CONCURSUL FRAIERILOR

de dat il dam, dar il mai terminam ?
swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby swiss » Mon Oct 05, 2009 11:41 pm

trident wrote:mie nu-mi esti indiferenta, holliday, ce fi-mi-ar, mie char imi este :D
care-i pb daca omul a lucrat in facultate?!

nicio problema pentru asta, respect celor care o fac, dar cand faci facultatea de medicina nu ai timp de alte "joburi" daca vrei sa inveti cum trebuie medicina...ca apoi ajungi rep(si asta totusi e demn, pe langa vanzator de masini) desi te bati cu titlul dr_dr super cel mai tare doctor in "pept".
asta nu suport, snobismul vostru de Bucuresti.
asta voiam sa zic, inainte sa sara tzatza muelania, sa ma alinte. :)

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby 187.92a » Mon Oct 05, 2009 11:42 pm

holiday, nu te tzine nimeni. totusi iti place cineva de pe forum? la modul serios. ca mi se pare ca te cam chinui.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby swiss » Mon Oct 05, 2009 11:45 pm

si bineinteles ca o sa mai vina inca 10 "personalitati" sa-mi zica acelasi lucru :)

uitati-va pe langa voi, si daca nu vedeti, intrebati prin jur ca o sa va zica lumea nivelul vostru.

ps: nu-ti prieste muma p**ii metafizic vorbind, departe de casa, sau vrei sa te simti si tu bagata in seama :)
pt tine iti fac cacadou termosul meu de cafea. numai sa fii tu multumita.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21992
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby Melania » Mon Oct 05, 2009 11:53 pm

holliday wrote:asta voiam sa zic, inainte sa sara tzatza muelania, sa ma alinte. :)

Tzatza-i soacra-ta.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby swiss » Mon Oct 05, 2009 11:55 pm

Melania wrote:
holliday wrote:asta voiam sa zic, inainte sa sara tzatza muelania, sa ma alinte. :)

Tzatza-i soacra-ta.

bine muelania, stai jos acum, te-a auzit toata lumea.
singura asemanare intre tine si soacra-mea e ca e cu 10 ani mai in varsta.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21992
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby Melania » Tue Oct 06, 2009 12:00 am

holliday wrote:singura asemanare intre tine si soacra-mea e ca e cu 10 ani mai in varsta.

Spre deosebire de soacra-ta, eu nu ma pot lauda cu un ginere onanist.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby swiss » Tue Oct 06, 2009 12:04 am

Melania wrote:
holliday wrote:singura asemanare intre tine si soacra-mea e ca e cu 10 ani mai in varsta.

Spre deosebire de soacra-ta, eu nu ma pot lauda cu un ginere onanist.

:lol: esti patetica. de ce-ti tot plangi de mila pe imed, vlad a plecat.
el era singurul care te putea "cotoci" - a se citi ca te tinea in des frau sau des in frau...cum vrei s-o iei, macar sa nu mai pari asa nf.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21992
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby Melania » Tue Oct 06, 2009 12:06 am

holliday wrote:...fap fap fap...

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby swiss » Tue Oct 06, 2009 12:11 am

muelania, iti recomand baterii Duracell AAA.
Have a nice day.
http://www.duracell.com/landing.asp

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21992
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby Melania » Tue Oct 06, 2009 12:14 am

holliday wrote:...fap fap fap...again...

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby swiss » Tue Oct 06, 2009 12:18 am

[quote="Muelania"][/quote]
nu-i bai, ai grija numai sa nu adormi, ca bateriile Duracell cica tin de pana la 7 ori mai mult. :)
macar tu de ai fi mai fericita.

te-am pupat muela, ai grija pana data viitoare, sper sa nu-ti dea ban prea mult saracii care au mai ramas sa modereze.
ne mai auzim, cand ti se temina bateriile.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42638
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby Calico » Tue Oct 06, 2009 3:21 am

Si ce vrei sa faca? Poate unii n-au chef de proteste (nu ca astea ar rezolva ceva), n-au timp de o a doua slujba sau nu pot sa emigreze din motive personale. Alte idei in afara de casatoria cu Irinel Columbeanu?

Daca n-are paine, sa manace cozonac, nu?
Bine ca esti tu smecher. Iti spun eu ca daca n-ai avea de ales te-ai obisnui si cu mai rau.

breki
junior
junior
Posts: 98
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:42 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby breki » Tue Oct 06, 2009 8:46 am

Nu zic nu ca nu poate studentul sa lucreze sub facultate, dar pot sa vin cu exemple "din ARDEAL" ca oare de ce nu au terminat facultatea....probabil pentru ca... in afara de Or******, si AV** nu prea ai sanse cu opt ore de lucru si stagi, mai era o varianta la ajutatul copiilor dar si munca aia era mai mult cateodata te chemau, si exact cand aveai vreun examen, sau ...ceva.

In consecinta nu zic ca nu se poate , dar mai mult dificil, si nu merita la toate lumea.

Si oricate rele (adevarate sau nereale, oricum niciunul dintre noi nu cunoastem sau doar unii) ati zice de holliday anul trecut a facut ceva..indiferent 3 locuri sau sute ....pana acum a fost primul!!!

Dar mai ar avea probleme la exprimarea agresiuni, scuze holliday :)

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby dr_dr » Tue Oct 06, 2009 9:52 am

holliday wrote:
dr_dr wrote:
Karina1 wrote:nu e doar a mea de kkat, e in general a noastra. Daca tu primesti spaga sau alocatie lunara de la parinti sau ai sot/nevasta sa te intretina e altceva... :peace:
:D din pacate statutul e un impotent. Daca m-ar fi excitat nu mai ziceam ca e de *** :D
Ipocrizia vad ca e la mare inaltime pe aici :rightblinky: . Nu recunoasteti ca e nasol nici in ruptul capului.


nu primesc shpaga, nici alocatie de la parinti, nu ma intretine nimeni
lucrez din anul II de facultate si am continuat acel job si dupa ce mi-am luat rezi
cred ca sunteti mult mai ipocriti voi pt ca acceptati situatia si doar va plangeti

eu nu zic ca nu e nasol, ca nu meritam salarii mai mari decat femeia de servici de la mall ,dar nu v-ati plictisit sa va plangeti , chiar credeti ca pacientul ala care iti baga o ciocolata in buzunar stie ca tu ai salariul 900RON ca stai in chirie si nu ai cu ce sa ii cumperi pampersi la copil....... MA LASI... :roll:

so, Karina draga recunoaste ca te excita....


ce dracu patisi frate te calca tramvaiul pe cap si ti-a facut lobotomie???
ce pana mea te lauzi aici ca ai "giob" din anul 2 de facultate si te intretii singur?
imi dau seama cata medicina stii sau cat de mult mai practici, dar deh, iti zici dr_dr ca sa te exciti singur de 2 ori.
hai scuteste-ma cu excitatiile tale de znob de Bucuresti, ca pot sa fac pariu ca nu esti din alta parte a tarii.



si cand te gandesti ca am fost colegi si ca acum un an te bucurai cand iti luam apararea
in fine
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby dr_dr » Tue Oct 06, 2009 10:00 am

breki wrote:Nu zic nu ca nu poate studentul sa lucreze sub facultate, dar pot sa vin cu exemple "din ARDEAL" ca oare de ce nu au terminat facultatea....probabil pentru ca... in afara de Or******, si AV** nu prea ai sanse cu opt ore de lucru si stagi, mai era o varianta la ajutatul copiilor dar si munca aia era mai mult cateodata te chemau, si exact cand aveai vreun examen, sau ...ceva.

In consecinta nu zic ca nu se poate , dar mai mult dificil, si nu merita la toate lumea.

Si oricate rele (adevarate sau nereale, oricum niciunul dintre noi nu cunoastem sau doar unii) ati zice de holliday anul trecut a facut ceva..indiferent 3 locuri sau sute ....pana acum a fost primul!!!

Dar mai ar avea probleme la exprimarea agresiuni, scuze holliday :)


cine zis ca lucram in fiecare zi
cine a zis ca e alt domeniu decat medicina
de multe ori ma ingrozeste cand vad cata medicina stiu eu si cata stiu aia care "nu au timp pt altceva"
si sambata e zi de lucru dar deh de cand am dat jos comunistii weekendul e weekend :green:
si eu l-am sustinut pe holliday atunci si am fost si la protestul din cluj dar deh asa sunt omenii mai uita

sub facultate nu am incercat sa lucrez dar cred ca e interesant acolo e morga :)
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

breki
junior
junior
Posts: 98
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:42 pm

Re: CONCURSUL FRAIERILOR

Postby breki » Tue Oct 06, 2009 10:10 am

Da, am observat si eu "sub fcultate", scuze :) as fi vrut sa scriu in timpul facultati.

Bravo tie , daca ai reusit.

Eu, mai la provincie stand am descris ce alternative am intalnit si un pic, de colegi.


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest