AJUTOR!

schimbarea schimbarii...
sabouf
junior
junior
Posts: 38
Joined: Wed Feb 13, 2008 11:59 am

AJUTOR!

Postby sabouf » Thu Nov 20, 2008 4:26 pm

ARE CINEVA TABELELE COMPLETE CU NR.LOCURI SI POSTURI DUPA TOATE SUPLIMENTARILE CARE S-AU FACUT?

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: AJUTOR!

Postby d'Arc » Thu Nov 20, 2008 4:28 pm

frate ce m-ai speriat!!!!!!!!!!

felicitari pt rezultatul la rez

cred ca mai gasesti listele pe rezidentiat.info :peace:

vlad.
Posts: 3
Joined: Sat Oct 29, 2005 3:22 am

Re: AJUTOR!

Postby vlad. » Fri Nov 21, 2008 8:30 pm

Imi cer scuze ca postez aici, dar daca as fi scris in arhiva de la 2007, probabil nu observa nimeni. As avea nevoie de un fisier, nu conteaza daca e .pdf, .doc sau orice altceva, cu repartitia pe sali din 2007. Sunt cativa colegi cu care am pierdut legatura in anii care au trecut si as vrea sa ii gasesc. Daca se poate :D Are cineva asa ceva?
Multumescuri.
Serei sempre o que esperou que lhe abrissem a porta ao pé de uma parede sem porta. A.C.

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: AJUTOR!

Postby andrita » Fri Nov 21, 2008 8:46 pm

pai la repartitia pe sali nu afiseaza adresa si nr de telefon al concurentului.:)
mai bine ne ziceai ca vrei sa vezi alti colegi de ai tai ce au facut anul trecut si anul asta si te credeam.
inca o intrebare.colegii aia ai tai sunt sub asteriscuri?
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

vlad.
Posts: 3
Joined: Sat Oct 29, 2005 3:22 am

Re: AJUTOR!

Postby vlad. » Fri Nov 21, 2008 9:08 pm

crezi ca a fost o incercare subtila de a pacali pe cineva? era evident ca asta voiam. felicitari insa tuturor celor care s-au prins.

daca mai are cineva salvat printr-un ungher de hard repartitia pe sali, v-as fi recunoscator. Sarumana.
Serei sempre o que esperou que lhe abrissem a porta ao pé de uma parede sem porta. A.C.


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests