AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

schimbarea schimbarii...
dr.danna
junior
junior
Posts: 50
Joined: Fri Oct 03, 2008 11:48 am

AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

Postby dr.danna » Fri Oct 17, 2008 7:57 pm

AMANARE SUPLIMENTARA DA!
De ce nu? In fond s-a pierdut mai mult de o saptamana! Si bineinteles locuri suplimentate,dc dragul nostru ministru nu vrea protest in fata ministerului! :devil:

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

Postby cog1983 » Fri Oct 17, 2008 8:00 pm

dr.danna wrote:AMANARE SUPLIMENTARA DA!
De ce nu? In fond s-a pierdut mai mult de o saptamana! Si bineinteles locuri suplimentate,dc dragul nostru ministru nu vrea protest in fata ministerului! :devil:

dr.danna, tu pe ce ai pierdut mai mult de o saptamana? Ca nu vad sa te fi implicat in vreo actiune in vreun centru universitar...
Culmea e ca tot cei care au stat acasa si au mai scris cate un mesaj pe forum vor amanare. Nu-i vad pe cei care au fost "in mijlocul actiunii" sa ceara cu atata indarjire amanarea!
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

dr.danna
junior
junior
Posts: 50
Joined: Fri Oct 03, 2008 11:48 am

Re: AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

Postby dr.danna » Fri Oct 17, 2008 8:06 pm

cog1983 wrote:
dr.danna wrote:AMANARE SUPLIMENTARA DA!
De ce nu? In fond s-a pierdut mai mult de o saptamana! Si bineinteles locuri suplimentate,dc dragul nostru ministru nu vrea protest in fata ministerului! :devil:

dr.danna, tu pe ce ai pierdut mai mult de o saptamana? Ca nu vad sa te fi implicat in vreo actiune in vreun centru universitar...
Culmea e ca tot cei care au stat acasa si au mai scris cate un mesaj pe forum vor amanare. Nu-i vad pe cei care au fost "in mijlocul actiunii" sa ceara cu atata indarjire amanarea!

Va siustin si eu cum pot! Ma deranja post de mai devreme! Tare categoric mai era! Si oricum vad ca majoritatea de pe imed vor amanarea pe 7 dec, toata lumea sperand la o resuplimentare de locuri! Eu le multumesc celor care au facut pana acum toate astea pt noi toti! Si amanarea de o saptamana a venit foarte bine! Nu vreau sa zic ca sunt nemultumita! :peace:

mihaij
senior
senior
Posts: 104
Joined: Wed Sep 15, 2004 2:50 pm

Re: AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

Postby mihaij » Fri Oct 17, 2008 8:39 pm

o sa se amane pana dupa alegeri, prima duminica dupa 30 noe.

User avatar
lanaiba
senior
senior
Posts: 195
Joined: Fri Oct 03, 2008 10:53 am

Re: AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

Postby lanaiba » Fri Oct 17, 2008 8:45 pm

:)

adik asa vrei tu sau stii tu?
Muntele formeaza omul si marea formeaza sufletul

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

Postby cog1983 » Fri Oct 17, 2008 9:31 pm

dr.danna wrote:
cog1983 wrote:
dr.danna wrote:AMANARE SUPLIMENTARA DA!
De ce nu? In fond s-a pierdut mai mult de o saptamana! Si bineinteles locuri suplimentate,dc dragul nostru ministru nu vrea protest in fata ministerului! :devil:

dr.danna, tu pe ce ai pierdut mai mult de o saptamana? Ca nu vad sa te fi implicat in vreo actiune in vreun centru universitar...
Culmea e ca tot cei care au stat acasa si au mai scris cate un mesaj pe forum vor amanare. Nu-i vad pe cei care au fost "in mijlocul actiunii" sa ceara cu atata indarjire amanarea!

Va siustin si eu cum pot! Ma deranja post de mai devreme! Tare categoric mai era! Si oricum vad ca majoritatea de pe imed vor amanarea pe 7 dec, toata lumea sperand la o resuplimentare de locuri! Eu le multumesc celor care au facut pana acum toate astea pt noi toti! Si amanarea de o saptamana a venit foarte bine! Nu vreau sa zic ca sunt nemultumita! :peace:

Dintre cei care sustineti sus si tare ca vreti amanarea pentru cei care au luptat zilele acestea pentru obtinerea de locuri suplimentare, cati ati fi de acord sa va cedati locul celor care au facut petitii, au umblat pe la prefecturi si ministere?
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
optimus
senior
senior
Posts: 251
Joined: Sat Apr 09, 2005 11:51 pm

Re: AMANARE SUPLIMENTARA, DA!

Postby optimus » Fri Oct 17, 2008 9:52 pm

Mai eu zic sa-l amanati pana pe 25 Decembrie. :devil: Asa sunteti siguri ca aveti timp de invatat/repetat.
REST IN PEACE!


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests