Cum facem cu bulinele ?

odiseea spatiala
FMJ
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Fri Dec 25, 2009 1:26 am

Cum facem cu bulinele ?

Postby FMJ » Wed Oct 20, 2010 2:57 pm

Hello..

chiar daca pare un subiect comic, si MULT peste competentele noastre vaste de medici.. :) dar degeaba stim raspunsul corect la grile daca nu hasuram bulina cum se cade.. eu sincer nu am gasit nicaieri scris cum se considera o bulina hasurata corect.. stiu ca raspunsul firesc este ... bulineaz-o toata si nu depasi .. dar daca depasesc, sau daca din graba pun un punct intr-un cerc si apoi imi dau seama repede ca nu-i bine... o las asa?

la simulare din graba am lasat destule incomplet hasurate si am pus un punct pe un raspuns dresit ..nu stiu daca s-au luat in considerare..

si cum zicea un intelept.. o bulina iti poate schimba traseul vietii.. ok.. nu a zis-o nimeni.. :)

succes in continuare.. mai avem un pic!

DarkComy
senior
senior
Posts: 417
Joined: Thu Nov 05, 2009 9:23 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby DarkComy » Fri Oct 22, 2010 1:37 am

daca faci o greseala, ai voie sa skimbi foaia de concurs cu cel mult o ora inainte de terminarea concursului. cat despre cum sa facem bulinele, e bine cat mai hasurat posibil, dar in final ... esti la mana calculatorului, iar notiunea de "contestatie" este una fantezista

FMJ
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Fri Dec 25, 2009 1:26 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby FMJ » Fri Oct 22, 2010 7:30 am

multumesc DarkComy.. nu stiu de ce dar ma cam streseaza acest gand.. ma intorc la invatat.. o zi faina!

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby 187.92a » Fri Oct 22, 2010 10:55 am

FMJ wrote:eu sincer nu am gasit nicaieri scris cum se considera o bulina hasurata corect..


"eu sincer"-bleah (credeam ca minti dar acum ca ai spus "eu sincer" e altceva..) :P


gasesti cum se imbulineaza corect pe pagina a doua a caietului de rezidentriat, cu exemple gen asa da/ asa nu.

Krisler12
senior
senior
Posts: 352
Joined: Mon Oct 12, 2009 9:04 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby Krisler12 » Sun Oct 24, 2010 8:11 pm

trident wrote:
FMJ wrote:eu sincer nu am gasit nicaieri scris cum se considera o bulina hasurata corect..


"eu sincer"-bleah (credeam ca minti dar acum ca ai spus "eu sincer" e altceva..) :P


gasesti cum se imbulineaza corect pe pagina a doua a caietului de rezidentriat, cu exemple gen asa da/ asa nu.

Vreau si eu sa vad, daca se poate ! Nu are nimeni in format electronic sa puna un link sa vad ?

Multumnesc !

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21858
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby Melania » Mon Oct 25, 2010 10:09 am

Dupa sase ani de facultate pui asemenea intrebari?
Cand te gandesti ca poate ajunge neurochirurg si ca in timpul operatiei se intreaba ce sa faca cu bilutza. Geez.

roxy_tina
newbie
newbie
Posts: 17
Joined: Fri Oct 15, 2010 3:15 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby roxy_tina » Mon Oct 25, 2010 7:33 pm

:lol: :lol: :lol:

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby 187.92a » Mon Oct 25, 2010 7:38 pm

sunt convins ca s-a introdus asta dat nr mare de indivizi care au intrebat. cineva a lasnsat zvonul cform caruia bulina este scanata cu o raza fina-fina de laser si daca aia nimereste intr-un punct nemurdarit de carioca se anuleaza punctul. :twisted:
de fapt raza este groasa
daca imi aduc aminte este o bulina cu periferia innegrita, una hasurata de 1/2 , una taiata cu 2 linii drepte ce se intersecteaza in centru sub unghi nu oricare, ci de 90 de grade si scrie "asa nu".

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby pc7 » Mon Oct 25, 2010 9:21 pm

Life's not fair, get used to it

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby dr2og » Mon Oct 25, 2010 9:58 pm

si cat timp va lasati pt ele sa le colorati???
eu am incercat sa colorez o grila master acasa si mi-a luat 1 ora...deci o sa imi las la examen cam 90 de minute ,stresul ....mai bine sa termin mai repede ex si sa fie toate bulinele colorate,decat sa dau foaia pe jumate goala...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby b3 » Mon Oct 25, 2010 11:09 pm

o varianta e sa completezi dupa ce ai terminat cu alea 50 de la complement simplu, pe care sa le faci primele. Sunt multe puncte acolo, e mai bine sa le faci la inceput cand esti odihnit si e mai bine sa le imbulinezi tot asa cand esti odihnit si inca nu foarte stresat (de timp, de grilele la care nu stii raspuns). Exista posibilitatea sa-ti dai seama ca ai gresit vreuna cand incepi sa le rezolvi pe cele CG si sa nu mai poti modifica, pt ca ai imbulinat deja, dar e destul de mica.

O alta idee e ca daca ai ajuns la intrebarea 150 cu imbulinatul si gresesti o bulina nu e o idee buna sa schimbi borderoul si sa te reapuci sa imbulinezi, pentru ca poate se termina timpul sau poate gresesti altceva, eventual la CS, eventual mai multe. Si atunci dai 1-2 puncte pierdute de la o intrebare CG pe cel putin 5 puncte pierdute la o itnrebare CS.

Dar astea-s calcule pe care ti le faci atunci, pe moment :D
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
holliday
elite
elite
Posts: 5024
Joined: Wed Jul 14, 2010 7:10 pm
Location: procrastination - retras in vizuina tapirului
Contact:

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby holliday » Mon Oct 25, 2010 11:35 pm

folositi Retype (cred ca merge) daca ati imbulinat'o gresit. grila. (nu stiu daca aveti voie, intrebati la intrare)
la ce sa stai cu stresul de a reface toata grila, cand dai cu chestia alba aia si sterge tot ?

User avatar
gaurav_singh_md
elder
elder
Posts: 862
Joined: Wed Sep 03, 2008 2:58 pm
Location: Timisoara

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby gaurav_singh_md » Mon Oct 25, 2010 11:49 pm

dr2og wrote:si cat timp va lasati pt ele sa le colorati???
eu am incercat sa colorez o grila master acasa si mi-a luat 1 ora...deci o sa imi las la examen cam 90 de minute ,stresul ....mai bine sa termin mai repede ex si sa fie toate bulinele colorate,decat sa dau foaia pe jumate goala...

60 min. 15 min dupa fiecare ora.

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby dr2og » Mon Oct 25, 2010 11:56 pm

holliday wrote:folositi Retype (cred ca merge) daca ati imbulinat'o gresit. grila. (nu stiu daca aveti voie, intrebati la intrare)
la ce sa stai cu stresul de a reface toata grila, cand dai cu chestia alba aia si sterge tot ?

de la cei ce au trecut prin experienta ex de rezi mi-au zis ca nu te lasa sa folosesti asa ceva,nici macar o carioca neagra dusa de tine nu ai voie...trebuie sa folosesti ceea ce iti dau ei si in sala nu ai voie decat cu c.i,apa si ceva de mancare daca iti duci,in rest nu ai voie cu altceva ...nu cred ca poti folosi retype...poate fi considerat semn pe lucrare,mai bine pierd 5 puncte decat sa risc sa imi fie anulata lucrarea :hammer:

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby 187.92a » Tue Oct 26, 2010 12:31 am

dr2og wrote:..poate fi considerat semn pe lucrare,mai bine pierd 5 puncte decat sa risc sa imi fie anulata lucrare


LUCRARILE NU SE INCHID!!!! acum 3 ani nu se inchideau

User avatar
holliday
elite
elite
Posts: 5024
Joined: Wed Jul 14, 2010 7:10 pm
Location: procrastination - retras in vizuina tapirului
Contact:

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby holliday » Tue Oct 26, 2010 12:37 am

trident wrote:
dr2og wrote:..poate fi considerat semn pe lucrare,mai bine pierd 5 puncte decat sa risc sa imi fie anulata lucrare


LUCRARILE NU SE INCHID!!!! acum 3 ani nu se inchideau

nici eu nu prea am inteles faza.

dar de ce nu te lasa sa aduci tu de acasa carioci mai bune?
alea ce vi le dau ei sunt adevarat kkturi. dar rau de tot, plus ca scartie ca dracu si au varful subtire si tre sa pictezi mult grila aia ca sa iasa bulina.

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby dr2og » Tue Oct 26, 2010 7:13 am

holliday wrote:
trident wrote:
dr2og wrote:..poate fi considerat semn pe lucrare,mai bine pierd 5 puncte decat sa risc sa imi fie anulata lucrare


LUCRARILE NU SE INCHID!!!! acum 3 ani nu se inchideau

nici eu nu prea am inteles faza.

dar de ce nu te lasa sa aduci tu de acasa carioci mai bune?
alea ce vi le dau ei sunt adevarat kkturi. dar rau de tot, plus ca scartie ca dracu si au varful subtire si tre sa pictezi mult grila aia ca sa iasa bulina.


eu am intrebat pe cei ce au dat examenul si asa mi-au zis....inca nu am auzit pe nimeni sa isi duca de acasa carioci si corectoare,poate uni si-au dus si i-au lasat...acuma depinde si de cei ce te supravegheaza in sala,faceti cum doriti....eu o sa ma chinui cu ce o sa primesc in sala,mai bine schimb carioca aia de kk de mai multe ori-e voie sa o schimbi,poate o sa o schimb la juma de ora sa se plictiseasca si macar sa stiu ca cei 300 de lei de la mine au fost chletuiti... bduh.gif

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby dr2og » Tue Oct 26, 2010 7:14 am

trident wrote:
dr2og wrote:..poate fi considerat semn pe lucrare,mai bine pierd 5 puncte decat sa risc sa imi fie anulata lucrare


LUCRARILE NU SE INCHID!!!! acum 3 ani nu se inchideau

nu stiu cum e...eu am spus asa in general cu semnul pe lucrare...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby b3 » Tue Oct 26, 2010 5:16 pm

Mie mi se par tampenii crunte si fara nici o logica si ca nu te lasa cu carioca de acasa, si ca nu te lasa cu pasta corectoare (sunt unele sub forma de soricel care nici nu se vad, daca motivul ar fi ca da eroare softul). Inteleg sa nu te lase cu stilou ca suge hartia cerneala si face pete si iti strici singur sansele. Dar pana la urma e alegerea ta, daca ei zic carioca si iti pun la dispozitie una si totusi tu vrei altceva, asta e.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby 187.92a » Tue Oct 26, 2010 5:23 pm

pai da, sa se lipeasca pe scaner o mie de buline de pasta corectoare de soricel sau fiecare cu chinezaria lui.
la fel si cu o mie de markere care mai uleioase si mai mizere sau cine stie. e normal sa fie standard, tocmai ca sa nu iasa vorbe desi inteelg ca fiecare are carioca lui norocoasa sau ca Pitzi ar vrea sa faca bulinele dragute, sa nu fie totul uniform sa fie si din acelea albastre si din acelea versi. stiti cariocile alea cu sclipici? da, cele cu pene la celelalt capat?

mi se pare normal sa fie varful subtire, ca daca era gros iesea din contur si lumea ar fi zis ca sunt prea groase. probabil ar fi fost indicat sa existe o carioca subtire si una groasa, dar cred ca deja devine SF.
in genere la cata emotie este pur si simplu atingi cu carioca bulina si mana oricum tremura si face bulina singura.
b3 wrote:sunt unele sub forma de soricel care nici nu se vad


:D :D
sigurm, ar trebui sa ii lase pe aceia care au pasta sub forma de soricel, enventual sa se orpecizeze in instructiuni ca sa fie totul clar (nu e voie cu pasta, decat daca e din aceea, soricel)

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby b3 » Tue Oct 26, 2010 5:43 pm

:lol:

totusi exagerezi :p pot sa fie permise doar carioci negre (ca se le vada softul), si toate se usuca la fel oricum. la fel si pasta corectoare, pana ajung sa citeasca grila e uscata deja. In fine, de pasta corectoare n-ar fi asa mare nevoie daca te-ar lasa cu orice carioca si nu te-ai mai chinui cu porcaria aia crunta cumparata de ei (mureau daca luau unele de calitate mai buna). Sau ar putea sa faca bulinele mai mici, sa schimbe carioca cu creion d-ala care se vede f negru (HB sau cum ii zice?) si ca sa nu exista discutii sa xeroxeze grila cand o predai.

In fine, astea-s detalii, dar contribuie la stressul examenului si s-ar putea si fara ele :)
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby 187.92a » Thu Oct 28, 2010 4:08 pm

b3 wrote:totusi exagerezi
b3 wrote:sa schimbe carioca cu creion d-ala care se vede f negru (HB sau cum ii zice?) si ca sa nu exista discutii sa xeroxeze grila cand o predai.

da, totuşi exagerez :)
b3 wrote:nu te-ai mai chinui cu porcaria aia crunta cumparata de ei (mureau daca luau unele de calitate mai buna)

este o carioca foarte bună. printe putinele care pot scrie pe piele (mai bine decat un dermatograf) şi este foarte rezistentă: ţine foarte mult, nu se usucă nici după câteva luni de neutilizare. (so I heard)

În fiecare an apare pb asta pe imed. Şi eu mă speriasem cand am dat, dar nu a fost nicio problema.

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby pc7 » Thu Oct 28, 2010 5:19 pm

cel mai misto ar fi o stampiluta de forma bulinei, asa nu mai exista riscul depasirii marginilor(cre`ca s-a mai zis asta candva, dar o repet poate baga careva la cap)
Life's not fair, get used to it

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby 187.92a » Thu Oct 28, 2010 5:33 pm

Nu este o idee bună, întrucât dacă tremură mâna sigur iesi din contur. Este mult mai uşor sa umpli un cerc decât sa il nimereşti cu o ştampla de aceeaşi mărime.:)

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby b3 » Thu Oct 28, 2010 10:58 pm

carioca d-aia cu varf gros, cum e la bingo in filme :))

totusi carioca data de ei e foarte proasta, a mea s-a uscat dupa cateva saptamani, cu capacul pus.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21858
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby Melania » Fri Oct 29, 2010 10:26 am

Sugerez hormone replacement therapy.

Krisler12
senior
senior
Posts: 352
Joined: Mon Oct 12, 2009 9:04 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby Krisler12 » Fri Oct 29, 2010 11:47 am

b3 wrote:carioca d-aia cu varf gros, cum e la bingo in filme :))

totusi carioca data de ei e foarte proasta, a mea s-a uscat dupa cateva saptamani, cu capacul pus.

Ti-o da cu cateva saptamani inainte ? Nu exact atunci in ziua examenului ? :shock:

Jonathanu
newbie
newbie
Posts: 11
Joined: Thu Oct 07, 2010 10:52 pm

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby Jonathanu » Fri Oct 29, 2010 11:50 am

Krisler12 wrote:
b3 wrote:carioca d-aia cu varf gros, cum e la bingo in filme :))

totusi carioca data de ei e foarte proasta, a mea s-a uscat dupa cateva saptamani, cu capacul pus.

Ti-o da cu cateva saptamani inainte ? Nu exact atunci in ziua examenului ? :shock:


S-a referit la cateva saptamani dupa examen.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21858
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby Melania » Fri Oct 29, 2010 12:33 pm

Cine si mai ales de ce (DEEEE CEEEE???) ar fura cariocile alea? :shock: :shock: :shock:

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby b3 » Fri Oct 29, 2010 1:33 pm

da' nu le fura nimeni, e a ta de cand ti-o dau, ce sa mai faca cu ele ? Unii supraveghetori mai disperati n-a vrut sa le dea, dar in rest raman la candidati.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
holliday
elite
elite
Posts: 5024
Joined: Wed Jul 14, 2010 7:10 pm
Location: procrastination - retras in vizuina tapirului
Contact:

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby holliday » Fri Oct 29, 2010 1:37 pm

b3 wrote:da' nu le fura nimeni, e a ta de cand ti-o dau, ce sa mai faca cu ele ? Unii supraveghetori mai disperati n-a vrut sa le dea, dar in rest raman la candidati.


eu credeam ca le folosesc si anii urmatori daca sunt asa super cum le descrie 3d. ca sa mai scuteasca din cheltuieli si sa scada taxa de examen.
eu in schimb, as mari taxa la aia care dau o doua oara de 2 ori, aia care dau a treia oara de 3 ori, si tot asa.
sa se invete minte!

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby dr2og » Fri Oct 29, 2010 2:00 pm

Melania wrote:Cine si mai ales de ce (DEEEE CEEEE???) ar fura cariocile alea? :shock: :shock: :shock:

probabil sa stie pe ce dat cei 300 de lei..eu nu sunt tentant sa raman cu ea..vreau sa raman cu cat mai putine lucruri care sa imi aduca aminte de rezidentiat,numai sa treaca odata cu bine si sa scap de el :peace:

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: Cum facem cu bulinele ?

Postby dr2og » Fri Oct 29, 2010 2:05 pm

holliday wrote:
b3 wrote:da' nu le fura nimeni, e a ta de cand ti-o dau, ce sa mai faca cu ele ? Unii supraveghetori mai disperati n-a vrut sa le dea, dar in rest raman la candidati.


eu credeam ca le folosesc si anii urmatori daca sunt asa super cum le descrie 3d. ca sa mai scuteasca din cheltuieli si sa scada taxa de examen.
eu in schimb, as mari taxa la aia care dau o doua oara de 2 ori, aia care dau a treia oara de 3 ori, si tot asa.
sa se invete minte!



eventual sa dea o reducere la cei ce nu sunt din bucuresti..noi mai avem de cheltuit banii pe drum,cazare pe la hotel pt 1-2-3 noptii( si totusi nu inteleg de ce sunt preturile asa de mari la hoteluri din romania-in special in bucuresti.....dar asta este bduh.gif ,nici nu are rost sa ma chinui sa inteleg,)

G.N.
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:53 pm

sablonul cu bulinele

Postby G.N. » Sat Oct 30, 2010 9:09 am

are cineva sablonul cu bulinele de la rezi? ....sa ne antrenam si noi..... :help:

didiland11
senior
senior
Posts: 256
Joined: Wed Apr 09, 2008 12:02 am

Re: sablonul cu bulinele

Postby didiland11 » Sat Oct 30, 2010 9:45 am

cauta in rezi 2008 si/sau 2009.

G.N.
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:53 pm

Re: sablonul cu bulinele

Postby G.N. » Sat Oct 30, 2010 9:52 am

era postat pe o adresa de email in rezi2008 dar acu nu se mai poate accesa.....

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: sablonul cu bulinele

Postby dr2og » Sat Oct 30, 2010 3:26 pm

G.N. wrote:era postat pe o adresa de email in rezi2008 dar acu nu se mai poate accesa.....

eu am sablonul ,dar nu reusesc sa il pun pe site...cine il doreste sa imi trimita o adresa de mail si il trimit de pe mail si poate reuseste cineva sa il ataseze pe site :allright:

G.N.
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:53 pm

Re: sablonul cu bulinele

Postby G.N. » Sat Oct 30, 2010 9:55 pm

uite o adresa de mail : sablon_rezidentiat@yahoo.com Password :medicina
mersi anticipat

User avatar
dr2og
junior
junior
Posts: 57
Joined: Tue Mar 30, 2010 11:34 am

Re: sablonul cu bulinele

Postby dr2og » Sat Oct 30, 2010 10:22 pm

G.N. wrote:uite o adresa de mail : sablon_rezidentiat@yahoo.com Password :medicina
mersi anticipat

o aveti si in inbox si in draft..am pus-o sa fie cat mai simplu si mai usor pentru toata lumea..spor la imbulinat :allright:

G.N.
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:53 pm

Re: sablonul cu bulinele

Postby G.N. » Sat Oct 30, 2010 10:53 pm

mersi !


Return to “Rezidentiat 2010”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests