Alegere Spital Platitor

iarba verde de acasa
User avatar
zinitza
junior
junior
Posts: 74
Joined: Wed Jan 14, 2004 10:39 am
Location: buc

Postby zinitza » Sun Jan 30, 2005 4:09 pm

pt Cristo : la fel am patit si eu la Floreasca...tot ce stiu este ca asistenta a atasat acul la eprubeta in fata mea si nici de cum nu l-a desigilat ca sa-l vad cu ochii mei....pe de o parte este greseala noastra..suntem medici..trebuia sa solicitam acest lucru....in al doilea rand nu cred ca trebuie sa o lasam asa....cred ca ar trebui sa verificam....chiar daca am semnat ca "suntem de acord cu recoltarea"... mai ales ca acum nu e numai unul "paranoic" suntem mai multi. Eu zic ca ar trebui sa ne sesizam mai multi si sa-i facem reclamatie asistentei respective. Ma repet..chiar daca noi trebuia sa cerem desigilarea in fata noastra..ea e de vina ca nu a facut acest lucru....era datoria ei...
Astept pareri.

cristo4
junior
junior
Posts: 35
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:51 pm

Postby cristo4 » Sun Jan 30, 2005 6:55 pm

mersi zinitza pt reply! Sunt sigur ca nu suntem singurii in situatia asta,mai ales ca in ziua in care mi s-a recoltat mie,joi,am mai fost cu 2 colegi si nici unul dintre ei nu are siguranta ca acul a fost nou.Tie cand ti s-a recoltat?Si cum facem sa aflam ce asistenta a fost in ziua respectiva? Evident ca trebuie sa facem o reclamatie,si asta cat mai curand,ca sa aiba vreo sansa de "solutionare"!Astept cat mai curand opinii&pareri!!!
P.S. Daca ajuta cu ceva,eu m-am "linistit" oarecum stiind ca acul acela a fost folosit pt recoltari la rezidenti...

User avatar
damonik
senior
senior
Posts: 207
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:00 pm
Location: space, the final frontier
Contact:

Postby damonik » Tue Feb 01, 2005 6:23 pm

medici de frunce ai tarishoarei asteia! pfui :roll:
Ai avut sansa unica de a capata forma omeneasca. NU-TI PIERDE TIMPUL!


Return to “Rezidentiat 2004”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests