TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Clatiti - va rog :)
ale1992
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 21, 2010 9:50 pm

TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby ale1992 » Thu Jul 28, 2011 7:49 am

Buna! Am si eu o intrebare.Daca merg anul acesta la Titu Maoirescu in anul 2 ma pot muta la Carol Davila?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby Chingachgook » Thu Jul 28, 2011 5:39 pm

de ce nu dai din prima la stat?


vrei sa suntezi examenul?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

ale1992
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 21, 2010 9:50 pm

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby ale1992 » Mon Aug 01, 2011 7:44 am

din pacate am picat proba la mate la bac ...:( si aqm nu am ce sa mai fac.ma pregatisem pt md tot anul si nu am mai av prea mult timp si pt mate....am fst la mate info....
aqm ori ast 1 an ...ori intru la asta daca merge sa am transfer

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby Chingachgook » Mon Aug 01, 2011 6:45 pm

dupa cum scrii eram convins ca ai picat la romana.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

ale1992
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 21, 2010 9:50 pm

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby ale1992 » Wed Aug 03, 2011 8:18 pm

pai numai fii tu asa sigur....cata lipsa de educatie!esti frustrat rau bai baiatule!!!daca aveai un raspuns care sa ma ajute era ok dar vad k esti tare incuiat.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby Chingachgook » Wed Aug 03, 2011 8:37 pm

oi fi eu inkuiat dar am luat bakul din prima


ce zici de asta?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

ale1992
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 21, 2010 9:50 pm

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby ale1992 » Wed Aug 03, 2011 8:54 pm

bv tie...unii sunt mai destepti in carti si mai incuiati in realitate!!!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby Chingachgook » Wed Aug 03, 2011 8:56 pm

tu esti destept in realitate?

ca in carti am vazut ca nu
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

ale1992
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 21, 2010 9:50 pm

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby ale1992 » Wed Aug 03, 2011 8:58 pm

era vb de tine:))) dar na....

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby Chingachgook » Wed Aug 03, 2011 9:00 pm

ma bucur ca te amuz


decat o intrebare mai am



cum e sa fii singurul din clasa care bica bacul?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

ale1992
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 21, 2010 9:50 pm

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby ale1992 » Sun Aug 07, 2011 11:20 am

:)))) ce texte psihologice ai in tine:)) mai ratatule....crezi ma ma enervezi?nicio sansa....stai parcat ca te calca trenul....

alternative_nation
Posts: 3
Joined: Fri Aug 26, 2011 12:07 pm

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby alternative_nation » Fri Aug 26, 2011 12:17 pm

ale1992 wrote:pai numai fii tu asa sigur....cata lipsa de educatie!esti frustrat rau bai baiatule!!!daca aveai un raspuns care sa ma ajute era ok dar vad k esti tare incuiat.


welcome to medicina dentara
locul frustratilor, chitrosilor si neseriosilor
dupa cel putin 2 ani in facultatea asta vei fi la fel de frustrat si tu. nu exista scapare
dar totusi, la cum vad ca vorbesti pe forum de parca totul ti se cuvine, locul tau este la titu, sa nu te transferi de acolo, pt ca e full de cocalari si va intelegeti de minune!
totusi ca sa-ti raspund la intrebare, da. te poti transfera
daca suni la secretariate, vei primi acelasi raspuns din partea fiecarei facultati carol sau titu, adica NU. daca te uiti pe google vei gasi niste liste cu niste numere de studenti transferati la carol, numar mic pe an ce-i drept dar se poate.
colegii veniti de la titu au dat o gramada de diferente pentru a intra in rand cu noi
ideea este ca nu-ti poti face transfer de la titu la stat pentru ca nu exista un formular pt asa ceva. trebuie sa-ti retragi dosarul si sa-l depui la carol. adica sa risti sa ramai repetent in caz ca nu merge ceva, dar aici se accepta intotdeauna spaga, deci nu vor fi probleme. :allright:

User avatar
DentStudent
senior
senior
Posts: 208
Joined: Thu Nov 20, 2008 9:10 pm

Re: TRANSFER DE LA PRIVAT LA STAT

Postby DentStudent » Wed Aug 31, 2011 11:54 am

ale1992 wrote:pai numai fii tu asa sigur....cata lipsa de educatie!esti frustrat rau bai baiatule!!!daca aveai un raspuns care sa ma ajute era ok dar vad k esti tare incuiat.



du-te la privat....


Return to “Medicina Dentara”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests