REZIDENTIAT PE POST

odiseea spatiala
seby_marlyn
Posts: 1
Joined: Wed Sep 15, 2010 5:23 pm

REZIDENTIAT PE POST

Postby seby_marlyn » Mon Nov 29, 2010 3:24 pm

Daca am candidat la rezidentiat pe loc, pot sa aleg unul din posturile care au ramas neocupate?

User avatar
Bender
newbie
newbie
Posts: 17
Joined: Sun Nov 23, 2008 11:02 pm

Re: REZIDENTIAT PE POST

Postby Bender » Mon Nov 29, 2010 3:47 pm

NU
This is the worst kind of discrimination! The kind against me!!!

hmm
junior
junior
Posts: 48
Joined: Sat Sep 11, 2010 2:58 pm

Re: REZIDENTIAT PE POST

Postby hmm » Tue Nov 30, 2010 7:20 pm

am si eu o intrebare pentru cei care au dat rezi pe post anul asta: inscrierea s-a facut la DSP-ul de care apartinea postul respectiv? Adica daca doreai post la Baia Mare cu pregatirea la Cluj, trebuia sa mergi sa te inscrii la Cluj, sau te puteai inscrie si din Bucuresti?
Ca sa ajungi cineva trebuie sa incepi prin a fi nimic.

User avatar
Riley
elder
elder
Posts: 1704
Joined: Sun Mar 12, 2006 9:57 pm
Location: Bucuresti

Re: REZIDENTIAT PE POST

Postby Riley » Tue Nov 30, 2010 7:30 pm

DSP-ul de care tinea postul respectiv.
As for the destiny... all I know is that even when destiny really wants to accomplish something, it can't do it alone. You still have to show up. You still have to build a bridge... to the one you love

Passion mothers greatness

ikujjj
senior
senior
Posts: 243
Joined: Thu Nov 06, 2008 6:05 pm

Re: REZIDENTIAT PE POST

Postby ikujjj » Wed Dec 01, 2010 12:48 pm

hmm wrote:am si eu o intrebare pentru cei care au dat rezi pe post anul asta: inscrierea s-a facut la DSP-ul de care apartinea postul respectiv? Adica daca doreai post la Baia Mare cu pregatirea la Cluj, trebuia sa mergi sa te inscrii la Cluj, sau te puteai inscrie si din Bucuresti?

daca doreai post la baia-mare de exemplu te inscriai la dsp maramures, in municipiul resedinta de judet, adica baia-mare, in al doilea rand nu stiai de la inceput care ar fi putut fi centrul de pregatire arondat - decat daca era clar mentionat cum a fost anul asta; la anul? cine stie...?... :allright:


Return to “Rezidentiat 2010”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests