joculetze

User avatar
sapho
senior
senior
Posts: 119
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:56 pm

joculetze

Postby sapho » Sun Jul 13, 2003 4:47 pm

care stii niste joculetze faine si tampite? eu am gasit o groaza la cei de la popcaps, numai cateva sunt insa cu adevarat "antrenante":

-dynomite - nu stiu daca ati jucat bubbles (de genul vin bilele spre tine si tu tre sa faci grupuri de minim 3 ca sa le spargi) - asta il recomand in primul rand, avand o grafica si sunete placute

-atomica - tot cu bile, numai ca ai un caroiaj pe care iti tot ies bile si tre sa le muti grupuri de minim 4, si cateva chestii in plus

-mummy maze - un fel de problemutze, joc de logica.

-pentru doritorii de 'spargi repede si mult', fara sa obosesti gandind - super collapse, cred ca de la yahoo games

-cubis gold de la fresh games - tot ceva de facut grupuri de cuburi (tridimensional) - arcade si puzzle

-cool pool - care nu e chiar joculetz ca are vreo 170 de mega kitul

jocurile de mai sus sunt bune pentru cei care aveti prietene, femeile manifestand in general afinitate mai mare pentru prostioare de-astea.
daca mai stiti si altele... pls scrieti aici, eventual si cu mici descrieri.

thx

User avatar
sapho
senior
senior
Posts: 119
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:56 pm

Postby sapho » Tue Jul 15, 2003 5:36 pm

hai ma nu pot sa cred ca nu va jucati decat jocuri mari si serioase... dati-mi si mie o idee cu ce sa-mi mai pierd vremea in loc sa invatz!

User avatar
eeyore
junior
junior
Posts: 55
Joined: Sun Jul 06, 2003 2:21 am
Location: twilight zone

Postby eeyore » Tue Jul 15, 2003 7:48 pm

Incearca Topsy Turvy (cu bilutze), sau Pop'n'fish (in care tebuie sa eliberezi pestisorii), sau Aqua Energizer. Sunt joculete simple dar haioase.Le gasesti free pe http://www.miniclip.com .

User avatar
Scorpio
junior
junior
Posts: 32
Joined: Thu Jul 17, 2003 11:34 pm
Location: Sper in drum spre tarile calde cat mai curand :)

Postby Scorpio » Mon Jul 28, 2003 11:48 pm

Eu din cand in cand mai scot cache-ul la calculator si mai trag un Suppaplex, ca doar e un clasic, nu? Plus ca am gasit o gramada de harti noi pe net!
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new!


Return to “Software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests