pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

schimbarea schimbarii...
dragoselul
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:36 pm

pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby dragoselul » Wed Nov 19, 2008 1:53 pm

Recalcularea punctelor se face prin rescanare, ceea ce dim punctul meu de vedere este o prostie ptc daca ai depasit un pic ovalul sau ai colorat prea putin calculatorul nu iti ia in considerare raspunsul. datoria mea este sa dau raspunsul corect .. nu sa fac desene acolo...
unul dintre contestatari a trimis contestatia prin fax si a fost si la comisie, a intrat in audienta la seful comisiei si i s-a sugerat ca pentru a avea succes trebuie sa ne adunam mai multi care sa cerem asta.

DECI CEI CARE VOR RECORECTARE MANUALA VA ROG SA-MI TRIMITETI MESAJE PE PRIVAT SAU LA EMAIL: camyanton@yahoo.com cu datele voastre pentru a incropi o astfel de lista!

User avatar
gaurav_singh_md
elder
elder
Posts: 862
Joined: Wed Sep 03, 2008 2:58 pm
Location: Timisoara

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby gaurav_singh_md » Wed Nov 19, 2008 1:58 pm

dragoselul wrote:Recalcularea punctelor se face prin rescanare, ceea ce dim punctul meu de vedere este o prostie ptc daca ai depasit un pic ovalul sau ai colorat prea putin calculatorul nu iti ia in considerare raspunsul. datoria mea este sa dau raspunsul corect .. nu sa fac desene acolo...
unul dintre contestatari a trimis contestatia prin fax si a fost si la comisie, a intrat in audienta la seful comisiei si i s-a sugerat ca pentru a avea succes trebuie sa ne adunam mai multi care sa cerem asta.

DECI CEI CARE VOR RECORECTARE MANUALA VA ROG SA-MI TRIMITETI MESAJE PE PRIVAT SAU LA EMAIL: camyanton@yahoo.com cu datele voastre pentru a incropi o astfel de lista!


toata lumea a stiut ce greu este sa "desenezi" la examen (mai ales sub un stres enorm).... the idea is a good one (with manual recorectare) .... but it's already too late.... maybe next year.

dragoselul
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:36 pm

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby dragoselul » Wed Nov 19, 2008 2:01 pm

Nu e prea tarziu ,
ideea este ca nu pot cere asta decat cei care au depus contestatie in timpul legal adica pana 17.11 la ora 16.00. eu unul sunt printre aia.

User avatar
optimus
senior
senior
Posts: 251
Joined: Sat Apr 09, 2005 11:51 pm

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby optimus » Wed Nov 19, 2008 2:15 pm

Trebuia sa cereti ,cand ati facut protestul, ca acele cerculete idioate sa aiba marginea mai groasa pentru a fi mai usor de pictat.Asa,scapati si de un stress in plus.
REST IN PEACE!

User avatar
gaurav_singh_md
elder
elder
Posts: 862
Joined: Wed Sep 03, 2008 2:58 pm
Location: Timisoara

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby gaurav_singh_md » Wed Nov 19, 2008 2:16 pm

pana maine ei scot lista finala....este deja prea tirziu....

User avatar
Spark
senior
senior
Posts: 168
Joined: Fri Oct 03, 2008 10:45 am

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby Spark » Wed Nov 19, 2008 2:55 pm

Pana cand vrei sa-ti trimitem? Cand te duci cu lista?
Just because I'm sorry doesn't mean I didn't enjoy it at the time.

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby antalgic » Wed Nov 19, 2008 2:59 pm

adica scannerul poate gresi?! :?
tzara de la pagina 5, here we are!

dragoselul
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Sun Nov 16, 2008 7:36 pm

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby dragoselul » Wed Nov 19, 2008 3:04 pm

pai maine, dupa ce se anunta eu as vrea sa ma duc cu lista
antalgic wrote:adica scannerul poate gresi?! :?

nu stiu daca scanerul greseste dar poate interpreta gresit bulinele noastre

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby rontzy » Wed Nov 19, 2008 4:48 pm

Mi se pare aiurea
Toti am avut acelasi nr de buline de colorat. Ar trebui sa facem toti contestatie??? Asta e sistemul de ani de zile.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

bounty
junior
junior
Posts: 92
Joined: Sat Apr 14, 2007 10:48 am

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby bounty » Wed Nov 19, 2008 5:37 pm

trebuia sa CERI, nu sa stai pitulit printre buchiseli

optimus wrote:Trebuia sa cereti ,cand ati facut protestul, ca acele cerculete idioate sa aiba marginea mai groasa pentru a fi mai usor de pictat.Asa,scapati si de un stress in plus.

scipio
junior
junior
Posts: 28
Joined: Mon Feb 11, 2008 11:45 pm

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby scipio » Wed Nov 19, 2008 5:43 pm

rontzy wrote:Mi se pare aiurea
Toti am avut acelasi nr de buline de colorat. Ar trebui sa facem toti contestatie??? Asta e sistemul de ani de zile.


Nu mi se pare normal sa pierzi aproape jumate din timpul de examen cu imbulinatul perfect si o parte din puncte tot pt asta. Ne-am pregatit un an ca sa aratam ce am invatat, nu cata dexteritate avem la imbulinat.

Daca nu vor sa recorecteze manual, sa foloseasca un program care vede ce e in interiorul bulinei, nu in afara ei. E o tampenie ce se intampla,chiar daca asta e sistemul de ani de zile. Oricum le-am bagat o gramada de bani in buzunare, deci cred ca s-ar putea organiza putin mai bine

scipio
junior
junior
Posts: 28
Joined: Mon Feb 11, 2008 11:45 pm

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby scipio » Wed Nov 19, 2008 5:43 pm

rontzy wrote:Mi se pare aiurea
Toti am avut acelasi nr de buline de colorat. Ar trebui sa facem toti contestatie??? Asta e sistemul de ani de zile.


Nu mi se pare normal sa pierzi aproape jumate din timpul de examen cu imbulinatul perfect si o parte din puncte tot pt asta. Ne-am pregatit un an ca sa aratam ce am invatat, nu cata dexteritate avem la imbulinat.

Daca nu vor sa recorecteze manual, sa foloseasca un program care vede ce e in interiorul bulinei, nu in afara ei. E o tampenie ce se intampla,chiar daca asta e sistemul de ani de zile. Oricum le-am bagat o gramada de bani in buzunare, deci cred ca s-ar putea organiza putin mai bine

scipio
junior
junior
Posts: 28
Joined: Mon Feb 11, 2008 11:45 pm

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby scipio » Wed Nov 19, 2008 5:43 pm

rontzy wrote:Mi se pare aiurea
Toti am avut acelasi nr de buline de colorat. Ar trebui sa facem toti contestatie??? Asta e sistemul de ani de zile.


Nu mi se pare normal sa pierzi aproape jumate din timpul de examen cu imbulinatul perfect si o parte din puncte tot pt asta. Ne-am pregatit un an ca sa aratam ce am invatat, nu cata dexteritate avem la imbulinat.

Daca nu vor sa recorecteze manual, sa foloseasca un program care vede ce e in interiorul bulinei, nu in afara ei. E o tampenie ce se intampla,chiar daca asta e sistemul de ani de zile. Oricum le-am bagat o gramada de bani in buzunare, deci cred ca s-ar putea organiza putin mai bine

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: pentru cei care au solicitat recalculare puncte!

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 20, 2008 1:49 am

antalgic wrote:adica scannerul poate gresi?! :?


Nu, scanerul este Dumnezeu.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests