FILMUL DEZBATERII PUBLICE REZIDENTIAT - de la MSP 29.06.2007

Punct si de la capat. MS propune o noua lege pentru rezidentiat
User avatar
mickeygreen
senior
senior
Posts: 411
Joined: Thu Sep 23, 2004 3:45 am
Location: Bucharest ROMANIA
Contact:

FILMUL DEZBATERII PUBLICE REZIDENTIAT - de la MSP 29.06.2007

Postby mickeygreen » Fri Jul 20, 2007 6:49 am

Il puteti viziona INTEGRAL urmand link-ul de mai jos:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 8582800283

Materialul e f.interesant si va lamureste cam care e situatia si care sunt pozitiile diverselor parti, fara sa mai bantuim prin ceata. Primul demers catre TRANSPARENTA.

----
:arrow: continuarea discutii http://www.imed.ro/forum/viewtopic.php?p=120867#120867

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Postby danhia » Fri Jul 20, 2007 7:49 am

pai nu e tot ala de la 6.37? :shock:
Red Apple

User avatar
adellyne_85
elder
elder
Posts: 650
Joined: Sun Dec 31, 2006 11:44 pm

Postby adellyne_85 » Fri Jul 20, 2007 9:28 am

n-am inteles ultima propunere a lui stefan (stefan, nu, cel care vbeste cel mai mult si e mereu contra la ce zice tanti blonda ? :lol: ) - adica cei care nu promoveaza exam de rez, in conditiile neadoptarii practicii supravegheate, sa faca ceee?
la fel, ma mai enerva si nenea care statea singur pe partea opusa lu' tanti blonda (de care imi placu cel mai mult), sau ma rog, nu statea singur, dar la mare distanta de domnisoarele care mai erau pe acolo...in fine...ca nu e el de acord cu practica supravegheata, k scadem stafeta, k nu stiu ce, si mi se pare normal ca absolventii sa-si doreasca aceasta practica supravegheata, k numa la viitoru medicinii romanesti si calitatea actului medical nu ma gandesc eu care termin acu. ma gandesc ca daca nu iau, tre sa traiesc si eu, si decat somer o per scurta, mai bine practician dintr-asta supravegheat 3 ani. nu?
in care, bineinteles, am dreptul sa dau si sa iau rezi ca lumea.


Return to “Rezidentiat 2007”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests