pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

medicina sau related
User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

Postby 187.92a » Wed Nov 10, 2010 1:01 am

burlacelul wrote: Debia o pusesem de o afacere cu biciclete pe litoral (pasiunea mea) ca maicamea , din profitul facut din inchiriat biciclete, a cumparat oale tzepter (pasiunea ei)..


va dati seama!?!?!?
n-am cuvinte. esti un super adevarat, burlacelul :allright:

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 11019
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

Postby pc7 » Wed Nov 10, 2010 1:04 am

saracu
Life's not fair, get used to it

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

Postby 187.92a » Wed Nov 10, 2010 1:27 am

ei, asta nu cred ca ni s-ar putea intampla, totusi. nu aveam de ce sa spune "saracul" ca nu i-a spart mama lui cardul, daaa? plus ca o arunca pe respectiva intr0o lumina nu tocmai fericita (Sa iei banii copilului sa iei oale pt pasiunea ta), ori dupa mine daca mama ar fi asa, m-as astepta ca lumea sa se uite ciudat la mine.

burlacelul
elder
elder
Posts: 658
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:40 am

Re: pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

Postby burlacelul » Wed Nov 10, 2010 6:44 pm

Trident, razi des la glumele tale?
Sau crezi ca sunt rationamente logice?
De fapt rationamentele tale logice sunt o gluma.
Te invit la o sarma!
Asta pentru ca esti dragut.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

Postby 187.92a » Wed Nov 10, 2010 10:05 pm

nu era nicio gluma. sunt mutle semne de intrebare pe care le ridica povestea ta: daca mama ta fura banii copilului (juridic tocmai ai denuntat un furt efectuat de mama ta) si asta ti se pare o gluma eu nu mai spun nimic decat sa nu mai lasi banii la vedere. chiar, de ce nu i-ai pus in banca? si repet, doar discut pe baza spuselor tale. m-a socat putin trebuie sa recunosc, deci departe de mine orice tenta de gluma, stai linistit.

vin, brulacelule pt ca de-a lungul vremii mi-ai devenit simpatic, dar bai sper sa nu fie cu supararare, dar prefer sa imi las portofelul in masina decat sa intru cu el la masa la tine :) :)

burlacelul
elder
elder
Posts: 658
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:40 am

Re: pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

Postby burlacelul » Thu Nov 11, 2010 3:56 am

Pe cand m-am apucat de biciclete aveam 16 ani. Bani de investit am luat de la parinti. Banii pe care ii castigasem din afacere trebuia sa ii returnez parintilor. Numai ca mersul firesc al lucrurilor ar fi fost ca profitul sa fie reinvestit. In schimb, de profitul meu s-a ales oale si ulcele. De aici si supararea mea. Nicidecum ca maica-mea mi-ar fi furat banii. Dar asa patesti trident daca vezi pre-a multe filme la otv. O punem de-un DNA sau de un denunt la Protectia copilului?
A, si mai mi-am adus aminte de ceva. Pe cand eram cam in lasa a IVa D, si jucam coci de zor(dobrogenii stiu despre ce e vorba), maicamea mi-a luat banii pe care ii castigasem cinstit de la alti copii si le-a inapoiat banii copiilor. Atuci chiar ca am simtit ca nu are inima de mama. Nu stiam eu pe atunci de protectia copilului. Dar daca vrei sa faci o fapta civica, te rog , "pac la gazeta".
Dar daca faci asta, ramanem amandoi fara sarmale.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: pentru toti cei ce isi cauta un extra-job in BUCURESTI

Postby 187.92a » Thu Nov 11, 2010 5:27 pm

bai, chiar apreciez deschiderea. bravo.


Return to “Locuri de munca”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests