Impreuna dam viata Universitatii

Pentru ca o merit: info rezidenti; barfe din spitale
User avatar
raulana23
newbie
newbie
Posts: 11
Joined: Wed Nov 21, 2007 12:00 pm

Impreuna dam viata Universitatii

Postby raulana23 » Wed Feb 01, 2012 10:02 pm

Viata este un dar pe care il meritam numai atunci cand il daruim.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Impreuna dam viata Universitatii

Postby Chingachgook » Wed Feb 01, 2012 10:45 pm

sa ii transmita un timisorean cateva sfaturi de la un coleg doctor.

blogul trebuie integrat pe siteul propriu. cv-ul trebuie pus pe site, nu pe googledocs sa dau 3 clicuri pana ajung la el. formularul de contact e asimetric si urat. testimonialele alea care se plimba singure sunt din anii 2000.
siteul nu are link catre blog!!!!!! a sters numele aluia care a facut tema (desi la cat de urata e e posibil sa fie facuta de el)

eu de aici deduc asa. nu se pricepe la anumite chestii dar crede ca se pricepe si le face dupa capul lui. ma indoiesc ca nu avea 200 de euro sa ii faca cineva un site de prezentare.
daca asa face si cu treburile adminsitrative?


acuma subiectiv

Îmi doresc ca UMF “Victor Babeș” să ajungă acolo unde merită,



in afara de faptul ca e un cliseu de gazetar sportiv, cam ce motive ar fi pentru ca umf timisoara sa fie in alta parte decat e? nu zic ca nu sunt dar as vrea sa le vad.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Impreuna dam viata Universitatii

Postby 187.92a » Thu Feb 02, 2012 2:12 am

siteul candidatului Dorel wrote:Îmi doresc ca UMF “Victor Babeș” să ajungă acolo unde merită,


si eu imi doresc sa ajunga acolo unde merita, le ajunge cu fatzaiala enervanta printre universitatile serioase din Romania

pot sa stiu si eu ce inseamna urmatoarea postare?
un post de pe siteul candidatului sandel Dorel wrote:title = "* Un dac adevarat"
Gheorghe Zamfir: ”Dorel Sandesc – un patriot, o persoana spirituala, caracter demn si suflet minunat, un DAC ADEVARAT, AR TREBUI CLONAT DE 20.000.000 DE ORI !!


wtf??!

no offence, dar ... DOREL?


Return to “Viata in spital”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests