Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

de dat il dam, dar il mai terminam ?
paulshyne
newbie
newbie
Posts: 18
Joined: Fri Sep 04, 2009 1:17 pm

Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

Postby paulshyne » Sun Dec 06, 2009 11:23 pm

salut. Poate careva dintre voi sa imi spuna cine este coord de rezi pe RIM la Tg. Mures? Stiti cumva cat de usor semneaza cererile de detasare ?(in sensul ca vreau sa plec de la MS la CJ :o ).

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

Postby Dr.Angel » Sun Dec 06, 2009 11:36 pm

adik cel putin o persoana care isi dorea cu ardoare sa ramana in Mures si-a piedut locul de pregatire pentru tine care oricum nu-ti doresti sa ramai acolo........... :hate:

paulshyne wrote:salut. Poate careva dintre voi sa imi spuna cine este coord de rezi pe RIM la Tg. Mures? Stiti cumva cat de usor semneaza cererile de detasare ?(in sensul ca vreau sa plec de la MS la CJ :o ).
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
dandanaua
senior
senior
Posts: 246
Joined: Sat Apr 18, 2009 1:10 pm

Re: Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

Postby dandanaua » Sun Dec 06, 2009 11:53 pm

De oriunde merge usor cu transferul numai de la Targu Mures niet :green: Asa ca pregateste-te sa inveti ungureste !

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

Postby d'Arc » Mon Dec 07, 2009 1:09 am

daca e batranul Buru ai incurcat-o. acolo iti lasi oasele.

magellan
junior
junior
Posts: 58
Joined: Thu Mar 13, 2008 6:44 pm

Re: Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

Postby magellan » Mon Dec 07, 2009 12:13 pm

Din cate stiu, Buru e singurul coordonator pe radio la Tg Mures. Dar nu stiu daca da usor transferul, desi am auzit ca are multi rezidenti. Bafta!

paulshyne
newbie
newbie
Posts: 18
Joined: Fri Sep 04, 2009 1:17 pm

Re: Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

Postby paulshyne » Mon Dec 07, 2009 12:20 pm

Dr.Angel wrote:adik cel putin o persoana care isi dorea cu ardoare sa ramana in Mures si-a piedut locul de pregatire pentru tine care oricum nu-ti doresti sa ramai acolo........... :hate:

paulshyne wrote:salut. Poate careva dintre voi sa imi spuna cine este coord de rezi pe RIM la Tg. Mures? Stiti cumva cat de usor semneaza cererile de detasare ?(in sensul ca vreau sa plec de la MS la CJ :o ).



Ai si tu dreptatea ta Dr. Angel. Iar eu care imi doream cu ardoare sa raman in Cluj mi-am pierdut locul pentru cineva care poate o sa se mute in alt centru. Dar cu mai multa ardoare imi doream sa fac RIM, iar daca n-o sa ma pot muta o sa imi fac treaba si acolo si imi vad de drum mai departe.

Mersi mult de info, sper sa fie bine.

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: Coordonator rezi Rx-Imagistica Tg. Mures

Postby d'Arc » Mon Dec 07, 2009 1:43 pm

recomandarea mea e ca daca te prinde buru si-ti face capul calendar, sa ai rabdare pana trece de la ianuarie pana in decembrie, iar daca iti pune vreo intrebare din domeniu medical sa faci pe prostu. asa poate scapi cu transfer.


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests