Cei promovati cu 50% sa dam MS in JUDECATA

de dat il dam, dar il mai terminam ?
User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Cei promovati cu 50% sa dam MS in JUDECATA

Postby b3 » Mon Nov 30, 2009 4:45 pm

Cristin@ wrote:MumaPadurii - vesnica frustrata - prezenta NON STOP pe forum (asta denota faptul ca nu are altceva mai bun de facut. Nu spital, NU familie, NU prieteni). Poate ca este moderator? Asta i-ar explica interventiile asa dese...


Cristin@ wrote: Stiu ce "poate" Muma (si ca este o frustrata de prima clasa- dar o inteleg. Are si motiv)


Cristin@ wrote:MumaPadurii, esti o jigodie!
Lasa oamenii sa isi ceara drepturile si...chiar nu inteleg, care este treaba ta pana la urma? Ai dat rezidentiatul anul acesta? NU! Atunci marsh de aici! Toata ziua esti pe forum; mai bine ti-ai vedea de viata & stagiile tale. Nu te baga unde nu ai treaba. Te gandesti ca oricare dintre noi am fi putut avea aceeasi soarta?

Hmm.. chiar sunt curioasa cine este/cum arata aceasta Muma? Eu una cred ca este o frustrata, mica, urata si fara ocupatie. Altfel nu imi explic...Imi puteti satisface aceasta curiozitate? va roooog! Dati-mi orice informatie despre ea: nume, promotie, poza, ID messenger, nr de telefon, orice (pe privat, bineinteles). Orice informatie va fi rasplatita. Multumesc frumos!


Cristin@, warning pentru jignire si atac la persoana. La 3 ai ban.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests