BBBUUUMMM

iarba verde de acasa
User avatar
elfstone
senior
senior
Posts: 428
Joined: Sun Sep 14, 2003 3:10 pm
Location: about and aloof
Contact:

Postby elfstone » Sun Dec 12, 2004 11:28 am

Din cate imi dau eu seama sunt sanse destul de mici sa ramai, pana la urma, fara post de stagiar. N-am inteles exact in ce fel, dar nenea de la DSP zicea ca nu sunt sanse, de fapt - ca toata lumea care nu ia rezi va avea post de stagiar. Poate parea incredibil, dar "cativa" dintre absolventii repartizati maine vor lua rezidentiatul. Habar nu am daca dupa 13 unii dintre noi vor ramane pe dinafara, dar e clar ca, la un moment dat, vor fi cateva mii de posturi de stagiar eliberate. In plus, directorii de spital (cu exceptiile deja mentionate aici) dau lejer aprobarile alea de incadrare. Ceea ce, cred, nu intelege nimeni (eu nu inteleg si nimeni nu a reusit sa imi explice) este ce o sa se intample dupa rezidentiat cand vom avea o gramada de "locuri standard" si de "locuri suplimentare" care vor deveni brusc vacante. Inca o repartitie? O mare brambrureala? O sa ne mutam care incotro? Indiferent, parerea mea este ca nu ai cum sa ramai fara post atunci decat daca (1) tii cu tot dinadinsul sau (2) vrei neaparat post intr-un anume loc in care, eventual, chiar nu sunt posturi.

Alternative?.... Pai, din cate stiu eu, nu exista alta cale de obtinere a dreptului de libera practica in afara de rezi sau (anul asta) stagiatura... .
"I'd much rather be happy than right, any day" (name not important)

Get firefox

User avatar
elfstone
senior
senior
Posts: 428
Joined: Sun Sep 14, 2003 3:10 pm
Location: about and aloof
Contact:

Postby elfstone » Mon Dec 13, 2004 2:08 pm

Bataie de joc! Chiar nu am reusit sa inteleg de ce ne-au pus pe drumuri sa obtinem adeverinte, nu am inteles de ce ne-au chemat acum acolo sa alegem . E aiurea! Femeia aia a mai si recunoscut ca "abia dupa rezultatele de la rezidentiat o sa se clarifice situatia... o sa puteti sa va alegeti atunci ce vreti"... Ce suntem, bah, frate?!
"I'd much rather be happy than right, any day" (name not important)



Get firefox

ilsa
junior
junior
Posts: 27
Joined: Wed Jul 28, 2004 10:21 pm

Postby ilsa » Mon Dec 13, 2004 2:36 pm

Fraieri???

User avatar
elfstone
senior
senior
Posts: 428
Joined: Sun Sep 14, 2003 3:10 pm
Location: about and aloof
Contact:

Postby elfstone » Mon Dec 13, 2004 3:14 pm

Soscriu!
"I'd much rather be happy than right, any day" (name not important)



Get firefox

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Mon Dec 13, 2004 6:04 pm

Daca tot e vorba de bataie de joc,am mai putea mentiona o serie de lucruri: eu de ex am terminat la cj si "vreau sa fac stagiatura la bucuresti".
Acuma problema pe care nicicum nu o inteleg suna in felul urmator: de ce daca femeia aia super amabila de la DSP care la repartitie imi spunea duios "ingeras" ,a spus ca repartitia pe spitale se face in ordinea descrescatoare a mediilor, atunci noi astia din "provincie" a trebuit sa asteptam sa se epuizeze locurile la toate spitalele de care am auzit si noi si sa ne multumim cu "resturile".
De ce tre sa ajung sa aleg un spital, dupa ce a ales Carol Davila, T.Maiorescu?
E corect sa fii exclus si dat la o parte doar pt simplu fapt ca esti din alt oras si nu din bucuresti?
Conteaza unde am terminat fac asta daca am repartitie sa fac stagiatura in Buc?

Si nu in ultimul rand cum ramane cu ordinea descrescatoare a mediilor?Sau noi astia "din provincie" nu intram in randul oamenilor?
De unde atata discriminare?
Am ajuns sa aleg a 700-a cu medie mult peste 9?

Asta bataie de joc!!!
Si aici vorbim de principii..
claudia

User avatar
Gongul
senior
senior
Posts: 284
Joined: Mon Oct 06, 2003 3:14 pm
Location: Bucuresti
Contact:

of

Postby Gongul » Mon Dec 13, 2004 6:47 pm

O labareala extraordinara (adm mi-am luat singur avertismentul, dar nu mai pot de nervi):
-in primul rand ca am pierdut timp cu cererea aia in conditiile ij care DSP-ul mi-a zis ca daca am cerere "nu e nici o problema"!...acelasi lucru mi s-a spus si de la spitalul de uinde am cererea!
-este bataie de joc sa chemi oamenii care au cu totul alta treaba si sa le spui "lucrurile se vor clarifica dupa rezidentiat"...la ce am mai mers astazi acolo???...de ce s-a facut asta inainte de rezi???..."intrebari fara raspuns", vorba cantecului!
Asa de scarbit sunt de sistem incat nu va pot spune...la noi DSP-ul cu MS-ul, cu spitalele si cu facultatea NU AU NICI UN FEL DE TREABA!...trag unul hais si unul cea...parca vorbim de alta lume...dar de fapr asa e in RO...ca sa nu mai vb de CNN....care are cu totul alt statut!
Sa dea Dumnezeu sa fie bine pentru toata lumea!Spor maxim in continuare!
cocucocucocucocucocucocucocucocucocucocu

seew
junior
junior
Posts: 41
Joined: Sun Dec 12, 2004 7:20 pm

Postby seew » Mon Dec 13, 2004 7:05 pm

Bine pentru toata lumea nu va fi...cel putin in anul acesta.

User avatar
octavia
junior
junior
Posts: 72
Joined: Wed Dec 03, 2003 1:56 pm
Location: cluj

Postby octavia » Mon Dec 13, 2004 7:16 pm

claudia wrote: Si nu in ultimul rand cum ramane cu ordinea descrescatoare a mediilor?Sau noi astia "din provincie" nu intram in randul oamenilor?
De unde atata discriminare?
Am ajuns sa aleg a 700-a cu medie mult peste 9?

Asta bataie de joc!!!
Si aici vorbim de principii..

:shock: :shock: :shock:
La Cluj cei care au venit din alte centre au ales in ordinea mediilor. Se pare ca regulamentul este interpretat dupa bunul plac a celor de la DSP Bucuresti. Unii sunt mai cu moţ.
lalala lala laaaaaa......

User avatar
agorima
senior
senior
Posts: 323
Joined: Wed Sep 08, 2004 12:15 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby agorima » Mon Dec 13, 2004 9:07 pm

Si cum ramane cu cei care au fost strigati si nu au avut timp sa ajunga in 3 secunde ! la catedra si au asteptat sa ia repartitia dupa alti 10-20 de colegi ca de au intarziat!

User avatar
doctoritz
senior
senior
Posts: 171
Joined: Mon Dec 08, 2003 10:23 am
Location: Bucuresti

buuumm

Postby doctoritz » Mon Dec 13, 2004 9:50 pm

Claudia...In caz ca nu stiai, in Bucuresti totul este mai cu mot decat in oricare alt oras din tara asta.
Si in alta ordine de idei...Vreau sa va spun ca a mia fost o diferenta!URIASA!!!!Pt cei din Buc, mediile pentru stagiatura s-au calculat astfel:media din cei 6 ani/6+media licenta,totul/2.
Noi cei care am terminat in Cluj, eu una cel putin m-am simtit cam prost azi cand am vazut ca aveam o medie super mica fata de cei mai multi din Buc.PENTRU CA LA CLUJ s-a calculat media astfel:media din fiecare din cei 6 ani de facultate+media de la licenta/7.Cu meida cre o am eu,la Cluj sunt a 79 in an.In Buc eram in jur de a 350-a.
Asta este!Pe mine nu ma mai mira si dezamageste nimic ca am trecut deja prin destule ca sa ma mai mire ceva.
Sper sa-mi iau rezidentiatul si sa nu fie nevoie sa fac stagiul in "resturile" bucurestenilor.
Invatati,invatati, invatati!Daca nu puteti, va ajutam.Daca nu vreti va obligam!!

User avatar
dezertoarea
junior
junior
Posts: 43
Joined: Fri May 28, 2004 2:07 pm
Location: bucuresti

Postby dezertoarea » Tue Dec 14, 2004 12:04 am

nu stiu colegilor mei cum li s-a calculat media de absolvire. stiu insa ca am terminat facultatea in bucuresti, iar la media mea s-a folosit acelasi sistem de calcul ca si la cluj( mediile celor 6 ani+media de la licenta):7 !!!!!! ma gandesc eu.......ca nu s-a calculat in mod diferit pt diferiti absolventi!!!!!!???????
in cazul in care nu esti bine informata...te-as sfatui sa nu-i dezinformezi si pe altii!
imi cer scuze...mi-am cam iesit din pepeni, dar cred ca multi oameni de aici sufera de mania persecutiei!!!!!
numai bine si bafta la rezi!

User avatar
adh2004
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Sep 23, 2004 7:29 pm
Location: Bucuresti

Postby adh2004 » Tue Dec 14, 2004 1:07 am

dezertoarea wrote:nu stiu colegilor mei cum li s-a calculat media de absolvire. stiu insa ca am terminat facultatea in bucuresti, iar la media mea s-a folosit acelasi sistem de calcul ca si la cluj( mediile celor 6 ani+media de la licenta):7 !!!!!! ma gandesc eu.......ca nu s-a calculat in mod diferit pt diferiti absolventi!!!!!!???????
in cazul in care nu esti bine informata...te-as sfatui sa nu-i dezinformezi si pe altii!
imi cer scuze...mi-am cam iesit din pepeni, dar cred ca multi oameni de aici sufera de mania persecutiei!!!!!
numai bine si bafta la rezi!



Si eu am fost furat la medie
Probabil au fost calculate de niste disabilitati mintal :D

User avatar
doctoritz
senior
senior
Posts: 171
Joined: Mon Dec 08, 2003 10:23 am
Location: Bucuresti

buummm

Postby doctoritz » Tue Dec 14, 2004 1:42 am

PT DEZERTOAREA!!!
Imi cer scuze daca am interpretat gresit.Inseamna ca voi astia din Buc sunteti cu totii , mai destepti (daca privim d.p.d.v al mediilor acetea) decat toata tara.Felicitari.Sunteti cei mai tari.
Bafta si tie la rezi!
Invatati,invatati, invatati!Daca nu puteti, va ajutam.Daca nu vreti va obligam!!

User avatar
adh2004
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Sep 23, 2004 7:29 pm
Location: Bucuresti

Re: buummm

Postby adh2004 » Tue Dec 14, 2004 1:46 am

doctoritz wrote:PT DEZERTOAREA!!!
Imi cer scuze daca am interpretat gresit.Inseamna ca voi astia din Buc sunteti cu totii , mai destepti (daca privim d.p.d.v al mediilor acetea) decat toata tara.Felicitari.Sunteti cei mai tari.
Bafta si tie la rezi!


aiurea...
e lipsit de sens sa compari medii obtinute in centre universitare diferite,
ca si comparatul notelor obtinute la profesori diferiti...

User avatar
dezertoarea
junior
junior
Posts: 43
Joined: Fri May 28, 2004 2:07 pm
Location: bucuresti

Postby dezertoarea » Tue Dec 14, 2004 8:47 am

pt doctoritz: in primul rand multumesc pt majuscule! ( eu nu am spus ca suntem mai destepti ci ca tu nu esti bine informata!!!!!!! si nu am vazut ca ti-ai cerut scuze pt ca ai dezinformat....)
in al doilea rand sunt de acord cu adh2004!!! nu numai ca nu poti compara notele obtinute in centre diferite, dar relevantza notelor in general lasa de dorit. eu stiu ca nu m-am orientat niciodata asupra valorii unui coleg privindu-i media, dar daca tu consideri ca suntem mai desteptzi...e opinia ta si nu te pot contrazice.
ce am vrut eu sa subliniez in primul post este ca va place sa victimizatzi si m-am saturat sa tot citesc posturi acuzatoare la adresa celor ce au terminat in bucuresti! si eu sunt din provincie, dar am venit la bucuresti stiind...cel putin asa se zvonea...ca ar fi cel mai bun centru universitar!!!! daca tot sunteti asa scarbiti de bucuresti, iar in cluj totul este ca painea calda...nu inteleg de ce va inghesuitzi la repartitziile pt orasul acesta mizer...cu oameni mizeri! e un nonsens pt mine, dar nu voi incerca sa-l dezleg acum. am lucruri mai bune de facut! ma duc sa mai citesc...
bafta tuturor!

User avatar
ovimar
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Fri Mar 19, 2004 2:46 pm

Postby ovimar » Tue Dec 14, 2004 9:32 am

Aceasta repartizare pe Bucuresti a fost o RUSINE. Plus nu a existat o metodologie unica de calcul a mediilor. In "nemaipomenitul" centru universitar Constanta s-a omis din calcul media de la licenta, asa ca adio comparabilitate cu Bucurestiul. Oricum cei din B au reusit sa treaca si peste aceasta problema al mediilor, pur si simplu te-au ignorat daca erai din alt centru(puteai sa ai si 10 ca oricum la sfarsit alegeai).Multumesc lui Dumnezeu ca nu am dat la medicina!(pacat de sotia mea totusi)

Daca o amarata de repartizare pt stagiari a fost organizata asa defectuos .... ganditi-va la REZIDENTIAT.

User avatar
agorima
senior
senior
Posts: 323
Joined: Wed Sep 08, 2004 12:15 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby agorima » Tue Dec 14, 2004 6:02 pm

de unde fratilor si media de la licenta ? Am calculat pt mine si iese exact media pe cei 6 ani daca luam in considerare si licenta ar fi fost mult mai mare!!!!!!!!! :!:

Tasha_meseriasha
senior
senior
Posts: 446
Joined: Mon Sep 13, 2004 8:40 pm
Location: din floare-n floare...
Contact:

hmmmm

Postby Tasha_meseriasha » Tue Dec 14, 2004 8:21 pm

Nujce va mai agitati atata....o sa va luati diplomele in cateva luni si o sa aflati totul. acum oricum nu mai are nici o relevanta. stagiatura e doar un an. trece repede. rezidentiatul conteaza, acolo veti fi toti calculati toti la fel. incetati cu lamentarile inutile, va irositi si timpul vostru si pe al celor ce va citesc...numai bafta. eu nu mai dau rezi, m-am angajat maturator la o banca. e mai rentabil. hihi
A doctor a day keeps the dildo away.

Nu ma urati. Sunt deja urata.

User avatar
YY
senior
senior
Posts: 307
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:57 pm
Location: Bucuresti

Postby YY » Wed Dec 15, 2004 1:53 am

S-a tinunt cont si de licenta. Media s-a calculat astfel: s-au insumat mediile celor 6 ani, la care s-a adunat nota de la licenta si s-a impartit la 7. Am facut calcul asa e la mine, si la toti colegii mei cu care am vb.


PS. Stie cineva cum e stagiul la Burghele/Panduri ??

User avatar
Pisica_den_Cheshire
senior
senior
Posts: 316
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:13 pm
Location: eternal pits of doom
Contact:

Postby Pisica_den_Cheshire » Wed Dec 15, 2004 1:46 pm

de stagiu la Obregia shtie cineva ceva?
Cats kick ass. Says so on the t-shirt.
ImageThis is my sig. Worship my sig.Image

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Wed Dec 15, 2004 2:06 pm

Da de cel de la Sf. Stefan?
claudia

User avatar
adh2004
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Sep 23, 2004 7:29 pm
Location: Bucuresti

Postby adh2004 » Wed Dec 15, 2004 2:37 pm

Pe hartia icterica pe care am primit-o luni 13 dec se vorbeste de niste module obligatorii pentru a caror rotire trebuie sa ne prezentam la DSP.
Stie careva mai multe detalii?
Locurile pt cealalta jumatate a anului se vor ocupa in ordinea sosirii la DSP cu birocratii+spaga?... nu se mai pomeneste nimic de inca o alegere in ordinea mediei...
Cineva spunea mai demult ca schimbarile au loc din trei in trei luni...
Cand trebuie sa merg la DSP? in martie sau in iunie?
Mersi!

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Wed Dec 15, 2004 7:33 pm

Din cate stiu eu stagiul e impartit in doua: juma medicala,juma chirurgie!
A si ma indoiesc sa se faca rotirile in ordinea mediilor..in primul rand ar cam fi imposibil sa aduca oameni tot la 3/6 luni sa aleaga din nou o clinica!
Plus sa nu vb de faptul ca dupa rezi vom alege din nou ca doar se presupune ca cineva din noi va lua reziul si nu va face stagiatura! :lol:
claudia

User avatar
adh2004
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Sep 23, 2004 7:29 pm
Location: Bucuresti

Postby adh2004 » Wed Dec 15, 2004 7:39 pm

[quote="claudia"]Din cate stiu eu stagiul e impartit in doua: juma medicala,juma chirurgie!
A si ma indoiesc sa se faca rotirile in ordinea mediilor..in primul rand ar cam fi imposibil sa aduca oameni tot la 3/6 luni sa aleaga din nou o clinica!
quote]

Deci ... rotirile se fac in ordinea spagilor :D

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Wed Dec 15, 2004 7:51 pm

...cam asa ceva!
Uite de ex eu nu am terminat la buc si am ales spitalul pt stagiatura dupa ce a ales toata lumea! Asta ti se pare corect?
Dar ma rog,nu are rost sa ne stresam cu chestiile astea ca doar ideea e ca daca ajungi sa facci stagiu nu cred ca te intereseaza la ce spital esti ca doar ai in fata un nou rezi de luat! :lol:
claudia

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17766
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Postby Phat Skidz » Thu Dec 16, 2004 4:58 pm

Eu o sa fac stagiul la Obregia, pisico.Un doctor mi-a zis ca "stagiul la balamuc e cel mai misto". Nu stiu daca e asa, eu m-am dus acolo ca sa nu pierd anul, sa fiu cu un n inaintea celorlalti psihiatri...
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

Tasha_meseriasha
senior
senior
Posts: 446
Joined: Mon Sep 13, 2004 8:40 pm
Location: din floare-n floare...
Contact:

hm

Postby Tasha_meseriasha » Fri Dec 17, 2004 5:45 am

Din cate am inteles eu, harababura se va repeta intocmai peste 6 luni...nu stiu daca am inteles bine, am prins o discutie vaga intre cei de la catedra cand se dadeau repartitiile...
A doctor a day keeps the dildo away.



Nu ma urati. Sunt deja urata.

dediflor
newbie
newbie
Posts: 23
Joined: Sat Dec 18, 2004 1:37 pm
Location: Cluj-Napoca

Postby dediflor » Sat Dec 18, 2004 1:48 pm

La repartitia de la Cluj, ni s-a spus ca nu mai are loc o noua repartitie dupa rezi. Pur si simlplu vor ramane locuri vacante la clinicile respective.
Dupa primele 6 luni, iar ne com aduna si iar se vor face repertitii, dupa aceleasi criterii, adica media celor 6 ani plus media de la licenta impartita la 7.

User avatar
Pisica_den_Cheshire
senior
senior
Posts: 316
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:13 pm
Location: eternal pits of doom
Contact:

Postby Pisica_den_Cheshire » Mon Dec 20, 2004 12:16 am

apropo, pe foita aia pe care ne-au dat-o la repartitie, spune ca trebuie sa ne prezentam la spitalul respectiv pana pe 30 dec. stie cineva ceva? ce acte ne trebuie, daca nu putem amana pana dupa 1 ianuarie etc?
alta treaba, au zis oamenii aia de la DSP ca dupa repartitia pt. rezi sa venim cu faimoasele cereri si vom fi transferati/repartizati in locul dorit. mai e cazul atunci sa ma duc sa ma duc la Obregia?
Cats kick ass. Says so on the t-shirt.

ImageThis is my sig. Worship my sig.Image

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Mon Dec 20, 2004 12:22 am

Am si eu o intrebare: daca eu nu am cerere de aia speciala dar as vrea sa fac la o clinica anume, ce trebuie sa fac si pana la ce data?
La cine trebuie sa ma adresez,si care ar fi un spital rezonabil pt stagiatura?
va rog sa-mi raspundeti ca e urgent!merci mult
A si inca o chestie tre sa venim pe 3 ian?
e nu prea ma stiu pe la spitalele de aici ca am terminat la cj,daca puteti sa ma ajutati cu niste info as fi tare recunoscatoare!
claudia

User avatar
Pisica_den_Cheshire
senior
senior
Posts: 316
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:13 pm
Location: eternal pits of doom
Contact:

Postby Pisica_den_Cheshire » Mon Dec 20, 2004 12:39 am

Am si eu o intrebare: daca eu nu am cerere de aia speciala dar as vrea sa fac la o clinica anume, ce trebuie sa fac si pana la ce data?

trebuie sa te duci la clinica respectiva si sa obtii o cerere semnata de la directorul spitalului. cat mai repede, banuiesc.
cu spitalele, sper sa te ajute altcineva, nu stiu nici eu prea multe.
Cats kick ass. Says so on the t-shirt.

ImageThis is my sig. Worship my sig.Image

User avatar
claudia
senior
senior
Posts: 171
Joined: Sat Sep 04, 2004 4:40 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby claudia » Mon Dec 20, 2004 12:43 am

merci mult oricum! si cu inceperea programului de lucru? 3ian?
claudia

User avatar
Pisica_den_Cheshire
senior
senior
Posts: 316
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:13 pm
Location: eternal pits of doom
Contact:

Postby Pisica_den_Cheshire » Mon Dec 20, 2004 12:44 am

din cate stiu eu 3 ianuarie, da.
Cats kick ass. Says so on the t-shirt.

ImageThis is my sig. Worship my sig.Image

User avatar
doctoritz
senior
senior
Posts: 171
Joined: Mon Dec 08, 2003 10:23 am
Location: Bucuresti

buummm

Postby doctoritz » Tue Dec 21, 2004 5:36 pm

Ziceti-mi si mie o chestie.Cei care iau rezidentiatul ce fac?Trebuie sa se inscrie si ei la stagiatura si in ianuarie merg la serviciu ca stagiar...sau stau acasa pana se fac repartitiile si incep serviciul cand ne-or zice ei??Eu sunt tare nelamurita....
Invatati,invatati, invatati!Daca nu puteti, va ajutam.Daca nu vreti va obligam!!

User avatar
Carpantier
senior
senior
Posts: 174
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:44 pm

Postby Carpantier » Tue Dec 21, 2004 5:52 pm

draga doctoritz,te duci frumos la stagiu pt ca primesti salariu!
Asa ca pe 1 ianuarie 2005 ora 7.30 te rog sa te prezinti la spitalul pt care ai optat.IN felul acesta poate primesti zi libera sau cel putin cateva ore pt repartitia in urma rezidentiatutlui(pt ca inteleg ca l-ai luat)Felicitari!

User avatar
doctoritz
senior
senior
Posts: 171
Joined: Mon Dec 08, 2003 10:23 am
Location: Bucuresti

buuuuuuuuuummmm

Postby doctoritz » Wed Dec 22, 2004 1:42 pm

Nu fi rau Carpantier...Macar pe 3 ianuarie!:)))) Sincer...pentru 1400000 in plus,mai bine as sta acasa.Spun asta pentru ca iau 1400000 somajul pe ianuraie.:))
Invatati,invatati, invatati!Daca nu puteti, va ajutam.Daca nu vreti va obligam!!

spanumarius
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Sun Dec 19, 2004 8:56 pm
Contact:

stomatologie!!!!!!!!!!!!!

Postby spanumarius » Wed Dec 22, 2004 1:57 pm

stie cineva cand se afiseaza si unde anume rezultatele de la stomatologie! pls! :?

User avatar
dr_mihalache
elder
elder
Posts: 548
Joined: Tue Sep 21, 2004 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: stomatologie!!!!!!!!!!!!!

Postby dr_mihalache » Wed Dec 22, 2004 2:04 pm

spanumarius"]stie cineva cand se afiseaza si unde anume rezultatele de la stomatologie! pls! :?

Pai ,astazi dupa ora 18,pe site-ul oficial ,adica http://www.rezidentiat2004.ro
1)ataca ideea si nu persoana
2)respectandu-te pe tine,vei castiga respectul celorlalti
3)nu trebuie neaparat sa tipi/ridici tonul pt a fi convingator,e suficient sa stii cum s-o spui

spanumarius
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Sun Dec 19, 2004 8:56 pm
Contact:

merci!

Postby spanumarius » Wed Dec 22, 2004 2:08 pm

merci frumos dr_mihalache!


Return to “Rezidentiat 2004”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests