Exit Pool

iarba verde de acasa
And
senior
senior
Posts: 154
Joined: Mon Nov 24, 2003 12:44 am

Postby And » Fri Dec 17, 2004 11:13 am

roxana76 wrote:si eu sunt pe mf , dar nu voi avea acces la net decat cand ajung in bucuresti , adica destul de tarziu.


Scrie-le chiar daca nu le publici imediat.Pana la ora 22:00 tot ajungi in Bucuresti si le publici atunci.Este o solutie mult mai buna decat sa afli rezultatele 4-5 zile mai tarziu.
Dragi colegi scrieti rezultatele chiar daca nu le publicati imediat.Cu cat suntem mai multi cu atat va fi mai limpede situatia.Oricum pana luni toata lumea ajunge acasa.Le publicati cand puteti.

crisz
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Thu Nov 18, 2004 10:36 pm
Location: Cluj-Napoca

Postby crisz » Fri Dec 17, 2004 11:28 am

Din cate am vazut, din 18 sali cate ati socotit ca sunt pe chirurgie, doar 5 sunt acoperite...Trebuie sa vorbim inainte de examen si cu altii...Sau lumea vrea sa afle rezultatele in Seara de Craciun?! La cat se implica unii, nu-i exclus...Nu exista 18 oameni care sa se implice???Mare filozofie si asta!
Cris ( 0745563914) sala 1302...

crisz
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Thu Nov 18, 2004 10:36 pm
Location: Cluj-Napoca

Postby crisz » Fri Dec 17, 2004 11:32 am

Daca imi dati un numar de telefon unde sa transmit rezultatele..adica cui?cine se ocupa de asta...eu le transmit, si incerc sa mai caut si alti oameni din alte sali...daca nu..eu numai marti le pot pune pe net...
Ar fi mai bine sa se ocupe unul singur,iar ceilalti sa-l sune...

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Fri Dec 17, 2004 12:09 pm

Eu le public cu ceam mai mare placere! Am net acasa asa ca dupa centralizarea noastra de dupa ex am sa le pun pe forum!
daca consideri claudia 0745773282
claudia

User avatar
otalen
senior
senior
Posts: 331
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:10 pm

Postby otalen » Fri Dec 17, 2004 12:50 pm

incepe sa-mi para rau ca nu mai dau pe chir :)

de medicale nu se mai aude nimic? ce facem, copii? hai sa centralizam si noi :)

eu sunt in A5 la Veterinara. mai stiu pe cate cineva in A3 si la B Bolyai in V Marian si V Bogrea. da' inca n-am vorbit de chestia asta cu ei. aaa, si in Popper si in Zorgo. sa vedem dc o sa le arda de d-astea.

cum vreti sa centralizam? pe valori discrete sau pe intervale? let's say...de cate 5 puncte? imi pare mai rapid asa. iar informatia e cam aceeasi. daca nu se intampla ca anul trecut, of course!

in alta ordine de idei, ne intalnim seara undeva? toata lumea pleaca duminica? eu plec luni cu acc de 10si ceva, so.... un bar, ceva....un vin fiert de sarbatorit sau ptiu drace-innecat amarul? :)
"Dont't just Do something, Sit there!"

User avatar
otalen
senior
senior
Posts: 331
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:10 pm

Postby otalen » Fri Dec 17, 2004 12:53 pm

ma gandesc sa nu fac de-acuma un topic nou cu centralizare pe medicale sa nu se sperie lumea cand intra pe forum dar ar fi bine sa le facem separat, sa nu stam sa cautam printre posturi care e de fam care de chir si care de med. so....primu' care are info calde...se ocupa de topic, oc?
"Dont't just Do something, Sit there!"

User avatar
sixtyne
senior
senior
Posts: 162
Joined: Fri Jun 11, 2004 11:01 pm

Postby sixtyne » Fri Dec 17, 2004 7:13 pm

Vad ca pt Amf II nu s-a oferit nimeni.Sper sa fac bine la examen, ca sa am chef dupa aia sa vad cat au scos ceilalti...ca daca o sa imi plang in pumni ca dupa cat am invatat anu asta nu voi fi reusit sa scot punctaj klumea...numai de centrallizat nu o sa imi mai arda.Oricum la cat sunt de obosita nu imi doresc decat sa dorm vreo saptamana pana anul viitor :cry: .
BAFTA TUTUROR...VA DORESC TOT CE IMI DORESC SI MIE :)

User avatar
Domnudoctor
junior
junior
Posts: 37
Joined: Fri Oct 15, 2004 11:15 pm
Contact:

loc de intalnire dupa

Postby Domnudoctor » Sat Dec 18, 2004 1:43 am

Este un bar in centru unde o sa fie medicinisti dupa rezi : Club Vision,
e pe str. Memorandumului, chiar in statia de autobus; e cel mai aproape de fac de psiho (sala zorgo + ...) si la doua statii de autobus de cei ce vor fi la veterinara; putem centraliza acolo o parte din rezultate.
Bafta mare !
Rezimania uimeste Romania !

dediflor
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Sat Dec 18, 2004 1:37 pm
Location: Cluj-Napoca

Postby dediflor » Sat Dec 18, 2004 2:06 pm

Daca nu obtin un punctaj care sa ma scoata sigur din lupta pentru obtinerea unui loc in primii 1094, atunci incerc sa adun punctajele din sala I. Simiti de la Facultatea de Farma, Ion Creanga 12. Incerc sa le pun pe forum cat mai repede.
Cred ca cel mai sigur este ca cei care sunt ultimii pe lista din fiecare sala sa faca lucrul acesta.Ei oricum raman pana la sfarsit. Si nu au motiv sa le piara cheful, in cazul unui punctaj slab, pentru ca inca nu-l stiu.
Intalnirea pe Memorandumului nu este o idee rea. Si dupa parerea mea , e mai usor de realizat si mult mai rapid.
In centru sunt foarte multe dintre locatiile unde sa va da rezi, asa ca nu este greu de ajuns.
MUUUUUUUUUUUUlLT SUUUUUUUUUCCES maine.

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Sat Dec 18, 2004 4:21 pm

Eu zic sa ne intalnim cu totii cei care au reusit sa scrie punctaje din sali in holul central de la parter,Cladirea veche ASE dupa corectare; si apoi vedem unde ne ducem sa centralizam!
claudia

User avatar
lady galadriel
senior
senior
Posts: 233
Joined: Mon Dec 08, 2003 7:21 pm
Location: acasa

Postby lady galadriel » Mon Dec 20, 2004 11:45 am

[quote="sixtyne"]Vad ca pt Amf II nu s-a oferit nimeni.Sper sa fac bine la examen, ca sa am chef dupa aia sa vad cat au scos ceilalti...ca daca o sa imi plang in pumni ca dupa cat am invatat anu asta nu voi fi reusit sa scot punctaj klumea...numai de centrallizat nu o sa imi mai arda.Oricum la cat sunt de obosita nu imi doresc decat sa dorm vreo saptamana pana anul viitor :cry: .
BAFTA TUTUROR...VA DORESC TOT CE IMI DORESC SI MIE :)[/quote]
...tocmai le-am scris eu pe forum...

User avatar
sixtyne
senior
senior
Posts: 162
Joined: Fri Jun 11, 2004 11:01 pm

Postby sixtyne » Mon Dec 20, 2004 12:13 pm

Eu vorbeam despre amf II ASE

User avatar
lady galadriel
senior
senior
Posts: 233
Joined: Mon Dec 08, 2003 7:21 pm
Location: acasa

Postby lady galadriel » Mon Dec 20, 2004 12:16 pm

sorry...


Return to “Rezidentiat 2004”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests