APLICATIE PENTRU INTREBARILE CONCRUSULUI DE REZIDENTIAT 2005

...noi crestem odata cu tara...
LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Postby LAN » Wed Jul 27, 2005 4:26 pm

nu detin adevaruri supreme alea alea.doar am observat la endocrine ca desi era carte de grile de coculescu,nu era enough.(acum or sa imi sara toti carcotasii in cap ca : da' bine ma,tu ce credeai ca merge numa' cu grile? ...eu cam asa credeam la vremea respectiva.intre timp m-am mai schimbat.)trebuia sa stii si materie nu numai grile.acum nu stiu daca la rezidentiat cat depinde de coculescu ca am inteles ca sunt comisii zonale care fac grilele sau ceva de genu' asta.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21932
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Postby Melania » Wed Jul 27, 2005 4:58 pm

LAN wrote: endocrine ca desi era carte de grile de coculescu,nu era enough.

Yup, koku rulz.

User avatar
C.M
senior
senior
Posts: 163
Joined: Sat Oct 18, 2003 11:47 pm
Location: Bucuresti

Postby C.M » Thu Jul 28, 2005 12:00 am

Mai baieti,sa inteleg eu, din ce spune prietenul nostru de mai sus, ca nenea coculescu nu doarme noaptea si sta sa se gandeasca la grilele noastre......sa le faca cat mai interesante si cat mai inteligente???!!! Haideti sa fim seriosi....nu convenisem la un moment dat pe forumul asta (acum ceva vreme...pt cei care au state mai vechi pe forum)...ca grilele le fac rezidentii sau oricine altcineva,dar oricum nu profii? Sau sunt eu in eroare?
Acolo unde ignoranta e fericire,e o nebunie sa fii destept!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Jul 28, 2005 12:05 am

da asa e.
lan scrie ca sa se afle in treaba.
nu exista absolut nici-o legatura intre examenul de endocrino cu coculescu si testele de rezi.
parerea mea e ca vor fi la greu din cele publicate deja.


kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
iepurashu
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Tue Jan 11, 2005 2:56 pm
Location: Bucuresti

Postby iepurashu » Thu Jul 28, 2005 12:40 am

Eu am intrat acum pe http://www.rezidentiat.ro si merg testele.

LordGod
senior
senior
Posts: 130
Joined: Wed Jun 09, 2004 11:04 am
Location: La produs...
Contact:

Postby LordGod » Thu Jul 28, 2005 12:42 am

la fel sau in cel mai fericit caz cu raspunsurile inversate :twisted:

e clar ca nu fac profii....ei au treburi mai importante :twisted:
[url="http://www.valfir.com"]Valfir.com[/url] [url="http://www.evoscience.com"]Evoscience[/url]

LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Postby LAN » Thu Jul 28, 2005 9:39 am

dear cookie,cuvintele tale ma ..doare.scuze ca nu fac grile non stop si nu ma incadrez in "trendul"de grilisti.unii e mai fraieri si face grila+materie.asta e:unii e mai fraieri.

User avatar
chichiutza
junior
junior
Posts: 63
Joined: Fri Mar 18, 2005 11:40 am
Location: bucuresti
Contact:

Postby chichiutza » Thu Jul 28, 2005 10:55 am

am un vag sentiment ca si anul asta se vor scoate aia care fac doar grilele, si le vor rade-n nas fraierilor care citesc toata materia! shit happens to us all! :twisted:
mdam...hmmm...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Fri Jul 29, 2005 5:13 am

am senzatia ca materialistii nu vor face nici o branza si ca tot grilishtii vor fi on top. sper

daca e sa faca cineva grilele ala va fi badiu. eminenta cenusie stanga a lui cocu, lobul frontal cu personalitatea sau sistemul limbic al lui Cocu, name it however.
propun sa facem un comitet de interceptare a activitatii corticale din aceste zone


Return to “Rezidentiat 2005”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests