cum ar suna "netconferinta"?

Punct si de la capat. MS propune o noua lege pentru rezidentiat
paulnegrulescu
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Thu Mar 15, 2007 10:15 pm

cum ar suna "netconferinta"?

Postby paulnegrulescu » Thu Nov 22, 2007 9:02 am

Ma gandesc ca foarte multi din cei care au dat rezidentiatul verifica acest site.Cum ar fi sa ne punem toti cei care trecem pe la net nota si specialitatile dorite in ordine?Eu zic ca pana duminica am putea centraliza niste date si sa ne facem o idee

User avatar
adellyne_85
elder
elder
Posts: 650
Joined: Sun Dec 31, 2006 11:44 pm

Postby adellyne_85 » Thu Nov 22, 2007 9:06 am

pai ar fi fain daca ar fi toti hotarati, dar eu in 5 zile ma razgandesc de 10 ori. pana acum, din ziua rezidentziatului, am avut in fiecare zi o alta specializare in cap.
si numa acolo-i acolo, te trezesti ca alegi ceva ce nici nu visai. asa s-a intamplat multora.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42586
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Postby Calico » Thu Nov 22, 2007 10:01 am

paulnegrulescu wrote:Ma gandesc ca foarte multi din cei care au dat rezidentiatul verifica acest site.Cum ar fi sa ne punem toti cei care trecem pe la net nota si specialitatile dorite in ordine?Eu zic ca pana duminica am putea centraliza niste date si sa ne facem o idee

Nu, nu e o idee buna.

User avatar
Cyph3r
elder
elder
Posts: 567
Joined: Tue Mar 06, 2007 9:11 pm
Location: Acolo unde mana omului n-a pus niciodata piciorul

Re: cum ar suna "netconferinta"?

Postby Cyph3r » Thu Nov 22, 2007 11:22 am

paulnegrulescu wrote:Ma gandesc ca foarte multi din cei care au dat rezidentiatul verifica acest site.Cum ar fi sa ne punem toti cei care trecem pe la net nota si specialitatile dorite in ordine?Eu zic ca pana duminica am putea centraliza niste date si sa ne facem o idee

Iti dai seama ce haos iese. Ca se pot apuca unii si altii sa posteze ca iau plastica bucuresti cand el de fapt are 545 de pct. Ca doar nu te apuci tu acu sa verifci daca userul de imed coincide cu ce e pe lista (cum cam nimeni nu si-a dat numele pe imed pe undeva)
Las. Ai sa vezi miercuri
I choose not to choose life.And the reason..there is no reason.Who needs reasons when you got medicine??

User avatar
tandarica_ndy
senior
senior
Posts: 248
Joined: Sat Mar 24, 2007 11:18 am
Location: Str. Fundatura Renasterii

Postby tandarica_ndy » Thu Nov 22, 2007 6:21 pm

buna idee, mai ales ca in net caffeul asta mere si imedu... :lol:
Am luptat pentru interesele poporului! Am gresit? N-am gresit!

Jur in fata lui Dumnezeu si in fata tuturor romanilor ca voi face ca Romania sa straluceasca precum soarele sfant de pe cer!

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: cum ar suna "netconferinta"?

Postby 187.92a » Fri Nov 23, 2007 12:03 am

paulnegrulescu wrote:Ma gandesc ca foarte multi din cei care au dat rezidentiatul verifica acest site.Cum ar fi sa ne punem toti cei care trecem pe la net nota si specialitatile dorite in ordine?Eu zic ca pana duminica am putea centraliza niste date si sa ne facem o idee


o idee fistichie. dar e imp pt el sa stie si el ce-i ramane :lol:
foarte multi care au dat rezi nu verifica acest site


Return to “Rezidentiat 2007”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests