DSP Craiova

...noi crestem odata cu tara...
xxxx
newbie
newbie
Posts: 8
Joined: Tue Nov 29, 2005 6:02 pm

DSP Craiova

Postby xxxx » Sat Dec 03, 2005 5:14 pm

Cine poate sa-mi spuna pentru rezi pe radiologie si imagistica in Craiova, la ce ora trebuie sa ne prezentam in zilele de 5 si 6 dec la DSP, pentru incheierea formelor de incadrare? Multumesc.

mezzo
junior
junior
Posts: 71
Joined: Tue Jan 11, 2005 4:33 pm

Re: DSP Craiova

Postby mezzo » Sat Dec 03, 2005 6:35 pm

xxxx wrote:Cine poate sa-mi spuna pentru rezi pe radiologie si imagistica in Craiova, la ce ora trebuie sa ne prezentam in zilele de 5 si 6 dec la DSP, pentru incheierea formelor de incadrare? Multumesc.


Am inteles ca la Craiova, pt incadrarea rezidentilor pe clinici platitoare& pe clinici de indrumare, toata lumea este chemata pe 7 decembrie la 9,00 fiindca ei nu vor sa cheme oamenii de doua ori.
Uite nr. de-acolo: 0251/ 310.068

Completare: la DSP-ul judetean-Dj care este in cladirea (sau imediat langa) Spitalului judetean.
...una dintre cele mai importante legi ce trebuie cunoscuta este aceea ca,destinul oamenilor depinde de felul cum isi folosesc propriile energii,in ce directie si le indreapta...

loop
Posts: 4
Joined: Sun Dec 04, 2005 1:30 am

Postby loop » Sun Dec 04, 2005 1:43 am

Si pe mine ma intereseaza Craiova. Chiar trebuie sa mergem pe 7 dec acolo pt. alegerea spitaluli platitor? DE unde aveti aceasta informatie? Ar fi culmea sa ma duc acolo pe 7 si sa mi se spuna ca trebuia sa vin pe 5 sau 6. Va rog mult, daca stiti ceva sigur, spuneti-mi si mie. Chiar s-au gandit la noi sa nu mai facem doua drumuri? Nu mi-o luati in nume de rau, dar la cum au decurs lucrurile pana acum cu acest rezidentiat, nu mai pot fi sigur de nimic.

loop
Posts: 4
Joined: Sun Dec 04, 2005 1:30 am

Postby loop » Sun Dec 04, 2005 1:44 am

Va multumesc.

User avatar
magda
junior
junior
Posts: 39
Joined: Sat Sep 04, 2004 8:38 pm

Postby magda » Sun Dec 04, 2005 8:59 pm

asa este are dreptate mezzo


Return to “Rezidentiat 2005”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests