coleg care a avut 10 pana acuma si colegul a zis ca s-a descurcat bine la examen...
You know, we're living in a SOCIETY!!!

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Wed Jul 21, 2010 6:41 pm

Virgin.Black wrote:Nu cred ca se prea merita sa dai marire la anato 4 decat daca ti-a placut deosebit materia si simti ca ai avut ghinion la subiecte. La medie nu inseamna decat 0,58 (daca ai 10, cu 5 se injumatateste). Mai bine da la microbiologie.
Lol, si mie mi s-a parut ca la nervos a fost destul de exigent poate mai exigent ca in sem 1 anul 2. Chiar a dat 8 unui coleg care a avut 10 pana acuma si colegul a zis ca s-a descurcat bine la examen...


Sa vad... pai chiar m-am gandit, daca cumva termin cu bine microbiologia si mai am timp si chef (sanse minime), mai fac si pe la anato si incerc... desi ar insemna ca maxim 7 cat poate sa dea m-ar ajuta cam cu 0.1 la medie... :roll: si din nou, intervine dilema... daca media de buget o sa fie 7.5 sa zicem si eu o sa am 7.4, nu o sa-mi introduc toate unghiile in gat? Grea decizie... la anu' sper sa ma mobilizez sa-mi iasa din vara media peste 8, ca sa stau linistit... O sa ma gandesc... in functie de vremuri si de posibilitati.
Eu chiar pot sa zic ca am avut noroc la subiecte, cand m-am dus la el eram increzator si speram la un 7 (bazandu-ma pe ce spunea 'mnealui la curs, ca nu poate avea pretentia sa stim prea multe la nervos, ca e greu, si "macar sa ne treaca pe la ureche"...). Si da, a fost incomparabil mai naspa fata de cum a fost in semestrul 1... Sa vad, cum or fi vremurile :)


Haideti mai, nimeni n-a dat marire la microbi cu domnul Ionescu?? :D
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

ionutz_1185
senior
senior
Posts: 138
Joined: Thu Sep 17, 2009 2:55 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby ionutz_1185 » Fri Jul 23, 2010 1:36 pm

Doddy wrote:
Virgin.Black wrote:Haideti mai, nimeni n-a dat marire la microbi cu domnul Ionescu?? :D

eu l-am avut la micro 2008-2009 pe gabriel ionescu insa la lp(curs Prof Popa)..anul imediat dupa mine adica 2009-2010 a devenit sef de lucrari..de atunci a luat serii la curs...

un tip foarte plictisitor.cei drept stie multe...eu iti zic cum a fost la practic..tipu e binevoitor si daca vede ca stii iti da nota mare...eu m am cam balbait la un subiect vroia sa mi dea 7..si mi a dat sansa sa vorbesc despre reactia aslo a unui coleg care nu stia nimic si mi-a dat 9.multumit.. 10 nu era prea corect.tinand cont ca am cam facut varza la subiectul meu
incearca atat timp cat e scris merita sa dai marire... la oral maririle sunt subiective insa la scris esti tu, foaia si cunostintele tale..

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Fri Jul 23, 2010 2:37 pm

ionutz_1185 wrote: eu l-am avut la micro 2008-2009 pe gabriel ionescu insa la lp(curs Prof Popa)..anul imediat dupa mine adica 2009-2010 a devenit sef de lucrari..de atunci a luat serii la curs...

un tip foarte plictisitor.cei drept stie multe...eu iti zic cum a fost la practic..tipu e binevoitor si daca vede ca stii iti da nota mare...eu m am cam balbait la un subiect vroia sa mi dea 7..si mi a dat sansa sa vorbesc despre reactia aslo a unui coleg care nu stia nimic si mi-a dat 9.multumit.. 10 nu era prea corect.tinand cont ca am cam facut varza la subiectul meu
incearca atat timp cat e scris merita sa dai marire... la oral maririle sunt subiective insa la scris esti tu, foaia si cunostintele tale..


A facut si anul trecut (2008-2009) cursuri, ne-a spus chiar el la curs. Mie mi s-a parut relativ ok, mai ales in semestrul 1, nu e cel mai bun pedagog, insa explica binisor. La LP nu stiu cum o fi, dar cert este ca o mare parte din materia de LP in sine este fooooarte plictisitoare si, in afara de partea cu etapele diagnosticului de laborator si cu sterilizari, pe care ar trebui sa le stie orice doctor, cred ca are nu prezinta o utilitate foarte mare (hai sa fim seriosi, nu cred ca o sa imi trebuiasca sa stiu, daca nu ma fac microbiolog, cum se fac culturile de streptococ si cum arata el pe mediile de cultura).

Noi examenul l-am dat scris, grila (50 de grile pe semestru). Unele mi s-au praut destul de grele, insa nici eu nu am invatat foarte bine, deci normal sa mi se para astfel. Sunt curios daca la mariri da tot grila (100 per total) sau subiecte / oral si daca se poate lua si 9-10 la mariri, sau daca mareste doar cu 1, max 2 puncte... ca atunci nu stiu cat rost ar mai avea...
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

vr8mf
Posts: 1
Joined: Sun Aug 22, 2010 6:14 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby vr8mf » Sun Aug 22, 2010 6:23 pm

Buna! am si eu 2 intrebari:are cineva idee care a fost ultima medie pt buget anu 3(2009-2010), si a dat cineva marire pt microbiologie cu domnu Rafila? :)

De3a
senior
senior
Posts: 121
Joined: Fri Oct 24, 2008 10:41 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby De3a » Tue Aug 24, 2010 11:24 am

stie cineva cum e la marire la histologie?

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby dr.tm » Tue Aug 24, 2010 11:28 am

[quote="vr8mf"]Buna! am si eu 2 intrebari:are cineva idee care a fost ultima medie pt buget anu 3(2009-2010), si a dat cineva marire pt microbiologie cu domnu Rafila? :)[/quote ]
in jur de 7,90 . rafila e ok ! du-te la marire !
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Tue Aug 24, 2010 1:05 pm

dr.tm wrote:
vr8mf wrote:Buna! am si eu 2 intrebari:are cineva idee care a fost ultima medie pt buget anu 3(2009-2010), si a dat cineva marire pt microbiologie cu domnu Rafila? :)[/quote ]
in jur de 7,90 . rafila e ok ! du-te la marire !

Anul asta oricum va fi mai mica media... anul trecut erau parca 300 de locuri la buget, acuma sunt 450. Tot la cei care anul trecut au avut la sfarsitul anului 2 media 7.9, la sfarsitul anului 1 a fost parca 7.5 sau ceva de genul... la noi la sfarsitul anului 1 a fost 7.05, deci pentru anul asta eu ma astept la un 7.4 (asa sper, ca sa fiu si eu linistit :D).


Chiar, mai am si eu o intrebare... la marire la Ispas (la sistemul nervos), tot ca la examenul din vara e... trag 3 subiecte din lista aia, i le spun si el imi da nota (eventual mai ma intreaba el 1-2 chestii), sau e fara subiecte si ma intreaba el ce vrea?
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

User avatar
ore_ciudate
junior
junior
Posts: 72
Joined: Tue Apr 10, 2007 12:24 pm
Location: Onesti
Contact:

Re: Intrebari anul 2

Postby ore_ciudate » Wed Aug 25, 2010 6:11 pm

stie cineva cum e la marire la IMBS anul asta? in ce consta ea?

User avatar
aztecul_dilit
senior
senior
Posts: 135
Joined: Mon Aug 04, 2008 12:19 am

Re: Intrebari anul 2

Postby aztecul_dilit » Wed Aug 25, 2010 11:56 pm

ultima medie din anul 2 spre 3 a fost 7,81

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Mon Aug 30, 2010 12:39 am

aztecul_dilit wrote:ultima medie din anul 2 spre 3 a fost 7,81

Dar cati ati fost (ma rog, sunteti) in total la buget? In topul asta, au intrat exclusiv cei care au luat toate examenele pana la 1 octombrie, sau si cei care au avut prelungiri (foarte neplacute, de altfel), pana la jumatea lui octombrie?
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby dr.tm » Mon Aug 30, 2010 10:17 pm

au intrat doar cei care si au luat toate examenele pana la 1 oct
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Mon Aug 30, 2010 11:12 pm

dr.tm wrote:au intrat doar cei care si au luat toate examenele pana la 1 oct

Si in total la buget cati sunt(eti)? 300 sau 350?
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

De3a
senior
senior
Posts: 121
Joined: Fri Oct 24, 2008 10:41 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby De3a » Tue Aug 31, 2010 2:46 pm

stie cineva cum e la marire la engleza?

User avatar
lazarosa
senior
senior
Posts: 411
Joined: Tue Feb 06, 2007 7:44 pm
Contact:

Re: Intrebari anul 2

Postby lazarosa » Tue Aug 31, 2010 2:49 pm

De3a wrote:stie cineva cum e la marire la engleza?


parca te pune sa vb pe baza unui subiect.si cam atat... destul de lejer
.

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby dr.tm » Tue Aug 31, 2010 7:23 pm

Doddy wrote:
dr.tm wrote:au intrat doar cei care si au luat toate examenele pana la 1 oct

Si in total la buget cati sunt(eti)? 300 sau 350?

365
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

De3a
senior
senior
Posts: 121
Joined: Fri Oct 24, 2008 10:41 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby De3a » Wed Sep 01, 2010 10:00 am

si se da cu sfetea sau cu cine ai facut engleza?

ionutz_1185
senior
senior
Posts: 138
Joined: Thu Sep 17, 2009 2:55 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby ionutz_1185 » Wed Sep 01, 2010 8:46 pm

De3a wrote:si se da cu sfetea sau cu cine ai facut engleza?

Cu Sfetea se da...pff vezi cum o prinzi daca e intr-o stare proasta scade notele...tragi un subiect din ala de pe foi si vorbesti despre el, iti mai pune si intrebari...dar da si note bune...

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Wed Sep 01, 2010 10:29 pm

ionutz_1185 wrote:Cu Sfetea se da...pff vezi cum o prinzi daca e intr-o stare proasta scade notele...tragi un subiect din ala de pe foi si vorbesti despre el, iti mai pune si intrebari...dar da si note bune...


Eu stiam ca la mariri notele doar se maresc sau raman la fel... dar de scazut chiar e prima oara cand aud (bine, la doamna Sfetea nu m-ar mira, mai ales daca i se pare ca esti imbracat nu-stiu-cum, sau ca ai zis nu-stiu-ce). Dar din cate am auzit eu, la marire ori e cu plus, ori ramane nota la fel... fara minus... :?: :?: :?:
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

ionutz_1185
senior
senior
Posts: 138
Joined: Thu Sep 17, 2009 2:55 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby ionutz_1185 » Fri Sep 03, 2010 10:15 pm

Doddy wrote:
ionutz_1185 wrote:Cu Sfetea se da...pff vezi cum o prinzi daca e intr-o stare proasta scade notele...tragi un subiect din ala de pe foi si vorbesti despre el, iti mai pune si intrebari...dar da si note bune...


Eu stiam ca la mariri notele doar se maresc sau raman la fel... dar de scazut chiar e prima oara cand aud (bine, la doamna Sfetea nu m-ar mira, mai ales daca i se pare ca esti imbracat nu-stiu-cum, sau ca ai zis nu-stiu-ce). Dar din cate am auzit eu, la marire ori e cu plus, ori ramane nota la fel... fara minus... :?: :?: :?:

Depinde de toanele profului examinator...asa ca e bine sa intrebi inainte de a da marirea,ce se intampla dupa?!, eu zic de Sfetea ca era intr o zi proasta, si cand am auzit ca scade notele, am zis mai bine nu,e bun si 7 si m- am dus la o bere :mrgreen:

User avatar
Joanna*
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Fri Aug 27, 2010 10:38 am

Re: Intrebari anul 2

Postby Joanna* » Mon Sep 06, 2010 4:16 pm

ionutz_1185 wrote:Eu stiam ca la mariri notele doar se maresc sau raman la fel... dar de scazut chiar e prima oara cand aud


Sa stii ca s-au mai intamplat si cazuri in care s-a scazut nota...Ex: biofizica si s-a rugat mult studenta respectiva de profa sa nu-i modifice nota sau radio la Georgescu le-a scazut nota mai multor studenti (chiar ii picase la marire...iti dai seama :shock: ) s-a ajuns cu cereri la rectorat ca sa nu se ia in calcul.
Tine minte: IN UMF "CAROL DAVILA" TOTUL E POSIBIL!!!
"Pentru a putea fi realist trebuie sa poti crede in minuni."

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Mon Sep 06, 2010 9:02 pm

La marire la histologie cum este? (intreb pentru cineva)
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

User avatar
razvv
senior
senior
Posts: 124
Joined: Wed Oct 08, 2008 6:19 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby razvv » Wed Sep 08, 2010 4:55 pm

Joanna* wrote:
ionutz_1185 wrote:Eu stiam ca la mariri notele doar se maresc sau raman la fel... dar de scazut chiar e prima oara cand aud


Sa stii ca s-au mai intamplat si cazuri in care s-a scazut nota...Ex: biofizica si s-a rugat mult studenta respectiva de profa sa nu-i modifice nota sau radio la Georgescu le-a scazut nota mai multor studenti (chiar ii picase la marire...iti dai seama :shock: ) s-a ajuns cu cereri la rectorat ca sa nu se ia in calcul.
Tine minte: IN UMF "CAROL DAVILA" TOTUL E POSIBIL!!!


Uite ce spune regulamentul "Art.38 ...Daca noul calificativ obtinut este mai mic decat precedentul, se mentine calificativul anterior."

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby Doddy » Thu Sep 09, 2010 5:55 pm

Doddy wrote:La marire la histologie cum este? (intreb pentru cineva)

Haidi bre, nimeni ?
Stiu ca se da din ambele semestre, dar ma intereseaza:
1) Cate subiecte se trag (2 - 4 - 6) ?
2) In general se maresc notele ? (cu 2-3 puncte)
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

ionutz_1185
senior
senior
Posts: 138
Joined: Thu Sep 17, 2009 2:55 pm

Re: Intrebari anul 2

Postby ionutz_1185 » Fri Sep 10, 2010 4:36 am

razvv wrote:
Joanna* wrote:
ionutz_1185 wrote:Eu stiam ca la mariri notele doar se maresc sau raman la fel... dar de scazut chiar e prima oara cand aud


Sa stii ca s-au mai intamplat si cazuri in care s-a scazut nota...Ex: biofizica si s-a rugat mult studenta respectiva de profa sa nu-i modifice nota sau radio la Georgescu le-a scazut nota mai multor studenti (chiar ii picase la marire...iti dai seama :shock: ) s-a ajuns cu cereri la rectorat ca sa nu se ia in calcul.
Tine minte: IN UMF "CAROL DAVILA" TOTUL E POSIBIL!!!


Uite ce spune regulamentul "Art.38 ...Daca noul calificativ obtinut este mai mic decat precedentul, se mentine calificativul anterior."

Da. teoretic..insa e bine sa vorbesti inainte cu proful :allright:

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Intrebari anul 2

Postby b3 » Fri Sep 24, 2010 5:49 pm

Pentru ca UMF tot muta modulele dintr-un an in altul si pentru ca topicul asta are cam multe pagini, inchid topicul si va invit sa discutati despre fiecare modul/materie in parte in topicul dedicat. Daca nu exista topic deja il puteti face. Cand o sa existe posibilitatea tehnica, o sa incerc sa mut informatiile din topicul asta imens in fiecare topic dedicat. Multumesc pentru colaborare.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara


Return to “Anii 1-3”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests