cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

schimbarea schimbarii...
User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby d'Arc » Tue Dec 02, 2008 11:42 pm

poate o sa ziceti ca e cretin topicul meu. se prea poate.

da eu numa nu gasesc nici o forma de cazare rezidenti oficiala pe Tg. Mures - nici prin ASP (care e drept ca n-are legatura :oops: ), nici prin UMF, nush cum sa mai fac, nu ma pricep. Si parca nici n-as falimenta de tot...

Asadar, in ultima instanta, poate cauta cineva chirie in asociere....

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby d'Arc » Tue Dec 02, 2008 11:44 pm

poate cauta cineva chirie in asociere.... si imi zice si mie, uitasem sa precizez. mersi mult, dragi colegi.

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby Dr.Angel » Wed Dec 03, 2008 1:16 pm

eu zic k e simplu: iei un ziar de mures gen "de toate pt toti" sau cum se numeste acolo/ poti cauta pe net/ si cauti. o sa apara o gramada de "ofer chirie" si cu nr de tel atasat.cauti pe o harta a orasului dak e aproape de spital, dak nu oricum nu e pb k e mic orasu si au o retea de transport local bine pusa la punct. :allright:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

targu_mures_aoleu
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Wed Dec 03, 2008 2:08 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby targu_mures_aoleu » Wed Dec 03, 2008 7:42 pm

si eu sunt in targu mures si mi-as dori sa tin legatura cu ceilalti rezidenti care nu-s din oras .ca tare m-as mira sa existe camine pentru noi :lol: . si eu caut chirie iar in ianuarie sa ma si instalez. :allright:

User avatar
lucaibar
junior
junior
Posts: 87
Joined: Thu Mar 15, 2007 7:24 pm

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby lucaibar » Wed Dec 03, 2008 11:01 pm

targu_mures_aoleu wrote:si eu sunt in targu mures si mi-as dori sa tin legatura cu ceilalti rezidenti care nu-s din oras .ca tare m-as mira sa existe camine pentru noi :lol: . si eu caut chirie iar in ianuarie sa ma si instalez. :allright:

idem! :D
daca totusi careva are vre-o idee despre ...cat ar fi o chirie ... una alta poate sa si posteze!
-despre profi de pe chirurgie care cum e/ sectiile /implicarea rezidentilor...oamenii in sine!?
Trebuie sa vrei, sa poti, sa faci, ceeace uneori pare a fi imposibil !

targu_mures_aoleu
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Wed Dec 03, 2008 2:08 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby targu_mures_aoleu » Wed Dec 03, 2008 11:55 pm

cine stie cand exact trebuie sa ne prezentam sa semnam contractul pentru targu mures.e intervalul 5-12 dec.cum scrie pe adeverinta dar cand exact.

User avatar
herbsman
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Sun Aug 31, 2008 1:40 pm
Location: holy mount zion

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby herbsman » Thu Dec 04, 2008 12:09 am


targu_mures_aoleu
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Wed Dec 03, 2008 2:08 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby targu_mures_aoleu » Thu Dec 04, 2008 1:20 am

multumim pentru ziarul cu anunturi :D . fac apel la rezidentii din targu mures care sunt dezesperati ca mine. caut colega de camera conditii cat de cat.

User avatar
ares/tm
elder
elder
Posts: 949
Joined: Tue May 09, 2006 8:13 am
Location: timishoara

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby ares/tm » Thu Dec 04, 2008 9:33 am

chirurgia la tg mures.....hm....cel mai bine ar fi, profesional vb, sa te duci cumva la municipal, ma rog, fostul municipal, chiru 4, la profu Botianu.Daca ai nervii tari si nu te deranjeaza sa stai la spital pana la 4-5, merita.Te invata tot, iti expica si stai numai prin sala.Face si toracica, ceea ce e bestial.Am fost stagiara acolo, colectivul e de nota 11, putini medici.Problema e ca tre sa dai flocirele si ciocolate la dsp ca sa ajungi acolo....altfel te pun la judetean, la profu Copotoiu sau la Bancu...ambele cazuri....nasoale.Bafta.
i can resist everything except temptation

User avatar
agorima
senior
senior
Posts: 323
Joined: Wed Sep 08, 2004 12:15 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby agorima » Thu Dec 04, 2008 4:29 pm

Ce acte ne trebuiesc pt dosarul medical? Pe aspmures scrie doar dosar medical dar ce sa contina nu se precizeaza! Stie cinceva?????

targu_mures_aoleu
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Wed Dec 03, 2008 2:08 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby targu_mures_aoleu » Thu Dec 04, 2008 9:35 pm

ce am inteles eu, e ca poti sa faci dosarul complet de analize in orasul tau sau poti sa pui doar o adeverinta de la medicul de familie cum e mai comod .asta am intesles de la asp 0265/216305 resurse umane, secretara foarte draguta si da informatii.

User avatar
agorima
senior
senior
Posts: 323
Joined: Wed Sep 08, 2004 12:15 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby agorima » Thu Dec 04, 2008 11:15 pm

Multumesc mult, sper sa fie numai adeverinta de la medicul de familie :)

User avatar
agorima
senior
senior
Posts: 323
Joined: Wed Sep 08, 2004 12:15 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby agorima » Fri Dec 05, 2008 3:56 pm

Dosar medical tipizat ne trebuie! Nu o simpla adeverinta de la medicul de familie! Ce mai este si asta! Cica de la tipografe :lol: se ia mininatia asta "noi in tg.mures avem!!!!!!!!!!!!!" asa mi-au spus, si se merge cu el la medicul de familie care completeaza si adauga si analizele, ma impusc!

User avatar
giacarangi
junior
junior
Posts: 46
Joined: Fri Oct 28, 2005 10:44 pm

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby giacarangi » Fri Dec 05, 2008 7:57 pm

Din pacate e adevarata faza cu dosarul tipizat, se ia de la o librarie de pe langa UMF Tg Mures. Si ala trebuie completat cu restul analizelor :roll:
...timpul este un copil care muta piesele intr-un joc...

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby Dr.Angel » Sat Dec 06, 2008 1:51 am

in cazul acesta cel m bine sa o scaneze cineva si o posteaza-atasat aici. si cine are nevoie o printeaza si merge fiecare de-si rezolva acasa.... :allright:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
agorima
senior
senior
Posts: 323
Joined: Wed Sep 08, 2004 12:15 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby agorima » Sat Dec 06, 2008 12:22 pm

Nebunie totala! Dosar tipizat! Daca are cineva modelul ........va rog frumos! Help! :(

bursuc
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Sun Oct 19, 2008 10:56 am

Re: cazare/chirii rezidenti Tg. Mures

Postby bursuc » Sun Dec 07, 2008 12:31 am

chirie garsoniera ff aproape de spit.jud=180/luna euro din sursa sigura stiu asta mai multe anunturi cu inchirieri pe www.flashonline.ro
lucaibar wrote:
targu_mures_aoleu wrote:si eu sunt in targu mures si mi-as dori sa tin legatura cu ceilalti rezidenti care nu-s din oras .ca tare m-as mira sa existe camine pentru noi :lol: . si eu caut chirie iar in ianuarie sa ma si instalez. :allright:

idem! :D
daca totusi careva are vre-o idee despre ...cat ar fi o chirie ... una alta poate sa si posteze!
-despre profi de pe chirurgie care cum e/ sectiile /implicarea rezidentilor...oamenii in sine!?


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 84 guests