Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

schimbarea schimbarii...

Intre ce procente va incadrati

10%-49%
3
3%
50%-59%
2
2%
60%-64%
3
3%
65%-69%
13
13%
70%-74%
22
22%
75%-79%
28
28%
80%-89%
18
18%
90%-vise taica....vise...
11
11%
 
Total votes: 100

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby helios » Thu Nov 13, 2008 1:41 am

Pac-pac, mai sunt trei zile :D
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby swiss » Thu Nov 13, 2008 1:44 am

helios wrote:Pac-pac, mai sunt trei zile :D

oo i can;t wait
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby helios » Thu Nov 13, 2008 1:45 am

dr_holliday wrote:
helios wrote:Pac-pac, mai sunt trei zile :D

oo i can;t wait
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:



Sa inteleg ca vii cu galeria dupa tine?? Ce multi sunt :))
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby swiss » Thu Nov 13, 2008 1:46 am

toti sunt pretenii imaginari de pe imed :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Dr.Angel » Thu Nov 13, 2008 1:48 am

hey......plagiezi jocurile olimpice de anu asta :devil: :devil: :devil:
numai acolo era o mare de ei...cand negrii cand portocalii :lol: :lol:

dr_holliday wrote:
helios wrote:Pac-pac, mai sunt trei zile :D

oo i can;t wait
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
icerose
senior
senior
Posts: 119
Joined: Tue Sep 02, 2008 7:25 pm
Location: cluj

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby icerose » Thu Nov 13, 2008 1:50 am

oho, ce vremuri erau pe la florescu... ala era un pic sadic dar in mare simpatic, si pana la urma daca invatai treceai. dar sa fim seriosi, am avut si colegi care au avut note mari pentru ca invatau klumea, dar si din aia care toceau fara prea mult creier. cred ca peste tot se intampla. dar pana la urma daca esti perseverent :lol: tot termini...la un momentdat. insa nu mi se pare ca trebuie sa existe concordanta cu rezultatul la rezi. mie personal materia asta mi se pare in buna parte de rah.at, scrisa/tradusa cu picioarele, si chiar iti trebuie memorie de elefant sa retii tot. deci cei care su tocit vor triumfa once again. sa speram ca vor reusi sa isi puna creierasele in functiune cand vor trata pacientii. :devil:
even if we can't afford, the sky is over...

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby AndreeaAndrei » Thu Nov 13, 2008 1:53 am

Daca azi se afiseaza cati suntem inseamna ca zilele astea se tiparesc caietele(sau poate s-au tiparit deja).Si ma gandeam eu ce-ar fi sa facem toti utilizatorii de pe imed o cheta mai zdravana,cumparam un caiet,il xeroxam,mai gresim cate o intrebare la rezi ca sa nu bata la ochi daca facem prea multi punctaj maxim si ...gata!Sper sa nu ma trezesc peste cateva ore cu malaci la usa...pt instigare si dare de mita si bla bla...Da' nu e buna ideea mea?Oare unde-or tine stivele cu caiete pana duminica?
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby AndreeaAndrei » Thu Nov 13, 2008 1:55 am

:crazyeyes: :crazyeyes: :crazyeyes: :crazyeyes: :crazyeyes: :crazyeyes: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
icerose
senior
senior
Posts: 119
Joined: Tue Sep 02, 2008 7:25 pm
Location: cluj

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby icerose » Thu Nov 13, 2008 1:57 am

:lol:
even if we can't afford, the sky is over...

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Chingachgook » Thu Nov 13, 2008 1:58 am

AndreeaAndrei wrote:Daca azi se afiseaza cati suntem inseamna ca zilele astea se tiparesc caietele(sau poate s-au tiparit deja).Si ma gandeam eu ce-ar fi sa facem toti utilizatorii de pe imed o cheta mai zdravana,cumparam un caiet,il xeroxam,mai gresim cate o intrebare la rezi ca sa nu bata la ochi daca facem prea multi punctaj maxim si ...gata!Sper sa nu ma trezesc peste cateva ore cu malaci la usa...pt instigare si dare de mita si bla bla...Da' nu e buna ideea mea?Oare unde-or tine stivele cu caiete pana duminica?



am auzit ca la xerox in regie.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby swiss » Thu Nov 13, 2008 2:04 am

kooksee wrote:
AndreeaAndrei wrote:Daca azi se afiseaza cati suntem inseamna ca zilele astea se tiparesc caietele(sau poate s-au tiparit deja).Si ma gandeam eu ce-ar fi sa facem toti utilizatorii de pe imed o cheta mai zdravana,cumparam un caiet,il xeroxam,mai gresim cate o intrebare la rezi ca sa nu bata la ochi daca facem prea multi punctaj maxim si ...gata!Sper sa nu ma trezesc peste cateva ore cu malaci la usa...pt instigare si dare de mita si bla bla...Da' nu e buna ideea mea?Oare unde-or tine stivele cu caiete pana duminica?



am auzit ca la xerox in regie.

http://www.youtube.com/watch?v=tbWm54_3r0U

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby AndreeaAndrei » Thu Nov 13, 2008 2:08 am

dr_holliday wrote:
kooksee wrote:
AndreeaAndrei wrote:Daca azi se afiseaza cati suntem inseamna ca zilele astea se tiparesc caietele(sau poate s-au tiparit deja).Si ma gandeam eu ce-ar fi sa facem toti utilizatorii de pe imed o cheta mai zdravana,cumparam un caiet,il xeroxam,mai gresim cate o intrebare la rezi ca sa nu bata la ochi daca facem prea multi punctaj maxim si ...gata!Sper sa nu ma trezesc peste cateva ore cu malaci la usa...pt instigare si dare de mita si bla bla...Da' nu e buna ideea mea?Oare unde-or tine stivele cu caiete pana duminica?



am auzit ca la xerox in regie.

http://www.youtube.com/watch?v=tbWm54_3r0U





Super fain.Sper ca nu asa se lucreza si la caietele noastre... :)
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 13, 2008 2:13 am

kooksee wrote:
AndreeaAndrei wrote:Daca azi se afiseaza cati suntem inseamna ca zilele astea se tiparesc caietele(sau poate s-au tiparit deja).Si ma gandeam eu ce-ar fi sa facem toti utilizatorii de pe imed o cheta mai zdravana,cumparam un caiet,il xeroxam,mai gresim cate o intrebare la rezi ca sa nu bata la ochi daca facem prea multi punctaj maxim si ...gata!Sper sa nu ma trezesc peste cateva ore cu malaci la usa...pt instigare si dare de mita si bla bla...Da' nu e buna ideea mea?Oare unde-or tine stivele cu caiete pana duminica?



am auzit ca la xerox in regie.



Io deja am facut rost de un exemplar.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Chingachgook » Thu Nov 13, 2008 2:22 am

ce varianta ai?
ne putem intalni sa fac si eu copie?
daca stau bine sa imi amintesc imi esti datoare cu un pontaj...
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 13, 2008 2:27 am

kooksee wrote:ce varianta ai?
ne putem intalni sa fac si eu copie?
daca stau bine sa imi amintesc imi esti datoare cu un pontaj...


Pentru ce iti trebuie, te-a convins Moga sa dai rezi anul asta ??? :D
Si oricum, pana stabilim care iesire de la metrou...o sa fie greu.

Cat priveste datoria, ma mai gandesc la variante...
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Chingachgook » Thu Nov 13, 2008 2:37 am

nu dar vreau sa vad dificultatea subiectelor.
sa compar de curiozitate cu cele de pe vremea mea.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 13, 2008 2:38 am

kooksee wrote:nu dar vreau sa vad dificultatea subiectelor.
sa compar de curiozitate cu cele de pe vremea mea.


Sunt mai grele. Nu ma crezi pe cuvant ?
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Chingachgook » Thu Nov 13, 2008 2:40 am

tu in ce an ai dat?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 13, 2008 2:47 am

kooksee wrote:tu in ce an ai dat?


2007
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby swiss » Thu Nov 13, 2008 2:54 am

jeromeKjerome wrote:
kooksee wrote:ce varianta ai?
ne putem intalni sa fac si eu copie?
daca stau bine sa imi amintesc imi esti datoare cu un pontaj...


Pentru ce iti trebuie, te-a convins Moga sa dai rezi anul asta ??? :D
Si oricum, pana stabilim care iesire de la metrou...o sa fie greu.

Cat priveste datoria, ma mai gandesc la variante...

pai nu e foarte complicat... unirii e mai naspa...ca are mai multe gauri...dar te obisnuiesti cu timpul

tu chiar crezi ca kooksee nu are variantele...
vroia sa se asigure ca le ai pe cele bune... nu-i asa kooksee?

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby jeromeKjerome » Thu Nov 13, 2008 3:07 am

dr_holliday wrote: unirii e mai naspa...ca are mai multe gauri...


Intotdeauna e complicat cand sunt mai multe gauri, dar nimeresti tu pana la urma... :D
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby swiss » Thu Nov 13, 2008 3:09 am

jeromeKjerome wrote:
dr_holliday wrote: unirii e mai naspa...ca are mai multe gauri...


Intotdeauna e complicat cand sunt mai multe gauri, dar nimeresti tu pana la urma... :D

pai normal...le incerci pe toate...si vezi care e a buna....
apropos...stii de cate feluri sunt gaurile negre...ca tot veni vorba de gauri?

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby zana_ale » Thu Nov 13, 2008 9:51 am

dr_holliday wrote:
jeromeKjerome wrote:
dr_holliday wrote: unirii e mai naspa...ca are mai multe gauri...


Intotdeauna e complicat cand sunt mai multe gauri, dar nimeresti tu pana la urma... :D

pai normal...le incerci pe toate...si vezi care e a buna....
apropos...stii de cate feluri sunt gaurile negre...ca tot veni vorba de gauri?

:?:
mamica unei zane!

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Aurora boreala » Thu Nov 13, 2008 11:18 am

AvLee wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: Eu am trecut de DDI usor, problema a fost Georgescu :(


Nici eu nu am avut probleme la DDI, ca am invatat de frica evil6.gif ...insa, o fana al cardiologiei nu sunt! :duel:

Dar la Georgescu de ce ai avut probleme? Mie nu mi-a pus probleme...am stiut am trecut, nu am stiut nu am trecut...era multa materie, dar examenul nu mi s-a parut imposibil! :changes:
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

User avatar
tilly
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Tue Feb 05, 2008 1:40 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby tilly » Thu Nov 13, 2008 12:03 pm

bai moga,tu l-ai ales decan de suflet pe Florescu???? :?:
daca imi amintesc bine,nu l-ai fi dorit pe ''profu'' Miu de la pedi? in semn de multumire ca v-a lasat sa dati morfo de n-spe mii de ori in toamna din anul 3??!!
cum de ti-ai schimbat pct de vedere?!!??!
Suma inteligentei pe planeta este constanta, insa populatia se afla intr-o continua crestere.

User avatar
Allyscha
junior
junior
Posts: 51
Joined: Mon Sep 29, 2008 10:54 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Allyscha » Thu Nov 13, 2008 12:10 pm

care inspe mii de ori? ca ala fost anul in care unii n-au mai trecut
...una dose di veleno che poi
dentro di me non basta mai...

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby cog1983 » Thu Nov 13, 2008 12:14 pm

Allyscha wrote:care inspe mii de ori? ca ala fost anul in care unii n-au mai trecut

Da, dar s-a tot dat pana prin decembrie...
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
tilly
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Tue Feb 05, 2008 1:40 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby tilly » Thu Nov 13, 2008 12:21 pm

s-a dat in anul acela de cel putin 6 ori exam de morfo.....in sesiunea de toamna ma refer....
si erau admise maxim 3 sesiuni.....parca asa imi amintesc
in orice caz,s-a dat de oribil de multe ori :evil:
Suma inteligentei pe planeta este constanta, insa populatia se afla intr-o continua crestere.

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby dr_dr » Thu Nov 13, 2008 12:28 pm

Ex cu Florescu a fost cel mai corect ex din facultate.....eu l-am ales decan de an... :D
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
Allyscha
junior
junior
Posts: 51
Joined: Mon Sep 29, 2008 10:54 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Allyscha » Thu Nov 13, 2008 12:33 pm

eu am avut ceva colegi care au dat si stiu ca nu i-am vazut de loc la scoala in perioada aia da parca nu era totusi zapada afara. n-am inteles oricum dc a iesit el decan de suflet, da avand in vedere ca nu am facut cu el, probabil ca e totusi om bun de l-au votat atatia.
:multi:
...una dose di veleno che poi
dentro di me non basta mai...

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby AvLee » Thu Nov 13, 2008 12:35 pm

:lol: :lol: :lol: decan de suflet :lol: :lol: :lol: chiar exista abureli din astea academice?
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
Allyscha
junior
junior
Posts: 51
Joined: Mon Sep 29, 2008 10:54 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Allyscha » Thu Nov 13, 2008 12:36 pm

dap
:bis:
...una dose di veleno che poi
dentro di me non basta mai...

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby AvLee » Thu Nov 13, 2008 12:40 pm

Allyscha wrote:dap
:bis:



bduh.gif Doamne mare e gradina ta dar si multi sar gardul bduh.gif
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
Allyscha
junior
junior
Posts: 51
Joined: Mon Sep 29, 2008 10:54 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby Allyscha » Thu Nov 13, 2008 12:43 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...una dose di veleno che poi
dentro di me non basta mai...

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby dr_dr » Thu Nov 13, 2008 12:47 pm

AvLee wrote:
Allyscha wrote:dap
:bis:



bduh.gif Doamne mare e gradina ta dar si multi sar gardul bduh.gif


deci hai sa iti explic cum e cu decanul de suflet...
la sfarsitul anului primesti o lista si votezi....profii care tie ti-au placut in facultate..In functie de vot se alege decanul de suflet...
surprinzator la medicina ies cam aceeasi...care chiar sunt faini....
la cluj exista si serenadele...o chesti foarte faina...la noi... :wink:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby AndreeaAndrei » Thu Nov 13, 2008 12:49 pm

Si la Tg. Mures sunt serenade.Foarte frumos
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
tilly
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Tue Feb 05, 2008 1:40 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby tilly » Thu Nov 13, 2008 1:02 pm

si eu l-am ales pe prof Florescu decan de suflet :D
este omul care ne-a invatat cele mai multe lucruri....si este cel mai corect pfor din universitate.....
ce vremuri...... :(
Suma inteligentei pe planeta este constanta, insa populatia se afla intr-o continua crestere.

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby AvLee » Thu Nov 13, 2008 1:03 pm

Vot negativ nu aveati? Ca acolo ma bagam si eu
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
tilly
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Tue Feb 05, 2008 1:40 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby tilly » Thu Nov 13, 2008 1:13 pm

:lol:
Suma inteligentei pe planeta este constanta, insa populatia se afla intr-o continua crestere.

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: Ce punctaj preconizez la rezidentiat 2008!

Postby crazy_doc » Thu Nov 13, 2008 1:52 pm

La noi era si cu premii..Stetoscopul de aur pentru cei mai indragiti...si pentru ceilalti colonoscopul...din nici un material...poate flexibil( daca vreti si un adjectiv).
A young doctor has to do what a young doctor has to do.


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests