examen de specialitate in martie 2012 Psihiatrie Bucuresti

Pentru ca o merit: info rezidenti; barfe din spitale
laviniadragalau
Posts: 3
Joined: Tue Jan 31, 2012 11:42 pm

examen de specialitate in martie 2012 Psihiatrie Bucuresti

Postby laviniadragalau » Wed Feb 01, 2012 7:08 pm

Urmeaza sa dau examenul de specialitate pe psihiatrie in Bucuresti acum in martie. Eu am terminat in Timisoara specialitatea, si as dori sa ma ajutati cu informatii, despre cum e comisia , cum sunt formulate subiectele , daca se pica, daca mai sunt colegii care se inscriu. Eu nu cunosc rezidenti de psihiatrie din Bucuresti ca sa pot afla informatii. va rog sa imi raspundeti cei care au dat specialitatea sau urmeaza sa o dea. adresa mea este lavi_psi@yahoo.com va multumesc

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: examen de specialitate in martie 2012 Psihiatrie Bucures

Postby 187.92a » Wed Feb 01, 2012 9:41 pm

in primavara e intotdeauna mai usor decat in toamna, de obicei dau cei care vor sa evite comsiile grele. personal nu am foarte mult respect pt acest gen de persoane, fiecare cu "motivul " lui. la fel, pt cei care schimba centrul, de obicei cand nu sunt ok in centrele lor.
eu stiu pe cineva care a dat in primavara si a fost foarte usor, s-a copiat
succes

Lizz22
elder
elder
Posts: 552
Joined: Thu Aug 09, 2007 11:55 am
Contact:

Re: examen de specialitate in martie 2012 Psihiatrie Bucures

Postby Lizz22 » Thu Feb 09, 2012 6:44 pm

pentru unii e putin important respectul altora...mai ales cand e vorba de motive intemeiate pentru care nu sustin examenul de specialitate "cu turma" in octombrie.
personal, daca -de exemplu- as termina rezidentiatul (din varii motive) in aprilie/mai/iunie m-ar interesa putin spre deloc ce cred altii despre faptul ca sustin examenul in martie. mai ales ca daca stau acasa fara bani din martie pana in octombrie nici unul din colegii care nu ma respecta nu-mi dau de mancare.


Return to “Viata in spital”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 94 guests