Propuneri

pareri, reclamatii
User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Propuneri

Postby shamanul » Fri Oct 08, 2004 12:26 am

e voie sa deschid(em) un topic cu propuneri despre forum aici pe feedback? Nu despre regulament, nu despre moderare si administrare, ci in general asa.
De exemplu, io as propune sa schimbati un pic "Diverse" - prea suna rece si impersonal ("diverse"...asa am io un folder pe calculator). "Bar de negri" era in extrema ailalta indeed, dar asa un twist de umor nu i-ar strica. De exemplu "Diverse chestiuni", sau "Alte alea", ceva de genul asta...
Ce ziceti?

User avatar
elfstone
senior
senior
Posts: 428
Joined: Sun Sep 14, 2003 3:10 pm
Location: about and aloof
Contact:

Postby elfstone » Fri Oct 08, 2004 12:29 am

Sa ii zica direct Off topic. Am rezolva o problema, am diminua workloadul administratiei si am fi seriosi : :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Alta propunere, din amintiri frumoase: "Fumoar"... desi cam politicaly incorrect :D
"I'd much rather be happy than right, any day" (name not important)

Get firefox

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Fri Oct 08, 2004 1:04 am

in principiu - agree ... Diverse e doar o solutie de moment (deocamdata, daca pot spune asa).

T.
formerly known as gaurika ...

May the best from your past be the worst in your future!

Tyby out!

User avatar
doctorpieleanu
senior
senior
Posts: 134
Joined: Sun Oct 05, 2003 11:50 pm
Location: Bucuresti

Postby doctorpieleanu » Sun Oct 17, 2004 2:37 pm

Pentru rubrica " Facultate" as avea de facut o remarca : Sunt prea multe topicuri deschise care abordeaza acelasi subiect . De exemplu despre licenta sunt vreo 4-5, ele putand fi comasate intr-un singur topic...pentru a mai "aerisi " un pic rubrica, si pentru a face putina ordine.

User avatar
elfstone
senior
senior
Posts: 428
Joined: Sun Sep 14, 2003 3:10 pm
Location: about and aloof
Contact:

Postby elfstone » Mon Oct 18, 2004 5:41 am

Pentru Okazii cred ca trebuie scornita o metoda prin care sa fie "inchise" topicurile in care ofertele sunt, evident, expirate. Sunt convins ca autorii mesajelor nu or sa aiba simtul de voluntariat pentru a o face singuri - asa ca pruning is must there.
"I'd much rather be happy than right, any day" (name not important)



Get firefox

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Sat Nov 06, 2004 10:33 pm

am si eu o intrebare pentru domnii moderatori/administratori/etc. DE CE exista sectiunea asta asa pompos intitulala "Forum Feedback"? ca vad ca nu se ia in considerare nici o propunere, feedback sau sugestie. Auzim numai "o sa vedem", "o sa studiem problema", "in principiu agree" si alte comunisme. Ziceti clar ca va doare in c u r de useri si gata.

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Sat Nov 06, 2004 11:34 pm

tapire, vad ca insisti ... Din momentul asta nu prea te mai intereseaza ce se intampla cu forumul asta ... ca tare imi e ca ne parasesti iara ...

1. din cauza atitudinii

2. din cauza LINK-ului din semnatura (si a lipsei de bun simt pe care o denota afisarea si promovarea acelui link pe forumul de fata).


Mergi taica si fii admin si moderator pe forumul propriu ... fara reguli, fara admini, fara moderatori ... Ca e mai bine acolo.

Lupu' si naravu' ... de'aia militez eu pentru banare USER si NU Nick!!!

Toate cele bune!

PS: ideile si parerile SUNT luate in consideratie, dar se misca lucrurile greu din 2 motive: suntem PUTINI si NU AVEM TIMP (cel putin nu in perioada asta).
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Sun Nov 07, 2004 12:26 am

da gaurika, nimic nou sub soare. Atitudine si link din signature...Poti sa detaliezi un pic? Ce e aiai atitudine si unde e specificata in regulament? (sa nu mai zic de chestia cu bârna)
Signature e ridicol, juma' de useri vad ca au linkuri in signature, asa ca nu imi zice ca nu e o chestie personala.
Am explicat si dincolo, nu o fac ca sa ma răzbun, o fac numai ca sa poata sa discute oamenii mai liberi fara teama de cenzura. Inteleg motivele strictetii de aici (partial), a devenit un forum foarte cunoscut asa ca trebuie sa aiba o anumita prestanţă, dar presanţa nu o realizezi cu metode tip gaurika sau tip eugen.
Banuiesc ca o sa imi iau ban pe IP de data asta, pe aceleasi motive intemeiata ca si prima data. Daca asta e atitudinea ta fata de un user pe care il cunosti de mult si care a ajutat sa creasca forumul asta si care si-a pierdut ore ca sa ajute pe altii, fie ca tine.

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Sun Nov 07, 2004 2:03 am

tapire, atitudinea e o chestie de BUN SIMT ... Nu trebuie sa tina de regulament.

Cat despre jumatea de useri cu linkuri si semnatura, mai numara matale ... poate stii sa o faci.

Iar faptul ca ai ajutat la cresterea forumului la un moment dat NU iti da nici un drept mai special ... Nici macar pe cel de a scoate okii cu asta ...

In continuare vad ca suferi de mania persecutiei ... Asa cum ti-am spus si pe privat, am propus banarea ta. Vom vedea ce va iesi ... Oricum, ar fi fost interesant sa vad ca ai scos link-ul respectiv in urma atentionarii de mai sus ...

Si nu, nu e vorba DOAR de link ... ci si de reclama sustinuta, pe fata si fara menajamente pe care ai facut-o, contrar mult blamatului regulament ... Si a celui nou, si a celui vechi ... Cred ca e discutabila "strictetea" de care vorbeai.

Case closed.

T.
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Sun Nov 07, 2004 5:06 am

gaurika, tu chiar ai gaurika akolo, sus? termina cu infantilismele astea de *****! . de ce trebuie ca orice portar sa fie un mic hitler?

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Sun Nov 07, 2004 5:07 am

cerbule, ai ban!

missisirupi

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Sun Nov 07, 2004 5:47 am

cerbu wrote:missisirupi


si mie ... tocmai de-aia, nu zic ca ai ban ... ci ca esti dus rau ... Are maica-mea o vorba: Nu te pune cu mintea prostului, ca-i odihnita!

Asa ca te las in durerea ta ...

Sa fii iubit.


PS: sincer, nu insista prea mult, ca nu faci nici un bine forumului ... si e pacat ... dar probabil ca nu intelegi ce vreau sa zic :evil:

PPS: e a doua oara cand ma ataci direct si fara un motiv concret. Asa ca mi-am permis sa raspund, profitand de pozitia mea de moderator. hait!

PPPS: probabil ca posturile cretine or sa zboare, asa ca nu te chinui.
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
manolo
elder
elder
Posts: 828
Joined: Tue Dec 16, 2003 10:06 pm
Location: pe la mare... inaltime
Contact:

Postby manolo » Mon Nov 08, 2004 2:10 am

atata timp cat exista inca useri care au linkuri in semnatura, unele chiar catre alte forumuri, nu stiu de ce se aplica dublul standard.

apoi observ si eu ca omul mai mult sau mai putin impartial ca de o buna bucata de vreme, activitatea pe imed a scazut simtitor.

cat despre inchipuirile unor moderatori ca sunt mici Dumnezei... traiasca psihiatria, ca tare frumoasa e!
Cum nu vii tu, Tepes Doamne, ca punand mana pe ei
Sa-i imparti in doua cete: in smintiti si in misei.
Si in doua temniti large cu de-a sila sa-i aduni,
Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni.

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Mon Nov 08, 2004 6:28 pm

cerbu wrote:traiasca cenzura si portarii( cu inevitabilul dvs?), fara ei am fi haotici.


Cerbule, tu de fapt CE VREI sa dovedesti? Si CUI? Ca de sters pot sa o fac foarte usor, apas pe un boton ... Ca portarul de la Babes ... Are un boton pe care apasa si deschide si inchide poarta. Inclusiv pentru marlanii care nu au ce face si se falfaie toata ziua pe acolo.

Postul dinainte era aberant si continea un atac direct (si - iarta-ma) marlanesc la adresa mea. Sa nu mai zic de jignirile repetate pe care le primesc din partea ta. Daca vrei neaparat sa nu mai activezi pe forumul asta, poti foarte simplu sa nu mai intri. Nu trebuie sa astepti sa iei BAN ...

Oricum, asa cum stii, mai e o vorba: Cel mai destept cedeaza. Eu am facut-o acu vreo 2 zile ... Matale vad ca insisti ... ghinion.

Sa fii iubit.

PS: evident, si postul pe care l-am citat va fi sters.

PPS: pentru cine e interesat sa vadad la ce anume spune cerbu cenzura, stau la dispozitie cu postul despre care se plange ca i-a fost sters ... Un monument de inteligenta ca ala nu poate fi distrus ... Ar fi o pierdere iremediabila pentru forum.

T.
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Mon Nov 08, 2004 6:52 pm

evident ca imi mut posturile la vizuina. ciudat cum consideri ca gingasiile spuse de mata sunt inestimabile si le postezi, dar marlaniile mele sunt dispensable.

btw, motivul pentru care mi-e bleah de imed nu e cenzura, ci lipsa simtului umorului.

multumesc pentru urari.

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Mon Nov 08, 2004 10:12 pm

doctorpieleanu wrote:Pentru rubrica " Facultate" as avea de facut o remarca : Sunt prea multe topicuri deschise care abordeaza acelasi subiect . De exemplu despre licenta sunt vreo 4-5, ele putand fi comasate intr-un singur topic...pentru a mai "aerisi " un pic rubrica, si pentru a face putina ordine.


Deja au prea multe replyuri topicurile de care vorbesti ca sa le mai comasez. Dar cu restul topicurilor fac ceea ce ai propus, chiar de ceva timp. Vezi topicurile "intrebari... anul x", "cursuri, grile.. ", unde nu ar putea ramane doar "intrebari toti anii" pentru ca atunci alti useri ar protesta ca de ce sunt la gramada. Daca tai prea multe topicuri noi si pun mesajul intr-un alt topic, pentru ca asa mi se pare mie, ca se potrivea acolo intrebarea, se cearta userii cu mine ca ii cenzurez..

Dar multumesc pentru sugestie.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

Jules
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Aug 13, 2004 11:08 am
Location: somewhere around nothing
Contact:

Postby Jules » Fri Dec 31, 2004 5:13 pm

Nu se poate face un buton pt report post? :roll: Cred ca ar fi foarte folositor pt posturile offtopic care trebuiesc mutate in alte sectiuni...asa ar ajunge mai usor in ochii moderatorilor. Pe alte forumuri treaba asta functioneaza cu succes.

ex: http://www.imed.ro/forum/viewtopic.php?t=1910
ultimul post (excristi) isi gasea mai degraba locul la publicitate

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Thu Jan 13, 2005 5:49 am

Jules: o sa vedem daca exista vreun mod cu asa ceva si cat de mult afecteaza structura forumului ... Problema e ca - in ultima perioada - au fost cam multe update-uri de scuritate la phpBB si - la unele dintre ele - e chinul dracului sa iei la mana fiecare mod / hack adaugat si sa vezi daca mere, daca e bun, cum trebuie facut etc.

Propunerea e faina si binevenita, dar trebuie vazut daca se poate TEHNIC si ce implica ea, asa cum am spus mai sus.

Succes!
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Thu Jan 13, 2005 10:13 pm

sustin cu entuziasm, hai sa numim butonul " turnati aici" . jules esti ciudat, zau asha.

User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

Postby magdutz » Thu Jan 13, 2005 10:23 pm

cred ca vlad are de unde sa isi racoleze "clienti", nu? :)))

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Thu Jan 13, 2005 10:37 pm

evident, un june psihiatrist in formare are nevoie de klienti.

User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

Postby magdutz » Thu Jan 13, 2005 11:23 pm

:evil: si-acu ia zi, cerbule, pe care dintre noi crezi ca il baneaza primul??? :twisted: :twisted: :twisted:

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Thu Jan 13, 2005 11:31 pm

nu ne baneaza, ka au nevoie de uzari. cred ca o sa dispara posturile, though. karma, neh?

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Fri Jan 14, 2005 1:52 pm

cerbu wrote:nu ne baneaza, ka au nevoie de uzari. cred ca o sa dispara posturile, though. karma, neh?


La pariu!? ;)
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Sat Jan 15, 2005 1:45 am

urmatoarea propunere va fi "dosarul". Ca sa te inregistrezi ca user trebuie sa ai dosar curat, cu trecut clean si tot asa. Ce mai urmeaza?

Jules
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Aug 13, 2004 11:08 am
Location: somewhere around nothing
Contact:

Postby Jules » Sat Jan 15, 2005 2:47 pm

you got it all wrong...ideea era sa gasesti ceva pe forumul asta cand cauti ceva

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Sat Jan 15, 2005 8:45 pm

shamanul wrote:urmatoarea propunere va fi "dosarul". Ca sa te inregistrezi ca user trebuie sa ai dosar curat, cu trecut clean si tot asa. Ce mai urmeaza?


evident ... semnatura de la SRI ca ai dosar curat si nu ai participat (tu sau rudele de gradul 1) decat in MICA masura la bunastarea populatiei prin informarea capilor sai inaite sau dupa '89! :twisted:

C'mon!

La multi ani tuturor, ca uitai! 8)
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

Postby magdutz » Sat Jan 15, 2005 11:13 pm

shamanul wrote:urmatoarea propunere va fi "dosarul". Ca sa te inregistrezi ca user trebuie sa ai dosar curat, cu trecut clean si tot asa. Ce mai urmeaza?


asaaaaa....si VDRL, HIV si MRF-ul, sa nu uitam ;)

User avatar
Qvadratus
senior
senior
Posts: 376
Joined: Sun Sep 05, 2004 3:26 pm

Postby Qvadratus » Mon Jan 17, 2005 1:58 am

Din ciclul : "daca alergi sa dai un sut in cur la mai multe persoane in acelasi timp s-ar putea sa te trezesti cu bocancu' rupt "

Repede..... sa scriu si eu aici linga Cerbu si Tapir, ca macar daca vine un ban - sut, sa se imparta la 3 posterioare. :D

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Mon Jan 17, 2005 2:07 am

io zic sa il numesti şutban..suna mai cool
intreb iarasi, cu riscul a inca unei "defectiuni tehnice" (mai nou ban-ii se cheama "defectiuni tehnice"), DE CE exista o astfel de sectiune, forum feedback? sunteti in cardasie cu o fabrica de tastaturi? Ca vad ca nu s-a aplicat nimic din ce s-a propus.sugerat pe aici. A, stiu, eterna lipsa de timp.

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Mon Jan 17, 2005 5:07 am

Da, in mare asa e ... a fost vacanta, au fost Sarbatori, si toate celelalte ... Si nici una din propuneri nu arde asa rau.

A, si nu, nu suntem in cardasie cu fabrici de tastaturi ... ci cu aia de la CONEL (ex RENEL). Da' nu prea le iese lipeala, ca majoritatea forumistilor sunt caministi, si nu prea se tine cont acolo de consumuri ... :twisted:
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Mon Jan 17, 2005 6:51 am

Si nici una din propuneri nu arde asa rau

hehe. Incet-incet adevaru' iese la iveala. A ars vreodata vreuna dintre propuneri? In afara de a fi incomfortabil de critice, that is. Oricum, congrats pentru gasirea a inca unei alte scuze. D'aia zic si io, irosit de spatiu pe monitor cu forum feedback asta. Redenumiti-l "praf in ochi" sa fie mai aproape de adevar.
oricum, se pare ca craciunul v-a mai calmat Nu mai sariti cu banu' pe om din nimica toata

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Mon Jan 17, 2005 6:55 am

jules, uite, ca sa fii linistit, un astfel de mod exista, vezi la
http://www.phpbbhacks.com/download/568
trebuie instalat, si treaba se face umbland in scrpts. Exista si un soi de installer (EasyMod), dar nu toate mod-urile sunt compatibile.


Actionati butonul "toarna" pana ce veti obtine rezultatul dorit...

a, si exista si mod-uri pentru private message managing...
http://www.phpbbhacks.com/download/200
traim intr-o transparenta totala.

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Mon Jan 17, 2005 12:53 pm

Tapire, cut the crap! (parca asa se zice pe la voi, pe-acolo, nu?!). Ti-ai pus problema ca poate intr-adevar nu am avut timp sa ne intalnim? Sau ca unele din propuneri nu si-au avut rostul?

Evident, Tapirul trebuie sa fie - ca de obicei - Gica-Contra! Dar ne-am invatat cu asta.
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Mon Jan 17, 2005 1:14 pm

hehe. It takes a good critique to make the little hole come to life.
I cut the crap, you cut the cheese...desi sincer sa fiu io prefer ştiuca..Tu ce preferi, muştiuca?
Pai sa stii ca "va" trebuie cate un gica-contra, uite asa, de sport. Vad ca de raspuns la critici ai iute timp. Mi-am pus multe probleme io, da' mi le pun altfel. Io zic sa iti vezi de hardnetu matale si sa te lasi de imed. Macar asa, de rusine.

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Mon Jan 17, 2005 1:29 pm

ehhh Tapire, vad ca prostul simt nu se lasa dus cu una - cu doua de la matale. Ce sa-i faci, unii nu se schimba niciodata, "no matter what you do".

I rest my case.

PS: ma apuc de sters magarii cand ma intorc, daca se continua pe linia asta.

PPS: iar chestia cu rusinea e un lucru pur personal. Nu avea matale grija.
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
shamanul
senior
senior
Posts: 116
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:55 pm

Postby shamanul » Mon Jan 17, 2005 1:49 pm

sterge fericit gaurika, ce crezi ca demonstrezi cu stersul? Ma simt bine asa cum sunt si nu simt nevoia sa ma schimb, mersi frumos.
poti sa stai linistit, nu mai am chef facut gura pe imed, am cam obosit. vox clamantis in deserto.
si cu prostul simt, da, ai dreptate, e innascut si nu prea poti sa il schimbi. Nici nu m-am asteptat sa il schimbi.

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Sun Jan 23, 2005 2:26 am

Desi titlul forumului imi apare Medicina Bucuresti, vad multi "provinciali" pe aici.

Nu ar fi utila o sectiune destinata fiecarui centru medical din provincie, unde sa se discute probleme specifice. Nu de alta, dar unii nu au posibilitatile voastre in ceea ce priveste gestionarea unui forum propriu.

Parerea mea... :)

User avatar
Qvadratus
senior
senior
Posts: 376
Joined: Sun Sep 05, 2004 3:26 pm

Postby Qvadratus » Wed May 04, 2005 5:29 pm

Daca aveti timpul, disponibilitatea si posibilitatea, poate ca ar fi util sa fie introdus modul "Quick reply".

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Wed May 04, 2005 9:04 pm

Eu unul nu stiu cat de util ar fi, dar putem incerca, cum sa nu. In mare pregatim mai multe schimbari, dar asta cu urmatoarea versiune de phpBB (3) - in principal asta asteptam.


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests