Cazare pentru examen

odiseea spatiala
Krisler12
senior
senior
Posts: 352
Joined: Mon Oct 12, 2009 9:04 pm

Re: Cazare pentru examen

Postby Krisler12 » Thu Dec 30, 2010 2:25 pm

rox wrote:stupid, sunt si oameni care au facut facultatea la Buc pentru ca asa li s-a parut la opspe' ani ca ar fi mai bine/ acolo i-au trimis parintii/asa era moda, ei fiind din Cluj (din Cluj chiar am eu colegi :) ), Iasi, Craiova +/- imprejurimile, si care acum ar fi dispusi sa faca rezi la ei acasa, asa cum sunt si oameni din Buc care au dat la Cluj/ Mures (am fosti colegi in situatia asta) si care acum s-ar intoarce in Buc...


Pai nu e absolut nici o problema fiindca daca ai terminat la Bucuresti sau la Cluj de exemplu si vrei sa iti alegi pe Iasi, nu va trebui decat sa vii si sa sustii examenul de rezidentiat la Iasi, si nu la Bucuresti.

User avatar
Iepurita
elite
elite
Posts: 3692
Joined: Sat Dec 12, 2009 1:28 pm

Re: Cazare pentru examen

Postby Iepurita » Sat Jan 01, 2011 1:30 pm

Am colegi care au platit 100 sau maximum 125 de lei, au dat la Poli si pensiunea era la 5 minute de mers.

Si eu sunt de acord cu ideea de non-migratie, chiar ma bucur ca nu mai accepta transferuri unele centre.
obstetrix wrote:in anul I nu poti face cezariana mana 1, sunt multe care trebuie sa le stii:tipuri de incizii, cum sa tii pensele, cum sa le desfaci, sa iti folosesti ambele maini in orice mom, sa stii nodurile in orice conditii, ce sa ceri de la instrumentara

irinadr
Posts: 1
Joined: Sun Jan 02, 2011 3:37 pm

Re: Cazare pentru examen

Postby irinadr » Sun Jan 02, 2011 3:49 pm

Pentru cine are nevoie de cazare Cluj, va sugerez Apartamente Jonathan, conditii de hotel, preturi mici, complet utilate si mobilate, internet gratuit, au apartamente si in zona Gradinii Botanice, Spitalul de Recuperare, cartier Zorilor

http://www.cazareclujieftina.ro

Tur virtual al unui apartament din Zorilor Cluj click aici


Return to “Rezidentiat 2010”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests