Teste on line pt. Rezidentiat 2004

iarba verde de acasa
User avatar
tzukmik
senior
senior
Posts: 309
Joined: Sun Jul 06, 2003 6:34 pm
Location: Cluj

Postby tzukmik » Fri Aug 13, 2004 11:25 am

Copii, cine nu are programator sa isi cumpere.
Sau sa se cupleze cu unul :lol:
Asta e cazul meu.
Whatever

ellainner
newbie
newbie
Posts: 18
Joined: Fri Aug 13, 2004 12:26 pm

Postby ellainner » Fri Aug 13, 2004 12:41 pm

M-a sunat panicat un amic de-al meu sa imi zica de niste teste aparute si care ar fi diferite de acelea de pe rezidentiat2004.Este vorba de testele despre care se vorbeste in topic-ul acesta?Daca da,as putea primi si eu mai multe informatia,via PM daca altfel nu e posibil...
Multumesc!

User avatar
tzukmik
senior
senior
Posts: 309
Joined: Sun Jul 06, 2003 6:34 pm
Location: Cluj

Postby tzukmik » Fri Aug 13, 2004 12:53 pm

ellainner wrote:M-a sunat panicat un amic de-al meu sa imi zica de niste teste aparute si care ar fi diferite de acelea de pe rezidentiat2004.Este vorba de testele despre care se vorbeste in topic-ul acesta?Daca da,as putea primi si eu mai multe informatia,via PM daca altfel nu e posibil...
Multumesc!


Eu nu stiu despre ce vorbesti
Whatever

lamb
Posts: 2
Joined: Fri Aug 13, 2004 2:52 pm

Postby lamb » Fri Aug 13, 2004 2:57 pm

Tineti minte cuvantul etim si ganditi-va unde il puteti folosi apropo de acest topic.

ilsa
junior
junior
Posts: 27
Joined: Wed Jul 28, 2004 10:21 pm

Postby ilsa » Fri Aug 13, 2004 7:02 pm

Dupa ce ca e vai de capul nostru cu grilele cu caldurile si cu invatatu si cu licente diplome si alte alea nefolositoare, acum nici niste teste ni putem sa facem? N-am dat atatia bani pe monstrii de Harrison si Angelescu nu dam bani la rezi, acu sa mai dam si pe niste teste? Vai steluta noastra luminatoare la rezi!!!!
Afisati site-ul ala daca tot e sa vedem cine il opreste ! Cei de anul trecut cum au avut? Si oricum anul asta nu e 100% testul din grilele afisate!
Vrem grile on-line!
Bafta si spor si racoare!

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Thu Aug 19, 2004 1:55 am

pe masura ce pierd tot mai mult timp pe forum, imi dau seama ca majoritatea ideilor mele coincid sau sunt foarte asemanatoare cu cele a lui tzukmik.
Asta in legatura cu cumparatul programatorului.Si eu mi-am cumparat unul.Inca de multi ani, cand nici prin gand nu-mi trecea ca il voi folosi pentru asa ceva. 8)
Asa.Deci am avut si eu un programel anul trecut.Cu baza de date de atunci.Cu posibilitatea de a te grila pe capitole sau random per ansamblu.Cu punctaj, cronometraj..tot ce vrei.Ma rog, grafica cam rudimentara, dar asta a fost.M-a ajutat foarte bine. Insa nu suficient de mult. :oops: Shame on me !!!
Faptul ca nu m-am folosit suficient de mult de program a fost vina mea.Cu toate ca mi-am cumparat programator.
Insa pe anul acesta mi-a fost promisa varianta 2.0.Mai atractiva, mai toate cele.Asta e motivul pt care astept cu ardoare baza de date finala.
Ce imi lipsea totusi si anul trecut, si implicit si acum imi va lipsi - este posibilitatea de comparare cu ceilalti.Sa vad cam unde ma situez. :o
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.

User avatar
namees
junior
junior
Posts: 36
Joined: Tue Aug 10, 2004 8:42 pm
Location: Bwukhale

Postby namees » Thu Aug 19, 2004 8:49 am

sky wrote:Sunteti niste cretini daca va luati dupa aia de la centru de perfectionare. Faceti bine si publicati site-ul sa il vedem toti care este .

Ce drepturi de autori ? Dreptul de a-si bate joc de noi

Si asta an de an. Sa ne lase dracului macar sa invatam cacaturile alea de grile cum vrem noi daca ei tot ii doare in fund . Deja ma aduceti la exasperare cu ideile astea , parca va intreceti cu ce sa mai f. candidatii.

Lasa-ti-ne sa vedem site-ul si sa il folosim.


pentru ca pe ei oricum ii intereseaza ''cantitatea, nu calitatea''

ilsa
junior
junior
Posts: 27
Joined: Wed Jul 28, 2004 10:21 pm

Postby ilsa » Fri Aug 20, 2004 9:54 am

Are cineva testul de medicala de anul trecut? Nu il gasesc nicaieri si as vrea sa vad si eu cam ce s-a dat. Multumesc.

User avatar
zad
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Jul 18, 2003 10:54 pm

Postby zad » Fri Aug 27, 2004 2:37 am

am gasit ceva cu doua trei clase in plus ca facilitati fata de oferta initiala

http://www.*****
sau

http://www.*****

din motivele de cenzura/copyright discutate mai sus nu am cum sa pun adresa siteului direct

ma gandesc ca o solutie ar fi sa-l cautati pe google poate se gaseste!?


Aplicatia permite:
---Doua tipuri de corectare:
* Corectarea in sistem "rezidentiat" -conform metodologiei:
4 puncte sau 0 puncte -intrebari comlement simplu
5, 4, 3, 2, 1 sau 0 puncte -intrebari comlement multiplu (raspunsuri partiale)
*Corectarea in sistem "circulatie" -totul sau nimic:
1 punct -raspuns corect si complet, indiferent de tipul intrebarii
0 puncte -raspuns incorect sau incomplet, indiferent de tipul intrebarii
----Generarea mai multor tipuri de teste :
* intrebari in ordine
Din toata materia
Din anumite subiecte alese
*intrebari amestecate aleatoriu (teste random)
Din toata materia
Din anumite subiecte alese
-----Variantele de raspuns pot fi prezentate:
in ordinea originala (ABCDE)
intr-o ordine aleatorie (amestecate; ex. DCEAB)
------Cronometrarea testelor pentru un interval ales


------Optiunea de feedback :
*La sfarsitul unui test , dupa corectarea automata a acestuia, se poate genera un nou test, format doar din intrebarile la care s-a raspuns gresit !
*Retinerea codurilor intrebarilor gresite

User avatar
zad
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Jul 18, 2003 10:54 pm

Postby zad » Fri Aug 27, 2004 2:41 am

P.S.

-----Variantele de raspuns pot fi prezentate:
in ordinea originala (ABCDE)
intr-o ordine aleatorie (amestecate; ex. DCEAB)

------Optiunea de feedback :
*La sfarsitul unui test , dupa corectarea automata a acestuia, se poate genera un nou test, format doar din intrebarile la care s-a raspuns gresit !
*Retinerea codurilor intrebarilor gresite


My favorites! :wink:

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Fri Aug 27, 2004 8:58 am

unfortunately the same old "inocent" story

Din motive obiective legate de largimea de banda a site-ului (adica prea mica!); nu putem gazdui online decat variante demonstrative ale aplicatiei pt. fiecare specializare in parte (un numar limitat de subiete ). Exista totusi varianta offline, disponobila pe CD.......

Intrebarile testului sunt selectate din grilele oficiale pentru Rezidentiat 2004.
Nu garantam corectitudinea acestora si nu ne asumam raspunderea pentru eventualele erori pe care le contin.
Dupa revizuirea grilelor oficiale va fi actualizata si baza de date utilizata pentru generarea testelor.

Pretul unui CD este de 200.000 lei. Livrarea comenzilor se face gratuit.


In curand cu 199.990 lei.

Acum fara saga, lucrurile se pot face si legal si cu ceva responsabilitati si garantii / si tocmai pentru ca nu vrem sa renuntam la optiunea aceasta suntem obligati sa actionam asa. Speram sa ne intelegeti.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Fri Aug 27, 2004 3:25 pm

da-ti si mie unu linkul ala ......

pe pm, mail, cumva

multumesc,
kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
zad
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Jul 18, 2003 10:54 pm

Postby zad » Fri Aug 27, 2004 5:36 pm

da asta-i unu din linkuri.

nu inteleg ce esti asa incantat.

cred ca n-ai inteles fondul problemei
(adica copyrightu si cenzura aferenta)

recomandarea mea e sa-ti stergi linku pana nu esti editat sau poate primesti un ban mic...

User avatar
sky
senior
senior
Posts: 109
Joined: Thu Nov 20, 2003 7:39 pm

Postby sky » Fri Aug 27, 2004 8:05 pm

Ba cred ca voi nu ati inteles.

Ce naiba e bataia asta de joc ? Tot cenzurati linkul ala ... Asa sa va ajute Dumnezeu in viata, cum va bateti joc de noi , si aia de la centru si administratorii de pe site. Dati-ne odata linkul ala ...

Copyright pe prostie nu se pune ? Ca am impresia ca voi ati avea nevoie de asa ceva.

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Fri Aug 27, 2004 8:22 pm

sky wrote:Ba cred ca voi nu ati inteles.

Ce naiba e bataia asta de joc ? Tot cenzurati linkul ala ... Asa sa va ajute Dumnezeu in viata, cum va bateti joc de noi , si aia de la centru si administratorii de pe site. Dati-ne odata linkul ala ...

Copyright pe prostie nu se pune ? Ca am impresia ca voi ati avea nevoie de asa ceva.


Cu parere de rau - noi unii nu putem face asta (inca) pentru ca asteptam si noi aprobarea pentr baza de date de grile, sa putem relua ce am facut si anul trecut. De data asta forumul nu poate fi sursa de informatie de care ai nevoie.

User avatar
Wizzy
senior
senior
Posts: 292
Joined: Tue Dec 02, 2003 11:29 pm

Postby Wizzy » Fri Aug 27, 2004 8:31 pm

Hai ca chiar are dreptate sky. Lasati oamenii sa-si puna link-urile. Copyright pentru grile? Care copyright??? Cei care au facut grilele i-au platit cumva pe cei care au drepturile asupra Harrison? Dupa ce ca grilele sunt facute in halul in care sunt... avem niste profesori si cadre universitare de toata jena in tara asta, din moment ce nu sunt in stare nici macar sa compuna niste grile gandite si doar transforma bucatica de text/tabel/numere din carte in grila (adica ceea ce ar putea face si cineva care n-ar avea nici o legatura cu medicina). Nemaivorbind de greseli jenante care apar si asa in grile.

Acum e adevarat ca si cei care au facut site-urile profita de ocazie si cer cam mult pe un cd, dar asta-i alta poveste. Plus ca cei care le cumpara acum nu vor avea baza de grile actualizata dupa ce se vor scoate/modifica grilele gresite.
A man is only as big as the dreams he dares to live!

User avatar
Wizzy
senior
senior
Posts: 292
Joined: Tue Dec 02, 2003 11:29 pm

Postby Wizzy » Fri Aug 27, 2004 8:37 pm

victor wrote:Cu parere de rau - noi unii nu putem face asta (inca) pentru ca asteptam si noi aprobarea pentr baza de date de grile, sa putem relua ce am facut si anul trecut. De data asta forumul nu poate fi sursa de informatie de care ai nevoie.

Pai stai putin, si daca voi faceti un site asemanator cu cel de anul trecut sau cele aparute anul asta, inseamna ca link-ul catre site-ul altora nu are voie sa apara pe forum...? :shock:
A man is only as big as the dreams he dares to live!

User avatar
ChrisP
senior
senior
Posts: 127
Joined: Thu Nov 06, 2003 1:12 pm

Postby ChrisP » Fri Aug 27, 2004 9:45 pm

Presupunand ca am gasit link-ul de care spunea zad, care-i treaba cu "variante demonstrative" :shock: ?
Eu nu pot genera nici un test, fie el chiar si demonstrativ... A reusit cineva ? Sau e din seria inducerilor in eroare? :lol:

User avatar
zad
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Jul 18, 2003 10:54 pm

Postby zad » Fri Aug 27, 2004 9:52 pm

ChrisP wrote:Presupunand ca am gasit link-ul de care spunea zad, care-i treaba cu "variante demonstrative" :shock: ?
Eu nu pot genera nici un test, fie el chiar si demonstrativ... A reusit cineva ? Sau e din seria inducerilor in eroare? :lol:


nu stiu care-i problema la tine si nu stiu daca vorbim de ac. site dar la mine merge!
adica var demonstrative (limitate din anumite subiecte) dar totusi cu toate facilitatile enuntate

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Fri Aug 27, 2004 9:53 pm

daca voi faceti un site asemanator cu cel de anul trecut sau cele aparute anul asta, inseamna ca link-ul catre site-ul altora nu are voie sa apara pe forum...?


1. deocamdata ne straduim sa obtinem legal accesul la baza de date. Site-ul de grile e deja facut etc.
2. deocamdata ni s-a cerut sa nu permitem reclama la site-uri care nu s-au straduit sa fie legale

concluzie: daca renuntam la 2, baza buna de colaborare pentru a mai cere 1

3. nici gand, si anul trecut au fost doua site-uri de grile, si intamplator le-am gazduit pe amandoua. Amandoua legale insa, cu acordul lor.

Sorry daca nu esti de acord cu noi. Reclama isi pot face in mai multe moduri decat doar pe acest forum.

User avatar
zad
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Jul 18, 2003 10:54 pm

Postby zad » Fri Aug 27, 2004 10:08 pm

si cam cand obtineti acordul ala legal?

eu am niste indoieli in privinta colaborarii autoritatilor

antecedentele vorbesc!

sau tre' sa stam intai sa se editeze cartile de grile (la editura Carol Davila evident, doar Buc. e capitala) si sa le cumpere oamenii astia mai putin informati

deja vu; deja vu

User avatar
Wizzy
senior
senior
Posts: 292
Joined: Tue Dec 02, 2003 11:29 pm

Postby Wizzy » Fri Aug 27, 2004 11:12 pm

victor wrote:2. deocamdata ni s-a cerut sa nu permitem reclama la site-uri care nu s-au straduit sa fie legale

Am totusi o nelamurire: ei au avut copyright sa foloseasca textul Harrison-ului pentru a face grile? Daca nu au acordul scris al editurii Teora inseamna ca nu au nici un drept de copyright asupra propriilor grile si nu are nici o valoare legala faptul ca ei va cer sa nu permiteti reclama la "site-uri care nu s-au straduit sa fie legale". Dar inteleg ca vreti sa aveti relatii bune cu ei si acum si pe viitor si intr-adevar aici trebuie ceva diplomatie.

Iata ce scrie la inceput in Harrison: "Toate drepturile asupra versiunii in limba romana apartin Editurii Teora. Reproducerea integrala sau partiala a textului sau a ilustratiilor din aceasta carte este interzisa fara acordul prealabil scris al Editurii Teora."

Daca totusi au acordul editurii Teora atunci se schimba treaba si iti dau dreptate Victore.

Disclaimer: Nu vreau sa se creada ca-s un aparator al site-urilor "pirat", dimpotriva! Chiar nu-mi place felul in care incearca sa profite cu ocazia acestui examen, chiar daca se poate spune ca e vorba de cerere/oferta. Dar nici extrema cealalta nu-mi place, de a le interzice pe motive de copyright, decat daca sunt intr-adevar intemeiate.

victor wrote:1. deocamdata ne straduim sa obtinem legal accesul la baza de date. Site-ul de grile e deja facut etc.

Bafta mare in a obtine acordul si felicitari pentru munca pe care o faceti!
A man is only as big as the dreams he dares to live!

User avatar
zad
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Jul 18, 2003 10:54 pm

Postby zad » Fri Aug 27, 2004 11:19 pm

unii au o doza de ipocrizie...

sa ridice mana cine n-a tras la xerox macar o data un tratat/compendiu carte etc -----incalcare drepturi de autor


sa facem o statistica cine are angelescu/harrison in original si cine nu(adica xerox,scanari,cd etc)?

(eu da, din intamplare si nu-si merita banii dati!)

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

hmmmm ....

Postby Tyby » Sat Aug 28, 2004 4:47 pm

vad o discutie un pic deplasata ... facuta pe marginea unui subiect cam "ilegal" ... cel putin la inceputul threadului ...

La un moment dat autorul (autorii) specifica (despre "plata") cum ca ar fi pentru lucrul la script si NU pentru materialul inclus in acel script.

intrebarea normala pe care ar trebui sa si-o puna ar fi: Ce inseamna scriptul lor FARA acel material? Care - in nici un caz - NU le apartine!

Ar trebui sa studieze un pic legea drepturilor de autor din tara noastra si de peste tot din lume inainte sa ceara bani pe asa ceva. Din punctul meu de vedere, puteau sa ceara si 5 lei si tot ar fi fost deplasati!

Dar ce sa-i faci, nesimtirea e mare ... Iar oamenii NU inteleg ca, in final, va fi in dezavantajul lor aceasta nesimtire!

Va urez mult succes!



PS: am spus cele de mai sus din prisma celui care a conceput si realizat COMPLET GRATUIT unul din cele 2 site-uri din 2003 ... la fel, din prisma celor care au tras pana in ultimile ore si au facut posibila accesarea si folosirea acelui site , in mod de asemena GRATUIT (si aici ma refer la colegii mei de aici si, eventual, la mine, cei de la imed.ro, fostul med.pub.ro).

De ce am subliniat GRATUIT? Pentru ca a fost intr-adevar COMPLET gratuit ... In afara de conexiunile internet ale fiecaruia, NU ati avut nimic altceva de platit pentru acele site-uri.


Pe cealalta parte, pentru ca am auzit voci destule prin care eu / noi am fi fost platiti gras de diverse ministere, politici, colegii etc pentru solutiile gasite anul trecut, trebuie sa fac urmatoarea declaratie publica (si va rog nu o luati ca lauda, ca nu si-ar avea rostul):

NU AM PRIMIT NICI UN BENEFICIU IN BANI SI / SAU DE ALTA NATURA CA URMARE A CONCEPERII, REALIZARII, ADMINISTRARII SI SUSTINERII SITEURILOR CU GRILE PENTRU REZIDENTIAT 2003! Nici eu si nici colegii mei de aici!. Si, ca sa nu fiu gresit inteles, nici NU AM CERUT / PRETINS DE LA NIMENI - NIMIC pentru acest lucru, dar vocile rele pe care le-am auzit necesitau aceasta explicatie!

A fost munca VOLUNTARA, din pacate destul de prost inteleasa de unii ... Multumiri inca o data celor care au stiut sa aprecieze efortul nostru si sa ne sustina moral la vremea respectiva, pentru ca si datorita lor ati putut avea acces la acele servicii! Si, tot datorita lor, exista posibilitatea sa apara si anul acesta ceva.

Si acum vine GHEORGHE si vinde CDuri?! Bleah ... GHEORGHE NU va ajuta! ar fi bine sa intelegeti asta si sa nu ne mai acuzati de cenzura si eventuala partinire.

Spor,
g.



PPS: daca ar fi fost sa prestam o activitate comerciala anul trecut, va rog sa ma credeti ca ar fi fost excelent!

2 motive:

1. dati un search dupa grile pe google!:
http://www.google.com/search?hl=ro&ie=UTF-8&q=grile&lr=

2. am avut 2 luni cu peste 250.000 de accesari / zi pe site ... Top Ranking in traffic.ro ... aveti idee ce inseamna aceste cifre prin prisma publicitatii pe site?! MULT!

Si totusi, NU ati vazut pic de reclama in site-urile tinute de med.pub.ro anul trecut.

Dar sunteti dispusi sa dati bani anul acesta pe o frauda? ba chiar sunteti convinsi ca VI SE CUVINE?! LOL ! :twisted:
formerly known as gaurika ...

May the best from your past be the worst in your future!

Tyby out!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Sat Aug 28, 2004 5:12 pm

Salut Gaurika!
Am apreciat ce ai facut tu anul trecut moka.
Dar anul asta? Te ajuta enorm sa sa poti face grile dupa citesti un capitol, sau repeti un segment de materie etc
Dar cretinii aia din minister si din comisia pentru rezidentiat (am auzit ca forumul este monitorizat si subliniez CRETINII AIA) nu au fost in stare decat sa puna pe net niste pdf-uri, foarte greu de citit. Eu nu stiu nici sa le transform in word ca sunt student la medicina nu la informatica.
Si mai ca as da 200k sa le pot face la mine pe calculator. Am dubii pentru ca am net in camera. Daca eram pe dial-up deja as fi avut cd-ul acasa.
Si daca baieti aia din tm sau de unde sunt si-au evaluat munca la 200k asta e.
Ei nu iti iau bani pe grile, iti iau bani pe soft. Care e facut de ei. Si prin urmare chestia cu moralitatea nu mi se pare decat o falsa problema.

kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Tyby
Dungeon Keeper
Posts: 602
Joined: Sun Jul 06, 2003 10:39 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Tyby » Sat Aug 28, 2004 5:24 pm

ma duc si io in Cismigiu. Si pun o pancarda la intrare: Pe aici se intra in parc! si cer 25.000 de caciula. Cum ti se pare?

pentru conversie:

nu tre' sa fii informatician pentru a da un search pe google:

http://www.google.com/search?sourceid=n ... df+to+word

http://www.convertzone.com/
Last edited by Tyby on Sat Aug 28, 2004 7:59 pm, edited 1 time in total.
formerly known as gaurika ...



May the best from your past be the worst in your future!



Tyby out!

User avatar
adi
elder
elder
Posts: 1119
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:40 am

Postby adi » Sat Aug 28, 2004 5:29 pm

kooksee wrote: Eu nu stiu nici sa le transform in word ca sunt student la medicina nu la informatica.

ce mare filozofie: select all>copy>new word file>paste
norocul tau ca nu le-au protejat ptr copy :)

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Sat Aug 28, 2004 5:32 pm

Nu ai nteles!
Daca persoanele alea din comisie (m-am saturat sa le tot zic cretini) ar face o asemenea aplicatie disponibila online, eventual pt download nu ar mai fi aparut problema. Dar mintea lor nu poate merge atat de departe.
Comparatia cu Cismigiul nu e foarte nimerita pentru ca aia nu te obliga sa le cumperi cd-ul. Am vazut ca chiar e ceva free pe

SORRY, NO LINKS! SE PARE CA NU VRETI SA INTELEGETI! :(

In fine, ca sa discutam si ceva constructiv.
Am vazut ca te pricepi cat de cat in domeniu.
Tu cat ai cere pe o asemenea aplicatie dezvoltata de tine? Pe care evident sa o vinzi ministerului/comisiei/colegiului etc, nu unor studenti, en detail.
kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Paradox
junior
junior
Posts: 44
Joined: Thu Jan 01, 2004 8:05 pm

Postby Paradox » Sun Aug 29, 2004 1:03 pm

Eu am cumparat softul cu pricina pt grilele de chirurgie! Daca il vrea cineva il trimit pe mail sau pe orice alta cale posibila fara sa cer nici un fel de recompensa pecuniara! Stiu ca am sa supar cateva persoane dar sper ca multumirea celor care vor beneficia de acest soft sa fie mai mare decat supararea autorilor softului. Astept solicitari pe PM.
medic de vanzare!!!

User avatar
ciresar1988
elder
elder
Posts: 1201
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:58 pm
Location: Graceland, Memphis, Tennessee
Contact:

Postby ciresar1988 » Mon Aug 30, 2004 2:38 am

Victore, site-ul de grile de anul trecut era superb. Pe cand apare cel de anul asta??????
Cu prostul nescolarizat
Te lupti putin si ai scapat.
Dar duci o lupta colosala,
Cu prostul care are scoala!
(user neserios)

User avatar
darkside
senior
senior
Posts: 410
Joined: Sun Jul 06, 2003 2:04 am
Location: Somewhere in US of A

Postby darkside » Mon Aug 30, 2004 10:13 am

In curand ...
Ultimul care pleaca sa stinga lumina ......

User avatar
ciresar1988
elder
elder
Posts: 1201
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:58 pm
Location: Graceland, Memphis, Tennessee
Contact:

Postby ciresar1988 » Mon Aug 30, 2004 12:36 pm

Merci, Darkside !
Cu prostul nescolarizat
Te lupti putin si ai scapat.
Dar duci o lupta colosala,
Cu prostul care are scoala!
(user neserios)

User avatar
zad
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Jul 18, 2003 10:54 pm

Postby zad » Mon Aug 30, 2004 9:33 pm

darkside wrote:In curand ...



il faceti direct cu baza de date definitiva ??

deja exista asa ceva?!

oricum s-au inmultit site-urile 'pirat'

siteu oficial se cam lasa asteptat!

his
Posts: 3
Joined: Wed Aug 11, 2004 10:35 pm
Contact:

Postby his » Tue Aug 31, 2004 1:35 pm

Din pacate acest site si vanzarea de CD-uri nu au fost o activitate rentabila.
Nu ne-am imbogatit asa cum se pare ca au unii impresia, dimpotriva am iesit in pierdere.
Au dreptate insa cei care cred ca am vrut sa profitam. Asa este, nu suntem niste suflete caritabile, am vrut sa obtinem profit din ceea ce am realizat... din pacate nu am reusit, asa ca vom inchide site-ul incepand de maine, 01.09.2004

Vom incerca totusi sa trimitem celor care au comandat CD-uri, baza de date actualizata (in cazul in care va mai fi publicata pe net).

LordGod
senior
senior
Posts: 130
Joined: Wed Jun 09, 2004 11:04 am
Location: La produs...
Contact:

Postby LordGod » Tue Aug 31, 2004 1:39 pm

hai ca asta-i buna. daca tot ati inceput ceva duceti pana la capat.

User avatar
nabbie
junior
junior
Posts: 40
Joined: Sun Nov 30, 2003 2:41 pm

Postby nabbie » Tue Aug 31, 2004 11:51 pm

am si eu o rugaminte la voi. cum pot sa mai gasesc grilele de anul trecut de la Med de fam? am incercat pe rezidentiat 2003 si nu merge.
daca aveti vreo idee, please, help me. imi trebuie pt licenta.
multumesc

User avatar
alcorsimona
senior
senior
Posts: 221
Joined: Sun Jul 18, 2004 8:18 pm

Postby alcorsimona » Tue Aug 31, 2004 11:55 pm

Incearca pe http://www.dnm.ro . Trebuie sa te inregistrezi ca user pt ca altfel nu le vezi, si apoi gasesti un fisier cu titlu gen "Download" (sorry nu mai tin minte exact) si acolo gasesti tot ce s-a publicat pe net despre rez 2003 inclusiv repartitii si grile.
Be careful what you want, it may happen to you!

User avatar
nabbie
junior
junior
Posts: 40
Joined: Sun Nov 30, 2003 2:41 pm

Postby nabbie » Wed Sep 01, 2004 1:13 am

Iti multumesc frumos.voi incerca sa le gasesc

User avatar
bulina
senior
senior
Posts: 180
Joined: Thu Jul 01, 2004 3:56 pm

Postby bulina » Wed Sep 01, 2004 4:35 pm

:D :D :D site-ul inca mai exista.....sper ca v-ati razgindit si nu renuntati la el....ar fi pacat...de munca voastra....

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Postby Dan » Wed Sep 01, 2004 9:07 pm

Nabbie, inca mai poti pentru cateva zile sa vezi http://www.rezidentiat.ro, cat inca mai e 2003 acolo. 8)
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum


Return to “Rezidentiat 2004”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests