Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Pentru ca o merit: info rezidenti; barfe din spitale
User avatar
rezidante
senior
senior
Posts: 466
Joined: Sun Jan 25, 2009 4:26 pm
Location: Kandahar

Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby rezidante » Tue Jan 12, 2010 10:21 am


guerila
junior
junior
Posts: 63
Joined: Mon Nov 20, 2006 9:57 am

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby guerila » Tue Jan 12, 2010 10:27 am

dao in masa de treaba.ati inebunit si voi?va e teama de vaccin?nu il faceti si gata.oricum o sa murim in 2012 ca asa zice pe iutub (deci e adevarat), isus o sa vina sa ne salveze in 2013 dupa ce am murit si o sa curete pacatele lumii.si pe urma o sa vina planeta x sa distruga noul eden si anatomopatologii si legistii o sa aiba de lucru sa demonstreze ca planeta x era un hamburger modificat genetic de americani care intre timp o sa se refugieze pe marte unde vor putea supravietui datorita modificarilor induse de vaccin.eu plec cu americanii.

User avatar
ndsimona
elder
elder
Posts: 745
Joined: Tue Mar 16, 2004 8:25 pm
Location: Bucuresti

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby ndsimona » Tue Jan 12, 2010 11:09 am

Da, frate, exact asta lipsea pe imed! Acuma o sa inceapa sa curga diverse linkuri si citate cu opinii apocaliptice si conspiratii mondiale.
Pana la urma fiecare alege pentru el si se vaccineaza sau nu.Dar nu inteleg de ce trebuie sa intoxicati si pe altii cu fel si fel.
" Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti." Heyde

User avatar
rezidante
senior
senior
Posts: 466
Joined: Sun Jan 25, 2009 4:26 pm
Location: Kandahar

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby rezidante » Tue Jan 12, 2010 12:14 pm

O simpla logica(cronologica) dpdv istoric in raport cu AN1H1
-De la inceput s a vbt de epidemie(pandemie)
-Autoritatile au anuntat ca va incepe un tzunami viral,pe cand epidemia se declanseaza de jos in sus! un
scenariu bine pus la punct.
-Singurl interes este cel financiar.
-Daca USA nu ar fi vrut raspandirea virusului,ar fi inchis granita cu mexic(Mai 2009)
-Anual gripa sezoniera ucide mai multi oameni decat combinatia asta noua!(mesterita)

guerila
junior
junior
Posts: 63
Joined: Mon Nov 20, 2006 9:57 am

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby guerila » Tue Jan 12, 2010 12:27 pm

asa si?
ca medic ar trebui sa sti toate astea fara sa postezi un link om mai putin dotat intelectual catre un vadim al lor care zice ca vin ungurii, americanii in cazul lor, si vor sa ucida toata populatia (dar in special barbatii ca sa ramana ei cu virginele).
E clar ca industria farmaceutica trebuie sa vanda produse.E rau ca institutul cantacuzino face un vaccin si ca nu moare din lipsa de activitate?
Care e ideea postului tau? vrei sa ne sinucidem? vrei sa ii ucidem? spune ce doresti tu sa simt eu in urma vizionarii acelui videoclip?

PS: stiai ca pamantul e gol pe dinauntru si ca hitler a fugit acolo? (de aia americanii trebuie sa se refugieze pe marte si de aia au nevoie de manipularea ADN-ului prin acest vaccin ca sa reziste acolo.Dar il vor da doar americanilor, si nu finlandezilor.Stiai ca norvegienii fac niste buncare imense unde sa incapa elitele? Pot proba ce am zis prin declaratii pe youtub a diversilor ministrii)

User avatar
keroseneSS
junior
junior
Posts: 36
Joined: Fri Dec 25, 2009 2:01 pm

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby keroseneSS » Tue Jan 12, 2010 1:47 pm

guerila wrote:asa si? ....................... Care e ideea postului tau? vrei sa ne sinucidem? vrei sa ii ucidem? spune ce doresti tu sa simt eu in urma vizionarii acelui videoclip?



citeste si despre adevarul la care toti luam parte, ni se ofera "pe fata" si nimeni nu-l ia in serios


http://www.scribd.com/doc/236769/Viorel ... emuratoare
http://www.yogaesoteric.net/content.asp ... &item=3383
Mare amator de whisky si de domnisoare frumoase. Image

ikujjj
senior
senior
Posts: 243
Joined: Thu Nov 06, 2008 6:05 pm

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby ikujjj » Tue Jan 12, 2010 3:29 pm

toata lumea cu linkuri :peace: :devil:
tin si de foame, stimuleaza si gandirea, perfectioneaza si rezi(st)dentii de pretutindeni!
hai c-a inceput bine 2010!

User avatar
rezidante
senior
senior
Posts: 466
Joined: Sun Jan 25, 2009 4:26 pm
Location: Kandahar

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby rezidante » Tue Jan 12, 2010 4:59 pm

guerila wrote:asa si?
ca medic ar trebui sa sti toate astea fara sa postezi un link om mai putin dotat intelectual catre un vadim al lor care zice ca vin ungurii, americanii in cazul lor, si vor sa ucida toata populatia (dar in special barbatii ca sa ramana ei cu virginele).
E clar ca industria farmaceutica trebuie sa vanda produse.E rau ca institutul cantacuzino face un vaccin si ca nu moare din lipsa de activitate?
Care e ideea postului tau? vrei sa ne sinucidem? vrei sa ii ucidem? spune ce doresti tu sa simt eu in urma vizionarii acelui videoclip?

PS: stiai ca pamantul e gol pe dinauntru si ca hitler a fugit acolo? (de aia americanii trebuie sa se refugieze pe marte si de aia au nevoie de manipularea ADN-ului prin acest vaccin ca sa reziste acolo.Dar il vor da doar americanilor, si nu finlandezilor.Stiai ca norvegienii fac niste buncare imense unde sa incapa elitele? Pot proba ce am zis prin declaratii pe youtub a diversilor ministrii)


Ai tulburari de personalitate sau crezi ca imed ul iti apartine? :allright:

pasarilatilungila
elder
elder
Posts: 679
Joined: Sun Nov 14, 2004 11:33 pm

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby pasarilatilungila » Tue Jan 12, 2010 6:14 pm

ok, nu va place youtube sau yogi-esotericul
propun un spiegel sau o romania libera:

http://www.spiegel.de/international/wor ... 19,00.html

http://www.romanialibera.ro/a171038/exp ... uptie.html
And the PRIDES shall stand as one, powerful in the LIGHT and SUPREME among BEINGS

User avatar
999
senior
senior
Posts: 120
Joined: Wed Sep 09, 2009 11:46 pm

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby 999 » Tue Jan 12, 2010 10:58 pm

ndsimona wrote:Da, frate, exact asta lipsea pe imed! Acuma o sa inceapa sa curga diverse linkuri si citate cu opinii apocaliptice si conspiratii mondiale.

:lol: Imi sopteste cineva ca se va sfarsi totul pe 21.12.2012... si apoi o vom lua de la capat.

ps: adica se va sterge baza de date a imedului si toti vom avea 0 posturi.

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii din

Postby Enemy » Wed Jan 13, 2010 4:41 pm

rezidante wrote:http://www.youtube.com/watch?v=YEWGHhuTa7w



http://en.wikipedia.org/wiki/Rauni-Leena_Luukanen-Kilde

E schizofrenica tanti. Ar trebui sa va documentati mai mult inainte de a lansa diverse idei.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Adevarul despre vaccinuri. Fostul ministru al Sanatatii

Postby Chingachgook » Thu Oct 30, 2014 12:34 pm

Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...


Return to “Viata in spital”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests