Teleconferinta

schimbarea schimbarii...
User avatar
optimus
senior
senior
Posts: 251
Joined: Sat Apr 09, 2005 11:51 pm

Teleconferinta

Postby optimus » Wed Nov 26, 2008 11:10 am

So,stie cineva,a inceput pentru cei de la 10??Sau inca nu?
REST IN PEACE!

User avatar
animis
senior
senior
Posts: 117
Joined: Mon Nov 17, 2008 12:58 pm

Re: Teleconferinta

Postby animis » Wed Nov 26, 2008 11:30 am

optimus wrote:So,stie cineva,a inceput pentru cei de la 10??Sau inca nu?


In Timisoara a inceput si merge f repede. Te-ai gandit ce faci daca iti raman doar posturi?

User avatar
animis
senior
senior
Posts: 117
Joined: Mon Nov 17, 2008 12:58 pm

Re: Teleconferinta

Postby animis » Wed Nov 26, 2008 11:31 am

scuze, te-am confundat cu cineva care are punctaj ca si mine..........la coada

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Teleconferinta

Postby marmotul » Wed Nov 26, 2008 11:33 am

bafta multa la ales. sper sa nimeriti cu totii pe ce vreti si sa veniti pe aici cu detalii cit mai picante...
qpepsi.gif

User avatar
animis
senior
senior
Posts: 117
Joined: Mon Nov 17, 2008 12:58 pm

Re: Teleconferinta

Postby animis » Wed Nov 26, 2008 11:49 am

Stiti cumva daca o sa se afiseze pe siteul oficial de rezi situatia locurilor ocopate, asa la anumite intervale de timp? Adica ce fac daca nu am notat bine ce s-a ocupat, pot sa iau date se la ei de pe site sau pauza. mersi

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Teleconferinta

Postby marmotul » Wed Nov 26, 2008 12:12 pm

pe site oficial nu se afiseaza asa ceva din cite stiam.
qpepsi.gif

anca_pit
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:56 pm

Re: Teleconferinta

Postby anca_pit » Wed Nov 26, 2008 12:53 pm

la ora 11 jumatate inca nu incepusera,probleme tehnice la tg mures!probabil era de asteptat !bafta multa tuturor!

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Teleconferinta

Postby marmotul » Wed Nov 26, 2008 1:11 pm

e clar. iar o sa tina pina miine dimineatza. chiar ii compatimesc pe ultimii
qpepsi.gif

anca_pit
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:56 pm

Re: Teleconferinta

Postby anca_pit » Wed Nov 26, 2008 1:33 pm

acum au prob la bv si au luat pauza
pana vor remedia acolo!imi pare rau pt toti cei care trec prin acest chin inutil

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Teleconferinta

Postby cog1983 » Wed Nov 26, 2008 5:14 pm

Merge destul de repede... au facut vreo 600 de locuri in 2,5 h cu tot cu intreruperea de la Brasov (pana de curent) si cu tot cu citirea locurilor care s-au luat intr-o anumita specialitate pt unii mai aerieni care nu au fost in stare sa urmareasca sau habar nu aveau ce inseamna loc sau post. Daca merge tot asa, o sa termine pe la 20-21 deseara.
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Teleconferinta

Postby b3 » Wed Nov 26, 2008 8:27 pm

cog1983 wrote:Merge destul de repede... au facut vreo 600 de locuri in 2,5 h cu tot cu intreruperea de la Brasov (pana de curent) si cu tot cu citirea locurilor care s-au luat intr-o anumita specialitate pt unii mai aerieni care nu au fost in stare sa urmareasca sau habar nu aveau ce inseamna loc sau post. Daca merge tot asa, o sa termine pe la 20-21 deseara.


Super atitudine :roll: Este perfect normal si de dorit sa fii obligat sa stai pe toata durata audioconferintei in sala, sa nu pleci la pipi, nimic, sa stai sa bifezi posturile si locurile care s-au dat (pe lista cu care ai venit de acasa) ca sa nu fi "aerian" si sa stii cand ajungi acolo in fata ce locuri sau posturi mai sunt libere. In plus, cand a fost ATAT DE CLAR specificat in listele alea publicate care-s locuri si care-s posturi, e de neinteles cum pot unii sa n-aiba habar asa deloc. Si ce bine ca inveti in facultate cum se pune o sonda urinara, foarte utila ca sa poti sa stai fara pauza de pipi in sala sa bifezi pe lista pana la ora 20-21 daca esti printre ultimii.

:roll: :roll: :roll:
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

anca_pit
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:56 pm

Re: Teleconferinta

Postby anca_pit » Wed Nov 26, 2008 8:48 pm

stiti cumva la ce pozitie sa ajuns?!multumesc

burlacelul
elder
elder
Posts: 658
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:40 am

Re: Teleconferinta

Postby burlacelul » Wed Nov 26, 2008 8:51 pm

1280

User avatar
auerbach
senior
senior
Posts: 179
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:38 pm

Re: Teleconferinta

Postby auerbach » Wed Nov 26, 2008 8:52 pm

pls, postati un excel sau niste foi scanate cu locurile... dc aveti

anca_pit
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:56 pm

Re: Teleconferinta

Postby anca_pit » Wed Nov 26, 2008 8:56 pm

sa inteleg ca va fi cv similar anului trecut si ca pana la 2-3 nu vor pleca deacolo cei care sunt mai la urma?!f interesant,cred ca au uitat ca sunteti oameni nu obiecte,si majoritatea veniti din toate colturile tarii!degradant pt o institutie de nivelul lor!pt cei care inca sunt acolo in asteptare multa rabdare si putere sa reziste!

User avatar
The Hobbit
junior
junior
Posts: 41
Joined: Wed Oct 01, 2003 10:06 pm
Location: The Shire
Contact:

Re: Teleconferinta

Postby The Hobbit » Wed Nov 26, 2008 9:40 pm

S-au terminat locurile pe neuro? Dar pe pediatrie sau psihiatrie? Pls, somebody! Nu îndrăznesc să-mi sun prietena...
To avoid delay, please have all your symptoms ready.
(Notice in an English doctor's waiting room).

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: Teleconferinta

Postby crazy_doc » Thu Nov 27, 2008 12:57 am

Ca de obicei si au batut joc de noi...nesimtire mai mare ca teleconferinta nu cred k exista undeva pe glob, cred k si in Burkina-faso daca eram si tot mergea mai bine...ani de zile aceiasi bataie de joc nu sunt in stare sa puna l punct un sistem audio sau audio vizual performant si nu sunt instare sa faca un tabel cu locuri/posturi pe care sa l proiecteze, asa le place lor sa se complaca in mizeria asta si noi cu ei...suntem in secolul 21, unii mai au putin si ajung pe Marte si noi nu suntem in stare s vorbim intre noi din 5-6 orase si s ne intelegem...hai si noi cu aia pe Marte poate acolo lucrurile sunt mai normale.
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

anca_pit
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:56 pm

Re: Teleconferinta

Postby anca_pit » Thu Nov 27, 2008 1:09 am

subscriu la tot ce ai spus,am pe cnv acolo de azi de dimineata si nu cred ca va scapa in urmat 2 ore,in ocnditiile in care vreo 3 ore au fost numai pauze si prob tehnice,e inuman in primul rand ,pt ca orice min in care nu esti acolo poate insemna un loc pierdut si poate sansa dea profesa ceeea ce tiai dorit!tot respectul pentru voi toti care ati indurat si ati scapat de umilinta la care va suspun in fiecare an!

User avatar
alandala
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Mon Dec 20, 2004 6:04 pm
Location: here!

Re: Teleconferinta

Postby alandala » Thu Nov 27, 2008 1:19 am

faptul ca de ani de zile se corecteaza "din ce in ce mai automatizat", se primesc doar listele trimise pe internet in format excel la inscrieri, repartitia pe sali si clasificarea e pe site internet etc, dar repartitia finala, aia care conteaza, adica CE A LUAT FIECARE e doar pe niste hartii in birourile cu usi inchise, mie mi se pare a fi clar semn ca e ceva de ascuns...acolo se fac "mismasurile", nu la punctaje , corectare...e mult mai simplu de realizat si de ascuns.
Altfel de ce nu exista o centralizare publica a locurilor...fiecare ce a luat? in nici un an...adica lipseste exact rezultatul acestui examen...suntem ca oile...

scipio
junior
junior
Posts: 28
Joined: Mon Feb 11, 2008 11:45 pm

Re: Teleconferinta

Postby scipio » Thu Nov 27, 2008 2:36 am

alandala wrote:faptul ca de ani de zile se corecteaza "din ce in ce mai automatizat", se primesc doar listele trimise pe internet in format excel la inscrieri, repartitia pe sali si clasificarea e pe site internet etc, dar repartitia finala, aia care conteaza, adica CE A LUAT FIECARE e doar pe niste hartii in birourile cu usi inchise, mie mi se pare a fi clar semn ca e ceva de ascuns...acolo se fac "mismasurile", nu la punctaje , corectare...e mult mai simplu de realizat si de ascuns.
Altfel de ce nu exista o centralizare publica a locurilor...fiecare ce a luat? in nici un an...adica lipseste exact rezultatul acestui examen...suntem ca oile...



mie nu mi se pare nimic secretizat din moment ce toate locurile se anunta cu voce tare si teleconferinta se opreste in mom in care s-a deconectat un centru. pana la urma oricine poate sa-si noteze ce au luat ceilalti 4326, nu?

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: Teleconferinta

Postby Dr.Angel » Thu Nov 27, 2008 2:52 am

Deci........anul acesta a fost cu mult m bine k anul trecut conditiile. o spun pt k au trecut m multi colegi prin sala ce au dat anul trecut si au spus clar k fata de anu' trecut, anu' asta s-a auzit fff bine......iar ritmul a fost m rapid, s-a inceput repede/adik 1 ora intarziere si nu 5 k anu' trecut...etc....
cat despre bataie de joc.....mda.....au cam "disparut" o gramada de locuri si posturi......unele reapareau......etc
oricum ME VERY HAPPY k ma asteptam sa prind destul de rau si nu afost asa......eu zic k au fost surprize placute pt multi care nu se asteptau ......
:allright:
anca_pit wrote:subscriu la tot ce ai spus,am pe cnv acolo de azi de dimineata si nu cred ca va scapa in urmat 2 ore,in ocnditiile in care vreo 3 ore au fost numai pauze si prob tehnice,e inuman in primul rand ,pt ca orice min in care nu esti acolo poate insemna un loc pierdut si poate sansa dea profesa ceeea ce tiai dorit!tot respectul pentru voi toti care ati indurat si ati scapat de umilinta la care va suspun in fiecare an!
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
dbc
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Wed Oct 15, 2008 1:11 pm

Re: Teleconferinta

Postby dbc » Thu Nov 27, 2008 3:51 am

Vad ca toata lumea vorbeste de videoconferinta... de fapt, a fost o audioconferinta de o calitate jalnica... de fapt, a fost o bataie de joc, pe banii nostri, evident! Nu mai continui, pentru ca o dau in patetism...

Inca o chestieune, nu am inteles de ce se permite accesul insotitorilor intr-o sala ce nu furniza nici macar un numar de locuri egal cu participantii la concurs... am vazut absolventi de medicina tinuti de mana, duios si ocrotitor, de ambii parinti, de parca ar fi avut 5, nu 25 de ani... ba unii aveau gris, laptic, pampers si cate o jucarie, doar, doar s-ar relaxa copilul surmenat de emotia momentului...
A, evident, parintii nu erau orice fel de parinti, erau cadre medicale, oameni cu prestigiu, care, daca le deranjai timpanul cu vreo vorba sau faceai un gest necugetat, reactionau intr-un mod "demn de nobila profesie"... Asta este, intr-adevar, patetic! :wink:

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Teleconferinta

Postby cog1983 » Thu Nov 27, 2008 9:55 am

b3 wrote:
cog1983 wrote:Merge destul de repede... au facut vreo 600 de locuri in 2,5 h cu tot cu intreruperea de la Brasov (pana de curent) si cu tot cu citirea locurilor care s-au luat intr-o anumita specialitate pt unii mai aerieni care nu au fost in stare sa urmareasca sau habar nu aveau ce inseamna loc sau post. Daca merge tot asa, o sa termine pe la 20-21 deseara.


Super atitudine :roll: Este perfect normal si de dorit sa fii obligat sa stai pe toata durata audioconferintei in sala, sa nu pleci la pipi, nimic, sa stai sa bifezi posturile si locurile care s-au dat (pe lista cu care ai venit de acasa) ca sa nu fi "aerian" si sa stii cand ajungi acolo in fata ce locuri sau posturi mai sunt libere. In plus, cand a fost ATAT DE CLAR specificat in listele alea publicate care-s locuri si care-s posturi, e de neinteles cum pot unii sa n-aiba habar asa deloc. Si ce bine ca inveti in facultate cum se pune o sonda urinara, foarte utila ca sa poti sa stai fara pauza de pipi in sala sa bifezi pe lista pana la ora 20-21 daca esti printre ultimii.

:roll: :roll: :roll:

Inteleg ca nu poti tu singur bifa toate locurile care s-au luat, dar de aceea ai colegi in jur. Noi ne-am organizat vreo 3-4 si am bifat fiecare specialitatile pe care le aveam pe foaie. Si cand mergea unul la tigara, pipi, in fata, etc. ii luau ceilalti foaia si bifau. Dar cand pui comisia sa repete in decurs de o ora de 2 ori locurile care s-au luat pe cardio si tu sustii cu tarie ca mai sunt locuri la TM, iar comisia si toti cei peste 300 de oameni din sala iti spun ca mai sunt doar posturi... asta e deja incapatanare. Inteleg ca e greu sa urmaresti cand esti printre ultimii, dar cand esti in primii 500 chiar nu vad ce e asa complicat. Mie mi s-a parut ca a fost chiar de bun simt comisia si au incercat sa se grabeasca sa termine repede. Cei care au ales au fost aceia care au intarziat lucrurile.
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

dr_arm
senior
senior
Posts: 425
Joined: Fri Oct 03, 2008 11:56 am

Re: Teleconferinta

Postby dr_arm » Thu Nov 27, 2008 10:25 am

Dar cand pui comisia sa repete in decurs de o ora de 2 ori locurile care s-au luat pe cardio si tu sustii cu tarie ca mai sunt locuri la TM, iar comisia si toti cei peste 300 de oameni din sala iti spun ca mai sunt doar posturi...


a fost penibila faza... dar probabil ca fata nu se dezmeticise care a fost faza cu locuri/posturi- e singura explicatie pentru asa o faza penibila!

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Teleconferinta

Postby dr_dr » Thu Nov 27, 2008 11:10 am

A fost jalnic...nu mi-a venit sa cred...la cluj am stat pe scari..si coloram pe zid... :peace:

Dar au fost si multe momente funny...Oare de cate ori s-au citi locurile de pedi?
Tipa de pe ATI....
Mai rau ca la piatza.. :devil:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Teleconferinta

Postby cog1983 » Thu Nov 27, 2008 11:19 am

dr_dr wrote:A fost jalnic...nu mi-a venit sa cred...la cluj am stat pe scari..si coloram pe zid... :peace:

Dar au fost si multe momente funny...Oare de cate ori s-au citi locurile de pedi?
Tipa de pe ATI....
Mai rau ca la piatza.. :devil:

Am inteles eu bine ca a fost unul pe la pozitia 1000 care a dorit sa i se citeasca toate locurile care s-au luat pana la el? :shock:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: Teleconferinta

Postby rontzy » Thu Nov 27, 2008 11:29 am

Nu toate locurile, ci doar cele de pe pediatrie. Oricum, aeriana rau fata!!!
SI i le-a citit de 2 ori, nu doar o data. Eu alesesem deja, dar mai era sotul meu...si inca aveam emotii....
Dar pana la urma a fost bine:):)
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Teleconferinta

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 27, 2008 11:46 am

dr_arm wrote:Dar cand pui comisia sa repete in decurs de o ora de 2 ori locurile care s-au luat pe cardio si tu sustii cu tarie ca mai sunt locuri la TM, iar comisia si toti cei peste 300 de oameni din sala iti spun ca mai sunt doar posturi...



Asta chiar a fost crunt! Dar pana la urma era dreptul ei, ca de, o data alegi...
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
lanaiba
senior
senior
Posts: 195
Joined: Fri Oct 03, 2008 10:53 am

Re: Teleconferinta

Postby lanaiba » Thu Nov 27, 2008 12:40 pm

dbc wrote:Vad ca toata lumea vorbeste de videoconferinta... de fapt, a fost o audioconferinta de o calitate jalnica... de fapt, a fost o bataie de joc, pe banii nostri, evident! Nu mai continui, pentru ca o dau in patetism...

Inca o chestieune, nu am inteles de ce se permite accesul insotitorilor intr-o sala ce nu furniza nici macar un numar de locuri egal cu participantii la concurs... am vazut absolventi de medicina tinuti de mana, duios si ocrotitor, de ambii parinti, de parca ar fi avut 5, nu 25 de ani... ba unii aveau gris, laptic, pampers si cate o jucarie, doar, doar s-ar relaxa copilul surmenat de emotia momentului...
A, evident, parintii nu erau orice fel de parinti, erau cadre medicale, oameni cu prestigiu, care, daca le deranjai timpanul cu vreo vorba sau faceai un gest necugetat, reactionau intr-un mod "demn de nobila profesie"... Asta este, intr-adevar, patetic! :wink:



si eu am stat inghesuita pe o treapta, langa mine vreo doua perechi de parinti, care nici nu s au sinchisit sa se ridice, ca aveau fiecare cate un caiet de bifat, pe langa caietul odraslei, si imi tot zambeau ironic cand se uitau la foita mea cu cateva specialitati. in fine...bine ca n am stat mult.
Muntele formeaza omul si marea formeaza sufletul

Daiza
elder
elder
Posts: 591
Joined: Tue Dec 27, 2005 11:58 am

Re: Teleconferinta

Postby Daiza » Thu Nov 27, 2008 1:01 pm

chestia cu parintii eu n-am inteles-o niciodata.....sa umple sala pana la refuz, sa stea jos si sa bifeze de zor, eventual stresandu-i pe copii cu texte de genul: "ia psihiatrie ca e mai buna si dc nu prinzi, poate med la laborator, oricum dc ramane ia legala ca ai spor." :shock: :shock:

User avatar
firehand
junior
junior
Posts: 57
Joined: Wed Feb 13, 2008 1:03 pm

Re: Teleconferinta

Postby firehand » Thu Nov 27, 2008 1:08 pm

Parerea mea este ca singur nu poti face fata daca esti in categoria celor trecuti de jumatatea clasamentului. Se merge muuuult prea repede si ai nevoie de cineva care sa te ajute cu taiatul locurilor si posturilor. Deci, la o teleconferinta ca asta, imi este CLAR ca TREBUIE sa fii neaparat cu cineva. Oricum, o astfel de experienta nu mi-o doresc s-o mai repet!

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Teleconferinta

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 27, 2008 1:11 pm

Examenul a fost parfum pe langa prosteala asta de teleconferinta...
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Teleconferinta

Postby cog1983 » Thu Nov 27, 2008 1:12 pm

firehand wrote:Parerea mea este ca singur nu poti face fata daca esti in categoria celor trecuti de jumatatea clasamentului. Se merge muuuult prea repede si ai nevoie de cineva care sa te ajute cu taiatul locurilor si posturilor. Deci, la o teleconferinta ca asta, imi este CLAR ca TREBUIE sa fii neaparat cu cineva. Oricum, o astfel de experienta nu mi-o doresc s-o mai repet!

Nu de aceea sunt colegii?
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
firehand
junior
junior
Posts: 57
Joined: Wed Feb 13, 2008 1:03 pm

Re: Teleconferinta

Postby firehand » Thu Nov 27, 2008 1:21 pm

Da, in combinatie cu oricine altcineva este ok (eventual sa te combini cu cei din comisia centrala sa-ti pastreze un loc ;)) )! Numai singur NU!

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Teleconferinta

Postby zana_ale » Thu Nov 27, 2008 1:28 pm

eu am plecat la 6 de la 'minunata' taleconferinta si inca mai erau oamenii in sala,asta dupa ce s-a intrerupt de cateva ori,au fost cateva pauze si foarte multi dezorientati,si ... domnul burlacul (pe care totusi il admir) care a insistat sa isi spuna punctul de vedere,dar ... nu la ora 2 noaptea!!!!!!!!!!!
mamica unei zane!

User avatar
mad_maddie
senior
senior
Posts: 145
Joined: Fri Oct 03, 2008 4:39 pm
Location: IASI

Re: Teleconferinta

Postby mad_maddie » Thu Nov 27, 2008 1:30 pm

eu am ales pe la 1.30...pozitia 1963...sunt curioasa pana la ce punctaj s-a ales? cred ca au coborat multe pozitii..pana la mine am notat cam 47-48 care au renuntat/erau absenti...plus vreo 100 pe MA+ME. la 6 la ce pozitie ajunsese?

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Teleconferinta

Postby zana_ale » Thu Nov 27, 2008 1:32 pm

mad_maddie wrote:eu am ales pe la 1.30...pozitia 1963...sunt curioasa pana la ce punctaj s-a ales? cred ca au coborat multe pozitii..pana la mine am notat cam 47-48 care au renuntat/erau absenti...plus vreo 100 pe MA+ME. la 6 la ce pozitie ajunsese?

2580
mamica unei zane!

User avatar
mad_maddie
senior
senior
Posts: 145
Joined: Fri Oct 03, 2008 4:39 pm
Location: IASI

Re: Teleconferinta

Postby mad_maddie » Thu Nov 27, 2008 1:36 pm

wow...tu ai prins ce ai vrut? multi incepusera sa ia MF..banuiesc ca au ramas posturi

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Teleconferinta

Postby cog1983 » Thu Nov 27, 2008 1:39 pm

zana_ale wrote:eu am plecat la 6 de la 'minunata' taleconferinta si inca mai erau oamenii in sala,asta dupa ce s-a intrerupt de cateva ori,au fost cateva pauze si foarte multi dezorientati,si ... domnul burlacul (pe care totusi il admir) care a insistat sa isi spuna punctul de vedere,dar ... nu la ora 2 noaptea!!!!!!!!!!!

Ce s-a intamplat cu burlacul? Si cum de s-a prelungit pana la 6 daca la 1 si ceva erau pe la pozitia 1900?
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
firehand
junior
junior
Posts: 57
Joined: Wed Feb 13, 2008 1:03 pm

Re: Teleconferinta

Postby firehand » Thu Nov 27, 2008 1:40 pm

Pe la cat s-a terminat minunatia asta??


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests