Congresul "stuDENT 2007"

Clatiti - va rog :)
User avatar
KeinEngel
senior
senior
Posts: 225
Joined: Sun Jan 09, 2005 1:50 am

Congresul "stuDENT 2007"

Postby KeinEngel » Sat Jan 13, 2007 12:54 am

Liga Studentilor la Medicina Dentara Bucuresti va invita sa participati la cea de-a VI-a editie a Congresului International pentru Studenti si Tineri Medici "stuDENT 2007" ce se desfasoara in perioada 29 martie- 1 aprilie.

stuDENT 2007 este un congres international ce se adreseaza tinerilor medici si studentilor la medicina dentara care sunt dornici sa cunoasca acest domeniu sub toate aspectele si totodata sa impartaseasca cunostintele acumulate colegilor din centrele universitare din tara si de peste hotare.

In cadrul congresului se vor prezenta pe langa lucrari stiintifice si ultime produse, inovatii, tehnici si modalitati de abordare a medicinei dentare in cadrul a 6 workshop-uri pe durata celor 3 zile. Vom avea si onoarea sustinerii unui workshop de catre un invitat din strainatate.

Tinerii medici care vor participa la congres vor primi puncte de Educatie Medicala Continua.

Pentru orice informatie cu privire la desfasurarea congresului sau modalitatea de inscriere puteti trimite un e-mail la adresa contact at lsmdb.ro
Last edited by KeinEngel on Fri Feb 02, 2007 3:11 pm, edited 1 time in total.

User avatar
jolly
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Thu Sep 28, 2006 7:09 pm

Postby jolly » Sat Jan 20, 2007 10:28 pm

asteptam sa apara forumlarul online pentru inscriere, o data cu alte detalii despre sarcinile efective pe care le-am putea avea noi, studentii, in cadrul congresului. i'm in ...

User avatar
jolly
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Thu Sep 28, 2006 7:09 pm

Postby jolly » Sat Jan 20, 2007 10:29 pm

asteptam sa apara formularul online pentru inscriere, o data cu alte detalii despre sarcinile efective pe care le-am putea avea noi, studentii, in cadrul congresului. i'm in ...

User avatar
KeinEngel
senior
senior
Posts: 225
Joined: Sun Jan 09, 2005 1:50 am

Postby KeinEngel » Fri Feb 02, 2007 12:36 pm

Formularul este pe pagina noastra de vreo doua saptamani :) Va asteptam.

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Mon Apr 02, 2007 3:49 pm

Felicitari organizatorilor "stuDENT2007"! ky.gif



fenx keinengel


Return to “Medicina Dentara”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests