KOOKSEE

de dat il dam, dar il mai terminam ?
bondym
junior
junior
Posts: 26
Joined: Fri Nov 13, 2009 8:48 pm

KOOKSEE

Postby bondym » Fri Nov 20, 2009 3:58 pm

Din plictiseala si curiozitate am intrat pe topicul "mutat: balacareala de la petitie" si am inceput sa citesc cum Kooksee isi batea joc de spusele unora din cei ce discutau despre petitie. Stiind ca si eu am postat pe acolo am dat un search si mi-am gasit numele intreg aparut intr-un post de-al lui. Intre timp m-a lamurit un moderator ca il are de pe petitie on line. La-m contactat si l-am rugat sa stearga post-ul respectiv.
Dragi colegi, aceasta persoana ne face de rusine. Este inadmisibil ca un medic sa aiba o asemenea atitudine.
Voi da copy-paste la ultimul mesaj primit de la el pe private, unde imi scrie ca toti cei citati de el suntem niste prosti.


"fraaaaaaate

esti complet varza


poti sa iti dau ignore si nu mai primesc nimic

treceai neobservata printre ceilalti 50 de prosti pe care i-am citat
acum o sa ai parte de tratament preferential

te fac vedeta"

User avatar
VoxEgo
senior
senior
Posts: 192
Joined: Thu Jan 29, 2004 1:10 pm
Location: your mind
Contact:

Re: KOOKSEE

Postby VoxEgo » Fri Nov 20, 2009 4:00 pm

Eu subscriu. Chiar sunteti niste prosti. End of story.
the Earth is flat

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42586
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: KOOKSEE

Postby Calico » Fri Nov 20, 2009 4:02 pm

kooksee, cine e?

bondym
junior
junior
Posts: 26
Joined: Fri Nov 13, 2009 8:48 pm

Re: KOOKSEE

Postby bondym » Fri Nov 20, 2009 4:09 pm

Un prieten bun de-al lui Voxego. Frati de inteligenta. Eu am mai decis o data ca nu voi mai intra pe forumul asta unde toti asa zisii medici nu au altceva mai bun de facut decat sa sa ne spuna prosti. eu nu ma consider. Sincer eu cred ca la examenul asta multi din cei 2625 sunt prosti, nu toti- sa nu intelegeti gresit, cunosc destule capacitati care sunt printre ei. Dar stiti mie sila ca in fiecare an sa vad cum se trezeste cate un neica nimeni de rezident sau de concurent admis sa spuna ca restul sunt prosti. Prost nu e nimeni, ca daca eram prosti nu eram licentiati in medicina. Iar examenul asta de rezidentiat nu e in masura sa ne diferentieze intre prosti si destepti. Si cu asta am incheiat. Bafta si cu petitia, bafta cu tot ce vreti . Iar voi toti ce subscrieti la spusele lui Kooksee ganditi-va ca sunteti doar rezidenti. Sa vedem cati dintre voi vor lua examenul de specializare si mai ales cand, ca din cate cunsoc multi nici nu va prezentati din prima, iarasi nu generalizez.


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests