please help me!!! [informatii transfer buc-sibiu]

Punct si de la capat. MS propune o noua lege pentru rezidentiat
crybaby
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:59 pm

please help me!!! [informatii transfer buc-sibiu]

Postby crybaby » Fri Nov 30, 2007 12:37 pm

am mai vazut niste topicuri cu transferuri dar nu am gasit ce ma intereseaza.eu vreau sa ma transfer din bucuresti in sibiu si nu stiu unde sa ma duc in buc .am inteles k imi trebuie aviz de la indrumatorul de rez din buc.,de la rectorul din buc.,si de la asp buc.pt avizul de la asp buc trebuie sa ma duc la asp sau la cnpdsb?si pt avizul de la rector unde trebuie sa merg?nu stiu nimik prin bucuresti si m-ar interesa macar unde se afla aceste amplasari(rectoratul,asp,cnpdsb?).sper sa ma poata ajuta cineva!!!!!! :cry:
mersi anticipat!!!!!!!

tudordudas
senior
senior
Posts: 106
Joined: Sun Jan 29, 2006 9:06 pm
Location: Targu-Mures

Postby tudordudas » Fri Nov 30, 2007 12:41 pm

Cererile de schimbare a centrelor de pregatire se vor depune pana la data de 6 decembrie 2006 la autoritatile de sanatate publica din centrele universitare in care se solicita transferul si vor fi însotite de urmatoarele documente:
1.avizul de plecare acordat de centrul universitar ales la data de 26 noiembrie 2006 (conducerea universitatii de medicina si farmacie, respectiv a facultatii);
2.avizul de primire al centrului universitar solicitat (conducerea universitatii de medicina si farmacie, respectiv a facultatii);
3.avizul de primire al autoritatii de sanatate publica din centrul universitar in care se afla unitatea sanitara publica cu care urmeaza sa încheie contract individual de munca pe durata determinata;
4.acceptul unui îndrumator din centrul universitar solicitat.
5.documente justificative privind motivele pentru care se solicita schimbarea centrului de pregatire.

Asta e de anul trecut...Anul asta inca nu s-a publicat nimic.Oricum, mari scimbari nu pot fi.
Festina lente....

crybaby
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Sun Mar 04, 2007 12:59 pm

Re: please help me!!!

Postby crybaby » Fri Nov 30, 2007 12:46 pm

crybaby wrote:am mai vazut niste topicuri cu transferuri dar nu am gasit ce ma intereseaza.eu vreau sa ma transfer din bucuresti in sibiu si nu stiu unde sa ma duc in buc .am inteles k imi trebuie aviz de la indrumatorul de rez din buc.,de la rectorul din buc.,si de la asp buc.pt avizul de la asp buc trebuie sa ma duc la asp sau la cnpdsb?si pt avizul de la rector unde trebuie sa merg?nu stiu nimik prin bucuresti si m-ar interesa macar unde se afla aceste amplasari(rectoratul,asp,cnpdsb?).sper sa ma poata ajuta cineva!!!!!! :cry:
mersi anticipat!!!!!!!


mersi mult.dar m-ar interesa o adresa ceva unde este rectoratul in buc.,si daca tre.sa ma duc la asp sau cnpdsb?poate exista cineva care s-a transferat anul trecut din buc. si imi poate da niste informatii.

tudordudas
senior
senior
Posts: 106
Joined: Sun Jan 29, 2006 9:06 pm
Location: Targu-Mures

Postby tudordudas » Fri Nov 30, 2007 12:49 pm

cred ca o sa gasesti raspunsul in randurile de mai sus!Cat despre adrese...cauta pagina UMF Bucuresti si aflii tot ce trebuie!
Spor!
Festina lente....

User avatar
zmotocel
junior
junior
Posts: 51
Joined: Tue Aug 30, 2005 10:12 pm

Postby zmotocel » Fri Nov 30, 2007 1:07 pm

rectoratul umf bucuresti e pe Strada Dionisie Lupu nr. 37
* Telefoane: 318.07.18; 318.07.19

ca orientare este intre piata universitatii si piata romana, este o strada paralele cu bulevardul magheru. pe http://www.salutbucuresti.ro sau pmb.ro gasesti o harta exacta.


Return to “Rezidentiat 2007”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests