filipoiu/lupu

panteraalbastra
newbie
newbie
Posts: 10
Joined: Wed Aug 15, 2012 2:50 pm

filipoiu/lupu

Postby panteraalbastra » Thu Aug 30, 2012 6:09 pm

Intre filipoiu si lupu care e mai bun?

ctnalexandra
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:07 am

Re: filipoiu/lupu

Postby ctnalexandra » Thu Aug 30, 2012 11:56 pm

Nu cred ca poti face comparatie ...poate sunt cateva persoane care au facut un an cu un domn profesor si un an cu celalalt ca sa vorbeasca in cunostinta de cauza. Despre ambii se aud lucruri destul de bune, predau bine , sunt simpatizati de studenti. Personal, am facut cu dnul Filipoiu si este normal sa il recomand.

merediss
junior
junior
Posts: 25
Joined: Thu Jul 26, 2012 12:47 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby merediss » Wed Sep 05, 2012 2:10 am

Si eu am facut cu Dr Filipoiu; in opinia mea tine niste cursuri extraordinare, chiar pleci cu mare parte din informatii intelese si invatate deja de la curs.
La examen este un pic subiectiv si conteaza destul de mult si dispozitia sa din ziua respectiva; am observat ca este mai indulgent cu fetele; in toate cele 4 semestre, nu a prea contat ce subiecte am tras din plic pentru ca m-a plimbat prin aproape toata materia; chiar el zicea ca subiectele pe care le extragi sunt doar un punct de plecare al discutiei.
Personal, si eu l-as recomanda pentru ca a fost o experienta placuta anatomia cu el; eu n-am avut probleme; alti colegi de-ai mei care nu s-au inteles prea bine cu el, probabil ca nu; conteaza si ce experienta a avut studentul cu profesorul respectiv.

Despre Lupu, nu stiu prea multe; stiu doar ca examenul practic este serios, cu niste stegulete si trebuie sa faci jumatate din puctajul cel mai mare obtinut in seria ta ca sa promovezi (noi, la filipoiu, am dat ex practic cu asistentul de grupa si a fost mai mult o formalitate). Ceea ce este bine la Lupu, este ca are cartile lui si cere studentilor sa invete strict din ele; in schimb, noi ne-am chinuit cu Ranga in primul an, in primul semestru din anul 2, la tubul digestiv si renal, are si filipoiu carti scrise de el (mi mi s-au parut destul de bune si am invatat lejer din ele).

In final, eu cred ca e important sa asculti mai multe opinii si mai ales ale unor oameni pe care ii cunosti personal si despre care iti poti da seama in ce masura sunt/nu obiectivi, dar la sfarsit sa alegi doar ceea ce tu crezi ca este mai bine din tot ceea ce ai aflat.

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: filipoiu/lupu

Postby Doddy » Wed Sep 05, 2012 10:16 am

Eu am facut cu Ispas si clar NU il recomand.
"Pe vremea mea", Lupu era cel mai de treaba, cred ca cel mai lejer examen era cu el, insa acum am inteles ca "s-a facut mai rau". Am auzit si de note mici la el, restantieri, plus ca examenul practic la el este naspa.
Don Felipe in schimb am inteles ca ramane cel mai ok din catedra, asa ca daca poti, du-te la dumnealui! :-)
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

XaphanDeumos
senior
senior
Posts: 116
Joined: Sat Jan 16, 2010 5:11 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby XaphanDeumos » Wed Sep 05, 2012 1:05 pm

merediss wrote:Despre Lupu, nu stiu prea multe; stiu doar ca examenul practic este serios, cu niste stegulete si trebuie sa faci jumatate din puctajul cel mai mare obtinut in seria ta ca sa promovezi (noi, la filipoiu, am dat ex practic cu asistentul de grupa si a fost mai mult o formalitate). Ceea ce este bine la Lupu, este ca are cartile lui si cere studentilor sa invete strict din ele; in schimb, noi ne-am chinuit cu Ranga in primul an, in primul semestru din anul 2, la tubul digestiv si renal, are si filipoiu carti scrise de el (mi mi s-au parut destul de bune si am invatat lejer din ele).


Eu am facut cu Lupu si este un prof extraordinar. Nu iti cere sa inveti musai din cartile lui, nu prea il intereseaza de unde inveti atata timp cat stii. Cartile lui sunt schematice si usor de inteles, dar, parerea mea e ca mai trebuie citit pe langa pentru o nota mare. Examenul practic tinut de Lupu mi se pare foarte tare :lol: Ai steguletele, te-ai uitat, ai scris, ai trecut mai departe. Niciodata nu a pus elemente ciudate sau grele si nici nu tine cont ca faci jumatate din elemente sau ca le faci pe toate (dar trebuie sa faci minim jum din cea mai mare nota). Dar nu prea ai cum sa nu faci macar jumatate pentru ca mereu ii terorizeaza pe asistenti sa ne arate cadavrul. Inainte ex de anato cu Lupu era oral si foarte ok, dar de anul trecut este scris :| (3 sub, 15 min) si automat notele sunt mai micute. Dar, in concluzie, Lupu este un profesor foarte bun, tine niste cursuri grozave si este corect la note.
Greşeala oamenilor a fost că niciodată nu s-au priceput să se uite lângă ei. Li s-a părut că dacă fericirea există, ea trebuie să fie inaccesibilă sau, oricum, foarte greu de atins. Dincolo de orizonturile lor.

sena
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Mon Aug 13, 2012 6:27 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby sena » Wed Sep 05, 2012 5:18 pm

XaphanDeumos, ma adresez tie pentru ca am inteles ca ai fi in seria d-nului lupu...cu putin "noroc" sper ca si eu.
ce parere ai despre atlasul netter?este recomandat de catre dumnealui?
nu as vrea sa sau vreo 3 mil pe el si sa nu-mi foloseasca...inca ceva...in spatele fiecarui profesor de anatomie se afla o "suita" de profesori pt celelalte materii?
in plus, imi e cam frica ed biofizica...imi poti spune in ce consta? teorie sau probleme ? mentionez ca sfaturile tale imi vor lumina existenta pana la facultate...
orice imi poti spune, ponturi, sfaturi, le voi primi cu bratele deschise
iti multumesc pentru amabilitate

User avatar
adrian.s
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Wed Aug 15, 2012 1:58 am
Location: Câmpulung

Re: filipoiu/lupu

Postby adrian.s » Wed Sep 05, 2012 5:45 pm

imi e cam frica ed biofizica...imi poti spune in ce consta?


Uite aici cursurile de biofizica..iti poti face o idee despre ce o sa fie :D
username:student parola:biofiz456

in spatele fiecarui profesor de anatomie se afla o "suita" de profesori pt celelalte materii?

Nu chiar.De ex la fizio,biocel,biofizica,genetica,psiho toti studentii fac cu aceeasi profi.Difera la biochimie,anato si cam atat.

XaphanDeumos
senior
senior
Posts: 116
Joined: Sat Jan 16, 2010 5:11 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby XaphanDeumos » Wed Sep 05, 2012 7:10 pm

sena wrote:XaphanDeumos, ma adresez tie pentru ca am inteles ca ai fi in seria d-nului lupu...cu putin "noroc" sper ca si eu.
ce parere ai despre atlasul netter?este recomandat de catre dumnealui?
nu as vrea sa sau vreo 3 mil pe el si sa nu-mi foloseasca...inca ceva...in spatele fiecarui profesor de anatomie se afla o "suita" de profesori pt celelalte materii?
in plus, imi e cam frica ed biofizica...imi poti spune in ce consta? teorie sau probleme ? mentionez ca sfaturile tale imi vor lumina existenta pana la facultate...
orice imi poti spune, ponturi, sfaturi, le voi primi cu bratele deschise
iti multumesc pentru amabilitate


sena, ti-am explicat pe prv
Greşeala oamenilor a fost că niciodată nu s-au priceput să se uite lângă ei. Li s-a părut că dacă fericirea există, ea trebuie să fie inaccesibilă sau, oricum, foarte greu de atins. Dincolo de orizonturile lor.

sena
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Mon Aug 13, 2012 6:27 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby sena » Wed Sep 05, 2012 7:59 pm

XaphanDeumos wrote:
sena wrote:XaphanDeumos, ma adresez tie pentru ca am inteles ca ai fi in seria d-nului lupu...cu putin "noroc" sper ca si eu.
ce parere ai despre atlasul netter?este recomandat de catre dumnealui?
nu as vrea sa sau vreo 3 mil pe el si sa nu-mi foloseasca...inca ceva...in spatele fiecarui profesor de anatomie se afla o "suita" de profesori pt celelalte materii?
in plus, imi e cam frica ed biofizica...imi poti spune in ce consta? teorie sau probleme ? mentionez ca sfaturile tale imi vor lumina existenta pana la facultate...
orice imi poti spune, ponturi, sfaturi, le voi primi cu bratele deschise
iti multumesc pentru amabilitate


sena, ti-am explicat pe prv


iti multumesc pentru raspuns.
mi-ai fost de mare ajutor. scuza-ma , am fost prea insistenta

XaphanDeumos
senior
senior
Posts: 116
Joined: Sat Jan 16, 2010 5:11 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby XaphanDeumos » Wed Sep 05, 2012 8:03 pm

sena wrote: iti multumesc pentru raspuns.
mi-ai fost de mare ajutor. scuza-ma , am fost prea insistenta

stai linistita, nu te-am certat, ti-am zis sa nu crezi ca n-am vazut :allright:
Greşeala oamenilor a fost că niciodată nu s-au priceput să se uite lângă ei. Li s-a părut că dacă fericirea există, ea trebuie să fie inaccesibilă sau, oricum, foarte greu de atins. Dincolo de orizonturile lor.

durere de cap
senior
senior
Posts: 222
Joined: Fri Nov 17, 2006 4:18 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby durere de cap » Thu Sep 13, 2012 8:26 pm

XaphanDeumos wrote:
merediss wrote: Inainte ex de anato cu Lupu era oral si foarte ok, dar de anul trecut este scris :| (3 sub, 15 min) si automat notele sunt mai micute. Dar, in concluzie, Lupu este un profesor foarte bun, tine niste cursuri grozave si este corect la note.


Ce noroc pe voi sa dati scris! Cand se dadea oral, era foarte subiectiv, chiar marea nota daca incepeai sa plangi in fata lui! In schimb il recomand pt cursuri! Tine niste cursuri foarte bune!!

XaphanDeumos
senior
senior
Posts: 116
Joined: Sat Jan 16, 2010 5:11 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby XaphanDeumos » Fri Sep 14, 2012 12:05 am

durere de cap wrote:Ce noroc pe voi sa dati scris! Cand se dadea oral, era foarte subiectiv, chiar marea nota daca incepeai sa plangi in fata lui! In schimb il recomand pt cursuri! Tine niste cursuri foarte bune!!


Noroc?:)) unde noroc? incearca sa scrii la abdomen 3 sub in 15 min. Mie mi-a facut impresia ca da note pe drept, nu marea nota ca incepea cineva sa planga, in cel mai bun caz daca erai de 4, mai tragea de tine sa-ti dea un 5 daca te vedea amarat :)) In leg cu acele cursuri, I second that! :allright:
Greşeala oamenilor a fost că niciodată nu s-au priceput să se uite lângă ei. Li s-a părut că dacă fericirea există, ea trebuie să fie inaccesibilă sau, oricum, foarte greu de atins. Dincolo de orizonturile lor.

durere de cap
senior
senior
Posts: 222
Joined: Fri Nov 17, 2006 4:18 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby durere de cap » Fri Sep 14, 2012 11:53 am

XaphanDeumos wrote:
durere de cap wrote:Ce noroc pe voi sa dati scris! Cand se dadea oral, era foarte subiectiv, chiar marea nota daca incepeai sa plangi in fata lui! In schimb il recomand pt cursuri! Tine niste cursuri foarte bune!!


Noroc?:)) unde noroc? incearca sa scrii la abdomen 3 sub in 15 min. Mie mi-a facut impresia ca da note pe drept, nu marea nota ca incepea cineva sa planga, in cel mai bun caz daca erai de 4, mai tragea de tine sa-ti dea un 5 daca te vedea amarat :)) In leg cu acele cursuri, I second that! :allright:


:lol: cam mult 15 min. Nu va mai plangeti atat. Cand stii materia foarte bine nu te mai opresti din scris! Se pare ca inca n-ati ajuns in stadiul asta. Multa bafta in continuare!

XaphanDeumos
senior
senior
Posts: 116
Joined: Sat Jan 16, 2010 5:11 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby XaphanDeumos » Fri Sep 14, 2012 1:15 pm

durere de cap wrote:
XaphanDeumos wrote:
durere de cap wrote:Ce noroc pe voi sa dati scris! Cand se dadea oral, era foarte subiectiv, chiar marea nota daca incepeai sa plangi in fata lui! In schimb il recomand pt cursuri! Tine niste cursuri foarte bune!!


Noroc?:)) unde noroc? incearca sa scrii la abdomen 3 sub in 15 min. Mie mi-a facut impresia ca da note pe drept, nu marea nota ca incepea cineva sa planga, in cel mai bun caz daca erai de 4, mai tragea de tine sa-ti dea un 5 daca te vedea amarat :)) In leg cu acele cursuri, I second that! :allright:


:lol: cam mult 15 min. Nu va mai plangeti atat. Cand stii materia foarte bine nu te mai opresti din scris! Se pare ca inca n-ati ajuns in stadiul asta. Multa bafta in continuare!


Daca mi-ar ajunge cele 15 minute lejer, m-as intreba daca nu cumva mai aveam de invatat. :allright: Multa bafta, as well :D
Greşeala oamenilor a fost că niciodată nu s-au priceput să se uite lângă ei. Li s-a părut că dacă fericirea există, ea trebuie să fie inaccesibilă sau, oricum, foarte greu de atins. Dincolo de orizonturile lor.

ioanaBB
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Wed Aug 22, 2012 8:10 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby ioanaBB » Sun Sep 16, 2012 12:54 pm

Si eu sunt in cautarea profesorului, chiar nu stiu pe cine sa aleg..aud lucruri bune despre fiecare. As astepta sa vad la cine pic, dar ma tem sa nu nimeresc la un profesor mai putin pregatit. Eu am citit despre Ispas/Ciomu/Filipoiu/Lupu. Cine ar mai fi si ce pareri aveti?

pcm
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Sat Jul 28, 2012 10:38 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby pcm » Sun Sep 16, 2012 3:27 pm

a fost cineva la secretariat la umfcd pana acum ca sa isi aranjeze seria respectiv grupa ?

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: filipoiu/lupu

Postby Doddy » Sun Sep 16, 2012 3:50 pm

ioanaBB wrote:Si eu sunt in cautarea profesorului, chiar nu stiu pe cine sa aleg..aud lucruri bune despre fiecare. As astepta sa vad la cine pic, dar ma tem sa nu nimeresc la un profesor mai putin pregatit. Eu am citit despre Ispas/Ciomu/Filipoiu/Lupu. Cine ar mai fi si ce pareri aveti?

Chirculescu am inteles ca e naspa. Preda prost si da note mici, e foarte pretentios la examen.
Vlad este proful cu parerile cele mai impartite, unii spun ca e bun, altii ca e rau. Stiu ca are o lista cu mai multe subiecte decat la celelalte serii, deci e mai mult de invatat la el.
Nanea, dupa spusele catorva care au facut cu dumneaei, este foarte de treaba si preda bine.

Cam astia cred ca sunt profii de anatomie... :?

Problema (sau avantajul) cu cei de sus e ca iau studenti o data la doi ani
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

User avatar
Alfa_omega
senior
senior
Posts: 264
Joined: Fri Jun 27, 2008 3:32 pm
Location: Bucuresti

Re: filipoiu/lupu

Postby Alfa_omega » Sun Sep 16, 2012 6:46 pm

Doddy wrote:
ioanaBB wrote:Si eu sunt in cautarea profesorului, chiar nu stiu pe cine sa aleg..aud lucruri bune despre fiecare. As astepta sa vad la cine pic, dar ma tem sa nu nimeresc la un profesor mai putin pregatit. Eu am citit despre Ispas/Ciomu/Filipoiu/Lupu. Cine ar mai fi si ce pareri aveti?

Chirculescu am inteles ca e naspa. Preda prost si da note mici, e foarte pretentios la examen.
Vlad este proful cu parerile cele mai impartite, unii spun ca e bun, altii ca e rau. Stiu ca are o lista cu mai multe subiecte decat la celelalte serii, deci e mai mult de invatat la el.
Nanea, dupa spusele catorva care au facut cu dumneaei, este foarte de treaba si preda bine.

Cam astia cred ca sunt profii de anatomie... :?

Problema (sau avantajul) cu cei de sus e ca iau studenti o data la doi ani


Ar mai fi si Cergan, dar nu am auzit prea multe despre el(decat o singura parere a cuiva, care imi spusese acum cativa ani, tot asa, din ce auzise si el, ca pica multi la dumnealui).
Ca sa-ti dai seama ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea...

merediss
junior
junior
Posts: 25
Joined: Thu Jul 26, 2012 12:47 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby merediss » Mon Sep 17, 2012 1:10 am

Despre NANEA, care ia de regula, seria 8, o data la 2 ani, am auzit numai lucruri bune.

Conteaza si profesorii de la celelalte materii. La biochimie, stiu ca ia, de obicei, seria 8, Bogdan Virgolici care este o persoana atat de calma si modesta, explica bine, iti cere sa inveti din cursurile ei si da si note mari (lucru care este important caci biochimia are in total 11 credite).

Anul asta, dupa calculele mele ia si Nanea o serie. Cel mai sigur, oricum ar fi sa intrebati la secretariat.

steph.
junior
junior
Posts: 52
Joined: Thu Jan 12, 2012 11:12 am

Re: filipoiu/lupu

Postby steph. » Mon Sep 17, 2012 9:56 am

Seria lui Filipoiu cu cine face de obicei biochimie?

User avatar
Alfa_omega
senior
senior
Posts: 264
Joined: Fri Jun 27, 2008 3:32 pm
Location: Bucuresti

Re: filipoiu/lupu

Postby Alfa_omega » Mon Sep 17, 2012 11:19 am

merediss wrote:
Conteaza si profesorii de la celelalte materii. La biochimie, stiu ca ia, de obicei, seria 8, Bogdan Virgolici care este o persoana atat de calma si modesta, explica bine, iti cere sa inveti din cursurile ei si da si note mari (lucru care este important caci biochimia are in total 11 credite).

.


Eu la biochimie l-am avut pe d-ul Atanasiu, insa cursul optional de an III de biochimie clinica de dumneaei e tinut...si intr-adevar, jos palaria, era o placere sa mergi la curs si sa o asculti cum explica...cred ca a fost unul din profesorii mei preferati ai anului III.
Ca sa-ti dai seama ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea...

User avatar
Doddy
elder
elder
Posts: 546
Joined: Tue Sep 09, 2008 12:12 pm
Location: Bucuresti

Re: filipoiu/lupu

Postby Doddy » Mon Sep 17, 2012 1:40 pm

La biochimie e aiurea la Atanasiu ca, pe langa faptul ca preda cum preda (nu degeaba are 5-6 studenti la curs din doua serii, care de obicei dorm sau fac cu totul altceva), are si pretentii foarte mari la examen. La el se pica foarte mult si baga si in re-uri... e chiar aiurea. Iar biochimia, indiferent ce ar spune unii "simpatizanti", este o materie cat se poate de inutila, pentru ca lucrurile importante si "medicale" din ea se reiau si se fac, intr-o maniera mult mai digerabila, la fiziologie, fiziopatologie, biocel etc. Pe nimeni in cariera de medic nu cred eu ca ajuta sa stie formula desfasurata a nu-stiu-carui acid si vreo reactie cu altceva in urma careia se scindeaza o legatura... etc. Cam la modul asta trebuie stiut la Atanasiu...
Si la biofizica este cam aceeasi situatie cu restantele si cu reurile, numai ca acolo materia mai e cat de cat ok, primele capitole stiu ca erau cu termodinamica si erau naspa, insa mai incolo se faceau analizatorii, difuziunea... lucruri care mai ajuta la fizio... si oricum, parca nu prea se cereau formule si reactii imposibile.

In orice caz, anul 1 este cel mai greu, tocmai din cauza acestor materii si oarecum si din cauza anatomiei, unde "esti luat tare" indiferent de profesorul cu care faci si iti trebuie ceva sa te acomodezi cu ritmul si cu cerintele. Din anul 2 se mai usureaza, iar din anul 3 devine chiar foarte frumoasa facultatea! :)
Nu vad optiuni decat aceea de a spera,
Cand se inchid usile ca statia urmatoare e de partea mea

User avatar
Lizzie
junior
junior
Posts: 60
Joined: Sun Dec 04, 2011 5:33 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby Lizzie » Mon Sep 17, 2012 2:17 pm

steph. wrote:Seria lui Filipoiu cu cine face de obicei biochimie?


Nu cred ca exista vreo legatura. Eu am facut anatomia cu Filipoiu si biochimia cu Bogdana Virgolici.

De3a
senior
senior
Posts: 121
Joined: Fri Oct 24, 2008 10:41 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby De3a » Mon Sep 17, 2012 5:37 pm

Si eu tot pe dr. Filipoiu si biochimia cu dna. Carmen Duta

merediss
junior
junior
Posts: 25
Joined: Thu Jul 26, 2012 12:47 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby merediss » Mon Sep 17, 2012 9:42 pm

steph. wrote:Seria lui Filipoiu cu cine face de obicei biochimie?


Filipoiu, intr-un an ia 2 serii(seria 7 si seria8) si in anul urmator ia doar o serie(seria 6) si tot asa, se repeta in fiecare an. In 2008(anul 1- 2008/2009) a luat o serie(seria 6), in 2009/2010 a luat 2 serii(7 si 8 ) asta inseamna ca anul asta, 2012/2013, ar trebui sa ia o singura serie(seria 6)

Trebuie sa verificati nr seriilor la secretariat, dar asa a fost in ultimii 4 ani.

In functie de an, combinatia biochimie-anatomie este alta: cand ia 2 serii: Seria 8- face biochim cu Bogdana Virgolici, Seria 7- Marilena Galca
cand ia o serie: seria 6- Carmen Duta

steph.
junior
junior
Posts: 52
Joined: Thu Jan 12, 2012 11:12 am

Re: filipoiu/lupu

Postby steph. » Mon Sep 17, 2012 9:55 pm

Multumesc! :allright:

merediss
junior
junior
Posts: 25
Joined: Thu Jul 26, 2012 12:47 pm

Re: filipoiu/lupu

Postby merediss » Mon Sep 17, 2012 10:03 pm

merediss wrote:
steph. wrote:Seria lui Filipoiu cu cine face de obicei biochimie?


Filipoiu, intr-un an ia 2 serii(seria 7 si seria8) si in anul urmator ia doar o serie(seria 6) si tot asa, se repeta in fiecare an. In 2008(anul 1- 2008/2009) a luat o serie(seria 6), in 2009/2010 a luat 2 serii(7 si 8 ) asta inseamna ca anul asta, 2012/2013, ar trebui sa ia o singura serie(seria 6)

Trebuie sa verificati nr seriilor la secretariat, dar asa a fost in ultimii 4 ani.

In functie de an, combinatia biochimie-anatomie este alta: cand ia 2 serii: Seria 8- face biochim cu Bogdana Virgolici, Seria 7- Marilena Galca
cand ia o serie: seria 6- Carmen Duta


Later edit: in anul cand Filipoiu ia doar o serie (seria 6), seria 8- face anatomie cu Nanea si biochimie cu Vîrgolici, iar seria 7- face anatomie cu Ciomu(?, aici ii rog pe cei care stiu sigur, sa ma corecteze daca gresesc) si biochimie cu Gâlcă


Return to “Anii 1-3”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests