Comportamentul exagerat al lui Im

pareri, reclamatii
User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Tue Apr 24, 2012 9:40 pm

Jerome wrote:
Im despre vlad s. wrote: (nu era de ajuns ca aflasem pe hotnews ca i-a fatat nevasta)

mitocanie tipica pt Im.

Im despre vlad wrote:Nu cred. Mai degraba femela'sa ar face spume, din alea cu irizatii în curcubeu. Dar vlad s. e ok, nu pune la inima, nu-si devarsa viata privata pe internet, nu e penibil, nu ...


Nici macar Holiday nu face mizerii din astea sa se ia de nevestele oamenilor pe forum. e deja un comportament SUSTINUT.

Dupa ce ca trebuia sa suportam de shpe ani remarcele misogine ale lui Im, dintr-alea la modul ala de s-ar scoroji corneea alora de la CNCD, acum s-a ajuns la injurii animaliere.

ce-are frate cu nevasta omului? mie mi se pare un comportament dezagreabil. daca are frustrari din astea negre legate de femei sa si le rezolve; sau daca are ceva de zis unui user sa ii spuna in privat, de ce trebuie sa ne scarbim la fiecare interventie din asta a lui Im?

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Tue Apr 24, 2012 10:13 pm

voiai sa spui ca nici macar cucsulik sau trident nu fac mizerii d'astea. :)

ps: si eu sunt de acord cu actiunea asta, as vrea chiar o moderare la sange pentru problemele cu amestecarea forumului cu RL.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Tue Apr 24, 2012 10:31 pm

pai cine sa il modereze pe Im care e moderator?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Chingachgook » Tue Apr 24, 2012 10:36 pm

sandoz wrote:voiai sa spui ca nici macar cucsulik sau trident nu fac mizerii d'astea. :)

ps: si eu sunt de acord cu actiunea asta, as vrea chiar o moderare la sange pentru problemele cu amestecarea forumului cu RL.


bai gustere eu nu m-am luat decat de tine. si asta pentru ca imi dai motive cu fiecare post pe care il scrii.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Tue Apr 24, 2012 10:42 pm

sandoz wrote:voiai sa spui ca nici macar cucsulik sau trident nu fac mizerii d'astea. :)

ps: si eu sunt de acord .



da, nici macar ei. una e sa glumesti prietenos pe seama unui user si alta sa te iei de FAMILIA lui.

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby pc7 » Tue Apr 24, 2012 10:48 pm

mi se pare exagerat comportamentul lui Im, vlad n-a zis nimik pan acu, ceea ce mi se pare ciudat, probabil rezolva problemele in rl


cat despre holidei...eu o sa continui s ama iau de nevasta-sa atata timp cat nici el nu are loc de mine, ma ignora, il ignor, daca nu vrea asa ...eu l-am anuntat!
Life's not fair, get used to it

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Tue Apr 24, 2012 10:56 pm

pc7 wrote:mi se pare exagerat comportamentul lui Im,

sigur ca este exagerat!

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Dan » Wed Apr 25, 2012 12:11 am

@Im - la urmatoarea expresie de acest gen ne parasesti definitiv.
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby pc7 » Wed Apr 25, 2012 12:16 am

ei acuma nici definitiv, o perioada doar, poate goleste, vb lu cerb
Life's not fair, get used to it

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Dan » Wed Apr 25, 2012 12:24 am

Din experienta clementa nu duce la nimic bun pe forum. Deci la urmatoarea banul e definitiv.
@trident & Co - nu faceti circ si o victorie din chestia asta - de circ suntem destui care ne-am cam saturat.
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Wed Apr 25, 2012 12:27 am

sigur, in regula, am inteles.

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby pc7 » Wed Apr 25, 2012 12:30 am

3d acu esti multumit? eu nu! daca Im ia ban definitiv sa stii ac divortam!

si nu sunt multumita nici de lesa prea lunga a lui holidei, a intrat cu un milion de clone, vorbeste cum vrea, jugneste, isi cere scuze si merge mai departe, el e deasupra legii?
Life's not fair, get used to it

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Wed Apr 25, 2012 12:30 am

ei acum, serios domnu' Dan, aici nu gasesc logic cum procedezi.
Amenintari si chestii d'astea cu colegii de moderare nu se fac.
Si nici banuri definitive asa ca vrea muschiul tau.
da ban la toti atunci daca nu esti incapabil sa faci ordine frumos si civilizat.


trident wrote:sigur, in regula, am inteles.


asa trident, pupa si mai jos.
ca'n bancul ala :
trident mangaindu'l pe domnu'Dan pe umar, justificandu'se :
-veti avea o scama!

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Dan » Wed Apr 25, 2012 12:40 am

Domnu Sandoz : ba da banuri definitive e solutia, iar functia nu face decat sa agraveze situatia.
Daca nu poti deosebi o mizerie de o gluma este strict problema ta pana cand faci o chestie similara cand devine problema mea, daca o faci aici pe forum. Poate ca faci 1000 si nu te prind, pentru ca asta e : timpul e cum e ; dar cand te-am prins pedeapsa e maxima.

Dupa cum vezi toleranta excesiva duce la ce vezi. Chestia cu muschiu' meu iti spun doar atat: n-am orgolii din astea, ca n-am nici o placere sa dau userii afara si sa le dau pedepse; insa legat de moderare si administrare eu chiar nu trebuie sa dau explicatii nimanui.
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Wed Apr 25, 2012 12:50 am

Ba da, e o mizerie, dar au fost altele si mai mari si nu s-a ofuscat nimeni asa de tare. Dar ma rog, nu suntem toti egali.
Blegoo de ce a primit ban cand trident facea misto de mama lui? (caruia i'a spus de nenumarate ori ca e decedata, etc)

nu serios, acum dumneata chiar crezi ca noi nu vedem cum moderezi?
Dar am inteles ca nu trebuie sa dai explicatii nimanui.
o seara frumoasa iti doresc.

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Dan » Wed Apr 25, 2012 12:55 am

Fiecare la vremea lui. Si da - moderez pe apucate, dar nu cu partinire, cand am jumatate de ora la 3 zile sa arunc un ochi aici.
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Lii
elite
elite
Posts: 13065
Joined: Tue Jun 29, 2010 2:03 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Lii » Wed Apr 25, 2012 1:42 am

Si tuuuu, Brutus? Tocmai tu, Trident, arunci cu piatra? De nenumarate ori ai scapat cu basmaua curata dupa ce-i jigneai pe colegii de pe Germania, un ex dintr-o mie.
Fără profesie

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Wed Apr 25, 2012 2:02 am

nu ai dreptate. te referi la ce, ca eu spuneam ca in germania se pleca fara examen si ca cei pe care ii cunosc eu care au plecat erau varza-slab pregatiti? pai asta e una, alta e sa fi spus "tu: Marian. Tu, Marian, de exemplu, tu... pai la tine nevasta-ta e o vita". si in mod repetat.

o data am spus o faza de m-am ciondanit cu manolo si holiday, acum vreo 3 ani cred, mi-am luat ban 2 luni :) si holiday/sandoz si-a luat, si kooksee parca, si manolo :)- eu asa tin minte. ne-am luat toti. mi-am luat portia atunci. haha, ce degenerasera lucrurile hehe ce vremuri

de data asta insa: da, ma sesizez la comportamente discriminatorii de orice tip. si nu mi se pare fair sa utilizam aspecte din real life pe forum. sa nu uitam: nu m-am plans de lucruri care ma vizau DIRECT. pe bune mai, glumele sunt glume, rautatile sunt rautati. deci da, si eu, pt ca pe mine ma deranjeaza. ca sa iti raspund la intrebare

cu holday de ex am un gentlemen's agreement-stiu ce il deranjeaza, daca imi spune frate vezi ca am vbit ceva, ce faci, imi revin instant. hehe, si el incalca uneori, mi se pare f amuzant, ne hahaim, dam mana.. nu urmaresc sa il umilesc asa, in fibra lui. bine, uite, kooksee face un misto de el teribil, so what, ne amuzam.

suntem oameni rezonabili, ne intelegem.
sigur, suntem aici de 5-7-8 ani. in timpul asta ne-am ciondanit cu totii cred PARTE-N PARTE, nu stiu care doi useri vechi nu au avut faze.
ne-am revenit, ne-am repliat, nu?

sunt momente in care ne aprindem. -de inteles
to a certain extent. eu nici nu pot sa ma cert la modul serios si calumea cu voi ca suntem cu totii aici,ne stim, eu sunt impresionabil al faze din astea cu comunitatea, cu alea.
sunt momente in care glumim putin deplasat -iarasi, de inteles
sunt momente in care facem misto-la gluma -de inteles

momentele in care suntem rai -luni de zile, a la long, cu un om sau o categorie-ei, mie astea nu mi se par ok. asta incerc sa spun.

daca ma intrebi, nu mi-as fi dorit sa plece Im forevar. nu asta a fost scopul meu.
dar inca o data, oricine -ORICINE-ar fi fost in locul lui as fi avut aceeasi atitudine.


+ sa stii ca se spune "ai scapat basma curata", nu "cu basmaua curata". lol

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Wed Apr 25, 2012 2:18 am

pt ca scopul meu este ca mediul in care comunic si in care stau destul de mult, de ex in perioada asta si ce urmatoare, aam ENORM de scris, am atata de lucru incatr sa mai intru pe imed e foarte la innemana.'
si vreau sa avem o comunitate VIE, sa ne harjonim-altfel ce sens are, ma refer la DIverse, cu cat mai spiritual cu cat mai amuzant si interensat, dar nu imi doresc sa traim intr-o comunitate toxica.
haideti sa nu o transformam intr-o comunitate TOXICA!!. sigur, asta nu va insemna ca ne vom da binete si ne vom freca pe burti toti cu toti, dar asa, per total am convongerea ca putem avea o comunitate de persoane foarte misto, din VARIATE medical fields, cu BACKGROUNDURI sociale si cultlurale diferite, ar putea fi o chestie f misto imedu;.

sunt asa obosit ca-mi pica ochii in gura. ma duc la culcare, convins ca putem avea o comunitate ok, in care sa ne intelegem ok, si sigur, sa ne mai luam la misto ok, dar nu cu din astea din fundul curtii sau cu aspecte din viata reala a utilizatorului.

mi-ar palcea ca aici sa ne dezvolatam, nu sa ne DESFIINTAM din cuvinte.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Calico » Wed Apr 25, 2012 3:00 am

Dan wrote:Din experienta clementa nu duce la nimic bun pe forum.
Nu ar trebui sa generalizam experientele neplacute (Blegoo).

Eu nu cred ca Im a vrut sa o jigneasca neaparat pe Doamna Vlad, probabil ca are parerea asta despre toate femeile. Si asta cu "fatatul" mie mi se pare mai degraba o accentuare dispretuitoare a naturii animalice a femeilor atunci cand vine vorba de copii, decat o jignire propriu-zisa.

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Wed Apr 25, 2012 10:04 am

si parerea mea e ca el se referea strict la gazela de care tot vorbeste el si la care toate femeile sunt consternate si intoarse impotriva lui.
Ma mira faptul ca il ataca mai tare pe trident decat sa zicem...muma padurii.

ceea ce spun, nu e ca sa ii iau apararea lui Im, cred ca un ban direct de 3-6 luni ar fi indeajuns, insa nici nu poti face asa de capul tau, sau modera cand ai 'timp'.
Eu cred ca ar trebui reglementat un regulament ceva, ca prin tarile straine cu circulatia rutiera de exemplu.
Aproape peste tot sunt camere, care filmeaza permanent si sanctioneaza neregulile mari (gen mers contrasens pe autostrada,etc) si mai sunt si radarele mobile (care iti dau amenzi si pentru 1 km in plus).
Evident, ultimele nu sunt non-stop, ca altfel nu si'ar mai permite nimeni sa mearga cu masina.

Am incalcat si eu de foarte multe ori regulile bunului simt si de multe ori le mai incalc cand ii raspund lui kooksee de exemplu. as fi vrut ca el sa faca misto, cum zice trident, dar el nu face misto, el a luat-o personal. (daca vrei iti arat pm-uri tridente daca nu ma crezi, sa vezi pana unde ajunge frustrarea :) . nu le pun public ca nu e frumos, elegant, etc)

Insa e loc pentru fiecare sa se cizeleze si sa se autocontroleze. Atunci cand nu se poate, sa intervina jandarmii.
Imi mentin parerea ca ban'ul definitiv dintr'o data asa, mi se pare ca o pedeapsa cu moartea.(virtuala). Si o singura persoana nu poate decide pentru o asemenea masura.
Daca vreti, putem face cum se face in Elvetia, facem un topic cu un poll, in care pune pedepsele si lumea voteaza pentru 3 zile. Nu mai mult, pentru ca totusi trebuie sa voteze cei care sunt activi, nu toate clonele.
(apropo, eu nu am clone, doar am schimbat userii, din simplul motiv ca se ia prea personal totul pe aici, si nu vreau sa fiu asociat in viata reala cu ce prostii am debitat eu la un moment dat, si mai e faza ca nu vreau sa apar in top imed acolo la nr. de posturi, celelalte id'uri sunt deactivate)

Uite, propun sa facem chestia asta pt. Im, sa votam public (si responsabil as zice) pedeapsa ce ar trebui sa o primeasca Im.

User avatar
Lii
elite
elite
Posts: 13065
Joined: Tue Jun 29, 2010 2:03 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Lii » Wed Apr 25, 2012 10:45 am

Dan wrote:Domnu Sandoz


cum a sunat asta! :joke:
Fără profesie

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Calico » Wed Apr 25, 2012 11:21 am

sandoz wrote:Uite, propun sa facem chestia asta pt. Im, sa votam public (si responsabil as zice) pedeapsa ce ar trebui sa o primeasca Im.

Eu propun sa-l transferam 6 luni ca moderator pe forumul desprecopii.ro

User avatar
Jerome
elite
elite
Posts: 5383
Joined: Mon Sep 12, 2011 6:55 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Jerome » Wed Apr 25, 2012 11:53 am

sandoz wrote:Si nici banuri definitive asa ca vrea muschiul tau

Sunt mai multi muschi pe aici care considera ca im abuzeaza de pozitia sa, nu te supara.

Cat despre Vlad, cinste lui ca l-a ignorat pe nepoliticos.

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Wed Apr 25, 2012 12:50 pm

MumaPadurii wrote:
sandoz wrote:Uite, propun sa facem chestia asta pt. Im, sa votam public (si responsabil as zice) pedeapsa ce ar trebui sa o primeasca Im.

Eu propun sa-l transferam 6 luni ca moderator pe forumul desprecopii.ro

:lol:

Jerome wrote:Cat despre Vlad, cinste lui ca l-a ignorat pe nepoliticos.

:allright:

summer19 wrote:
Dan wrote:Domnu Sandoz


cum a sunat asta! :joke:


3some.gif

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby pc7 » Wed Apr 25, 2012 3:34 pm

holidei

nu vreau sa fiu asociat in viata reala cu ce prostii am debitat eu la un moment dat, si mai e faza ca nu vreau sa apar in top imed acolo la nr. de posturi, celelalte id'uri sunt deactivate)



cata responsabilitate!

da nu ti-e jena sa faci misto de 3d cu nr lui de posturi cand ale tale adunate probabil ca l-ar depasi?
Life's not fair, get used to it

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Wed Apr 25, 2012 4:45 pm

pc7 wrote:holidei

nu vreau sa fiu asociat in viata reala cu ce prostii am debitat eu la un moment dat, si mai e faza ca nu vreau sa apar in top imed acolo la nr. de posturi, celelalte id'uri sunt deactivate)



cata responsabilitate!

da nu ti-e jena sa faci misto de 3d cu nr lui de posturi cand ale tale adunate probabil ca l-ar depasi?

:D si tie nu ti-e jena sa faci misto de 3d cum ca eu l-as putea depasi la posturi?

ps: spre cultura ta generala, as avea mai multe ca sulik, dar nu ca trident. dar nu despre asta vorbim aici.
Mai bine i-ai lua apararea lui Im, ca sa nu-i mai trebuiasca pozele cu tine :)

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby pc7 » Wed Apr 25, 2012 4:58 pm

sincer, ma indoiesc ca ai poze cu mine, si chiar adca aia vea sunt prea vechi ca sa mai conteze
Life's not fair, get used to it

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Chingachgook » Wed Apr 25, 2012 6:54 pm

sandoz wrote: si mai sunt si radarele mobile (care iti dau amenzi si pentru 1 km in plus).


nu prea ai voie la masina, nu? nu aveti decat una si merge cu ea componenta autoritara a familiei?

afla de la mine care fac blatul pe autobuze ca amenda se da de la 11 km in plus la viteza. 10 km e toleranta aparatului de masura.

deci mai baga un leu, mai trage o data si incearca alta demonstratie ca asta nu ti-a iesit.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Wed Apr 25, 2012 9:08 pm

asa'i ca nu te'au lasat astia la granita sa intri in elvetia.
e ca la rollercostere, daca nu ai un anumit IQ, nu treci frate.

http://suisse.radars-auto.com/amendes-c ... ntions.php

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Dan » Thu Apr 26, 2012 12:21 am

MumaPadurii wrote:
Dan wrote:Din experienta clementa nu duce la nimic bun pe forum.
Nu ar trebui sa generalizam experientele neplacute (Blegoo).

.


Da' cine a zis ca ma raportez numai la Blegoo cand am vorbit de experienta ? Sunt destule "experiente" neplacute, cu efecte vizibile dar care nu au fost sanctionate .
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17766
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Phat Skidz » Thu Apr 26, 2012 9:13 am

Nu știu exact care e problema lui Im și nici nu prea m-a preocupat subiectul. Tind să cred că e vorba despre mitocănii benigne - adică așa știe el să glumească, și nu despre răutate reală. Nu povestesc despre viața personală pe net, dar nici nu mă ascund în mod expres.
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

sandoz

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby sandoz » Thu Apr 26, 2012 9:49 am

vlad s. wrote:Nu știu exact care e problema lui Im și nici nu prea m-a preocupat subiectul. Tind să cred că e vorba despre mitocănii benigne - adică așa știe el să glumească, și nu despre răutate reală. Nu povestesc despre viața personală pe net, dar nici nu mă ascund în mod expres.

:allright: reactia potrivita!
zici ca esti Sarkozy dom'le!

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Thu Apr 26, 2012 12:24 pm

confundati. nu putem vorbi despre o reactie potrivita, nu exista "raspuns corect", chiar daca poate placea sau displacea, un raspuns nu poate fi corect sau incorect.
gravitatea cuvintelor lui Im nu poate fi masurata dupa raspunsul pe care il trezesc acestea la vlad.

de ex daca eu vad la TV ca un proxenet ii adreseaza unei sexworker injurii pot sa nu fiu de acord si sa mi se para aiurea, sa fiu revoltat (de ce la teve, cum poaechiar daca respectiva considera ca "asa vorbeste el" sau ca "sunt doar glume".

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17766
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby Phat Skidz » Thu Apr 26, 2012 5:29 pm

Corect. Simplul fapt că eu nu depun plângere nu anulează infracțiunea :)
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Comportamentul exagerat al lui Im

Postby 187.92a » Sat Apr 28, 2012 10:24 pm

oricum, elegant


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests