REZIDENTIAT SPANIA

...ca nu se mai poate
rezidentiatspania
Posts: 2
Joined: Sat Oct 14, 2006 5:47 pm

REZIDENTIAT SPANIA

Postby rezidentiatspania » Sun Oct 22, 2006 10:01 pm

Va salut problema mea este simpla vreau sa sustin Rezidentiatul in Spania am adunat ceva informatii despre acest subiect dar cred ca mai este mult pana o sa aflu toate detaliile legate de aceasta tema eu unul voi raspunde tuturor intrebarilor carora le cunosc raspunsul daca sunt dintre voi interesati de aceasta tema si cunosc detalii care li se par interesante si importante eu va astept sa le impartasim cu totii de asemenea detin minimanuale din anii trecuti de la Academia CTO ptr cei interesati lasati o adresa de gmail si vi le trimit free dar de asemenea va mai rog inca o data sa lasam egoismul si sa impartasim cunostintele pe care le detinem . Va multumesc!
vreau sa fac rezidentiatul in Spania in concluzie ma intereseaza absolut orice informatie legata de acest subiect de asemenea voi raspunde intrebarilor legate de aceasta tema carora le cunosc raspunsul

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Postby alimori » Mon Oct 23, 2006 3:39 pm

Adevarul e ca nu erau decat 2 teme deschise... Mai era nevoie de inca 2...

miki
junior
junior
Posts: 43
Joined: Tue Jan 25, 2005 1:50 am

Postby miki » Mon Oct 23, 2006 9:15 pm

Era deschisa discutia e adevarat, dar asa poate isi aduc si altii aminte de noi informatii:)
Si eu tare as vrea sa plec. Pt inceput ma gandeam macar la un stagiu de rezidentiat pe care sa-l pot face in Spania. In principiu am vazut ca se poate, sau mai bine zis teoretic.

Daca are cineva informatii despre cum decurg lucrurile practic va multumesc anticipat sa le postati:))

ayurrytta
newbie
newbie
Posts: 9
Joined: Tue Mar 06, 2007 5:19 pm
Location: craiova
Contact:

Postby ayurrytta » Sat Mar 10, 2007 5:39 pm

era nevoie ilinca ...k mai sunt si oameni care nu sunt asha descurcareti k tine si au nevoie de o mana de ajutor...de la unii binevointori care nu tin informatiile doar pt ei asha cum faci tu...


Return to “Cum pleci din tara”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests