cum sa faci bani cu rezi

iarba verde de acasa
bolo
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Dec 20, 2004 4:08 pm

cum sa faci bani cu rezi

Postby bolo » Mon Dec 20, 2004 4:20 pm

Sfat de la unu care a dat reyi acum 2 ani: Aveti mare grija cum formulati contestatii. S-ar putea sa va foloseasca mai mult decat credeti. Eu am contestat acum 2 ani punctajul final de dupa recorectare, i-am dat in judecata si acum am castigat postul de rezident si 200.000.000 lei PAGUBE MORALE!!!! :D

User avatar
adh2004
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Sep 23, 2004 7:29 pm
Location: Bucuresti

Re: cum sa faci bani cu rezi

Postby adh2004 » Mon Dec 20, 2004 5:57 pm

bolo wrote:Sfat de la unu care a dat reyi acum 2 ani: Aveti mare grija cum formulati contestatii. S-ar putea sa va foloseasca mai mult decat credeti. Eu am contestat acum 2 ani punctajul final de dupa recorectare, i-am dat in judecata si acum am castigat postul de rezident si 200.000.000 lei PAGUBE MORALE!!!! :D


Nu avem toti relatii in justitie...

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Mon Dec 20, 2004 6:43 pm

Bolo wrote:
Eu am contestat acum 2 ani punctajul final de dupa recorectare, i-am dat in judecata si acum am castigat postul de rezident si 200.000.000 lei PAGUBE MORALE!!!!


La care punctaj final de dupa recorectare te referi? Ala dupa care se fac repartitiile?
claudia

stf
Posts: 2
Joined: Mon Dec 20, 2004 12:33 am

Asta da contestatie!

Postby stf » Wed Dec 22, 2004 5:48 pm

Da-mi si mie reteta! Adica modelul de contestatie si pe cine anume trebuie sa dai in judecata (ministerul, comisia, etc). Am ceva timp liber si macar de plictiseala m-as tavali prin tribunale cu statul roman, dragul de el... Cred ca puteai sa obtii si o pensie pe viata pentru nervii distrusi si timpul pierdut, mama lor de banditi! PE EI TOVARASI! Ma gandeam chiar la o asociatie a celor care au dat mizeria asta de rezidentiat macar o data in viata si se simt talhariti. Cred ca in felul asta am putea sa ne facem auziti mai usor, ca altfel slabe sanse...


Return to “Rezidentiat 2004”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests