Topic de incurajari

schimbarea schimbarii...
User avatar
nicoletaghe
senior
senior
Posts: 493
Joined: Fri Feb 17, 2006 7:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Topic de incurajari

Postby nicoletaghe » Wed Nov 12, 2008 11:46 am

pai LA MULTI ANI!!!
sa-ti traiasca sa fie sanatoasa si sa-i faci un cadou frumos duminica!!!!! :allright:
si la sfarsit, mamotaaa....

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Topic de incurajari

Postby lion » Wed Nov 12, 2008 11:52 am

neatza!
da si eu sunt varza....aseara ii comunicam sotului ca am aruncat o groaza de bani cu rezi-ul asta degeaba ca nu voi lua nimic...of si ce bune ar fi si posturile alea la 30 de km de mine...
rontzy la multi ani mamei tale!

si mie mi-e groaza si de seara de sambata,parca vad cum ma turez singura ....nu sta nimeni la ibis sa mancam o pitza? :mrgreen: promit ca las cianura acasa....

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby rontzy » Wed Nov 12, 2008 12:29 pm

Noi stam la ibis parlament.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Topic de incurajari

Postby Aurora boreala » Wed Nov 12, 2008 12:38 pm

rontzy wrote:Noi stam la ibis parlament.


Si eu tot la ibis parlament!!! :peace:
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Topic de incurajari

Postby lion » Wed Nov 12, 2008 1:02 pm

eu stau la cel de langa gara :cry: ....nu e acelasi hotel.cum sunt la litera a mizez sa fiu la medicina,deci langa gara de nord....
dar voi o puteti "pune" de o pitza :D

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby andrita » Wed Nov 12, 2008 1:03 pm

eu stau la andy vis a vis de gara de nord.lion acolo stai si tu?
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Topic de incurajari

Postby lion » Wed Nov 12, 2008 1:05 pm

http://www.hotelibis.ro/nord/bucuresti/ibisnord_1.html aici am rezervare.tot langa gara de nord....

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Topic de incurajari

Postby lion » Wed Nov 12, 2008 1:12 pm

andrita wrote:eu stau la andy vis a vis de gara de nord.lion acolo stai si tu?

la tine la hotel e cazino,poate ne intalnim la o ruleta si nici nu mai e nevoie sa mergem la rezi.era un banc cu nevasta lui ilie care merge singura la mare si castiga ceva bani parca,apoi ii trimite un bilet :"din 5 lei mai am o mie,pa ilie!"

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby AvLee » Wed Nov 12, 2008 2:04 pm

lion wrote:
andrita wrote:eu stau la andy vis a vis de gara de nord.lion acolo stai si tu?

la tine la hotel e cazino,poate ne intalnim la o ruleta si nici nu mai e nevoie sa mergem la rezi.era un banc cu nevasta lui ilie care merge singura la mare si castiga ceva bani parca,apoi ii trimite un bilet :"din 5 lei mai am o mie,pa ilie!"


Hmm esti sigura ca vrei sa-ti irosesti tot norocul inainte de rezi? Mai bine te duci dupa daca esti nemultumita de nota de la rezi.Cine nu are noroc in dragoste are noroc la bani :lol:
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Topic de incurajari

Postby lion » Wed Nov 12, 2008 6:00 pm

eu am noroc in dragoste :green: asa ca in alta parte ....ioc....

deci eu simt ca am obosit...parca citesc greaca veche.am citit ieri leucemiile si credeam ca le stiu beton si am scos 719 :x ,mai bine nu faceam nimic.pai cat naiba scot la alea citite doar sau cele necitite :oops: ...mi-e rau cand ma gandesc,daca iau 670 (cu punctajul asta am luat mf-ul )sunt tare :( ....

User avatar
wally
junior
junior
Posts: 36
Joined: Fri Oct 10, 2008 3:57 pm

Re: Topic de incurajari

Postby wally » Thu Nov 13, 2008 9:35 am

neatza. sa aveti spor la repetat ( k eu nu mai am de o sapt si mor de oftica) :help: . nu stiti pe la cat se afiseaza pe net repartizarile pe sali?

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby rontzy » Thu Nov 13, 2008 9:49 am

Neata la toata lumea!!!
Eu m-am imbolnavit..... :(
Repartitia se va afisa cred ca pe la 15.00.
Spor la invatat!!!!
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Topic de incurajari

Postby zana_ale » Thu Nov 13, 2008 9:52 am

rontzy wrote:Neata la toata lumea!!!
Eu m-am imbolnavit..... :(
Repartitia se va afisa cred ca pe la 15.00.
Spor la invatat!!!!

ce ai patit???????????
mamica unei zane!

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby rontzy » Thu Nov 13, 2008 9:55 am

Nu stiu, dar am facut aseara niste frisoane groaznice....Cu mialgii si tot tacamul.... Abia ma tin pe picioare. Si mai trebuie sa merg si la lucru, ca sa nu mai vb de repetat ceva.... Asa ca...paziti-va in ultima clipa sa nu patiti ca mine....
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby AvLee » Thu Nov 13, 2008 9:57 am

rontzy wrote:Nu stiu, dar am facut aseara niste frisoane groaznice....Cu mialgii si tot tacamul.... Abia ma tin pe picioare. Si mai trebuie sa merg si la lucru, ca sa nu mai vb de repetat ceva.... Asa ca...paziti-va in ultima clipa sa nu patiti ca mine....



Deja am patito ...........
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby rontzy » Thu Nov 13, 2008 9:59 am

AvLee wrote:
rontzy wrote:Nu stiu, dar am facut aseara niste frisoane groaznice....Cu mialgii si tot tacamul.... Abia ma tin pe picioare. Si mai trebuie sa merg si la lucru, ca sa nu mai vb de repetat ceva.... Asa ca...paziti-va in ultima clipa sa nu patiti ca mine....



Deja am patito ...........

:?: :?:
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby AvLee » Thu Nov 13, 2008 10:00 am

rontzy wrote:
AvLee wrote:
rontzy wrote:Nu stiu, dar am facut aseara niste frisoane groaznice....Cu mialgii si tot tacamul.... Abia ma tin pe picioare. Si mai trebuie sa merg si la lucru, ca sa nu mai vb de repetat ceva.... Asa ca...paziti-va in ultima clipa sa nu patiti ca mine....



Deja am patito ...........

:?: :?:



dureri de gat frisoane si febra
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby rontzy » Thu Nov 13, 2008 10:04 am

Ia niste simptomatice, bea multe ceaiuri fierbinti....
Si poate nu ar fi rau sa iei niste Doxiciclina......chiar dc e ceva viral, poate avea ceva actiune (din experienta).....
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: Topic de incurajari

Postby AvLee » Thu Nov 13, 2008 10:06 am

rontzy wrote:Ia niste simptomatice, bea multe ceaiuri fierbinti....
Si poate nu ar fi rau sa iei niste Doxiciclina......chiar dc e ceva viral, poate avea ceva actiune (din experienta).....



luai de toate..Ce sa-i faci cei mai buni se duc primi :( :( :( :mrgreen:
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
angel
senior
senior
Posts: 116
Joined: Sun Apr 01, 2007 10:43 am
Location: Constanta

Re: Topic de incurajari

Postby angel » Thu Nov 13, 2008 10:46 am

Buna dimineata!
In primul rand sanatate multa celor bolnavi si mie ( am racit,dureri de cap,gat...) :(
Nu mai pot dar nu ma las. :)

Spor la repetat!

User avatar
wally
junior
junior
Posts: 36
Joined: Fri Oct 10, 2008 3:57 pm

Re: Topic de incurajari

Postby wally » Thu Nov 13, 2008 10:53 am

merci rontzy de info, sper sa va treaca virozele tuturor pana la ex, eu nu am nici o scuza dar tot nu pot repeta, nush ce sa mai fac, eventual sa beau un pahar cu apa si sa-mi dau vreo 2 palme sa pot sta locului, cei care mai puteti dati-mi si mie un sfat ceva k ma innec k tiganul la mal :help:

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Topic de incurajari

Postby Aurora boreala » Thu Nov 13, 2008 11:04 am

Eu am niste vecini noi in bloc si pe vremea asta s-au apucat de renovari capitale in partament! :hate:

Sa vezi foraj maxim ce baga astia de vreo 3 zile...m-au adus la disperare! :onfire:

:married:
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

User avatar
blackdeceneu
junior
junior
Posts: 53
Joined: Sun Jan 21, 2007 1:51 pm

Re: Topic de incurajari

Postby blackdeceneu » Thu Nov 13, 2008 11:11 am

eu asa am patit la licenta, si mi-am luat casti antifonice :D
daca e necesar, pentru a supravietui va iau si zilele din calendar.

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Topic de incurajari

Postby Aurora boreala » Thu Nov 13, 2008 11:20 am

blackdeceneu wrote:eu asa am patit la licenta, si mi-am luat casti antifonice :D


Simt si vibratiile ca-s pe aproape de mine!!! :puppydogeyes:

Oricum ma enerveaza orice zilele astea, asa ca... :smilecolros:
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: Topic de incurajari

Postby d'Arc » Thu Nov 13, 2008 11:20 am

AvLee wrote:
rontzy wrote:Nu stiu, dar am facut aseara niste frisoane groaznice....Cu mialgii si tot tacamul.... Abia ma tin pe picioare. Si mai trebuie sa merg si la lucru, ca sa nu mai vb de repetat ceva.... Asa ca...paziti-va in ultima clipa sa nu patiti ca mine....



Deja am patito ...........


eu am inceput cu cianoza, traspiratii reci, TA la 18/9 :peace:

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Topic de incurajari

Postby dr_dr » Thu Nov 13, 2008 11:22 am

langa mine s-a construit un bloc...au inceput iarna trecuta...
nu mai stiu cum e sa dormi dupa ora 7 jumate...... :( :(
zgomotul de drujba e cantec de leagan... :green:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
nicoletaghe
senior
senior
Posts: 493
Joined: Fri Feb 17, 2006 7:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Topic de incurajari

Postby nicoletaghe » Thu Nov 13, 2008 11:29 am

neata' tuturor si multa sanatate celor care s-au imbolnavit :?
tineti-va bine k mai e un pic!!!
bafta!!! si sa vedem cand o aparea lista cu salile!!!!
si la sfarsit, mamotaaa....

dr.mirabela
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Oct 23, 2008 12:55 pm

Re: Topic de incurajari

Postby dr.mirabela » Thu Nov 13, 2008 11:36 am

pentru cei raciti bagati nurofen la greu chiar daca riscati sa nu-l mai tolerati dupa, la mine cel putin functioneaza. De raceala mi-a fost frica asa ca in momentul in care am simtit ca-mi curge putin nasul sau stranut am si luat pastile.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Topic de incurajari

Postby lion » Thu Nov 13, 2008 11:50 am

bai ce-i cu voi?multa sanatate!ceaiuri multe,multe,humex raceala si gripa la mine merge beton si vitamina c.hai ca in 2 zile sunteti ca noi.

User avatar
dr_
elder
elder
Posts: 511
Joined: Sat Dec 02, 2006 4:48 am

Re: Topic de incurajari

Postby dr_ » Thu Nov 13, 2008 11:51 am

lion wrote:bai ce-i cu voi?multa sanatate!ceaiuri multe,multe,humex raceala si gripa la mine merge beton si vitamina c.hai ca in 2 zile sunteti ca noi.


Sunt doctori mah. Stiu si ei ce sa bage! :lol:

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Topic de incurajari

Postby lion » Thu Nov 13, 2008 11:53 am

lasa mai ca nu toti au nickul dr_ :rightblinky:

User avatar
nicoletaghe
senior
senior
Posts: 493
Joined: Fri Feb 17, 2006 7:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Topic de incurajari

Postby nicoletaghe » Thu Nov 13, 2008 12:02 pm

:lol: :lol: :lol: :lol:
si la sfarsit, mamotaaa....

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Topic de incurajari

Postby marmotul » Thu Nov 13, 2008 12:31 pm

multa bafta celor ce dau rezu duminica. aveti grija sa dormiti bine, sa va hidratati destul si sa gasiti din timp sala unde dati examenul. va tin pumnii :allright:
qpepsi.gif

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Topic de incurajari

Postby AndreeaAndrei » Thu Nov 13, 2008 12:38 pm

'Neata(sa nu credeti cumva ca m-am trezit acum).Imi pare rau pt toti cei raciti.Multa sanatate si incercati cu Humex(3 pastilute pe zi plus o capsula seara).Mie imi merge foarte bine(desfunda nasul,e antipiretic,analgezic).Chiar e fain.Cum stati cu moralul?Eu am aceeasi senzatie ca iau dar nu mai sunt asa de sigura si ca iau ce vreau.Am schimbat vreo 3 optiuni pana acum(mai sunt vreo 3 de rezerva) si intr-un fial m-am stabilit la o singura specialitate dar sotul meu e disperat deja.Ii multumeste lui Dumnezeu ca nu s-a amanat rezi pana pe 7 decembrie ca zicea ca ar fi luat-o razna daca ma mai auzea cum schimb specialitatile(in capul meu).In alta ordine de idei(daca pana acum am avut asa ceva) de-abia astept sa treaca rezi sa ma ocup putin de mine.As vrea sa mai reduc tigarile ca de lasat de tot...Am fumat in perioada asta ca turcu' ssi tusesc dimineata...O nebunie.Si vreau tot dupa rezi sa-mi fac cu un program regulat de masa pt ca am constat dimineata ca de saptamana trecuta pana acum am mai slabit 1,5 kg.Am slabit in ultima luna 7 kg.N-am mai avut atat din liceu.Nici inainte de sarcina nu eram asa slaba.E primul examen care mi-a taiat de tot apetitul.Dar de tot.Ma mir ca nu lesin.In toate sesiunile mancam de rupeam cred ca de stres si a sfarsit eram mai grasa cu cateva kg.Colegele mele slabe moarte,incercanate,palide...Eu...ceva mai bine invelita.Acum ma gandesc ca fiind prima data cand mi se intampla sa nu pot manca poate e de bine.Imi tot caut superstitii si semne :) Voi aveti asa ceva?
Scuze ca am scris atat...
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: Topic de incurajari

Postby d'Arc » Thu Nov 13, 2008 12:41 pm

AndreeaAndrei wrote:'Neata(sa nu credeti cumva ca m-am trezit acum).Imi pare rau pt toti cei raciti.Multa sanatate si incercati cu Humex(3 pastilute pe zi plus o capsula seara).Mie imi merge foarte bine(desfunda nasul,e antipiretic,analgezic).Chiar e fain.Cum stati cu moralul?Eu am aceeasi senzatie ca iau dar nu mai sunt asa de sigura si ca iau ce vreau.Am schimbat vreo 3 optiuni pana acum(mai sunt vreo 3 de rezerva) si intr-un fial m-am stabilit la o singura specialitate dar sotul meu e disperat deja.Ii multumeste lui Dumnezeu ca nu s-a amanat rezi pana pe 7 decembrie ca zicea ca ar fi luat-o razna daca ma mai auzea cum schimb specialitatile(in capul meu).In alta ordine de idei(daca pana acum am avut asa ceva) de-abia astept sa treaca rezi sa ma ocup putin de mine.As vrea sa mai reduc tigarile ca de lasat de tot...Am fumat in perioada asta ca turcu' ssi tusesc dimineata...O nebunie.Si vreau tot dupa rezi sa-mi fac cu un program regulat de masa pt ca am constat dimineata ca de saptamana trecuta pana acum am mai slabit 1,5 kg.Am slabit in ultima luna 7 kg.N-am mai avut atat din liceu.Nici inainte de sarcina nu eram asa slaba.E primul examen care mi-a taiat de tot apetitul.Dar de tot.Ma mir ca nu lesin.In toate sesiunile mancam de rupeam cred ca de stres si a sfarsit eram mai grasa cu cateva kg.Colegele mele slabe moarte,incercanate,palide...Eu...ceva mai bine invelita.Acum ma gandesc ca fiind prima data cand mi se intampla sa nu pot manca poate e de bine.Imi tot caut superstitii si semne :) Voi aveti asa ceva?
Scuze ca am scris atat...



ai uitat faza cu bocitul... sau tu nu bocesti :shock:

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Topic de incurajari

Postby AndreeaAndrei » Thu Nov 13, 2008 12:42 pm

Daca mi-e frica tare mai bocesc.Am facut-o acum 2 saptamani.am avut o zi depresiva.si de-atunci sunt in faza maniacala.Da' rauuuuuuuuuu
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Topic de incurajari

Postby AndreeaAndrei » Thu Nov 13, 2008 12:44 pm

Eu intrebam daca aveti semne si superstitii...
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

dr_arm
senior
senior
Posts: 425
Joined: Fri Oct 03, 2008 11:56 am

Re: Topic de incurajari

Postby dr_arm » Thu Nov 13, 2008 12:45 pm

culmea e ca eu nu am iesit din casa dar am mancat sanatos si cu toate astea am slabit... stress-ul asta!!!...recuperam dupa :rightblinky: bafta tuturor!
AndreeaAndrei wrote:'Neata(sa nu credeti cumva ca m-am trezit acum).Imi pare rau pt toti cei raciti.Multa sanatate si incercati cu Humex(3 pastilute pe zi plus o capsula seara).Mie imi merge foarte bine(desfunda nasul,e antipiretic,analgezic).Chiar e fain.Cum stati cu moralul?Eu am aceeasi senzatie ca iau dar nu mai sunt asa de sigura si ca iau ce vreau.Am schimbat vreo 3 optiuni pana acum(mai sunt vreo 3 de rezerva) si intr-un fial m-am stabilit la o singura specialitate dar sotul meu e disperat deja.Ii multumeste lui Dumnezeu ca nu s-a amanat rezi pana pe 7 decembrie ca zicea ca ar fi luat-o razna daca ma mai auzea cum schimb specialitatile(in capul meu).In alta ordine de idei(daca pana acum am avut asa ceva) de-abia astept sa treaca rezi sa ma ocup putin de mine.As vrea sa mai reduc tigarile ca de lasat de tot...Am fumat in perioada asta ca turcu' ssi tusesc dimineata...O nebunie.Si vreau tot dupa rezi sa-mi fac cu un program regulat de masa pt ca am constat dimineata ca de saptamana trecuta pana acum am mai slabit 1,5 kg.Am slabit in ultima luna 7 kg.N-am mai avut atat din liceu.Nici inainte de sarcina nu eram asa slaba.E primul examen care mi-a taiat de tot apetitul.Dar de tot.Ma mir ca nu lesin.In toate sesiunile mancam de rupeam cred ca de stres si a sfarsit eram mai grasa cu cateva kg.Colegele mele slabe moarte,incercanate,palide...Eu...ceva mai bine invelita.Acum ma gandesc ca fiind prima data cand mi se intampla sa nu pot manca poate e de bine.Imi tot caut superstitii si semne :) Voi aveti asa ceva?
Scuze ca am scris atat...

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: Topic de incurajari

Postby d'Arc » Thu Nov 13, 2008 12:45 pm

AndreeaAndrei wrote:Eu intrebam daca aveti semne si superstitii...


da. se poarta visele. :peace:

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Topic de incurajari

Postby cog1983 » Thu Nov 13, 2008 12:46 pm

Apropo de semne si superstitii: oare cine are nr de concurs 666? :devil:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests