are cineva tabelul cu repartitia pe sali???

de dat il dam, dar il mai terminam ?
User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42586
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: are cineva tabelul cu repartitia pe sali???

Postby Calico » Wed Dec 02, 2009 1:36 am

daniela.55 wrote:
MumaPadurii wrote:Draga Cucule asa cum banuiai deja ma cheama Daniela

Iti place sa vorbesti cu Cucul, nu?


Daca asa il cheama ce pot face?

Il cheama kooksee, Cucule il alinti tu. Ceea ce nu e in sine un lucru rau, dar e un obicei in general rezervat situatiilor mai intime.

daniela.55
senior
senior
Posts: 197
Joined: Mon Nov 16, 2009 11:42 am

Re: are cineva tabelul cu repartitia pe sali???

Postby daniela.55 » Wed Dec 02, 2009 1:39 am

MumaPadurii wrote:
daniela.55 wrote:
MumaPadurii wrote:Draga Cucule asa cum banuiai deja ma cheama Daniela

Iti place sa vorbesti cu Cucul, nu?


Daca asa il cheama ce pot face?

Il cheama kooksee, Cucule il alinti tu. Ceea ce nu e in sine un lucru rau, dar e un obicei in general rezervat situatiilor mai intime.



Il cheama Kooksee??? :lol: :lol: :lol:

Ai fost tare :allright:
Campanie de sustinere a colegilor care au promovat dar nu mai prind loc

http://www.petitieonline.ro/petitie-p38884059.html

kooksee fost mare MF-ist pe baza unei legi si nu a INTELIGENTEI asa cum credeam toti.Un incredibil punctaj de.. de.. 624.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: are cineva tabelul cu repartitia pe sali???

Postby Chingachgook » Wed Dec 02, 2009 1:52 am

daniela.55 wrote:
kooksee wrote:parerea mea despre mefisti, ca ii cunosc oarecum din interior este aia deja stiuta. sunt o jale, mai ales astia mai tineri.
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar au luat un examen IN CONDITITIILE DIN ACEL AN.

doar nu te flatezi ca sunt cazut pe spate din discutiile cu voi. exista congrese, intalniri, cursuri, paranghelii, si alte chermeze medicale unde mananc precupete ca tine pe paine.



Uaaaaa.Gata m ai dat pe spate.Daca as fi stiut cu cine am de onoarea era altceva.Te rog sa ma ierti,nu se mai intampla.



eeeee o sa se intample stai linistita

la anul tot mefe o sa iei si ne intalnim. sunt foarte bun la asocieri si nu e greu sa coroborez informatiile pe care le-ai lasat pe aici.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
minglee
junior
junior
Posts: 85
Joined: Sun Nov 29, 2009 10:06 pm

Re: are cineva tabelul cu repartitia pe sali???

Postby minglee » Wed Dec 02, 2009 2:04 am

kooksee wrote:mananc precupete pe paine.


Eu zic ca mananci altceva pe paine ,dar acum vii si ne spui ca mananci si "precupete" in fine. :lol:



kooksee wrote:la anul ne intalnim. sunt foarte bun la asocieri si nu e greu sa coroborez informatiile pe care le-ai lasat pe aici.


Ai pofta de "precupeata" ei ? Altceva nu mai poti sa faci decat sa mananci ,asta e varsta ce sa-i faci ..... :wink:
Your time is the greatest gift you can give to someone.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: are cineva tabelul cu repartitia pe sali???

Postby Chingachgook » Wed Dec 02, 2009 2:16 am

da
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: are cineva tabelul cu repartitia pe sali???

Postby b3 » Wed Dec 02, 2009 3:10 am

daniela.55, kooksee, MumaPadurii, minglee : daca nu incetati sa va cautati posturile reciproc pe toate topicurile si sa tot postati off-topic si sa va atacati incep sa va dau warning pt FIECARE post offtopic sau in care va atacati. La 3 warning-uri primiti ban. POTOLITI-VA ! sau mutati-va pe alt forum unde vi se permite comportamentul asta de gradinita.

Topicul se inchide.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 91 guests