Invatam impreuna pt admitere ..

Clatiti - va rog :)
adryanustl
Posts: 3
Joined: Thu Nov 24, 2011 10:19 pm

Invatam impreuna pt admitere ..

Postby adryanustl » Thu Nov 24, 2011 10:52 pm

Care este din Bucuresti si da anu asta la stomato la Carol Davila si vrea sa aprofundam impreuna materia sa dea add la adryanustl@yahoo.com ...

User avatar
Festina
elder
elder
Posts: 1757
Joined: Wed Oct 19, 2011 8:19 am

Re: Invatam impreuna pt admitere ..

Postby Festina » Fri Nov 25, 2011 11:17 am

adryanustl wrote:Care este din Bucuresti si da anu asta la stomato la Carol Davila si vrea sa aprofundam impreuna materia sa dea add la adryanustl@yahoo.com ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Im wrote:Deci un studiu statistic improvizat de mine spune ca un candidat la (orice) va fi cu atât mai agitat si pretentios si penibil cu goana dupa criterii cu cât e mai de slaba calitate.

PS: Alergic la cadre didactice din UMF !

adryanustl
Posts: 3
Joined: Thu Nov 24, 2011 10:19 pm

Re: Invatam impreuna pt admitere ..

Postby adryanustl » Fri Dec 02, 2011 2:47 pm

Cum spui tu puiule de Einstein !

User avatar
Festina
elder
elder
Posts: 1757
Joined: Wed Oct 19, 2011 8:19 am

Re: Invatam impreuna pt admitere ..

Postby Festina » Fri Dec 02, 2011 8:05 pm

adryanustl wrote:Cum spui tu puiule de Einstein !

Scuza-ma dar e amuzant...Adica tu dai admitere...si vrei sa "aprofundezi" materia cu cineva?E un concurs...poate cam unicul examen pe bune din faculta de medicina...Nu crezi ca abordezi admiterea asta cam cu aceeasi atitudine ce o ai in liceu?Adica suna ciudat sa inveti in grup,mai ales ca tot ce ai de facut e sa TOCESTI din 2-3 carti pentru 2 materii si pe deasupra ai grilele...Si am accentuat faptul ca trebuie sa tocesti din pricina faptului ca grilele sunt scoase din contextul cartii de bio...Acum scuza-ma ca te-am determinat sa fi ironic...Nu am vrut...
Im wrote:Deci un studiu statistic improvizat de mine spune ca un candidat la (orice) va fi cu atât mai agitat si pretentios si penibil cu goana dupa criterii cu cât e mai de slaba calitate.

PS: Alergic la cadre didactice din UMF !


Return to “Medicina Dentara”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests