PETITIE CORECTARE MANUALA

schimbarea schimbarii...
User avatar
mihai82
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Oct 10, 2008 4:26 pm

PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mihai82 » Thu Nov 20, 2008 3:31 pm

PERVERSI CARE INVATA LUCRURI RELE DE MICI HARRISON ANGELESCU SHI ALTE PERVERSIUNI

User avatar
Spark
senior
senior
Posts: 168
Joined: Fri Oct 03, 2008 10:45 am

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby Spark » Thu Nov 20, 2008 3:34 pm

Draga Mihai, daca ai folosit pt recorectare excelul acela care circula pe aici, sa stii ca e gresit. Pune 5 puncte la toate intrebarile, CS si CM. De acolo diferenta de punctaj, primiti cate 1 punct in plus la CS-uri.
Just because I'm sorry doesn't mean I didn't enjoy it at the time.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby Chingachgook » Thu Nov 20, 2008 3:37 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

frateeeeeeee
incep sa o apreciez pe aia a lui moga da acum o luna.

cred ca or sa rada aia de la centru o saptamana.


desi merita citata in intregime ma rezum doar la

totusi am si eu o intrebare in toata cariera dumneavoastra cati pacienti s-au prezentat la consultatie pentru ca dumneavoastra sa le desenati buline apoi sa umpleti buline si nu pentru a pune un diagnostic cat se poate de strict.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby cog1983 » Thu Nov 20, 2008 3:46 pm

kooksee wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

frateeeeeeee
incep sa o apreciez pe aia a lui moga da acum o luna.

cred ca or sa rada aia de la centru o saptamana.


desi merita citata in intregime ma rezum doar la

totusi am si eu o intrebare in toata cariera dumneavoastra cati pacienti s-au prezentat la consultatie pentru ca dumneavoastra sa le desenati buline apoi sa umpleti buline si nu pentru a pune un diagnostic cat se poate de strict.

Asta explica si multitudinea de semnaturi...
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
mihai82
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Oct 10, 2008 4:26 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mihai82 » Thu Nov 20, 2008 3:59 pm

:oops: :( din moment ce fura 390 puncte scannerul shi nu vor sa faca corectare manuala ce vrei sa zic :oops: :(
PERVERSI CARE INVATA LUCRURI RELE DE MICI HARRISON ANGELESCU SHI ALTE PERVERSIUNI

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby Chingachgook » Thu Nov 20, 2008 4:08 pm

da, am auzit, dar nu stiu sigur, nu sariti pe mine, deci am auzit ca punctele alea sunt vandute pe piata neagra.
mai ales cu criza asta cred ca se dau ca painea calda.
protestati, e dreptul vostru
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
mihai82
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Oct 10, 2008 4:26 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mihai82 » Thu Nov 20, 2008 4:09 pm

Spark wrote:Draga Mihai, daca ai folosit pt recorectare excelul acela care circula pe aici, sa stii ca e gresit. Pune 5 puncte la toate intrebarile, CS si CM. De acolo diferenta de punctaj, primiti cate 1 punct in plus la CS-uri.



am corectat manual de 3 ori si a iesit acelasi rezultat 680 si scannerul zice 290
PERVERSI CARE INVATA LUCRURI RELE DE MICI HARRISON ANGELESCU SHI ALTE PERVERSIUNI

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby antalgic » Thu Nov 20, 2008 4:11 pm

poate s-au incurcat variantele
tzara de la pagina 5, here we are!

User avatar
mihai82
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Oct 10, 2008 4:26 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mihai82 » Thu Nov 20, 2008 4:13 pm

Ia sa imi descarc shi eu putin nervii :
Fura scannerul fura sa-l ***em in cutia limbii
PERVERSI CARE INVATA LUCRURI RELE DE MICI HARRISON ANGELESCU SHI ALTE PERVERSIUNI

User avatar
Insomnia
senior
senior
Posts: 311
Joined: Wed Oct 01, 2008 11:20 am

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby Insomnia » Thu Nov 20, 2008 4:13 pm

mihai82 wrote:
Spark wrote:Draga Mihai, daca ai folosit pt recorectare excelul acela care circula pe aici, sa stii ca e gresit. Pune 5 puncte la toate intrebarile, CS si CM. De acolo diferenta de punctaj, primiti cate 1 punct in plus la CS-uri.



am corectat manual de 3 ori si a iesit acelasi rezultat 680 si scannerul zice 290


:shock: :shock: :shock:
maaan,cam big diferenta!!!
What Goes Around...Comes Around

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 20, 2008 4:13 pm

mihai82 wrote:
Spark wrote:Draga Mihai, daca ai folosit pt recorectare excelul acela care circula pe aici, sa stii ca e gresit. Pune 5 puncte la toate intrebarile, CS si CM. De acolo diferenta de punctaj, primiti cate 1 punct in plus la CS-uri.



am corectat manual de 3 ori si a iesit acelasi rezultat 680 si scannerul zice 290


Hai ca-s prea multe puncte !
Eu am renuntat deja la cele 33 ale mele, ca tanti de la centrul de perfectionare mi-a zis azi: "nu stiti sa calculati, doamna doctor, de aia nu va ies punctele" si daca zic ei, io ii cred. :peace:
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
mihai82
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Oct 10, 2008 4:26 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mihai82 » Thu Nov 20, 2008 4:46 pm

intrebarile de la 1 la 100 erau cu ovale pline shi de la 100 la 200 erau cu ovale mai mici pe care urma sa le umplu daca nu imi lua idiotul carioca din mana ,i-am zis sa ia caietul cu grile shi sa ma lase sa termin de imbulinat restul ovalelor care erau marcate dar el nu a vrut idiotul....shi uite asa m -am ales cu punctaj doar pt primele 100 de intrebari pe care la-a vazut scannerul
PERVERSI CARE INVATA LUCRURI RELE DE MICI HARRISON ANGELESCU SHI ALTE PERVERSIUNI

User avatar
mihai82
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Oct 10, 2008 4:26 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mihai82 » Thu Nov 20, 2008 4:52 pm

acum am prins ideea la anu o sa vin cu un buzunar plin de carioci negre
PERVERSI CARE INVATA LUCRURI RELE DE MICI HARRISON ANGELESCU SHI ALTE PERVERSIUNI

User avatar
mica23
senior
senior
Posts: 127
Joined: Tue Jan 09, 2007 8:30 pm
Location: hildesheim

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mica23 » Thu Nov 20, 2008 8:01 pm

mihai82 wrote:acum am prins ideea la anu o sa vin cu un buzunar plin de carioci negre

Scuze dar e problema ta ca nu ai fost in stare sa completezi bulinele cum trebuie. Nu mi se are normal ca cineva sa primeasca timp in plus sa isi faca bulinele si mi se pare normal ca ti s-a luat carioca atunci cand timpul a expirat. Timpul de examen e acelasi pt toata lumea si grilele mai mult de 2 ore nu are cum sa-ti ia sa le rezolvi. Iar cele 2 ore in plus sunt arhisuficiente pt "pictat" buline

User avatar
firehand
junior
junior
Posts: 57
Joined: Wed Feb 13, 2008 1:03 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby firehand » Thu Nov 20, 2008 8:10 pm

lool Daca taceai, filosof ramaneai... :)) Cum ai tupeu sa zici ca scannerul nu a recunoscut punctele tale cand trebuia sa faci BULINE???? Hai ca esti glumet! La anu poate faci inimioare ca ti le recunoaste cu siguranta!

User avatar
mihai82
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Oct 10, 2008 4:26 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby mihai82 » Fri Nov 21, 2008 5:45 pm

firehand wrote:lool Daca taceai, filosof ramaneai... :)) Cum ai tupeu sa zici ca scannerul nu a recunoscut punctele tale cand trebuia sa faci BULINE???? Hai ca esti glumet! La anu poate faci inimioare ca ti le recunoaste cu siguranta!


k la anu o sa incep prima data cu bulinele ....o sa desenez in ele niste sticle de bere ca sa se simpta bine scannerul si atunci sa vezi rezultat
PERVERSI CARE INVATA LUCRURI RELE DE MICI HARRISON ANGELESCU SHI ALTE PERVERSIUNI

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby dr_dr » Fri Nov 21, 2008 6:22 pm

mihai82 wrote:
firehand wrote:lool Daca taceai, filosof ramaneai... :)) Cum ai tupeu sa zici ca scannerul nu a recunoscut punctele tale cand trebuia sa faci BULINE???? Hai ca esti glumet! La anu poate faci inimioare ca ti le recunoaste cu siguranta!


k la anu o sa incep prima data cu bulinele ....o sa desenez in ele niste sticle de bere ca sa se simpta bine scannerul si atunci sa vezi rezultat



Asta ar fi o varianta buna.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby antalgic » Fri Nov 21, 2008 9:14 pm

faci o parte de grile, iti "odihnesti" mintea cat le treci pe curat cu buline. mai faci alte grile...si tot asa. eu una asa mi-am terminat treaba anul acesta cu 20 de minute mai repede, dupa ce anul trecut am pierdut muuuulte puncte ca n-am avut timp sa imbulinez. bafta la anu!
mihai82 wrote:
firehand wrote:lool Daca taceai, filosof ramaneai... :)) Cum ai tupeu sa zici ca scannerul nu a recunoscut punctele tale cand trebuia sa faci BULINE???? Hai ca esti glumet! La anu poate faci inimioare ca ti le recunoaste cu siguranta!


k la anu o sa incep prima data cu bulinele ....o sa desenez in ele niste sticle de bere ca sa se simpta bine scannerul si atunci sa vezi rezultat
tzara de la pagina 5, here we are!

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby marmotul » Fri Nov 21, 2008 9:39 pm

si io care va sfatuiam pe aici sa va rezervati cel putin 30 min pentru imbulinat....cel putin
qpepsi.gif

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: PETITIE CORECTARE MANUALA

Postby antalgic » Sat Nov 22, 2008 2:54 am

e putin si o ora, depinde de fiecare




ce s-a facuta cu petitia? a stat cineva azi la dsp, asa cum se propunea ieri pe forum?
tzara de la pagina 5, here we are!


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests