Ce sa facem la examen?

de dat il dam, dar il mai terminam ?
User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42779
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Calico » Mon Nov 09, 2009 6:53 pm

zana_ale wrote:
VoxEgo wrote:In pagini aurii nu e nimeni sa corecteze greselile de ortografie ale altora

ASTA A prins bine! Cred ca o las balta cu rezitestul si ma duc la plimbare cu zana...

Cum sa nu? Eu stiam ca orice publicatie mai serioasa are un editor sau ceva de genul asta... Oare si scriitorii sau jurnalistii reactioneaza asa de agresiv cand li se corecteaza greselile?

Eu as zice ca altele sunt diferentele, de exemplu:
- in pagini aurii nu sunt topicuri cu urari de "la multi ani" sau "bancuri"
- daca ar fi astfel de topicuri, cu siguranta ar avea o categorie si ar fi postate la categoria respectiva

Dar mie imi place mai mult un forum, mai ales ca acum e ok sa postam ce vrem unde vrem si nu mai trebuie sa respectam reguli si chestii de-astea plictisitoare.

User avatar
dr_agc
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Jan 14, 2009 5:46 pm
Contact:

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_agc » Mon Nov 09, 2009 7:37 pm

dr.Luz wrote:nici p mine nu ma mai suporta nimeni...prietenul meu vine acasa doar sa doarma...i-am pus interdictie in rest
si eu stau si ma joc zuma :oops:


la fel si pe mine nu ma mai suporta si nu ma mai inteleg cu nimeni-azi tocmai mi-am concediat menajera( pe motiv ca nu imi gaseam o foaie din harrison-era cazuta sub masa=si am crezut ca aruncat-o) si dupa 30 min am sunat-o si am reangajat-o si mi-am cerut mii de scuze...,dar ea ma inteles si m-a iertat.Trebuie sa ii iu ceva cadou sa ma ierte.
Bine ca maine zbor spre bucuresti si o sa mai mai realexzzz..si o sa aiba grija iubitul meu sa ma ajute sa ma relaxez( acuma realizez ce bine ca in ultima luna a fost plecat-altfel cine sti ce patea :hammer: )
ASTEPT SA SE TERMINE COSMARUL ASTA ...FIE CUM O FI..DAR SA SE TERMINE.. new_blowingup.gif

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_dr » Mon Nov 09, 2009 7:44 pm

sunteti mai rau ca alea de pe miresici.ro sau desprecopii.ro :roll:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
Bu-Maruta
junior
junior
Posts: 42
Joined: Tue Jan 13, 2009 6:03 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Bu-Maruta » Mon Nov 09, 2009 8:48 pm

cog1983 wrote:
dr.Luz wrote:
cog1983 wrote:
dr.Luz wrote:
nici p mine nu ma mai suporta nimeni...prietenul meu vine acasa doar sa doarma...i-am pus interdictie in rest
si eu stau si ma joc zuma :oops:

Dap! Zuma era si la mine... cred ca e preferat pentru ca nu necesita multa gandire :roll:


am avut si altele dar mi-au fost sterse... :(
acum ma chinui la lvl 12-5

Cand mi-a sters Zuma, m-am apucat de Solitaire :priest:


am eu alta propunere: Chicken Invaders. asa am o satisfactie cand omor gaina aia mare...plus ca se joaca mecanic, te relaxeaza insa iti cam face praf ochii care si asa-s vai steaua lor de la citit si grile pe rezitests. :)
The pure and simple truth is rarely pure and never simple.
Oscar Wilde

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Ce sa facem la examen?

Postby cog1983 » Mon Nov 09, 2009 9:43 pm

Bu-Maruta wrote:
am eu alta propunere: Chicken Invaders. asa am o satisfactie cand omor gaina aia mare...plus ca se joaca mecanic, te relaxeaza insa iti cam face praf ochii care si asa-s vai steaua lor de la citit si grile pe rezitests. :)

Ala era demuuuult... la examenul de anato din anul I :mrgreen:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce sa facem la examen?

Postby b3 » Mon Nov 09, 2009 9:48 pm

MumaPadurii wrote:Eu as zice ca altele sunt diferentele, de exemplu:
- in pagini aurii nu sunt topicuri cu urari de "la multi ani" sau "bancuri"
- daca ar fi astfel de topicuri, cu siguranta ar avea o categorie si ar fi postate la categoria respectiva

Dar mie imi place mai mult un forum, mai ales ca acum e ok sa postam ce vrem unde vrem si nu mai trebuie sa respectam reguli si chestii de-astea plictisitoare.


:lol: daca te deranjeaza atat de tare le voi muta pe Diverse :D am zis sa le las ca sa aiba lumea unde sa se relaxeze "protejata" in sectiunea asta a forumului, ca daca se duc pe Diverse sau Discutii pe bune ii fac raii aia sa planga :D

persoana responsabila cu corectarea textului la edituri are titlul de "cap limpede" ;)
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
VoxEgo
senior
senior
Posts: 192
Joined: Thu Jan 29, 2004 1:10 pm
Location: your mind
Contact:

Re: Ce sa facem la examen?

Postby VoxEgo » Mon Nov 09, 2009 9:55 pm

Noi vrem sa o mute cineva pe MumaPadurii pe diverse. DOAR temporar. Ca e cumva adorabila.
the Earth is flat

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42779
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Calico » Mon Nov 09, 2009 11:01 pm

b3 wrote:daca te deranjeaza atat de tare le voi muta pe Diverse am zis sa le las ca sa aiba lumea unde sa se relaxeze "protejata" in sectiunea asta a forumului, ca daca se duc pe Diverse sau Discutii pe bune ii fac raii aia sa planga

Nu, nu, nu, lasa-le, te rog. Pe mine nu ma deranjeza, pe altii nu-i deranjeaza... de ce sa le muti? Din contra, propun sa facem cate un topic de-asta pe fiecare subforum, ca poate sunt oameni care n-au curaj sa intre decat pe "Facultatea" si ar fi pacat sa fie privati de bancuri si urari de la multi ani.

Pe de alta parte, te rog sa nu-mi arunci mie in spate raspunderea deciziilor nepopulare pe care ar trebui sa le iei in calitate de moderator. :)

VoxEgo wrote:Noi vrem sa o mute cineva pe MumaPadurii pe diverse.

Va sugerez sa faceti o petitie pe petitieonline.ro

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_dr » Tue Nov 10, 2009 10:42 am

VoxEgo wrote:Noi vrem sa o mute cineva pe MumaPadurii pe diverse. DOAR temporar. Ca e cumva adorabila.

eu propun sa te muti tu pe miresici ti s-ar potrivi mai bine :P
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
VoxEgo
senior
senior
Posts: 192
Joined: Thu Jan 29, 2004 1:10 pm
Location: your mind
Contact:

Re: Ce sa facem la examen?

Postby VoxEgo » Tue Nov 10, 2009 11:27 am

Pentru ca...? Din cate stiu am fost destul de la obiect pe forum, nu m-am plans ca rezidentiatul ma face sa imi alung partenerul din casa, sa imi sterg jocurile din calculator sau sa imi concediez menajera. Dar daca te face sa te simti mai bine atacul asta gratuit, have a free one, it's on me.
Si apropo, daca prima oara nu a ras nimeni la glumita deosebit de inspirata cu 'miresici.ro', pe care ai facut-o, a trebuit sa mai incerci odata, poate poate te baga cineva in seama? Felicitari, ti-a iesit. Esti acum o persoana speciala.
the Earth is flat

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Ce sa facem la examen?

Postby zana_ale » Tue Nov 10, 2009 10:54 pm

mamica unei zane!

User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Velvet Underground » Tue Nov 10, 2009 10:58 pm

Ce e acolo ?
Nu imi merge streamingul.

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Ce sa facem la examen?

Postby zana_ale » Tue Nov 10, 2009 11:06 pm

Subiectele de la rezi vor fi pazite de jandarmi, intr-o casa din apropierea Bucurestiului. Persoanele care le fac, nu au acces la telecomunicatii si nu pot parasii casa pana duminica.
mamica unei zane!

User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Velvet Underground » Tue Nov 10, 2009 11:11 pm

Am vazut si eu intre timp.
S-a mai zis pe undeva pe forum de faza aia.

User avatar
999
senior
senior
Posts: 120
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:46 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby 999 » Wed Nov 11, 2009 12:34 am

zana_ale wrote:Subiectele de la rezi vor fi pazite de jandarmi, intr-o casa din apropierea Bucurestiului. Persoanele care le fac, nu au acces la telecomunicatii si nu pot parasii casa pana duminica.

:lol:
si apoi, broscutza s-a transformat in ingeras[...]si au trait fericiti pana la adanci batraneti

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_dr » Wed Nov 11, 2009 12:23 pm

bine ma bine am inteles
esti mare p..... ti-ai cumparat ex
da ce te tot lauzi atat? :roll:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Chingachgook » Wed Nov 11, 2009 12:40 pm

nu a cumparat mai nimic.
trebuie sa dovedesti un minim de inteligenta ca sa aiba incredere profii aia sa iti vanda subiectele.


999 nu e decat un troll jenant
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce sa facem la examen?

Postby b3 » Wed Nov 11, 2009 1:29 pm

funny ca i-a mutat la bucuresti acum. saptamana trecuta ziceau ca sunt la izvorani, paziti de SRI.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Velvet Underground » Wed Nov 11, 2009 1:37 pm

Pai nu zice Bucuresti, ci in apropierea Bucurestiului.
Iar Izvorani e aproape de Bucuresti, sunt vreo 20 km.

User avatar
VoxEgo
senior
senior
Posts: 192
Joined: Thu Jan 29, 2004 1:10 pm
Location: your mind
Contact:

Re: Ce sa facem la examen?

Postby VoxEgo » Wed Nov 11, 2009 1:51 pm

Maine vom afla ca subiectele sunt pazite de o armata de ninja. Invizibili.
the Earth is flat

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_dr » Wed Nov 11, 2009 2:08 pm

maine pune 999 subiectele pe share :P
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
elencalota
junior
junior
Posts: 55
Joined: Sun Oct 09, 2005 2:27 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ce sa facem la examen?

Postby elencalota » Wed Nov 11, 2009 2:18 pm

:lol: :lol: :lol:
nu cred, ca vrea sa ia numai el 950 :P .. nici nu ar bate le ochi deloc :twisted:
Remember, it's a wonderful life!

User avatar
999
senior
senior
Posts: 120
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:46 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby 999 » Wed Nov 11, 2009 7:47 pm

pai si chiar daca v-as da numai raspunsurile, o sa va fie greu sa invatati 4 variante a 200 de raspunsuri, nici asa nu o sa faceti 950...
nu am zis ca am cumparat nimic, sau cel putin nu imi amintesc, nu stiu de unde concluzia asta.

@cucsi, esti prost.

breki
junior
junior
Posts: 98
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:42 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby breki » Wed Nov 11, 2009 7:57 pm

999 wrote:pai si chiar daca v-as da numai raspunsurile, o sa va fie greu sa invatati 4 variante a 200 de raspunsuri, nici asa nu o sa faceti 950...
nu am zis ca am cumparat nimic, sau cel putin nu imi amintesc, nu stiu de unde concluzia asta.





999 wrote:Cred ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj!

ps: am reusit sa contactez pe cineva care stie cum merg treburile pe la rezi. Nu ma costa foarte mult, dar e ok, decat sa stau sa ma stresez cu invatatul. 8)

User avatar
999
senior
senior
Posts: 120
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:46 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby 999 » Wed Nov 11, 2009 8:01 pm

breki wrote:
999 wrote:pai si chiar daca v-as da numai raspunsurile, o sa va fie greu sa invatati 4 variante a 200 de raspunsuri, nici asa nu o sa faceti 950...
nu am zis ca am cumparat nimic, sau cel putin nu imi amintesc, nu stiu de unde concluzia asta.





999 wrote:Cred ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj!

ps: am reusit sa contactez pe cineva care stie cum merg treburile pe la rezi. Nu ma costa foarte mult, dar e ok, decat sa stau sa ma stresez cu invatatul. 8)

asa, tot nu vad unde am zis ca am 'cumparat' subiectele. :)

breki
junior
junior
Posts: 98
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:42 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby breki » Wed Nov 11, 2009 9:53 pm

999 wrote:pai si chiar daca v-as da numai raspunsurile, o sa va fie greu sa invatati 4 variante a 200 de raspunsuri, nici asa nu o sa faceti 950...



Hai, provoaca-ne !!!
:)

User avatar
dr_h
senior
senior
Posts: 172
Joined: Wed Aug 19, 2009 6:55 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_h » Wed Nov 11, 2009 11:22 pm


User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Velvet Underground » Wed Nov 11, 2009 11:58 pm

Nu are legatura cu examenul :D

User avatar
999
senior
senior
Posts: 120
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:46 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby 999 » Thu Nov 12, 2009 1:45 am

dr_h wrote:http://www.sanatateatv.ro/stiri-medicale/centrul-national-de-perfectionare-in-domeniul-sanitar-inchis-de-ministerul-sanatatii/
:shocked!:

asta e cam aceelasi dezastru de pana acum...tot aia de la bucuresti 'conduc' cica perfectionarea, asa ca nu se schimba decat denumirea.
poate cu putin noroc nu o sa fie condusa institutia de libidinosul de Florica.

User avatar
Mariko
junior
junior
Posts: 63
Joined: Mon Dec 01, 2008 4:05 pm
Location: Bucharest, Romania

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Mariko » Thu Nov 12, 2009 10:44 am

Multa minte le mai trebuie unora sa vina cu astfel de idei...asta ne mai lipsea, ca in rest mergea totul ca pe roate! :roll:
Daca initiativa vine din partea UMF parca vad ca taman Florica are niscaiva interese la mijloc. :?
Things fall apart so that other things can fall together.

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce sa facem la examen?

Postby b3 » Thu Nov 12, 2009 11:23 am

Hotărârea Ministerului Sănătăţii iscă controverse, mai ales că decizia a fost luată fără ca reprezentanţii medicilor şi cei din conducerea Centrului Naţional de Perfecţionare în Domeniul Sanitar, să fie consultaţi în legătură cu această problemă.


Asta deja a devenit litera de lege. :lol: Si daaaaa, sa trecem TOT in subordinea UMF, pentru ca UMF merge asa de bineeeee.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
dr_h
senior
senior
Posts: 172
Joined: Wed Aug 19, 2009 6:55 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_h » Thu Nov 12, 2009 6:30 pm

Ce faceti?Cum sunteti?Eu rasfoiesc materia si incerc sa ma linistesc...se poate va rog un sfat pe ultima suta de metri de la colegii mai mari?

Doktorita
senior
senior
Posts: 213
Joined: Sun Nov 16, 2008 3:54 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Doktorita » Thu Nov 12, 2009 6:41 pm

Eu repet materia, ultima oara pe anul asta :))) ..mi-am propus 1 ora de subiect sa-l "rasfoiesc" si ca de fiecare data nu ma pot tine de nici un program. Sa fiu eu vinovata sau programul "de nerespectat"

User avatar
VoxEgo
senior
senior
Posts: 192
Joined: Thu Jan 29, 2004 1:10 pm
Location: your mind
Contact:

Re: Ce sa facem la examen?

Postby VoxEgo » Thu Nov 12, 2009 6:44 pm

Eu citesc arsurile :shock:
the Earth is flat

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Ce sa facem la examen?

Postby dr_dr » Thu Nov 12, 2009 6:54 pm

dr_h wrote:Ce faceti?Cum sunteti?Eu rasfoiesc materia si incerc sa ma linistesc...se poate va rog un sfat pe ultima suta de metri de la colegii mai mari?


pai colegii mai mari va tot dau sfaturi si voi dati cu flit

mai aveti 2 zile
repetati cat puteti fara sa va extenuati
pe mine tot timpul m-a ajutat sa ma uit pe materie inainte de ex -fotografic memory-
pe cat posibil nu va stresati ati citit trebuie sa va amintiti
la rezi nu tine aia cu porcu nu se ingrasa la craciun, orice chestie repetata ,invatata acum iti poate aduce puncte in + nu in - deasta eu recomand un ochi pe subiecte chiar si sambata

multa bafta
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

Lizz22
elder
elder
Posts: 552
Joined: Thu Aug 09, 2007 11:55 am
Contact:

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Lizz22 » Thu Nov 12, 2009 6:59 pm

dr_h wrote:Ce faceti?Cum sunteti?Eu rasfoiesc materia si incerc sa ma linistesc...se poate va rog un sfat pe ultima suta de metri de la colegii mai mari?

Facetzi tot posibilul sa va tzinetzi nervii in frau!E important ca dupa ce v-atzi stresat atat sa nu datzi kix pe ultima suta.
daca mai putetzi sa cititzi,bine,daca nu,nu facetzi o tragedie din asta!
Nu in ultimul rand,avetzi incredere in voi!
Trebuie sa reusiti!

User avatar
999
senior
senior
Posts: 120
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:46 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby 999 » Thu Nov 12, 2009 7:17 pm

Lizz22 wrote:
dr_h wrote:Ce faceti?Cum sunteti?Eu rasfoiesc materia si incerc sa ma linistesc...se poate va rog un sfat pe ultima suta de metri de la colegii mai mari?

Facetzi tot posibilul sa va tzinetzi nervii in frau!E important ca dupa ce v-atzi stresat atat sa nu datzi kix pe ultima suta.
daca mai putetzi sa cititzi,bine,daca nu,nu facetzi o tragedie din asta!
Nu in ultimul rand,avetzi incredere in voi!
Trebuie sa reusiti!

sau nu...oricum se vor gasi multi inaintea voastra sa reuseasca si nu o sa se supere daca o sa dati kix...

ps: o sa vedeti adevaratele fetze ale colegilor vostri si mai ales a asa-zisilor prieteni :D

kali devi
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Oct 19, 2009 8:39 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby kali devi » Fri Nov 13, 2009 1:03 am

Varianta mea de pregatire a ultimei zile dinaintea unui examen important e sa nu fac nimic legat de materie.Las totul sa se aseze si va garantez ca da rezultate.Ma rog,pentru cine nu rezista un ochi pe materiale pana in ora pranzului,dar atat.Oricum ce s-a citit e acolo,stocat in hard si ce nu,oricum nu mai serveste la nimic sa-ti cresti anxietatea singur.Nu mai vorbesc ca citind pe sarite cifre si doze ai impresia ca nu mai stii nimic plus ca devii si mai surescitat.
Cineva zicea la un moment dat ca acei candidati mai degajati au sanse mai mari de reusita pentru ca sunt mai rationali si nu transforma examenul intr-o chestie si mai nasoala decat e oricum.
Chestia cu citesc si in noaptea dinainte mi se pare de-a dreptul nociva.7-8ore de somn inainte de examen pot face diferenta.Am cunoscut destule persoane care au picat Rezidentiatul pentru ca nu si-au putut controla nervii.Si chiar ca te oftici daca ai invatat si iti compromiti singur rezultatul printr-o proasta igiena a muncii. XXbuzzsaw.gif

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Ce sa facem la examen?

Postby zana_ale » Fri Nov 13, 2009 4:19 pm

Nimeni nu mai zice nimc?! toata lumea invata?
Mai luati o pauza...
mamica unei zane!

Doktorita
senior
senior
Posts: 213
Joined: Sun Nov 16, 2008 3:54 pm

Re: Ce sa facem la examen?

Postby Doktorita » Fri Nov 13, 2009 4:26 pm

E linistea dinaintea furtunii :) .... ce metode folositi sa va tineti nervii in frau?...eu incerc cu repetatul unor subiecte "favorite" si stiute mai bine...nu incerc cu subiecte urate care mi-au mancat zilele altadata.


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests