CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

de dat il dam, dar il mai terminam ?
User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby d'Arc » Tue Dec 08, 2009 2:05 am

aha. :)

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby Enemy » Tue Dec 08, 2009 2:08 am

dr_bang wrote:suna ca si cum atunci cand a fost dodge in cluj la "12000 euro in limita stocului disponibil" toti care si-au dorit masina aceea la pret de reducere sa fi dat in judecata dealer-ul ca nu mai are masini dar ei au in buzunar 12000 de euro.



cam neadecvata comparatia...

adica toti au avut acelasi punctaj si s-au batut care prinde primu?:P

User avatar
dandanaua
senior
senior
Posts: 246
Joined: Sat Apr 18, 2009 1:10 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby dandanaua » Tue Dec 08, 2009 2:11 am

Au ales pe culori tu :lol:

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby b3 » Tue Dec 08, 2009 2:39 am

Si as mai vrea sa subliniez :lol: ca eu am semnalat problema scaderii pragului de promovare de la 65% la 50% inca din februarie 2009 cand a debitat prima oara Bazac tampenia. viewtopic.php?f=39&t=8163
Daca imi amintesc bine, am dat chiar mail la SSMB sau FASMR cu topicul.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby d'Arc » Tue Dec 08, 2009 3:06 am

Enemy wrote:
dr_bang wrote:suna ca si cum atunci cand a fost dodge in cluj la "12000 euro in limita stocului disponibil" toti care si-au dorit masina aceea la pret de reducere sa fi dat in judecata dealer-ul ca nu mai are masini dar ei au in buzunar 12000 de euro.



cam neadecvata comparatia...

adica toti au avut acelasi punctaj si s-au batut care prinde primu?:P

nu te uita la suma, uita-te la conditii.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby Calico » Tue Dec 08, 2009 3:06 am

b3 wrote:Numai comunista nu am fost facuta pana acum pe imed pentru deciziile de moderare, in rest in toate felurile ! Extrem de jenant, MumaPadurii...

minglee, multumesc pentru explicatiile date Mumei. Ma bucura ca macar o persoana imi intelege punctul de vedere si mai are rabdarea sa explice.

E un inceput pentru toate. Jenant eu cred ca e pentru tine. Mai ales ca ai ajuns sa te sprijine unul ca minglee si sa-i multumesti... Cu asta ma consider satisfacuta. :mrgreen:

dandanaua wrote:Si in 2005 si in 2007 cum a sunat ?

Mie mi se pare o mare tampenie ca antecedentele din alti ani sa fie considerate argumente juridice, dar ma rog, nu e meseria mea. Oricum, nu va faceti iluzii, motivul principal pentru care ati primit ce ati cerut a fost ca era un plus in cursa electorala, nu ca aveati dreptate. Macar sper ca nu va faceti iluzii in privinta asta, nu?

User avatar
dandanaua
senior
senior
Posts: 246
Joined: Sat Apr 18, 2009 1:10 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby dandanaua » Tue Dec 08, 2009 3:13 am

MumaPadurii wrote:
b3 wrote:Numai comunista nu am fost facuta pana acum pe imed pentru deciziile de moderare, in rest in toate felurile ! Extrem de jenant, MumaPadurii...

minglee, multumesc pentru explicatiile date Mumei. Ma bucura ca macar o persoana imi intelege punctul de vedere si mai are rabdarea sa explice.

E un inceput pentru toate. Jenant eu cred ca e pentru tine. Mai ales ca ai ajuns sa te sprijine unul ca minglee si sa-i multumesti... Cu asta ma consider satisfacuta. :mrgreen:

Mda iar ajungi la vorbele mele ,e bine ca a reusit totusi Minglee sa te satisfaca . :lol: :lol: :lol:
Minglee si B3 va rog sa nu mai pierdeti timpul cu astfel de specimene in explicatii ,oricum tot nesatisfacute raman chiar daca se declara pe deplin multumite initial . :D

psihopupaza
junior
junior
Posts: 28
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:02 am

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby psihopupaza » Tue Dec 08, 2009 11:18 am

Domnisoara minglee si altii ca tine........daca sunteti asa destepti de ce nu v-ati luat examenul??????????

User avatar
dandanaua
senior
senior
Posts: 246
Joined: Sat Apr 18, 2009 1:10 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby dandanaua » Tue Dec 08, 2009 1:13 pm

Pai aici e spiru ca l-au luat :lol: sunt promovati

psihopupaza
junior
junior
Posts: 28
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:02 am

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby psihopupaza » Tue Dec 08, 2009 5:41 pm

Asa e , papuse.......si bacul il promovezi cu 5, dar nu poti sa spui ca l-ai luat decat daca ai peste nota 7. Asta nu intelegeti voi. Sau intelegeti, dar va ofticati.

Saracii de voi........ce mistouri o sa se faca pe seama voastra, nici nu stiti.

Oricum........tara arde, nu avem presedinte, iar baba se piaptana.........isi face planuri de viitor..........in ce centru va fi rezidenta........

User avatar
dandanaua
senior
senior
Posts: 246
Joined: Sat Apr 18, 2009 1:10 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby dandanaua » Tue Dec 08, 2009 5:48 pm

psihopupaza wrote:Oricum........tara arde, nu avem presedinte, iar baba se piaptana.........isi face planuri de viitor..........in ce centru va fi rezidenta........





Un nou "webisod" psihotic ! :lol:
Pupaza psicho inca nu a aflat ca Base a castigat alegerile , tara nu e in flacari bre :lol: ,lumea stie in ce centru o sa fie rezident etc.
Nick-ul e genial ! Nu uita de pastile :lol: :lol: :mrgreen: :green:

psihopupaza
junior
junior
Posts: 28
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:02 am

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby psihopupaza » Tue Dec 08, 2009 6:45 pm

Urmareste si stirile in paralel.........poate afli ca s-a depus contestatie la curtea constitutionala si pana nu se rezolva nu a castigat nimeni. Numai voi ati castigat.......sa vedem ce castigati de acum incolo :peace:

Daca nu aveam numele asta cum mai puteai tu sa te exprimi???????

psihopupaza
junior
junior
Posts: 28
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:02 am

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby psihopupaza » Tue Dec 08, 2009 6:47 pm

worning pt dandanaua....... ar trebui ca moderatorul sa fie neutru, dar nu are cum...........

User avatar
dandanaua
senior
senior
Posts: 246
Joined: Sat Apr 18, 2009 1:10 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby dandanaua » Tue Dec 08, 2009 6:54 pm

Nu te-am botezat eu "psicho pupaza" ci asa te-ai intitulat singurica.
Eu propun sa iti dea ban definitiv ca sa te scape de nick .
Da chiar , ce m-as fi facut dc nu ai fi aparut tu si nick-ul tau ? As fi ras mai putin :lol: :lol: :lol:

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby b3 » Tue Dec 08, 2009 7:42 pm

moderatorul crede ca se cam da ban pentru clone, dar trebuie sa verifice, watch this space.warning dandanaua pt atac la persoana, flaming, off-topic. Puneti-va pe "foes" sau certati-va pe private, scuza ca "m-a provocat" nu merge.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

grinco
Posts: 2
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:55 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby grinco » Tue Dec 08, 2009 7:46 pm

N-as fi crezut ca vor fi asa multi care nu vor putea dormi noaptea de ciuda ca se face suplimentarea aia, desi ar fi trebuit sa-mi dau seama dupa cata mancatorie, frustrare si ipocrizie am vazut la unii "colegi" in timpul facultatii

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby Calico » Tue Dec 08, 2009 10:52 pm

grinco wrote:N-as fi crezut ca vor fi asa multi care nu vor putea dormi noaptea de ciuda ca se face suplimentarea aia

Nu e vorba de ciuda, grinco, e o discutie de principii. Daca suplimentarea se facea de la inceput era altceva. Daca toata lumea ar fi stiut de la inceput ca cine nu mai prinde nimic poate sa aleaga MF atata timp cat a promovat, era altceva.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby Chingachgook » Tue Dec 08, 2009 11:10 pm

b3 wrote:moderatorul crede ca se cam da ban pentru clone, dar trebuie sa verifice, watch this space.warning dandanaua pt atac la persoana, flaming, off-topic. Puneti-va pe "foes" sau certati-va pe private, scuza ca "m-a provocat" nu merge.



dar daca clonele sunt sot si sotie?

intra de pe acelasi ip, logic


ar trebui cumva moderatorul sa isi ceara scuze?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby swiss » Tue Dec 08, 2009 11:43 pm

kooksee wrote:
dar daca clonele sunt sot si sotie?

intra de pe acelasi ip, logic


sau daca au un singur calculator in camin???
chiar asa...esti inteligent kooksee, ai dreptate, ar trebui sa-si ceara scuze. :lol:

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: CURATA BATAIE DE JOC!!!!!!

Postby Calico » Wed Dec 09, 2009 1:35 am

Eu nu cred ca ar trebui sa-si ceara. Moderatorul are intotdeauna dreptate.
Daca sotia vrea sa intre pe imed se poate duce la un net cafe. Si oricum ar trebui sa gateasca si sa faca curatenie, nu sa se tina de prostii.


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests