ban luat asa ca aveti voi puterea!!!!!!

anunturi, tehnicals, info
al3rtt
Posts: 2
Joined: Thu Dec 01, 2005 9:50 pm
Contact:

ban luat asa ca aveti voi puterea!!!!!!

Postby al3rtt » Mon Dec 05, 2005 4:24 pm

:evil: am luat ban saptamana trecuta marti seara pt ca aveam in share netlimiter cel putin asta era motivul invocat...eu nu folosesc asa ceva si era in share luat de la cine intr-un paket intreg de softuri fara sa am habar ca exista.nu am avut nici macar un avertisment cu un kick ca sa-mi dau seama sa-l sterg.banul era pt 2 zile(1day 23h) si acum mai am 10h din el dupa o sapt nu stiu cu se calculeaza la voi timpul.e curata magarie ceea ce faceti voi...astept o lamurire...va multumesc

User avatar
Neo
Nervos (C)
Posts: 301
Joined: Sat Oct 23, 2004 11:33 pm

Postby Neo » Mon Dec 05, 2005 7:42 pm

Poate te exprimi si mai politicos daca intr-adevar vrei sa fii luat in seama...;)
Just a piece of advice...
Thou art eternal darkness
Thou art eternal heresy
Thou art day and night
Thou art the flame inside
I'll make my misery thy saturnine

al3rtt
Posts: 2
Joined: Thu Dec 01, 2005 9:50 pm
Contact:

Postby al3rtt » Tue Dec 06, 2005 12:58 am

da pai raspunsul vostru demonstreaza faptul ca sunteti cu adevarat lipsiti de bun simt si ca nu faceti altceva decat sa raspundeti la niste replici fara a vedea problemele adevarate de pe retea...neo eu zic sa mai citesti odata ce am scris si poate imi spui si mie ce e atata de vulgar sau nesimtit in ceea ce am scris in afara de cuvantul "magarie"(pe care sincer il meritati)....ar trebui sa demonstrati contrariu lasand aroganta la o parte...

User avatar
droopy
elder
elder
Posts: 560
Joined: Tue Nov 25, 2003 3:41 pm
Location: Onyxia's Lair

Postby droopy » Tue Dec 06, 2005 7:32 pm

inainte sa faci atata galagie mai bine faceai "mea culpa" pentru net-limiter-ul din share pentru ca nu altcineva ci tu trebuie sa stii ce ai in calculator si deci si in share. daca pe tine te intereseaza atat de putin pe noi nu ne obliga nimeni sa ne intereseze. cat despre limbajul abordat poate ar trebui sa il mai temperezi. daca esti nemultumit de administrarea retelei poti merge la coordonatorul de camin si poti solicita deconectarea. Alternative sunt multe (astral, zapp, etc) si ai scapa de "magariile" si de "lipsa de bun simt" a "noastra" si prin urmare nu ai mai primi ban "aiurea" pentru ca incalci reguli doar asa ca poate cineva sa iti dea ban.
RTFM=Read The la naiba Manual
UTFG=Use The la naiba Google
STFW=Search The la naiba Web
RTFA=Read The la naiba Article

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Fri Dec 09, 2005 3:55 pm

nu mi se pare ca a vorbit urat. in rest no comment. de durata banului ce-ai de zis?
mai lasati banda asta cu zapp, connex, orange.
pune-ti intai ca ne punem si noi, garantat.


Return to “Reteaua”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests