Cat ati luat la rezi?

schimbarea schimbarii...
didiland11
senior
senior
Posts: 256
Joined: Wed Apr 09, 2008 12:02 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby didiland11 » Tue Nov 18, 2008 2:02 am

791, sper la oftalmo, daca nu ...atunci iau recuperare sau med lab.

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby jeromeKjerome » Tue Nov 18, 2008 2:17 am

Unde e ma Moga ? A inceput sa-mi lipseasca.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby jeromeKjerome » Tue Nov 18, 2008 2:31 am

snowtrekker wrote:877


Atunci treci la saleuri si sampanie! Eu in locul tau, le-as cere. Un barbat trebuie sa se tina de cuvant.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby cog1983 » Tue Nov 18, 2008 11:25 am

742... probabil ca voi lua MU (ma mai gandesc pana la teleconferinta)
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Aurora boreala » Tue Nov 18, 2008 11:25 am

Eu am facut 590!!! :( Probabil cel mai mic punctaj de pe aici :( :( :(

Nici nu stiu ce sa mai zic....am avut niste dureri ingrozitoare de dinti de vineri de cand am ajuns in Bucuresti, dar cu multe pastilute s-au mai ameliorat!!!
Si la noi a fost frig in sala (Amf II Subsol) sau cel putin mie mi-a fost frig, plus ca am tremurat de emotii rau (imi tremura carioca aia de nu mai stiam ce-i cu mine :hate: ).

Cand am iesit de acolo nu mai stiam care-i drumul pana la hotel de atata plans, dar nu se sfarseste totul aici, nu-i asa? Probabil a 2-a oara o sa fie mai bine, mult mai bine...eu cel putin asa sper!

Si in plus am avut un coleg de rand, tare ciudat, a tremurat de banca aia de m-au gasit damblalele (alti colegi de sala au zis ca dadea a 6-a oara si ca nu pare a fi la mansarda prea bine :roll: ). Eu stiu doar ca m-a disperat cu tusea lui...cand iti era mai drag, el tusea cu o tuse din aia tunatoare de te speriai in linistea aia!!

In fine, astea sunt peripetii din casa groazei...la anu o sa fiu calita si probabil ca n-o sa ma sperii asa usor! Felicitari tuturor celor care au reusit un punctaj bun!!! Eu sper sa prindeti ce ati vrea voi ca sa nu mai trebuiasca sa dati inca o data!!! :allright:
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

simion777
junior
junior
Posts: 73
Joined: Mon Nov 17, 2008 11:30 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby simion777 » Tue Nov 18, 2008 11:41 am

pai nu mai are ce sa mai zica....a ramas fara cuvinte .....s-a zbatut atat ca sa isi bata astia joc de noi cu asemenea grile...asta e.capul sus dani.

Daiza
elder
elder
Posts: 591
Joined: Tue Dec 27, 2005 11:58 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Daiza » Tue Nov 18, 2008 11:56 am

aurora capul sus! nu-ti mai gasi justificari pt ca ai picat. se intampla. vei lua la anul.
intr-o vreme, se pica rezi cu 791 de puncte pe chirurgie...si nu se mai sinucidea nimeni...sa se zica merci acum ca se ia rezi si cu punctaje de 600 ca tot e mare lucru!
ba intr-un an s-a luat rezi doar cu punctaj maxim..si cei cu 1-2 puncte sub, picau la greu...

pe masura ce trec anii, punctajul de admitere scade...succes la anul!

ref
newbie
newbie
Posts: 20
Joined: Tue Nov 18, 2008 12:34 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby ref » Tue Nov 18, 2008 12:45 pm

641 si in principiu iau orice oriunde, dar prefer mf.

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Dr.Angel » Tue Nov 18, 2008 12:48 pm

a 6-a oara????????????????????????????
dar de cate ori poti da rezi oamenilor? nu doar de 3 ori , c p eu asa stiam :hate: k-mi fac si eu abonament la candidatura pe 10 ani :lol:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby lion » Tue Nov 18, 2008 12:55 pm

Aurora boreala wrote:Eu am facut 590!!! :( Probabil cel mai mic punctaj de pe aici :( :( :(

Nici nu stiu ce sa mai zic....am avut niste dureri ingrozitoare de dinti de vineri de cand am ajuns in Bucuresti, dar cu multe pastilute s-au mai ameliorat!!!
Si la noi a fost frig in sala (Amf II Subsol) sau cel putin mie mi-a fost frig, plus ca am tremurat de emotii rau (imi tremura carioca aia de nu mai stiam ce-i cu mine :hate: ).

Cand am iesit de acolo nu mai stiam care-i drumul pana la hotel de atata plans, dar nu se sfarseste totul aici, nu-i asa? Probabil a 2-a oara o sa fie mai bine, mult mai bine...eu cel putin asa sper!

Si in plus am avut un coleg de rand, tare ciudat, a tremurat de banca aia de m-au gasit damblalele (alti colegi de sala au zis ca dadea a 6-a oara si ca nu pare a fi la mansarda prea bine :roll: ). Eu stiu doar ca m-a disperat cu tusea lui...cand iti era mai drag, el tusea cu o tuse din aia tunatoare de te speriai in linistea aia!!

In fine, astea sunt peripetii din casa groazei...la anu o sa fiu calita si probabil ca n-o sa ma sperii asa usor! Felicitari tuturor celor care au reusit un punctaj bun!!! Eu sper sa prindeti ce ati vrea voi ca sa nu mai trebuiasca sa dati inca o data!!! :allright:


sa nu-mi spui ca esti colege cu nr 89 al meu intors.... :rightblinky:

Flaviviridae
junior
junior
Posts: 40
Joined: Sun Jul 13, 2008 1:06 am
Location: TM

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Flaviviridae » Tue Nov 18, 2008 1:17 pm

Eu 680, nu vreau post,mi-as dori psihiatrie, oare am sanse?

silvia_flore
junior
junior
Posts: 31
Joined: Tue Nov 18, 2008 11:53 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby silvia_flore » Tue Nov 18, 2008 1:35 pm

Daiza wrote:aurora capul sus! nu-ti mai gasi justificari pt ca ai picat. se intampla. vei lua la anul.
intr-o vreme, se pica rezi cu 791 de puncte pe chirurgie...si nu se mai sinucidea nimeni...sa se zica merci acum ca se ia rezi si cu punctaje de 600 ca tot e mare lucru!
ba intr-un an s-a luat rezi doar cu punctaj maxim..si cei cu 1-2 puncte sub, picau la greu...

pe masura ce trec anii, punctajul de admitere scade...succes la anul!

Scuze ca intervin.Am vazut diverse postari ale tale si sincera sa fiu nu stiu cine te crezi ca sa te dai cu parerea despre rezultatele altora,oricat ar fi ele de slabe.Daca tu crezi ca un concurs de rezidentiat penibil,incorect si ambiguu din multe puncte de vedere,reflecta cata medicina stim sau cat de inteligenti suntem,atunci imi pare rau de tine...Daca chiar te intereseaza,pe vremuri si facultatea de medicina se facea altfel,pe vremuri era alta concurenta,pe vremuri nu se faceau aranjamente la Bucuresti etc...Hai sa nu ne mai comparam si sa nu mai compatimim fals.Un esec nu e un capat de drum si daca intamplator,tu nu ai avut unul ,in toata viata ta,nu iseamna ca esti mai buna decat altiii...

User avatar
Allyscha
junior
junior
Posts: 51
Joined: Mon Sep 29, 2008 10:54 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Allyscha » Tue Nov 18, 2008 2:04 pm

hai, nu va certati. nu se rezolva nimic.
aurora, a fost doar o conjunctura nefavorabila. sa nu te invinovatesti.
eu n-am apucat sa colorez 80 de grile. nu m-am incadrat in timp.
:byebye:
...una dose di veleno che poi
dentro di me non basta mai...

md_md
junior
junior
Posts: 77
Joined: Mon Oct 06, 2008 10:05 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby md_md » Tue Nov 18, 2008 2:09 pm

736. Putin dezamagita dar cred ca prind ce imi doresc oricum... imagistica

P.S. Voi credeti ca cei cu punctaje peste 700 vor lua si posturi sau doar locuri?

Adina_M
Posts: 1
Joined: Tue Nov 18, 2008 2:56 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Adina_M » Tue Nov 18, 2008 3:00 pm

POate sa-mi spuna si mie cineva cu 763 cam pe ce pozitie sunt?.....pls......nu ma descurc cu excel-ul :roll:

User avatar
W_D
junior
junior
Posts: 32
Joined: Wed Nov 22, 2006 6:16 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby W_D » Tue Nov 18, 2008 3:27 pm

Adina_M wrote:POate sa-mi spuna si mie cineva cu 763 cam pe ce pozitie sunt?.....pls......nu ma descurc cu excel-ul :roll:


526
I have an attitude and I'm not afraid to use it.

User avatar
casandra13
senior
senior
Posts: 405
Joined: Tue May 08, 2007 2:27 pm
Location: undeva in vest
Contact:

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby casandra13 » Tue Nov 18, 2008 3:47 pm

706 urgente sau A.T.I.
nu ma cramponez de locuri de fapt la urgente nici nu prea sunt :D
bun o fi si un post la o adica... peste 5 ani imi iau jucariile si plec- nu ma simt legata nemaipomenit de Arad pentru ca aici atatia pilosi si vai de mama lor au posturi bune fara sa faca nimic-aaa ba nu , unii la urgente unde se tot plang asp-urile ca n-au medici- au intrat FARA SA AIBA NICI O SPECIALIZARE, DOAR CU DREPTUL DE LIBERA PRACTICA - si stiti ce fac dragii de ei?

nu intubeaza , nu resusciteaza- fereasca DUMNEZEU!

scriu foi- asa un simptom , niste antecedente- dar salariul care nu este deloc mic este acelasi

mie in anul 2 de MF mi s-a spus ca nu pot fi angajata decat cu specializare de urgente(as fi vrut in anul 3 sa fac niste garzi, o jumatate de norma , ceva ca ai mei sunt pensionari din cei obisnuiti, nici vamesi nici parlamentari si banii nu cresc in pomi pe la noi :D )

ei acuma daca da DUMNEZEU sa prind urgente sunt curioasa ce-or sa mai zica?
Primum non nocere

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby AndreeaAndrei » Tue Nov 18, 2008 3:55 pm

Cred ca eu am cel mai mic punctaj de pe forum 539,in conditiile in care mi-am crescut aproape singura baietelul(sotu pleaca dimineata vine seara sau noaptea si nu am pe nimeni langa mine din familie),am tinut singura casa din aceleasi motive(calcat,curatenie,mancare,facturi,cumparaturi,dus/adus puiul de la gradi,mers in parc la joaca...) si-am mai avut si timp sa invat.Mi-a venit sa-l omor pe cel de calculator ca am crezut ca mi-a corectat grila dupa o alta varianta.Pe ce am invatat am fost sigura pe mine,am mers linistita si impacata ca am invatat...Si degeaba...Am avut duminica socul vietii mele...Daca nu invatam as fi spus:ce desteapta sunt eu,ce cultura medicala vasta am de n-am citit un rand si-am luat 539...Am fost neom 2 zile pentru ca stiu cat de greu mi-a fost sa ma impart intre atatea...Nici acum nu-mi vine sa cred.Puteam sa jur ca iau minim 650...Mama ei de viata...scriam inainte de rezi despre "norocul" meu care nu m-a dezamagit nici de aceasta data...
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

Lizz22
elder
elder
Posts: 552
Joined: Thu Aug 09, 2007 11:55 am
Contact:

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Lizz22 » Tue Nov 18, 2008 4:02 pm

in sfarsit am ajuns si eu acasa...
am facut 749 si vreau psihi..
daca nu...neuro sau recuperare.

User avatar
wally
junior
junior
Posts: 36
Joined: Fri Oct 10, 2008 3:57 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby wally » Tue Nov 18, 2008 4:05 pm

nici la mine nu a fost prea roz treaba -649, am preferat sa repet septicemii , anemii leucemi in fine subiecte mici decat avc-uri si hernii, dupa cum spunea cineva mai sus- "norocul" meu caracteristic. acum astept ziua de joi sa vad ce sa intampla.

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby lion » Tue Nov 18, 2008 4:12 pm

wally wrote:nici la mine nu a fost prea roz treaba -649, am preferat sa repet septicemii , anemii leucemi in fine subiecte mici decat avc-uri si hernii, dupa cum spunea cineva mai sus- "norocul" meu caracteristic. acum astept ziua de joi sa vad ce sa intampla.


asa am facut si eu.si mi s-au parut ca au fost la intrebari di hernii fara numar,fara numar....si am gresit ca idioata la tep :hate: ...

mihaelag
junior
junior
Posts: 45
Joined: Sun Mar 13, 2005 5:33 pm
Contact:

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby mihaelag » Tue Nov 18, 2008 4:20 pm

Buna tuturor. Eu am facut 567, dezamagitor... atat pentru mine cat si pentru cei din jurul meu. Nu pot spune ca am invatat tot anul pt ca nu am facut-o, doar am rasfoit cateva subiecte. Din septembrie insa m-am izolat de lume si am citit ca o nebuna, cu conspecte, notite si mai stiu eu ce. Mi-am alterat gandirea degeaba. Eu mai aveam putin si intram in monitor, pt ca eram convinsa ca nu vad bine alea trei cifre. Din nefericire pt mine am ajuns acasa si am luat intrebarile la verificat si am descoperit ca am gresit aiurea. Asta e. Din pacate am dat a doua oara si am avut convingerea ca voi lua anul asta, dar am facut doar cu 20 si ceva de puncte mai mult ca anul trecut, cand daca citisem 3 sapatamani.
Mult succes la repartitie celor ce pot alege si multa putere celor care vor da anul viitor.

rezix
junior
junior
Posts: 32
Joined: Tue Feb 26, 2008 4:46 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby rezix » Tue Nov 18, 2008 4:40 pm

buna...eu am :wink: luat 786 si sa prind ati, sper sa nu se inghesuie lumea la aceasta specialitate

User avatar
W_D
junior
junior
Posts: 32
Joined: Wed Nov 22, 2006 6:16 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby W_D » Tue Nov 18, 2008 4:41 pm

Hai ca eu am reusit sa dovedesc ca, pe unii, cititul ii tampeste. Am gresit grile din capitole pe care le citisem de 2-3 ori si am rezolvat corect grile din capitole de care nu ma atinsesem. Cine m-o fi pus sa ma uit ce am gresit. Somebody shoot me.
Eu 718 - Medicina Nucleara.
Cine da mai mult?
I have an attitude and I'm not afraid to use it.

User avatar
mica23
senior
senior
Posts: 127
Joined: Tue Jan 09, 2007 8:30 pm
Location: hildesheim

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby mica23 » Tue Nov 18, 2008 4:43 pm

Eu am luat 780 si vreau endocrine.Sper sa mai ramana un loc si pt mine..de preferinta prin ardeal pe undeva

mihaelag
junior
junior
Posts: 45
Joined: Sun Mar 13, 2005 5:33 pm
Contact:

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby mihaelag » Tue Nov 18, 2008 4:54 pm

W_D wrote:Hai ca eu am reusit sa dovedesc ca, pe unii, cititul ii tampeste. Am gresit grile din capitole pe care le citisem de 2-3 ori si am rezolvat corect grile din capitole de care nu ma atinsesem. Cine m-o fi pus sa ma uit ce am gresit. Somebody shoot me.
Eu 718 - Medicina Nucleara.
Cine da mai mult?


O fi fost ceva in aer pentru ca si in cazul meu a fost la fel. Cred ca ne-am obosit neuronii prea mult inainte de examen. Desi sambata chiar m-am relaxat, ma rog nu am citit nimic ca mintea nici acum nu sunt complet relaxata.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby andy gavrilescu » Tue Nov 18, 2008 4:55 pm

slabut imedistii anul asta. prea multa vorbarie si proteste.
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

mihaelag
junior
junior
Posts: 45
Joined: Sun Mar 13, 2005 5:33 pm
Contact:

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby mihaelag » Tue Nov 18, 2008 4:56 pm

W_D wrote:Hai ca eu am reusit sa dovedesc ca, pe unii, cititul ii tampeste. Am gresit grile din capitole pe care le citisem de 2-3 ori si am rezolvat corect grile din capitole de care nu ma atinsesem. Cine m-o fi pus sa ma uit ce am gresit. Somebody shoot me.
Eu 718 - Medicina Nucleara.
Cine da mai mult?


O fi fost ceva in aer pentru ca si in cazul meu a fost la fel. Cred ca ne-am obosit neuronii prea mult inainte de examen. Desi sambata chiar m-am relaxat, ma rog nu am citit nimic ca mintea nici acum nu sunt complet relaxata. Dar tu macar ai facut 718 puncte...

User avatar
snzi
junior
junior
Posts: 60
Joined: Sun Feb 18, 2007 2:32 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby snzi » Tue Nov 18, 2008 5:08 pm

Am facut 629 imi spuneti va rog pe ce pozitie sunt. Ms anticipat.
Totul o sa fie bine!

georgia22
newbie
newbie
Posts: 21
Joined: Fri Oct 17, 2008 1:09 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby georgia22 » Tue Nov 18, 2008 5:14 pm

eu am luat 781 dar sper la o marire dp contestatii. si voiam plastica...adica mai vreau dar nu stiu daca mai prind. Am vazut ca au suplimentat si locurile pe plastica...sunt 17/tara (erau 10 in total la inceput)

User avatar
W_D
junior
junior
Posts: 32
Joined: Wed Nov 22, 2006 6:16 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby W_D » Tue Nov 18, 2008 5:21 pm

mihaelag wrote:
O fi fost ceva in aer pentru ca si in cazul meu a fost la fel. Cred ca ne-am obosit neuronii prea mult inainte de examen. Desi sambata chiar m-am relaxat, ma rog nu am citit nimic ca mintea nici acum nu sunt complet relaxata. Dar tu macar ai facut 718 puncte...


Stiu ca nu este frumos sa te plangi, dar nu este exact punctajul la care ma asteptam. Si clar nu in conditiile acestea.
I have an attitude and I'm not afraid to use it.

Tibi_San
Posts: 3
Joined: Tue Nov 18, 2008 2:32 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Tibi_San » Tue Nov 18, 2008 5:27 pm

796 sper la dermato/endocrine/reumato....poate pica ceva dintre astea 3.Si cred ca a fost o problema generala....am rezolvat grile de avc pe care nici nu l-am deschis si am gresit BPOC care-l facusem de 3 ori si bine....sau cel putin asa credeam eu....

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Chingachgook » Tue Nov 18, 2008 5:36 pm

silvia_flore wrote:.Daca tu crezi ca un concurs de rezidentiat penibil,incorect si ambiguu din multe puncte de vedere,reflecta cata medicina stim sau cat de inteligenti suntem,.


nu ma nu reflecta.
astia care aveti 580 sunteti mai inteligenti si stiti mai multa medicina decat aia cu 800.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Aurora boreala » Tue Nov 18, 2008 5:37 pm

lion wrote:
sa nu-mi spui ca esti colege cu nr 89 al meu intors.... :rightblinky:


Ba, cam asa ceva!!! :peace:
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

User avatar
medicinista_bv
junior
junior
Posts: 29
Joined: Thu Oct 23, 2008 10:32 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby medicinista_bv » Tue Nov 18, 2008 9:30 pm

W_D wrote:Hai ca eu am reusit sa dovedesc ca, pe unii, cititul ii tampeste. Am gresit grile din capitole pe care le citisem de 2-3 ori si am rezolvat corect grile din capitole de care nu ma atinsesem. Cine m-o fi pus sa ma uit ce am gresit. Somebody shoot me.
Eu 718 - Medicina Nucleara.
Cine da mai mult?


Sustin afirmatia ta
eu, am gresit la anemii, pe care le facusem de 6 ori (mentionez ca din astea 6, 3 au fost in anul 5, la hemato, dar oricum, le stiam foarte bine) si la intrebarile din herinii si AVC - capitole pe care nu le-am citit nici macar 1 data, am pus TOATE raspunsurile corect
asa ca o concluzie: in ziua examenului trebuie sa fi putin OTS si sa ai un car de noroc

User avatar
W_D
junior
junior
Posts: 32
Joined: Wed Nov 22, 2006 6:16 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby W_D » Tue Nov 18, 2008 9:47 pm

medicinista_bv wrote:
Sustin afirmatia ta
eu, am gresit la anemii, pe care le facusem de 6 ori (mentionez ca din astea 6, 3 au fost in anul 5, la hemato, dar oricum, le stiam foarte bine) si la intrebarile din herinii si AVC - capitole pe care nu le-am citit nici macar 1 data, am pus TOATE raspunsurile corect
asa ca o concluzie: in ziua examenului trebuie sa fi putin OTS si sa ai un car de noroc


Acum chiar nu mai conteaza. Or sa apara rezultatele joi, apoi repartitia si ... all done.
I have an attitude and I'm not afraid to use it.

lulutza2008
Posts: 2
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:01 am

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby lulutza2008 » Wed Nov 19, 2008 10:13 am

Sal!Acum intru prima oara dar am citit cu mare interes ce au scris colegii pe forum in perioada pre rezi :D ......vroiam sa-i multumesc lui trident baiat/fata sau orice ai fi...eu am folosit metoda ta...si a mers!am luat 739,adica suficient cat sa iau ce vreau eu,sau cel putin asa sper!oricum,anul asta am observat ca au fost cativa carcotasi care au vrut sa "boicoteze" metoda trident si vroiam sa va zic si eu,inca o data...METODA TRIDENT E SUPER!...pt cei interesati am luat cam cat faceam si pe rezitests,adica 75%-85%! :D :D :D :allright:

User avatar
amyka
senior
senior
Posts: 103
Joined: Tue Nov 18, 2008 8:40 pm
Location: Iasi
Contact:

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby amyka » Wed Nov 19, 2008 10:18 am

655 si habar n-am pe ce am sa pic, vedem joi dupa corectarea contestatiilor unde ma voi clasa
Un prieten adevarat iti intinde o mana si iti atinge sufletul!

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby lion » Wed Nov 19, 2008 12:10 pm

Aurora boreala wrote:
lion wrote:
sa nu-mi spui ca esti colege cu nr 89 al meu intors.... :rightblinky:


Ba, cam asa ceva!!! :peace:


colega ma bucur ca te-am cunoscut! :D capul sus nu e sfarsitul lumii crede-ma!bine ca aveti si varianta cu stagiatura aia tot e ceva.
si da mai fratilor a avuta saraca de ea un ghinion cu un vecin de banca. :evil: ..nu va suparati dar examenul psihiatric ar trebui facut ca lumea ,nu asa doar semnatura,aviz celor ce iau psihiatrie :mrgreen: .tipul cica era racit,statea cu ditamai fashul si se foia mereu,mai sugea si dintr-o sticla fff zgomotos ceva.tot examenul s-a batait mereu in banca,si-a dres vocea,a mai tusit,mai se foia in fine nu aveai cum sa nu-l remarci....inainte de examen se baga in seama ca el e doctor de 8 ani si la tusnad il stie toata lumea si primaru' nu stiu ce dracu ii mai face.in fine eu si colega numai de aberatiile cu tusnadul lui nu aveam chef...la sfarsit cand sa vina nota gata el pleaca,are treaba nu mai poate sta...pai stai frate "mare doctor" sa vad si eu ce punctaj ai daca esti asa rotund...in fine ne-a zis o colega ca da a7-8 oara si ca e dus...
deci draga mea aurora boreala marita-te pana la anu' cum esti tu mai emotiva cazi iar cu cretinu' in banca ,oricum se pare ca are abonament la rezi....
mare e gradina ta Doamne....

Lucienne
Posts: 1
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:30 pm

Re: Cat ati luat la rezi?

Postby Lucienne » Wed Nov 19, 2008 12:15 pm

562; ce parere aveti?


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests